Turbo Dudley - psi agent: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 19: Linia 19:
* [[Barbara Kałużna]] – '''Kicia Kotowska'''
* [[Barbara Kałużna]] – '''Kicia Kotowska'''
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''Dudek'''
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''Dudek'''
* [[Zbigniew Suszyński]] – '''Gryzoniusz Pułapka''' <small>(odc. 1a, 2a, 2b, 3a, 4a)</small>
* [[Zbigniew Suszyński]] – '''Gryzoniusz Pułapka''' <small>(odc. 1a, 2a, 2b, 3a, 4a, 5a, 5b)</small>
* [[Grzegorz Drojewski]] – '''Keswick'''
* [[Grzegorz Drojewski]] – '''Keswick'''
* [[Mikołaj Klimek]] – '''szef'''
* [[Mikołaj Klimek]] – '''szef'''
* [[Anna Gajewska]] – '''mama Dudka''' <small>(odc. 1a, 3b)</small>
* [[Anna Gajewska]] – '''mama Dudka''' <small>(odc. 1a, 3b)</small>
* [[Krzysztof Szczerbiński]] – '''Kameleon''' <small>(odc. 1b, 4b)</small>
* [[Krzysztof Szczerbiński]] – '''Kameleon''' <small>(odc. 1b, 4b, 5a, 5b)</small>
* [[Mirosław Wieprzewski]] – '''Ptasi Mózg''' <small>(odc. 3b)</small>
* [[Mirosław Wieprzewski]] – '''Ptasi Mózg''' <small>(odc. 3b)</small>
* [[Janusz Wituch]] –
* [[Janusz Wituch]] –
** '''Leszek''' <small>(odc. 2a, 2b, 3a, 4a)</small>,
** '''Leszek''' <small>(odc. 2a, 2b, 3a, 4a, 5b)</small>,
** '''Strażnik więzienia''' <small>(odc. 4b)</small>
** '''Strażnik więzienia''' <small>(odc. 4b)</small>,
** '''Agent Łasicman''' <small>(odc. 5b)</small>
* [[Brygida Turowska-Szymczak|Brygida Turowska]] – '''R.I.T.A.''' <small>(odc. 5a)</small>
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''Billy Jenkins''' <small>(odc. 5a)</small>
* [[Małgorzata Boratyńska]] – '''Benia''' <small>(odc. 5b)</small>
* [[Mateusz Grydlik]]
* [[Mateusz Grydlik]]
* [[Karol Wróblewski]]
* [[Karol Wróblewski]]
* [[Małgorzata Boratyńska]]
i inni
i inni


'''Śpiewali''': [[Rafał Drozd]] i [[Artur Bomert]]
'''Śpiewali''':
* [[Rafał Drozd]] i [[Artur Bomert]] <small>(czołówka)</small>,
* [[Grzegorz Kwiecień]], [[Janusz Wituch]] i [[Grzegorz Drojewski]] <small>(odc. 5)</small>


'''Lektor''': [[Dariusz Odija]]
'''Lektor''': [[Dariusz Odija]]
Linia 91: Linia 96:
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 15.09.2011
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''
| ''R.I.T.A.''
| ''Toast of T.U.F.F.''
| ''Toast of T.U.F.F.''
|-
|-
| ''
| ''Wspólna siedziba''
| ''Share-a-Lair''
| ''Share-a-Lair''
|-
|-
Linia 215: Linia 220:
| ''
| ''
| ''Booby Trap''
| ''Booby Trap''
|-
| colspan=4 |
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''
| ''
|-
| ''
| ''
|-
| colspan=4 |
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''
| ''Snappy Campers''
|-
| ''
| ''Lucky Duck''
|-
| colspan=4 |
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''
| ''
|-
| ''
| ''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |

Wersja z 21:20, 15 wrz 2011

Turbo Dudley – psi agent (ang. T.U.F.F. Puppy, 2010-??) – amerykański serial animowany, emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 5 września 2011 roku.

Fabuła

Niezdarny piesek Dudek przez przypadek zostaje zrekrutowany przez supertajną organizację do walki z przestępczością o nazwie TURBO. Staje się superszpiegiem. Jego partnerką jest kotka Kicia Kotowska, która zna tajniki kung-fu i różne rodzaje broni. Niestety nie mają oni ze sobą najlepszych kontaktów. Mimo to razem muszą bronić miasta Petropolis i stawić czoła organizacji przestępczej – Diabelskiej Osadzie Okropnego Miszmaszu – zrzeszającej złe i podstępne zwierzęta.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-542234

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Małgorzata Boratyńska
Dialogi polskie: Kamila Klimas-Przybysz
Tekst piosenki: Andrzej Brzeski
Dźwięk: Mateusz Michniewicz
Montaż: Paweł Siwiec
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Fijałkowska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska, Katarzyna Dryńska
Wystąpili:

i inni

Śpiewali:

Lektor: Dariusz Odija

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
05.09.2011 01 Partner doskonały Purr-fect Partners
Ucieczka Kameleona Doommates
06.09.2011 02 Szczur sklepowy Mall Rat
Operacja: urodziny Operation: Happy Birthday
07.09.2011 03 Porwany Snapnapped
Mama-gedon Mom-a-Geddon
08.09.2011 04 Burzliwy urlop Cruisin’ for a Bruisin’
Szczenięca miłość Puppy Love
15.09.2011 05 R.I.T.A. Toast of T.U.F.F.
Wspólna siedziba Share-a-Lair
06 Dog Daze
Internal Affairs
07 Chilly Dog
The Doomies
08 Thunder Dog
Snap Dad
09 Iron Mutt
The Wrong Stuff
10 Watch Dog
Dog Fish
11 Forget Me Mutt
Mind Trap
12 Kid Stuff
Super Duper Crime Busters
13 Mission: Really Big Mission
14 Hot Dog
Frisky Business
15 Disobedience School
The Dog Who Cried Fish
16 Doom and Gloom
Law and Odor
17 The Rat Pack
Booby Trap
18
19 Snappy Campers
Lucky Duck
20

Linki zewnętrzne