Brygida Turowska

Z Dubbingpedia
(Przekierowano z Brygida Turowska-Szymczak)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Brygida Turowska

aktorka, wokalistka

Brygida Turowska.jpg
Data i miejsce urodzenia 24 sierpnia 1964
Iława

Brygida Turowska (ur. 24 sierpnia 1964 roku w Iławie) – aktorka i wokalistka.

Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1989).

Dawniej występowała również jako Brygida Turowska-Szymczak.

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • 1958-1961: Pixie i Dixie – Bridget (druga wersja – odc. 41)
  • 1960-1966: Flintstonowie (wersja z 1998 roku)
  • 1962-1987: Jetsonowie (seria TV)
  • 1968: Bajki z mchu i paproci (druga wersja)
  • 1972: Pinokio
  • 1980: Figle z Flintstonami
  • 1981-1989: Smerfy
    • Gabrysia (odc. 51),
    • Floruna (odc. 167),
    • dziecko Floruny #1 (odc. 167)
  • 1982: Listonosz Pat – Bill Thompson
  • 1983-1986: Inspektor Gadżet – Labella
  • 1983-1985: Malusińscy – Henry
  • 1984-1987: Łebski Harry
    • aktorka (odc. 5a),
    • mysz #1 (odc. 24a),
    • Mały (odc. 25a),
    • Dixie (odc. 30b)
  • 1984-1985: Tęczowa kraina – Biały
  • 1985-1988: M.A.S.K.
    • profesor Daily (odc. 21),
    • kolega Mike'a (odc. 50),
    • Ashoka Oman (odc. 68)
  • 1985-1988: Yogi, łowca skarbów – Auggie
  • 1986-1987: Bosco – Damia
  • 1986-1987: Mój mały kucyk
    • Płomyczek (pierwsza wersja),
    • Zefirek (druga wersja),
    • Mała Tidli (druga wersja)
  • 1987: Było sobie życie
    • Sophie (odc. 2),
    • Chromosomy (odc. 2),
    • Komórki kości (odc. 2),
    • Komórki serca (odc. 2),
    • Neuroprzekaźniki (odc. 2),
    • Plemniki (odc. 2),
    • Zasada azotowa (odc. 2),
    • Bazofile (odc. 3),
    • Kucharka (odc. 3),
    • Bakterie koli (odc. 15),
    • Cukry w kształcie worka cukru (odc. 16),
    • Cząsteczki amoniaku (odc. 17),
    • Uczeń (odc. 22)
  • 1987-1990: Kacze opowieści
    • kobieta zbierająca pieniądze na rzecz biednych (druga wersja dubbingu; odc. 24),
    • matka Kręgielki (druga wersja dubbingu; odc. 29)
  • 1987: Nastolatki z Beverly Hills – Chester McTech
  • 1988-1994: Garfield i przyjaciele – Lola (odc. 37c)
  • 1989-1992: Karmelowy obóz – Iggy
  • 1990: Filiputki – Filuś
  • 1990-1993: Parker Lewis nigdy nie przegrywa
  • 1990-1994: Super Baloo – nauczycielka Kita (druga wersja – odc. 26)
  • 1991-1992: Agent Kuper
    • Nastolatka #2 (druga wersja dubbingu; odc. 6),
    • Docia (druga wersja dubbingu; odc. 9),
    • Kobieta (druga wersja dubbingu; odc. 10),
    • Agent Łania (druga wersja dubbingu; odc. 11),
    • Patsy #2 (druga wersja dubbingu; odc. 23),
    • Smok #1 (druga wersja dubbingu; odc. 30),
    • Pani Ściema #2 (druga wersja dubbingu; odc. 31),
    • Chłopiec (druga wersja dubbingu; odc. 37),
    • Dyrektorka #2 (druga wersja dubbingu; odc. 43),
    • Diabeł (druga wersja dubbingu; odc. 58),
    • Ruda dziewczynka (druga wersja dubbingu; odc. 60)
  • 1991-2004: Pełzaki
    • Phillip „Phil” DeVille (druga wersja dubbingu),
    • Charlotte Pickles (druga wersja dubbingu),
    • Lucy Carmichael (druga wersja dubbingu),
  • 1991-1992: Przygody Tintina
  • 1991-1997: Rupert
    • Koordynatorka (druga wersja dubbingu; odc. 5a),
    • Natalie (druga wersja dubbingu; odc. 7b),
    • Konstruktorka (druga wersja dubbingu; odc. 16a),
    • Belinda (druga wersja dubbingu; odc. 17a),
    • Ochroniarz (druga wersja dubbingu; odc. 20b),
    • Edie Pickles (druga wersja dubbingu; odc. 21a),
    • Tammy-Faye Pickles (druga wersja dubbingu; odc. 21a),
    • Sally (druga wersja dubbingu; odc. 22a),
    • Ilsa Umlaut (druga wersja dubbingu; odc. 24b),
    • Papuga (druga wersja dubbingu; odc. 28b),
    • Elaine Kropotkin (druga wersja dubbingu; odc. 32b, 82b),
    • Instruktorka pływania (druga wersja dubbingu; odc. 35b),
    • Kierowniczka (druga wersja dubbingu; odc. 43a),
    • Dzieciak 2 (druga wersja dubbingu; odc. 55b),
    • Sługa na barce #1 (druga wersja dubbingu; odc. 62),
    • Bohaterka telenoweli (druga wersja dubbingu; odc. 63a),
    • Klient (druga wersja dubbingu; odc. 67a),
    • Instruktorka fitness (druga wersja dubbingu; odc. 74a),
    • Granatowłosy chłopiec (druga wersja dubbingu; odc. 77b)
  • 1991-1992: Trzy małe duszki
    • chłopiec z domu dziecka (odc. 11a),
    • Buster
  • 1992-1998: Batman – Robin / Tim Drake (druga wersja)
  • 1992-1993: Goofy i inni
    • Debbie (druga wersja dubbingu; odc. 31),
    • Melvin (druga wersja dubbingu; odc. 33),
    • Reporterka (druga wersja dubbingu; odc. 58),
    • Pani redaktor (druga wersja dubbingu; odc. 64),
    • Staruszka (druga wersja dubbingu; odc. 75)
  • 1992-1994: Mała Syrenka
    • Ollie (druga wersja – odc. 20, 30),
    • Krabozuch #1 (druga wersja – odc. 22),
    • wieśniak #2 (druga wersja – odc. 29)
  • 1992-1993: Mikan - pomarańczowy kot – Jerry (odc. 21-22)
  • 1992: Opowieści kucyków – Harpun
  • 1992: Shin-chan – Shin-chan Nohara
  • 1992: W 80 marzeń dookoła świata
  • 1993-1997: Beavis i Butt-head
    • Kobieta z telewizora #1 (odc. 1),
    • Aktywistka (odc. 3),
    • Daria (odc. 4, 104),
    • Rodząca kobieta (odc. 7),
    • Tiffany (odc. 9),
    • Burger (odc. 22),
    • Talerz z kanadyjskim bekonem (odc. 22),
    • Chłopiec (odc. 97),
    • Operatorka (odc. 97),
    • Pracowniczka na zastępstwie (odc. 101),
    • Syn Stewarta (odc. 109),
    • Fryzjerka (odc. 110),
    • Genie (odc. 121),
    • Blondwłosa dziewczyna (odc. 126),
    • Blondwłosy uczeń (odc. 143),
    • Kobieta w biurze matrymonialnym (odc. 150)
  • 1994: Byli sobie wynalazcy
    • zegar pokazujący rok (odc. 17),
    • jedna z kur (odc. 17),
    • młody gazeciarz #1 (odc. 17),
    • służąca greckiej królowej (odc. 19),
    • staruszka (odc. 19),
    • jedna z dam (odc. 21),
    • Bronisława Skłodowska (odc. 22),
    • uczennice z klasy Marii Skłodowskiej-Curie (odc. 22),
    • głosy z tłumu (odc. 22),
    • jedna z kobiet, której Maria Curie pożyczyła auto (odc. 22),
    • Irene Joliot-Curie (odc. 22),
    • początkowa kierowczyni ambulansów (odc. 22),
    • dziewczynka, która dostała bukiet (odc. 23),
    • gospodyni #2 (odc. 23),
    • małpa Gloria (odc. 24),
    • samica kawki #2 (odc. 24),
    • żona farmera (druga scena w odc. 24),
    • wilczyca (odc. 24),
    • Mark Armstrong (odc. 25)
  • 1994: Conan i młodzi wojownicy – Tisara (odc. 11)
  • 1994-1996: Fantastyczna Czwórka – Komandor Lyja (odc. 4, 7)
  • 1994-1996: Kleszcz – Pokojówka (druga wersja)
  • 1994-2004: Przyjaciele
    • Franny (odc. 1),
    • Kathy (odc. 78-81, 84, 86),
    • Maria Teresa Tribbiani (odc. 59),
    • automatyczna sekretarka (odc. 70),
    • kucharka (odc. 83),
    • lekarz (odc. 90),
    • pracownica kliniki (odc. 93),
    • Felicity, druhna Emily (odc. 97),
    • kobieta w bibliotece (odc. 153)
  • 1994-1998: Świat według Ludwiczka
    • Toddler (odc. 27-32, 34-36, 38),
    • Pani Jensen (odc. 27-32, 34-36, 38)
  • 1994-1996: VR-Troopers – Kaitlin
  • 1995-1998: Brzydkie kaczątko
    • Jeden z rodzeństwa Brzydala,
    • Niebieski ptaszek,
    • Króliczka z zieloną kokardką (odc. 37, 39-41)
  • 1995-1998: Pinky i Mózg
    • Kobieta z reklamy (odc. 2),
    • Fumiko (odc. 3),
    • Francis (odc. 16),
    • Lisa (odc. 19),
    • naukowiec ACME (odc. 22)
  • 1996-2001: Billy – kot – Nelson (wersja TVP – odc. 31)
  • 1996-1997: Incredible Hulk
    • Walcząca modelka #3 (odc. 18),
    • Diana (odc. 21)
  • 1996: Jaskiniątka
  • 1996: Kopciuszek – Kopciuszek
  • 1996-1998: Mała księga dżungli
    • Benny (odc. 11b),
    • stara Małpa (odc. 14),
    • mały wilczek #1 (odc. 16a),
    • kaczka (odc. 21a),
    • Ćwirek (odc. 21a)
  • 1996-2000: Ogrodnik Pankracy
  • 1996-2000: Opowieści z księgi cnót
    • koleżanka Bridgette (pierwsza wersja dubbingu – odc. 23),
    • pani Kotka (pierwsza wersja dubbingu – odc. 24),
    • chłopiec z wioski (pierwsza wersja dubbingu – odc. 26)
  • 1996-2000: Superman
    • Gisbulka (odc. 21, 46),
    • Maggie Sawyer (odc. 34, 39),
    • Kala In-Zie (odc. 40),
    • Mercy Graves (odc. 53)
  • 1996-1997: Walter Melon
  • 1997-2009: Bibi Blocksberg
    • Motyl (odc. 6),
    • Drusa (odc. 20),
    • Arkadia (odc. 22),
    • Esmeralda (odc. 23)
  • 1997-2001: Byle do przerwy
    • Pani Griswold (odc. 17, 33, 43),
    • Stemple (odc. 17),
    • Sue-Bob (odc. 20, 63),
    • Nobel (odc. 32),
    • Hektor (odc. 34, 36),
    • Pani Weems (odc. 35),
    • Jurorka 2 (odc. 39),
    • Pani Grundler (odc. 45),
    • Swen (odc. 48),
    • Pani Lasalle (odc. 55),
    • Pani Richards (odc. 62)
  • 1997-2001: Daria – Daria Morgendorffer
  • 1997-2004: Johnny Bravo
    • blondwłosa kobieta (odc. 27b),
    • Właścicielka Diablo (odc. 29b),
    • kapitan Debbie Nemo (odc. 44c),
    • sprzedawczyni masła orzechowego (odc. 45a),
    • Rita Amplie (odc. 45b),
    • naczelnik więzienia (odc. 49b),
    • Gia (odc. 50a)
  • 1997: Miasteczko South Park
    • Kyle Broflovski (pierwsza wersja dubbingu),
    • Wendy Testaburger (druga wersja dubbingu; oprócz odc. 221),
    • Sharon Marsh (druga wersja dubbingu),
    • Sheila Broflovski (druga wersja dubbingu),
    • Linda Czarny (Black),
    • Karen McCormick,
    • Rebecca „Ruda”,
    • Lola,
    • Heidi Turner (serie XI-XIX),
    • Henrietta Biggle,
    • Harriet Biggle,
    • Laura Tucker,
    • Pani Testaburger,
    • Kobieta z She's the Sheriff (druga wersja dubbingu; odc. 6),
    • Kobieta z infolinii (druga wersja dubbingu; odc. 7),
    • Kobieta (druga wersja dubbingu; odc. 8),
    • Pracowniczka Czerwonego Krzyża (druga wersja dubbingu; odc. 8),
    • Dziewczyna (odc. 78),
    • Laura Jones (odc. 78),
    • Pielęgniarka (odc. 112),
    • Kobieta (odc. 116),
    • Jeleniaczek (odc. 125, 164),
    • Michelle (odc. 137),
    • Wesz Kelly (odc. 156),
    • Jedna z lesbijek (odc. 159),
    • Kate (odc. 159),
    • Linda (odc. 159),
    • Tracy (odc. 159),
    • Dziewczynka z syndromem Tourrete'a #2 (odc. 161),
    • Sekretarka Pentagonu (odc. 164),
    • Staruszka w autobusie (odc. 164),
    • Wonder Woman (odc. 165),
    • Blondwłosa dziewczynka (odc. 167),
    • Jenny (odc. 167),
    • Fanka Obamy (odc. 179),
    • Fanka McCaina (odc. 179),
    • Michelle Obama (odc. 179, 232),
    • Nancy (odc. 182),
    • Tammy Warner (odc. 182),
    • Kelly (odc. 185, 304),
    • Charise (odc. 190),
    • Recepcjonistka (odc. 190),
    • Elin Nordegren (odc. 196),
    • Kim Kardashian (odc. 197),
    • Członkini zgromadzenia #2 (odc. 197),
    • Pielęgniarka (odc. 198),
    • Klientka restauracji #2 (odc. 198),
    • Lenora (odc. 202),
    • Kobieta z reklamy wibrohantli (odc. 209),
    • Matka na spotkaniu rodziców (odc. 213),
    • Pracowniczka FedEksu (odc. 213),
    • Sekretarka dziekana Howlanda (odc. 213),
    • Sarah McLaughlin (odc. 214),
    • Asystentka przedstawiciela administracji Obamy (odc. 221),
    • Natalie Portman (odc. 222),
    • Pani Weatherhead (odc. 223),
    • Inspektorka West (odc. 224),
    • Kobieta na pogrzebie (odc. 224),
    • Koleżanka chłopca uprawiającego taylorswifting (odc. 226),
    • Dziewczyna uprawiająca tebowing (odc. 226),
    • Donna (odc. 234),
    • Recepcjonistka NSA (odc. 238),
    • Ranka Aleca Baldwina (odc. 238),
    • Ruda dziewczynka (odc. 239),
    • Toodee (odc. 242),
    • Tammy Thompson (odc. 244-247),
    • Carol (odc. 250),
    • Trenerka siatkarek (odc. 255),
    • Polityk #2 (odc. 259),
    • Annie (jedna kwestia w odc. 269),
    • Kosmonautka #1 (odc. 273),
    • Hannah Williams (odc. 279),
    • Uczennica (odc. 279),
    • Kobieta w spocie strony DNA i Ja #1 (odc. 280),
    • Pani Tweak (odc. 281, 307),
    • Rodzic #2 (odc. 281),
    • Molly (odc. 284),
    • Nauczycielka (odc. 286),
    • Pani Biała (odc. 287, 303),
    • Pani Nelson (odc. 288, 295),
    • Prawniczka (odc. 290),
    • Recepcjonistka (odc. 293),
    • Kobieta z reklamy Pudełka Buddy (odc. 295),
    • Pani Zewiski (odc. 297),
    • Dziewczynka (odc. 298),
    • Janet Spears (odc. 304)
  • 1997: Myszorki na prerii – Kiełek
  • 1997-1998: Przygody Olivera Twista – Artur Spryciarz
  • 1997-2004: Tabaluga
  • 1997-2004: Witaj, Franklin
  • 1998-2004: Atomówki
    • Sara Bellum (serie IV-V),
    • dziennikarka (odc. 31b),
    • chłopiec (odc. 74a),
    • mała dziewczynka (odc. 75a)
  • 1998: Farma pełna strachów – syn Papy Gotyka (odc. 2a)
  • 1998-1999: Herkules
    • Galatea (pierwsza wersja dubbingu; odc. 10),
    • Hecate (druga wersja dubbingu; odc. 11),
    • Meduza (pierwsza wersja dubbingu; odc. 62),
    • Alex (pierwsza wersja dubbingu; odc. 63),
    • Mamcia (pierwsza wersja dubbingu; odc. 65)
  • 1998: O świętych dla dzieci
  • 1998-1999: Podróże z Aleksandrem i Emilią – Vito Marochi (odc. 32)
  • 1998: Srebrny Surfer – Amber (odc. 3)
  • 1998-1999: Tajne akta Psiej Agencji
    • Bast (odc. 5a),
    • Timmy (odc. 6b)
  • 1999: Bob budowniczy
  • 1999-2000: Digimon Adventure
    • Izzy,
    • Piximon (seria I),
    • Mama Sory
  • 1999-2000: Dilbert
    • Pracowniczka pralni Żołądź (odc. 1),
    • Pracowniczka posługująca się szyfrem (odc. 2),
    • Reporterka (odc. 3),
    • Dzieciak #3 (odc. 11),
    • Kobieta #1 (odc. 11),
    • Krótkowłosa kobieta (odc. 11),
    • Strącony dzieciak (odc. 11),
    • Budzik Jeri Ryan (odc. 15),
    • Dzieci (odc. 15),
    • Dziennikarka (odc. 15),
    • Członkini country klubu (odc. 30),
    • Członkini Lobby Narodowego Lobby (odc. 30)
  • 1999-2001: Dzieciaki z klasy 402
    • Joe Tuńczyk,
    • Jordan
    • Tilly
  • 1999-2000: Medaboty
    • Paco,
    • Natalie
  • 1999-2002: Nieustraszeni ratownicy
    • Ellen Winslow (odc. 17b),
    • kolega Tylera (odc. 18a)
  • 1999-2002: Ropuszy zwiad
  • 1999-2002: Smyki – Bella (odc. 1-2)
  • 1999: SpongeBob Kanciastoporty
    • dzieciak #1 (odc. 154a),
    • kierowcy (odc. 154a),
    • różowa uczennica (odc. 154b),
    • Billy (odc. 157b),
    • pielęgniarka (odc. 217b),
    • babcia Planktona (odc. 228b)
  • 1999: Twipsy
  • 1999-2001: Wodnikowe Wzgórze
    • łasica (odc. 2, 9, 31),
    • papuga #2 (odc. 12),
    • Rufi (kokosza) (odc. 20),
    • sroka #1 (odc. 23),
    • wróżka (odc. 34),
    • Koniczynka (odc. 38-39)
  • 2000-2003: Bajki świata
  • 2000-2010: Kajtuś – Leoś/Leo (seria V)
  • 2000-2004: Kredonia – Rudy Taboothie
  • 2000: Przygody szewczyka Grzesia
    • Grześ,
    • jedna z poddanych królowej Pantofelli (odc. 4),
    • jedna z mieszkanek (odc. 13),
    • jedna z wróżek (odc. 22)
  • 2000-2002: Pupilek
  • 2000-2006: Słowami Ginger – Margie
  • 2000: Sztruksik – Sztuksik
  • 2001-2004: Bliźniaki Cramp
  • 2001-2003: Cedric
  • 2001-2003: Clifford
    • Cleo,
    • Mały Clifford (druga wersja dubbingu)
  • 2001-2004: Liga Sprawiedliwych – Doktor Sara Corwin (odc. 14-15)
  • 2001-2004: Lizzie McGuire – Pani Shin (odc. 8)
  • 2001-2002: Lucky Luke
    • Panchito (odc. 3),
    • John Ford (odc. 4),
    • Nelly (odc. 26),
    • Lola Montes (odc. 29)
  • 2001: Odjazdowe zoo – Lea
  • 2001: Power Rangers Time Force
    • Vypra,
    • Angela Fairweather,
    • Contemptra/Angelique
  • 2001: Przygody Timmy'ego / Wróżkowie chrzestni
    • Chad (odc. 17a, 20, 24, 26b),
    • Mama RJa (odc. 19),
    • prezenterka (odc. 19),
    • Skip Błyskogatek (odc. 22a),
    • Zębowa Wróżka (odc. 22a),
    • jeden z dzieciaków telefonistów (odc. 23a),
    • żołnierze Kupidyna (odc. 24),
    • jedna z kobiet (odc. 24),
    • recepcjonistka w salonie SPA (odc. 25b),
    • jedna z wróżek (odc. 25b),
    • nauczycielka małego Łamacza (odc. 26a),
    • AJ / RJ (od odc. 53),
    • Pani Dyrektor (odc. 53-69),
    • Paula Biszkopcik (odc. 53),
    • czarnoskóra okularnica z Tajnej Szkółki (odc. 54),
    • Mama Vicky (odc. 54, 61b, 63a),
    • H2Olga (odc. 56a),
    • czarnoskóry okularnik (odc. 57),
    • brązowowłosa dziewczynka (odc. 59b),
    • Żona Watta (odc. 61a),
    • jedna z supermodelek (odc. 64a),
    • Pierre (odc. 66a),
    • Susie Califfragilistic (odc. 66b),
    • Binky (odc. 67a),
    • jeden z wróżków (odc. 67b),
    • Florence Henderson (odc. 67b),
    • Starlet (odc. 68b),
    • Mama Spriga (odc. 69),
    • Pani Śmierćszybka (odc. 75),
    • jeden z jaskiniowych dzieciaków (odc. 87b),
    • komputer RJ’a (odc. 88),
    • przewodniczka (odc. 96).
    • Alyssa (odc. 108b),
    • RJ z przyszłości (odc. 112b),
    • Matka Natura (odc. 115b),
    • Smartfon (odc. 130b),
    • Debbie (odc. 132),
    • Earl (odc. 149)
  • 2001-2007: Rodzina Rabatków – Patryk Gomolt
  • 2001-2004: Stanley – Lester
  • 2002-2010: Baśnie i bajki polskie
    • Jaskółka (odc. 1),
    • gospodyni (odc. 15),
    • dziewczynka (odc. 15),
    • chłopak (odc. 15),
    • Kaczmarka (odc. 20),
    • Dziewczyna (odc. 20),
    • Podkuchenna (odc. 20),
    • Goście (odc. 20),
    • Panna wodna (odc. 21),
    • Szewc Kopytko (odc. 22)
  • 2002-2005: Co nowego u Scooby'ego?
    • Cody Long (odc. 23),
    • Eve De La Faye (odc. 25)
  • 2002-2008: Gwiazdka Laury
    • Oksana,
    • Fabina,
    • Klaudia
  • 2002-2006: Jimmy Neutron: mały geniusz – Brobot
  • 2002-2007: Kim Kolwiek
    • Bufetowa (odc. 26),
    • Blondwłosa dziewczynka (odc. 33),
    • Connie Rockwaller (odc. 55),
    • Dziewczyna #2 (odc. 60),
    • Kucharka (odc. 60)
  • 2002-2008: Kryptonim: Klan na drzewie
    • Abigail „Abby” Lincoln / Cicha / Numer 5,
    • Matka Polka (odc. 3a),
    • Lasso Lala (odc. 4b),
    • Członek Japońskiego Klanu na Drzewie przebrany za staruszkę (odc. 25b),
    • Głos komputera (odc. 29a),
    • Elf otwierający drzwi (odc. 53),
    • Pani Van der Baan (odc. 54),
    • Głos wzywający doktora Lumpkina (odc. 55b),
    • Jason (odc. 55b),
    • Dzieciak, który ukradł wazon z koalą (odc. 57a),
    • Pielęgniarka (odc. 57b),
    • Dzieciaki (odc. 66),
    • Babcia Izki (odc. 76)
  • 2002: Maks i Ruby – Rozalinda (pierwsza wersja – odc. 32a, 40a, 54a, 57a, 67a, 68c, 71a, 76b, 78c)
  • 2002: Mali odkrywcy – Sara
  • 2002-2004: Misiowanki – Berta
  • 2002-2005: Mucha Lucha
  • 2002-2007: Naruto
    • Konohamaru,
    • Hinata Hyuga,
    • Tenten,
    • Shiore (Ninja Trawy),
    • Yugao Uzuki,
    • Ciocia Sasuke (odc. 84),
    • Tsunade – Piąta Hokage
  • 2002: Słoń Benjamin
  • 2003: Dziesięcioro Przykazań - opowieści dla dzieci (pierwsza wersja)
  • 2003-2005: Gwiezdne wojny: Wojny klonów – Asajj Ventress
  • 2003-2006: Jakub Jakub
    • ochroniarka (odc. 5),
    • Ciocia Dobra-dla-ciebie (odc. 13),
    • jeden z uczniów (odc. 24),
    • Ma (pani Wesz) (odc. 24, 31),
    • kobieta (odc. 24)
  • 2003-2007: JoJo z cyrku – Skibo (niektóre odcinki)
  • 2003-2005: Kaczor Dodgers
    • niski kosmita (odc. 24a),
    • majtek na statku (odc. 28a)
  • 2003: Kikoriki – aktorka (odc. 151-152)
  • 2003-2007: Kod Lyoko
    • Odd,
    • pani Meyer (odc. 10, 14, 19, 31, 37-38, 42, 48),
    • mama Urlicha (odc. 82)
  • 2003: Legenda Nezha
    • Shiji,
    • Trzask
  • 2003-2006: Lilo i Stich
    • Elastico (odc. 32),
    • chłopiec (odc. 36),
    • turystka (odc. 51),
    • szara wiewiórka (odc. 51)
  • 2003-2010: Małgosia i buciki
    • Poziomka (odc. 3b),
    • Li Wei (odc. 5b),
    • Fio (odc. 27a)
  • 2003: Martin Tajemniczy
    • profesor Samson (odc. 12),
    • Hayley, siostra Damiana (odc. 42),
    • pielęgniarka (odc. 44),
    • Louise (odc. 48),
    • Ciocia Martina i Diany (odc. 53),
    • bibliotekarka (odc. 55, 58),
    • Alex
  • 2003-2005: Młodzi Tytani
    • Kicia (odc. 19),
    • Rebbeca (odc. 40),
    • Sarasim (odc. 41)
  • 2003: O rety! Psoty Dudusia Wesołka
    • Mila,
    • Hela
  • 2003-2005: Przygody Misia Bruno
  • 2003-2005: Radiostacja Roscoe
    • jedna z uczennic (odc. 43),
    • Marilyn (odc. 49)
  • 2003-2004: Stuart Malutki (wersja dla MiniMini)
  • 2003-2006: Szczenięce lata Clifforda – Clifford
  • 2003-2004: Traktor Tom – Maluszek (seria II)
  • 2003-2006: Xiaolin - pojedynek mistrzów – Omi
  • 2003-2007: Z życia nastoletniego robota
    • XJ7 (odc. 8a),
    • Gerald (odc. 8a),
    • Królowa Vexus (odc. 9a, 12b, 20b, 23a, 25a, 27-28, 35b, 39b),
    • dziewczyna (odc. 9b),
    • trenerka grupy cheerleaderek (odc. 9b),
    • jedno z robodzieci (odc. 13a),
    • kobieta (odc. 13a),
    • chłopiec #1 (odc. 31a),
    • chłopiec na przesłuchaniu (odc. 31a),
    • Francuzka (odc. 35a)
  • 2003-2004: Zakręceni gliniarze – Fly
  • 2004-2006: Brenda i pan Whiskers
  • 2004-2005, 2007: Czerwony traktorek – siostrzeniec pana Nowika (odc. 29 – wersja na CBeebies)
  • 2004-2007: Danny Phantom
    • Duchotłumacz (odc. 2),
    • Dyrektorka Ishiyama (odc. 14),
    • Reporterka (odc. 17)
  • 2004-2009: Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
    • Ser (odc. 20, 41, 44, 47, 53, 64, 75),
    • Czarny kolega Maksa (odc. 46),
    • Mały Jordan (odc. 51),
    • Cler (odc. 53),
    • Staruszka (odc. 55)
  • 2004-2006: Hi Hi Puffy AmiYumi – Yumi Yoshimura
  • 2004: Klub Winx
    • Icy (serie I-III),
    • Layla (serie I-IV),
    • Daphne (serie I-III),
    • Faragonda (seria VIII),
    • Francine (odc. 4),
    • Amaryl (odc. 15),
    • Misio wielkie ucho (odc. 33),
    • Bóbr #1 (odc. 33),
    • Tarocistka (odc. 42),
    • Siostra bez twarzy #2 (odc. 42),
    • Dynia (odc. 42),
    • Kot (odc. 42),
    • Amore (odc. 45),
    • Królowa Marion (odc. 66),
    • Chłopiec (odc. 67),
    • Matka Kevina (odc. 75),
    • Belladonna (odc. 76 – część kwestii),
    • Tharma (odc. 78),
    • Digit (odc. 80),
    • Kiko (odc. 81-84, 86-90, 93-98, 104),
    • Chicko (odc. 89),
    • Pepe (odc. 90),
    • Tygrys (odc. 92),
    • Królowa Ligea (odc. 190),
    • Lumeny (odc. 193, 200-201),
    • Wiedźma Szamanka (odc. 207)
  • 2004: Koszmarny Karolek
  • 2004-2006: Liga Sprawiedliwych bez granic
    • Ciężarna kobieta (odc. 7),
    • Sroya Bashir (odc. 8),
    • Giganta (odc. 9),
    • Tala (odc. 16-18, 32, 34-35, 38),
    • Vixen/Mari McCabe (odc. 28),
    • fanka Supergirl (odc. 29)
  • 2004: Lilli czarodziejka – Mitsy (odc. 4)
  • 2004-2008: Opowieści z Kręciołkowa – Grzesio
  • 2004: Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny
  • 2004-2010: Przyjaciele z podwórka – Łosiek (pierwsza wersja dubbingu)
  • 2004-2006: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! – Chiro
  • 2004: Ziemniak - ostatnie starcie
    • guwernantka Sasza (odc. 12),
    • Lady Chłosta (odc. 13),
    • sir Jacuś (odc. 14)
  • 2005: B-Daman – Terry
  • 2005: Doraemon – Doraemon
  • 2005: Finley, wóz strażacki – Pędzik
  • 2005-2008: Harcerz Lazlo – Honey
  • 2005-2008: Harry i wiaderko pełne dinozaurów – pani Błyskawica
  • 2005-2009: Karol do kwadratu – Chloe Porażka
  • 2005: Magiczne przygody misia Ruperta – Rupert
  • 2005-2009: Mali Einsteini – Leoś
  • 2005-2008: Nie ma to jak hotel
    • Tia – instruktorka jogi (odc. 30),
    • Yolanda (odc. 40)
  • 2005-2007: Podwójne życie Jagody Lee
  • 2005: Porażki Króla Artura – Sir Margaret (odc. 13)
  • 2005-2008: Robotboy – Jeden z kolegów Tommy'ego
  • 2005-2008: Spadkobiercy Tytanów
    • Hekate,
    • Psyche (odc. 18),
    • Srebrny robot (odc. 20)
  • 2005-2006: Szanowni Państwo X
  • 2005: Śniegusie
    • Krzyś,
    • Śnieżek
  • 2005: Yakari
    • Dwa Warkocze – mama Yakariego,
    • wilczyca,
    • Bąbel Miodu,
    • Peszek/Czujne Oko,
    • wrona,
    • koza,
    • Ognista Strzała,
    • Dzika Róża,
    • Gadatliwe Pióro
  • 2006: Ciekawski George – Betty
  • 2006-2008: Dolina Koni
    • Bailey Handler (wersja telewizyjna),
    • Scarlet (wersja telewizyjna),
    • Angora (wersja DVD)
  • 2006-2008: Kapitan Flamingo – Milo
  • 2006-2007: Miś Fantazy
    • wielka kotka,
    • wróżka
  • 2006-2009: Supercyfry
    • Cyfra 9,
    • Agent 88 (odc. 12-13, 17, 22),
    • Agent 14 (odc. 15, 18, 23),
    • Agent 38 (odc. 37, 39),
    • Agent 72 (odc. 50),
    • dziewczynka (odc. 50)
  • 2006: Szczypta magii – Lea
  • 2006: Tajna misja
  • 2006: W pułapce czasu
    • Księżniczka Koren (odc. 8, 26, 36),
    • Ugbarianka (odc. 21),
    • Mały Valerian (odc. 33),
    • Doktor Rachel Goodwill (odc. 38-39),
    • Sekretarz Organizacji Narodów Zjednoczonych (odc. 38)
  • 2006: Wspaniałe zwierzaki
  • 2006-2013: Złota rączka – Maria Medina (odc. 31b)
  • 2007: ABC literkowe chochliki
  • 2007-2008: Animalia – Winifreda
  • 2007: Bakugan: Młodzi wojownicy
    • Marucho,
    • Mama Shuna
  • 2007-2010: Chowder – Embanda (odc. 3a)
  • 2007-2015: Fineasz i Ferb – dziewczyna na imprezie #1 (odc. 62b)
  • 2007: Freefonix – Lux
  • 2007: Hallo, tu Hania! – Francis
  • 2007-2012: iCarly
    • Danika McNolty (odc. 62),
    • Candace (odc. 63)
  • 2007-2009: Najnowsze wydanie – Macocha Amandy (odc. 15)
  • 2007: Nastologia – Kujonka #1
  • 2007: Opowieści mamy Mirabelle – Gepcio
  • 2007: Pan Ślimak
    • Pani Dzięcioł,
    • Kameleon,
    • Mama pisklaka,
    • Mrówka #2,
    • Ostryga,
    • Pisklak,
    • Pszczoła,
    • Sowa,
    • Świetlik,
    • Różne zwierzęta (seria I)
  • 2007: Power Rangers Operacja Overdrive – Jessica Jefries (odc. 15)
  • 2007-2011: Przygody Sary Jane
    • jedna z zakonnic (druga wersja – odc. 4),
    • kobieta udzielająca ślubu (druga wersja – odc. 28-29)
  • 2007-2010: Świat słów – Miś
  • 2007: Teatrzyk Emmy
  • 2007: Tommy Zoom – Tommy Zoom
  • 2007-2010: Tropiciele zagadek
  • 2007: Wielka rodzina – Lucek
  • 2007-2008: Will i Dewitt
    • Fred,
    • Sykunia (odc. 15a)
  • 2008: Agent specjalny Oso
    • Józio (odc. 3a),
    • Mama Adasia (odc. 10b),
    • Dawid (odc. 19a),
    • Abuela (odc. 44a),
    • Louis (odc. 44b),
    • Pani Garcia (odc. 45a),
    • Janek (odc. 46b),
    • Mama Karolki i Izy (odc. 47a),
    • Maja (odc. 47b),
    • Nauczycielka (odc. 48a),
    • jedna z koleżanek Julki i Oli (odc. 48b),
    • panna Kafas (odc. 49b),
    • Angela (odc. 50b),
    • Kaira (odc. 51b),
    • Marco (odc. 53a),
    • Rafael (odc. 53b),
    • Lin (odc. 54a),
    • Lejni (odc. 58b),
    • Mama Rafaela (odc. 59b)
  • 2008-2009: Ben 10: Obca potęga
    • Mama Kevina (odc. 44),
    • Myaxx (odc. 45)
  • 2008-2012: Bujdy na resorach
  • 2008-2009: Była sobie Ziemia
    • nauczycielka (odc. 18),
    • Namita (odc. 18)
  • 2008: Dzieciak kontra Kot – Coop
  • 2008: Eliot Kid – Eliot Kid
  • 2008: Gwiezdne wojny: Wojny klonów – Asajj Ventress
  • 2008: Inazuma Eleven
    • Timmy Sanders (odc. 1-26),
    • Rhine (Ving Rice) (odc. 58),
    • sekretarka (odc. 70)
  • 2008, 2013, 2016-2017: Listonosz Pat – Przesyłki specjalne
    • Bill (pierwsza wersja),
    • pani Thompson (pierwsza wersja)
  • 2008: Mali wszechmocni
  • 2008: Marta mówi – Milo
  • 2008: Milly i Molly – Hanfrey
  • 2008: My Little Pony: Poznajcie kucyki – Toola Roola
  • 2008: Ni Hao Kai Lan
  • 2008-2009: Ola i jej zoo
    • Teosia,
    • Panna Wanderwinkel
  • 2008-2013: Pingwiny z Madagaskaru
    • Jajko (odc. 33b, 40, 48a, 64b),
    • Mama Jajka (odc. 33b, 40, 48a, 64b),
    • zwiedzająca zoo (odc. 42b),
    • bracia Wezuwiusz (odc. 51a)
  • 2008: Stacyjkowo
    • Pani Inspektor (odc. 35),
    • Tina (odc. 94-95, 97, 99-104, 107, 110, 112-114, 116-117, 119-120, 122, 124, 128, SP2, MC04-MC05, MC15, MC44)
  • 2008: Stich!
  • 2008: Strażak Sam – Norman
  • 2008-2009: Strażnicy z Chinatown – Jason (odc. 17)
  • 2008: SuperZeke – Ida Palmer
  • 2008-2009: Tajemniczy Sobotowie
    • Naga – Wężowa Dama (odc. 18, 20, 22, 27, 31, 36),
    • Drwalka (odc. 21),
    • Reporterka (odc. 23)
  • 2008: True Jackson
    • Coral Barns (odc. 13),
    • Laura (odc. 14)
  • 2008: Wakfu – Yugo
  • 2008-2010: Wesoła farma – Rózia
  • 2009: Aniołki i spółka – Cabiria
  • 2009: Antoś
    • Basia,
    • Ryś Zdziś (odc. 48)
  • 2009: Archer
    • Linda Belcher (odc. 37),
    • Mercedes Moreno (odc. 44)
  • 2009: Bakugan: Młodzi wojownicy – Nowa Vestroia
    • Marucho Marukura,
    • Oberon (odc. 27),
    • Mama Dana (odc. 43)
  • 2009: Dinopociąg
    • Pani Lesotozaur (odc. 21a),
    • Eryk Einiozaur (odc. 22a),
    • Sara Szonizaur (odc. 54b),
    • Hania Hadrozaur (odc. 55b, 56a, 56b)
  • 2009: Lou!
  • 2009: Małe królestwo Bena i Holly
  • 2009: Mikołajek – Mikołajek
  • 2009: Moje życie ze mną
    • Dyrektorka,
    • Buba (odc. 45)
  • 2009: Opowieści z Tinga Tinga
  • 2009: Sally Bollywood
    • Renan (odc. 1b),
    • niebieskowłosa stażystka (odc. 2a)
  • 2009: Super Hero Squad – Czarna Wdowa
  • 2009: SuperSprytek i Sprytusie
  • 2009: Superszpiedzy
    • Sam (odc. 14),
    • Granny (odc. 20),
    • Alex (odc. 22),
    • Timmy (odc. 41)
  • 2009: Tara Duncan – harpia Scarella (odc. 25)
  • 2009: Zafalowani – Lauren
  • 2010: Angelo rządzi – Mama Angela
  • 2010-2012: Avengers: Potęga i moc
    • Maria Hill,
    • Czarna Wdowa
  • 2010: Bakugan: Młodzi wojownicy – Najeźdźcy z Gundalii
    • Marucho Marukura,
    • Mama Dana (odc. 1, 9, 13)
  • 2010: Ben 10: Ultimate Alien
    • Fritz (odc. 23),
    • Natalie – mama Gwen (odc. 25, 30, 48)
  • 2010: Brzęcz jak wiesz – Panna Gęgalska (późniejsze odcinki)
  • 2010: Franklin i przyjaciele
    • Ślimak,
    • Pani Miś
  • 2010: Kapitan Biceps
    • Cindy Lopez/Czyściocha (odc. 20),
    • Belinda Szarpidrut/Łobuzka (odc. 34),
    • Betty Blok/Cementowa Siostra (odc. 51)
  • 2010: Kot Prot na wszystko odpowie w lot
    • słonica Emma (odc. 42b),
    • hipopotam Hilda (odc. 44b),
    • manat Matylda (odc. 46a),
    • krokodylica Diluś (odc. 48a)
  • 2010-2011, 2014: Kotka Pusia
  • 2010-2013: Liga Młodych
    • głos komputera Przystani (odc. 1),
    • doktor Serling Roquette (odc. 6),
    • Joan Garrick (odc. 8),
    • Killer Frost (odc. 11)
  • 2010-2019: My Little Pony: Przyjaźń to magia
    • Księżniczka Luna / Nightmare Moon,
    • Flurry Heart,
    • Jedna z krów (odc. 4),
    • Daisy (odc. 4, 9, 100),
    • stara pegazica (odc. 16),
    • Sapphire Shores (odc. 19),
    • Wielkie Serce (odc. 21),
    • Fleetfoot (odc. 75, 124, 150),
    • Flitter (odc. 81),
    • Fleur de Verre (odc. 83),
    • Kucyk na podwieczorku #1 (odc. 191),
    • Uczennica #1 (odc. 194),
    • różne głosy
  • 2010: Oktonauci
    • niebieska ryba (odc. 27),
    • pęz dwubarwny Simona (odc. 109),
    • pani ślimak (odc. 113),
    • aligator (odc. 115),
    • mama Pinia i Pintusia (odc. SP1)
  • 2010: Planeta Sheena – Hadżingi – matka Doppy'ego (odc. 11, 13, 15, 20, 23)
  • 2010: Pokémon: Czerń i Biel – Avery (odc. 12)
  • 2010: PopPixie
    • Reks,
    • Libby,
    • Tata Damiana (odc. 17)
  • 2010: Pound Puppies: Psia paczka
    • Marukotka (odc. 5),
    • Wagster (odc. 6),
    • Betty Bob (odc. 7),
    • Flip (odc. 9),
    • Penny (odc. 36),
    • Pani Petunia (odc. 37),
    • Allyson (odc. 49),
    • Chłopiec (odc. 57),
    • Hairy (odc. 60),
    • Beardy (odc. 63)
  • 2010-2012: Scooby-Doo i Brygada Detektywów
    • Mama Kudłatego,
    • Amy (odc. 20),
    • Lady Marmolada (odc. 23),
    • Baba Jaga (odc. 28),
    • Frau Gluck (odc. 37),
    • żona farmera (odc. 43),
    • kelnerka (odc. 45),
    • mama (odc. 46)
  • 2010: Turbo Dudley - psi agent – R.I.T.A. (odc. 5a)
  • 2010-2011: Tytan Symbionik – Słonik (odc. 3)
  • 2010: Umizoomi
  • 2011: Bakugan: Młodzi wojownicy – Świat Mechtoganów
    • Marucho,
    • pracownica Bakugan Landu (odc. 33)
  • 2011: Bąbelkowy świat gupików
    • Goby,
    • pani doktor (odc. 6),
    • Maureen, jedna z sióstr Sandy (odc. 30),
    • Gil (jedna z kwestii w odc. 53)
  • 2011: Dziki świat braci Kratt – Koki (pierwsza wersja)
  • 2011: Fred szczęściarz – Smutek (gotka z koszulką z czachą) (odc. 24)
  • 2011: Kumple z dżungli - na ratunek
    • wydra Melisa (odc. 3, 36, 38),
    • Mamodanga (odc. 9)
  • 2011: Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości – Tygrysica
  • 2011: Maleńcy – Mama Brzdąca i Słonka
  • 2011-2012: Mega przygody Bucketa i Skinnera – Molly (odc. 24)
  • 2011: Miasto kur
    • łasica Alfreda (odc. 10, 13, 17, 19),
    • jedna z kur biorąca udział w wyścigu (odc. 29),
    • krowa Kristine (odc. 35)
  • 2011: Miś Muki
    • mama Rio (odc. 19),
    • Dżoropo (odc. 20)
  • 2011: Moja niania jest wampirem – Debbie Dazzle (odc. 7)
  • 2011-2019: Niesamowity świat Gumballa – Ethel (odc. 110b)
  • 2011: Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia – Chris (odc. 40)
  • 2011: Rycerz Mike
    • Pani Pychotka (odc. 14-15, 17, 22, 27, 29-30, 32-33, 39, 43-44, 46-47, 117),
    • Kobieta Wiking (odc. 15-16, 27, 40, 42, 45, 51),
    • blondynka (odc. 21-22)
  • 2011: Tajemnice domu Anubisa – Pani Mulligan
  • 2011: ThunderCats
    • Stary Płatkowiec (odc. 4),
    • Mały Emric (odc. 4)
  • 2012: Czarodzieje kontra Obcy
    • Kanclerz Kooth (odc. 13, 23-26),
    • Chloe Martin (odc. 13-14)
  • 2012-2013: Glitter Force
  • 2012: Gormiti – Matka Natura (odc. 20-24)
  • 2012: Klinika dla pluszaków
    • Pikla (odc. 26b, 39a, 52a, 88b),
    • Marta (odc. 65b, 73b, 79a, 86a, 97a, 102a)
  • 2012: Lego Star Wars: Kroniki Yody – Ventress (odc. 2)
  • 2012: Littlest Pet Shop
    • głowa kosmity #3 (odc. 53),
    • zwierzęta na łące (odc. 53),
    • Parker (odc. 56),
    • pasażerowie autobusu (odc. 57),
    • tłum (odc. 57)
  • 2012-2017: Mega Spider-Man – Sandy (odc. 17)
  • 2012: Monsuno – Becca (odc. 41)
  • 2012: Tron: Rebelia – Ada (odc. 6)
  • 2012-2017: Wojownicze Żółwie Ninja – kosmitka (odc. 79)
  • 2013: Alisa i kosmiczna klasa
    • Natasza,
    • spikerka reklamy popkornu z Dibali (odc. 11),
    • jeden z dzieciaków drażniący młodego Solekę (odc. 12),
    • głos komputera stacji (odc. 17),
    • mama Komurbiego (odc. 18),
    • zawodnik z przeciwnej drużyny (odc. 23),
    • głos w akademii (odc. 23)
  • 2013: Calimero – Skip
  • 2013: Dofus: Skarby Keruba – Joris
  • 2013: Grzmotomocni – Fiona Campbell (odc. 2)
  • 2013: Inwazja Kórlików
  • 2013: Juliusz Junior – Sheree
  • 2013: Kroniki Xiaolin – Omi
  • 2013: Pac-Man i upiorne przygody
  • 2013: Pokémon – Seria: XY – sierżant Jenny
  • 2013: Rick i Morty – Supernowa (pierwsza wersja dubbingu; odc. 25)
  • 2013: Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy – Max
  • 2013: Sanjay i Craig – doktor Darlene Patel
  • 2013-2019: Steven Universe
    • Ametyst,
    • Opal (odc. 10, 77),
    • Sugilit (odc. 16),
    • pacjentka w serialu Pod nóż (odc. 31),
    • Mały Ronaldo (odc. 41),
    • Wojownik (odc. 59),
    • Opal (odc. 77),
    • Aleksandryt (odc. 79, 151-152, S04),
    • Kwarc Dymny (odc. 101, 105, 157-160),
    • Zupa (odc. 110),
    • Ametysty (odc. 117-118, 147),
    • Obsydian (odc. 157-160)
  • 2013: The Avatars
    • pani Castilo,
    • Szondra (odc. 48)
  • 2013: Tupcio Chrupcio – Hela, mama Beci (odc. 8, 14, 22, 30, 34, 40)
  • 2013: Turbo FAST
    • Królowa Invicta (odc. 5a, 26b),
    • reporterka TV (odc. 19b),
    • Merv (dziewczyna Merva) (odc. 26a)
  • 2013-2017: Wujcio Dobra Rada
    • były perkusista w kapeli Melvina (odc. 108),
    • Zeke (odc. 109),
    • mama Zeke'a (odc. 109),
    • pomarańczowy kucyk (odc. 112)
  • 2014: Blaze i mega maszyny
    • Babcia Crashera (odc. 34),
    • gąsienica #2 (odc. 52)
  • 2014: Doktor Jaciejakiegacie – Thora (odc. 9a, 12a)
  • 2014: Galaktyka Supersmyka – pani z Tekstylii (odc. 4, 8)
  • 2014: Inspektor Gadżet – Złodliszka Potrzask (odc. 12b)
  • 2014: Małe czarodziejki – Piernikowy chłopak (odc. 7b)
  • 2014: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
    • Paige (odc. 6),
    • Bonnie Milbank (odc. 14),
    • panna Harvell (odc. 15, 18),
    • pani Cupertino (odc. 15),
    • kobieta z klubu książki #2 (odc. 23),
    • Pamela (odc. 44)
  • 2014: Petz Klub – Oskar
  • 2014: Piekaczki – Duża Mama (odc. 21a)
  • 2014: The Seven Deadly Sins – Hawk
  • 2014: Wanda i Zielony Ludek
  • 2014-2016: Warzywne opowieści – w domu – madame Borówka
  • 2014: Yo-Kai Watch
    • Walkappa (odc. 2ab, 33c, 50a),
    • mama Barnaby’ego (odc. 4c),
    • Fidgephant (odc. 8bc, 40a, 44a),
    • Buhu (odc. 10b),
    • Chatalie (odc. 13b),
    • Rhyth (odc. 13c, 24b),
    • mama Amy (odc. 25),
    • Komajiro (odc. 41c, 49b, 56b, 58c, 59ab, 60a, 61a, 62a, 63a, 64a, 65a, 74ab, 76ab),
    • mama Eddiego (odc. 45c)
  • 2015: Czworo i pół przyjaciela
  • 2015-2019: Dodaj magii – Pani Balfour (odc. 27, 32, 38)
  • 2015: Dorwać Blake'a!
    • sprzedawczyni falafeli (odc. 7a),
    • Carmen, mama Mitcha (odc. 9a, 25a),
    • członkini robotycznego klubu (odc. 14b),
    • chłopiec (odc. 24b)
  • 2015: Dzień, w którym Heniś poznał...
    • perkusja (odc. 4),
    • łódź podwodna (odc. 58)
  • 2015: Fresh Beat Band. Kapela detektywów – jurorka konkursu (odc. 1)
  • 2015: Game Shakers. Jak wydać grę – Diana Devane (odc. 15)
  • 2015: Głębia – komandor Pyrosomita (odc. 3, 6, 17, 22)
  • 2015: Henio Dzióbek
    • urzędniczka w ratuszu Zagajnika Gajów (odc. 36),
    • kobieta w filmie (odc. 37b),
    • nowy duch jeziora Zwilżone (Pelagia Brodzik) (odc. 38b, 42a, 46a),
    • Michalina Wić (odc. 51b),
    • Grada, mama Fi i Fu (odc. 52)
  • 2015: Królik Bugs: Serial twórców "Zwariowanych melodii"
    • skunks #2 (odc. 18b),
    • Ivana Skręcikark (odc. 20b, 31b, 67b),
    • Vera (odc. 22b),
    • złota rybka (odc. 23a),
    • ogłaszająca wyniki wyborów (odc. 36a),
    • William (odc. 76b)
  • 2015: Kuu Kuu Harajuku
  • 2015: Między nami, misiami – Mała strażniczka Diaz (odc. 62, 87-88, 134)
  • 2015: Nastoletnia agentka
    • Ilyana (odc. 10),
    • pani Johnson (odc. 18)
  • 2015: Nie ma jak w rodzinie
    • Anthony Bonfiglio,
    • Marie Bonfiglio,
    • Dzieciak chory na polio,
    • Pat Nixon (odc. 37),
    • Kobieta z parady (odc. 40)
  • 2015: Pokémon – Seria: XYZ – sierżant Jenny (odc. 18, 26, 39, 42, 46)
  • 2015-2017: Przygody Kota w Butach – Sally (odc. 58)
  • 2015: Psiaki Futbolaki
  • 2015: Shimmer i Shine – Nazboo
  • 2015-2019: Star Butterfly kontra siły zła
    • Exasperella (odc. 60b),
    • Aptekarka Sherry (odc. 61a),
    • Zapaśniczka #1 (odc. 63b),
    • Staruszka (odc. 63b),
    • Matka Sir Tulonego (odc. 67a),
    • Ouroboros (odc. 68b)
  • 2015: Świat Niny
    • Gwiazdek,
    • pani dr Kapur (odc. 9b, 12ab, 17b, 22b, 24a, 26a),
    • pani Mavis (odc. 10a, 18a, 24a),
    • mama Chelsea (odc. 22b),
    • pani L (odc. 27)
  • 2015: The Returned – Kobieta znajdująca Victora (odc. 10)
  • 2015: Wallykazam – Bobgoblin
  • 2015: Wyluzuj, Scooby-Doo!
    • mama Nate’a (odc. 22),
    • pani Tuckle (odc. 28),
    • właścicielka psa #2 (odc. 31),
    • Baba Jaga (odc. 33),
    • chłopiec (odc. 35),
    • duch przeszłych świąt (odc. 36),
    • mama Amelii (odc. 42),
    • staruszka #2 (odc. 46),
    • Margie (odc. 47)
  • 2015: Złotowłosa i Miś – Jan N. Bystrzacki (odc. 9b, 27b)
  • 2016: Bal słówek – Renia
  • 2016: Ben 10
    • Wytworna Niania (odc. 13),
    • pani reżyser (odc. 22),
    • Komal (odc. 27),
    • pracowniczka sklepu (odc. 100),
    • ciocia Kathy (odc. 122),
    • Królowa Pszczół (odc. 127, 139),
    • Profesor Lux (odc. 133),
    • mamcia (odc. 138)
  • 2016: Harmidom
    • Chłopiec w sklepie (odc. 18b),
    • Dziennikarka (odc. 24b),
    • Pani Łagodzińska (odc. 26a),
    • Przedszkolanka (odc. 31a),
    • Kolega Hirka (odc. 37a, 41a),
    • Fredzia (odc. 39, 61b, 73, 80a, 81-83, S01),
    • Leoś (odc. 40a),
    • Zbynio, kolega z klasy Hirka (odc. 60a, 63a, 67b, 74a, 77b, 89a, 98b, 101a, 104a, S01, 105-106, 108b, 111b, 113a, 116ab, 118a, 120a, 121b, 124a, 126b, 130b, 131a, 132a, 136b),
    • Prowadząca program o podlewaniu roślin (odc. 62b),
    • Panna Pusia, pielęgniarka (odc. 60a, 67ab),
    • Pani menadżer (odc. 66b, 88b),
    • Syn pani menadżer (odc. 66b),
    • Młody Henryk Harmidomski (odc. 75a),
    • Pani Kazia Bernardo (odc. 77a, 128a, 131b ),
    • Sędzia konkursu #1 (odc. 91),
    • "Jędza domowa" (odc. 95a),
    • Pani Świetniak (odc. 105, 121b),
    • Mama Zbynia (odc. 113a, 116a),
    • Miłka (odc. 113b)
  • 2016: Justice League Action
    • Babcia Goodness (odc. 35, 44-45),
    • Faora (odc. 37)
  • 2016: Kazoops!
  • 2016: Nowe podróże Justina – Justin
  • 2016: Pokémon – Seria: Słońce i Księżyc − sierżant Jenny
  • 2016: Prawo Milo Murphy’ego
    • pani Murawski (odc. 2b, 9a, 17ab, 24b, 39b),
    • mama Zacka (odc. 5a, 15b, 17b)
  • 2016: Szkoła rocka – Janice Mendoza (odc. 25)
  • 2016: Toru Superlis – Mama (odc. P1)
  • 2016: Voltron: Legendarny Obrońca
    • Klyzap (odc. 3),
    • Babcia Shay (odc. 8, 22)
  • 2016: Zagadki rodziny Hunterów
  • 2017: Little Witch Academia – Lukić
  • 2017: My Little Pony: Equestria Girls – Wicedyrektor Luna / Księżniczka Luna (odc. S2)
  • 2017-2019: OK K.O.! Po prostu walcz
    • Cosma (odc. 27, 41, 53-54, 75, 101),
    • Mikayla (odc. 28, 56),
    • niebieskie stworzenie (odc. 30),
    • Teodozja X (odc. 32, 100),
    • Doktor Zaraza (odc. 36),
    • Niebieska Moc (odc. 39, 65),
    • uczeń (odc. 45),
    • Mama Trufla (odc. 51),
    • Profesor Słoneczko (odc. 68-71),
    • Pomarańczowa Wkrętka (odc. 73)
  • 2017: Przystanek Star Falls – Kate King (odc. 18)
  • 2017: Siostry
  • 2017: Stretch Armstrong i Flex Fighterzy – Dr C
  • 2017: Tarzan i Jane
  • 2017: Warzywne opowieści w wielkim mieście – madame Borówka
  • 2018: 44 koty
    • Bugsio (odc. 2, 15, 45, 55, 66, 73, 89),
    • Sandy (odc. 2, 15),
    • Flora (odc. 53, 64),
    • Tola (odc. 56, 62),
    • Dziewczynka w ogrodzie (odc. 57)
  • 2018: Abby Hatcher – Otis
  • 2018: Alexa i Katie – Pani Walsh (odc. 9)
  • 2018: Anatane ratuje dzieci z Okury
    • Narratorka filmu propagandowego (odc. 3),
    • Lamina Reverso (odc. 5, 19-20),
    • Komputer statku (odc. 10),
    • Komputer (odc. 11)
  • 2018: Bakugan: Battle Planet
  • 2018: Chilling Adventures of Sabrina
    • Dorothea Putnam (odc. 8-10, 15, 19),
    • Gryla (odc. 30),
    • Sitcomowa Zelda Spellman (odc. 33, 35)
  • D2018: Dragon Ball Super
    • Panchy (odc. 51, 83),
    • Haru (odc. 56, 58-60, 63, 65-67),
    • Cocotte (odc. 101),
    • Zoiray (odc. 101)
  • 2018: Dzieciak rządzi: Znowu w grze – Wendi
  • 2018-2020: Harvey Girls Forever! – Maria (odc. 14, 20a, 24b, 51b)
  • 2018: Jak borsuk z lisem – Szperaczek
  • 2018: Luna Petunia: Powrót do Zachwytlandii – Macy
  • 2018: Mała lama – Mama Lama
  • 2018: Między nami, kuzynami
    • DJ Young (odc. 4),
    • mama Stuarta (odc. 5)
  • 2018: Polly Pocket – Griselle Grande
  • 2018: ReBoot: The Guardian Code – Judy (odc. 2-3, 8-9)
  • 2019: Ciemny kryształ: Czas buntu
    • Collector,
    • Maudra Seethi
  • 2019: Dolina Muminków – Paszczak Policjantka (odc. 7)
  • 2019: Frytka i Kartofelcia
  • 2019: Gdzie jest Wally?
    • Pani reżyser (odc. 22),
    • Czarodziejka Flamibilka (odc. 24),
    • Czarodziejka Linka (odc. 27),
    • Hokeistka ze Szwecji (odc. 34)
  • 2019: High School Musical: Serial – Kalyani (odc. 10)
  • 2019: Karolek z Naklejkowa
    • Dzidzia Śmieszna Minka (odc. 1-3, 5, 7-9, 11-15, 17-18, 20, S1-S2, 23-25, 28),
    • Babcia Śmieszna Minka (odc. 2-3, 5, 7, 10-11, 16-18, S1-S2, 23-25, 29)
  • 2019: Kid Lucky – Lizbeth Brown (odc. 46)
  • 2019: Kleopatra i kosmos – Phoebus (odc. 11)
  • 2019: Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca
    • Ratracer (odc. 4),
    • Scoops (odc. 6-7, 13-14),
    • Kamila (odc. 6, 17-18),
    • Bobo (odc. 19)
  • 2019-2022: Płazowyż – Waleriana (odc. 37a)
  • 2019-2022: Pokémon: Podróże – Seria – Sierżant Jenny (odc. 3, 20, 24)
  • 2019: Scooby-Doo i… zgadnij kto?
    • Chłopiec (odc. 4),
    • Wanda Sykes (odc. 5),
    • Darla D. Darrington (odc. 18),
    • Kolekcjonerka kukieł (odc. 21),
    • Madame Zobrinska (odc. 22),
    • Kierowniczka prac rozbiórkowych (odc. 23),
    • Doktor Wheeler (odc. 27),
    • Sędzia zawodów w jedzeniu hot-dogów (odc. 27),
    • Pani Schmidt (odc. 31),
    • Lilian Gunderson (odc. 32),
    • Carol Burnett (odc. 41)
  • 2019-2020: Steven Universe: Przyszłość – Ametyst
  • 2019: Tom i Lili
  • 2019: Victor i Valentino
    • Señora Gonzalez (odc. 30),
    • Kura (odc. 39),
    • Kot (odc. 39)
  • 2019: Wielkie plany Archibalda
    • Flaming Feta (odc. 16a),
    • Kaśka
  • 2019-2022: Wielkodomscy
    • Fredzia,
    • Kamil
  • 2019: YooHoo na ratunek
    • niedźwiadek polarny 1 (odc. 7),
    • Otis (odc. 9),
    • Gina (odc. 31),
    • kret (odc. 38),
    • mała żyrafa (odc. 39)
  • 2019: Zjazd rodzinny
    • Babcia Moza (odc. 12),
    • Siostra Carter (odc. 13),
    • Kenya Moore (odc. 17)
  • 2020: Karol
  • 2020: Klub Opiekunek
    • Sharon Porter (odc. 4-5, 7-8, 11, 13, 15-16),
    • Doktor Johanssen
  • 2020: Kumpel terapeuta – pani Francisco (odc. 4)
  • 2020: Luluś i Kropka budują
    • Jelonek (odc. 7),
    • Suseł 1 (odc. 8),
    • Suseł 3 (odc. 8),
    • Koala 2 (odc. 12, 63),
    • Kociątko 1 (odc. 16, 76),
    • Pani Bocian (odc. 19),
    • Pani Suseł (odc. 19),
    • Kotek (odc. 21, 48),
    • Siostry Fenki (odc. 24),
    • Klientka restauracji (odc. 32),
    • Harcerka Kotka (odc. 34),
    • Pani Żółw (odc. 39),
    • Pani doktor Koala (odc. 48),
    • Pingwin 3 (odc. 55),
    • Pani Fenek (odc. 57),
    • Fenek 2 (odc. 57),
    • Pani Wiewiórka (odc. 59, 70),
    • Pani Myszka (odc. 61),
    • Pani Kura (odc. 70),
    • Pani Struś 1 (odc. 71),
    • Fretka (odc. 73),
    • Koale (odc. 73)
  • 2020: Oktonauci: Przygody na lądzie – Żaba 2 (odc. 2b)
  • 2020: Pełzaki
    • Phillip „Phil” DeVille,
    • Charlotte Pickles,
    • Lucy Carmichael
  • 2020: Pora na przygodę: Odległe krainy – Szkiełek
  • 2020: Psia Akademia
  • 2020: Rainbow High – Lou Wright (odc. 1, 7-8, 10, 12-13, 16-19, 31, 33)
  • 2020: Rogata ekipa – Jurorka konkursu (odc. 13b)
  • 2020: The Midnight Gospel
  • 2020: Ziemia u Neda – Margaret Cho (odc. 18)
  • 2020: Zwariowane melodie: Kreskówki
    • Babcia,
    • Dama z wyższych sfer (odc. 12a),
    • Spikerka na lotnisku (odc. 34a)
  • 2021: Fraglesy powracają!
  • 2021: Hawkeye – Laryngolożka (odc. 3)
  • 2021: Jeźdźcy smoków: Dziewięć światów – May Wong
  • 2021: Miasto duchów – Sonya (odc. 3)
  • 2021: Między nami, misiaczkami
    • Wróżka #6 (odc. 1),
    • Papuga Polly (odc. 8)
  • 2021: Myszka Miki: Frajdomek – Pani Gorgonzola (odc. 4a)
  • 2021: Odo
  • 2021: Patryk Rozgwiazda Show − Babcia Obłynos
  • 2021-2022: Power Rangers Dino Fury – Arla (odc. 10)
  • 2021: Przeznaczenie: Saga Winx – Rosalind (odc. 3, 5-6)
  • 2021: Super Drużyna – Pani dyrektor (odc. 6-7, 10)
  • 2021: Wojowniczka i troll – Królowa Bagnorii (odc. 13)
  • 2022: Od zawsze ja – Wendy
  • 2022: Superpsiaki
    • Riot (odc. 1, 3),
    • Swifty (odc. 5-6)
  • 2022: Transformers: BotBots

Gry

Dokumenty

Słuchowiska

Wykonanie piosenek

Filmy

Seriale

Linki zewnętrzne