Audioteka: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 234: | Linia 234: | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 18.02.2021 | | 18.02.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''[[Miła robótka: Polskie świerszczyki, harlekiny i porno z satelity]]'' | |||
| [[DF-M Studio|DF-M STUDIO]] | |||
| 26.02.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''[[Skowyt]]'' | |||
| | |||
| 05.03.2021 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 23:49, 2 mar 2021
Audioteka – mobilny serwis z audiobookami realizujący także słuchowiska, w ramach serii Superprodukcje.
Superprodukcje
Słuchowiska
Audioseriale
| № | Tytuł | Studio | Premiera |
|---|---|---|---|
| 01 | Święty chaos | DREAMSOUND | 14.10.2013 |
| 02 | Sierżant Cuff | STEREOTYP STUDIO | 02.02.2018 |
| 03 | Filary Ziemi | STEREOTYP STUDIO | 26.11.2018 |
| 04 | Sierżant Cuff 2 | STEREOTYP STUDIO | 23.01.2019 |
| 05 | Upadek gigantów | STEREOTYP STUDIO | 25.04.2020 |
| 06 | Lot 202 | STEREOTYP STUDIO | 20.05.2020 |
| 07 | Osiedle RZNiW | STEREOTYP STUDIO | 15.07.2020 |
| 08 | Łamacz szyfrów | STEREOTYP STUDIO | 12.08.2020 |
| 09 | Czynnik turyński | FILM FACTORY STUDIO | 26.08.2020 |
| 10 | Sierżant Cuff 3 | STEREOTYP STUDIO | 23.09.2020 |
| 11 | Jestem kim chcesz | STEREOTYP STUDIO | 02.11.2020 |
| 12 | Lodowa Przełęcz | STEREOTYP STUDIO | 10.11.2020 |
| 13 | Galaktyka | STEREOTYP STUDIO | 27.11.2020 |
| 14 | Czego oczy nie widzą | FILM FACTORY STUDIO | 14.12.2020 |
| 15 | Zbrodnia i kara | TEATR POLSKIEGO RADIA | 07.01.2021 |
| 16 | Dorwać gangstera | FILM FACTORY STUDIO | 18.02.2021 |
| 17 | Miła robótka: Polskie świerszczyki, harlekiny i porno z satelity | DF-M STUDIO | 26.02.2021 |
| 18 | Skowyt | 05.03.2021 |
