SparkShorts: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 30: | Linia 30: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.11.2019 | | style="background-color: #CCE2FF;"|12.11.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''Pociąg do wolności''<ref name="a"> | | ''Pociąg do wolności''<ref name="a">Krótkometrażówka nieposiadająca ścieżki dialogowej</ref> | ||
| ''Smash and Grab'' | | ''Smash and Grab'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 52: | Linia 52: | ||
| ''[[Głębia (film 2019)|Głębia]]'' | | ''[[Głębia (film 2019)|Głębia]]'' | ||
| ''Loop'' | | ''Loop'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| | |||
| ''Out'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:41, 21 maj 2020
| Tytuł | SparkShorts |
|---|---|
| Gatunek | animowany, krótkometrażowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney+ |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 12 listopada 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 5 z 6 |
SparkShorts – seria krótkometrażowych filmów animowanych wyprodukowanych przez Pixar Animation Studios.
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 12.11.2019 | 01 | Nowa | Purl |
| 12.11.2019 | 02 | Pociąg do wolności[1] | Smash and Grab |
| 12.11.2019 | 03 | Kotbull[1] | Kitbull |
| 10.03.2020 | 04 | Wzloty | Float |
| 13.12.2019 | 05 | Z wiatrem[1] | Wind |
| 10.01.2020 | 06 | Głębia | Loop |
| 07 | Out | ||
