Alice i Lewis: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
https://www.youtube.com/watch?v=v6hUiyyq0ow |
m uzupełnienie |
||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
|plakat= | |plakat= | ||
|gatunek=animowany, komedia | |gatunek=animowany, komedia | ||
|kraj= | |kraj=Kanada | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Boomerang]] | |stacja=[[Boomerang]] | ||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
'''Alice i Lewis''' (ang. ''Alice & Lewis'', 2019) – kanadyjski serial animowany. | '''Alice i Lewis''' (ang. ''Alice & Lewis'', 2019) – kanadyjski serial animowany. | ||
Premiera telewizyjna w Polsce odbędzie się 7 grudnia 2020 roku na antenie [[Boomerang]]. | Premiera telewizyjna w Polsce odbędzie się 7 grudnia [[2020]] roku na antenie [[Boomerang]]. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
* [[Sebastian Perdek]] – '''Karty'''--> | * [[Sebastian Perdek]] – '''Karty'''--> | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| '''' | |||
| ''It’s a Win-Win!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| '''' | |||
| ''Merry Qweensmas'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| '''' | |||
| ''The Cuckoo Hunt'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| '''' | |||
| ''The New Friend'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| '''' | |||
| ''Long Live The Queen!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| '''' | |||
| ''Alice in the Sky'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| '''' | |||
| ''Flea Jump'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| '''' | |||
| ''Someone To Blame'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| '''' | |||
| ''Bubble, Bubble, You’re in Trouble!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| '''' | |||
| ''Silence Day'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| '''' | |||
| ''Topsy-Turvy Wonderland'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| '''' | |||
| ''The Queen Moves In!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| '''' | |||
| ''The Two Alices'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| '''' | |||
| ''Tiny Guest'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| '''' | |||
| ''The Pastry-Making Painters'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| '''' | |||
| ''Budding Gardeners'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| '''' | |||
| ''The Royal Teddybear'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| '''' | |||
| ''The Big Royal Quiz'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| '''' | |||
| ''The Clunky Card'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| '''' | |||
| ''The Little Queen'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| '''' | |||
| ''A Journey Through Night Land'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| '''' | |||
| ''The Painting'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Giddy Up!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Crazy Hide and Seek'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| '''' | |||
| ''And, Action!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Mr. Invisible'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Shhh! It’s a Secret!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Memory Loss'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 15:57, 2 gru 2020
| Tytuł | Alice i Lewis |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Alice & Lewis |
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Kanada |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Boomerang |
| Lata produkcji | 2019 |
| Wyemitowane serie |
0 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 0 z 52 |
Alice i Lewis (ang. Alice & Lewis, 2019) – kanadyjski serial animowany.
Premiera telewizyjna w Polsce odbędzie się 7 grudnia 2020 roku na antenie Boomerang.
Fabuła
„Alice i Lewis” opowiada o dziewczynce, która odkrywa niesamowitą Krainę Czarów. Pewnego dnia 6-letnia Alice przez przypadek trafia do magicznego miejsca, dzięki otworzeniu specjalnego przejścia. W niezwykłej, pełnej bajecznych stworzeń krainie poznaje królika Lewisa, który będzie jej przewodnikiem. Każdego dnia dziewczynka odkrywa nowy, ukryty wymiar nieznanego jej wcześniej świata.
Oficjalny opis dystrybutora
Wersja polska
W rolach głównych:
- Julia Szydłowska – Alice
- Wojciech Chorąży – Lewis
- Anna Sztejner – Królowa
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | ' | It’s a Win-Win! | |
| 02 | ' | Merry Qweensmas | |
| 03 | ' | The Cuckoo Hunt | |
| 04 | ' | The New Friend | |
| 05 | ' | Long Live The Queen! | |
| 06 | ' | Alice in the Sky | |
| 07 | ' | Flea Jump | |
| 08 | ' | Someone To Blame | |
| 09 | ' | ' | |
| 10 | ' | ' | |
| 11 | ' | Bubble, Bubble, You’re in Trouble! | |
| 12 | ' | Silence Day | |
| 13 | ' | Topsy-Turvy Wonderland | |
| 14 | ' | The Queen Moves In! | |
| 15 | ' | The Two Alices | |
| 16 | ' | Tiny Guest | |
| 17 | ' | The Pastry-Making Painters | |
| 18 | ' | Budding Gardeners | |
| 19 | ' | The Royal Teddybear | |
| 20 | ' | The Big Royal Quiz | |
| 21 | ' | The Clunky Card | |
| 22 | ' | ' | |
| 23 | ' | The Little Queen | |
| 24 | ' | A Journey Through Night Land | |
| 25 | ' | ' | |
| 26 | ' | The Painting | |
| 27 | ' | Giddy Up! | |
| 28 | ' | Crazy Hide and Seek | |
| 29 | ' | ' | |
| 30 | ' | ' | |
| 31 | ' | ' | |
| 32 | ' | And, Action! | |
| 33 | ' | Mr. Invisible | |
| 34 | ' | Shhh! It’s a Secret! | |
| 35 | ' | ' | |
| 36 | ' | Memory Loss | |
