8:15: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | {{Serial2 | ||
|tytuł | |tytuł=8:15 | ||
|plakat= | |plakat= | ||
|gatunek=familijny, komediowy, krótkometrażowy | |gatunek=familijny, komediowy, krótkometrażowy | ||
| Linia 12: | Linia 11: | ||
|odcinki=4 z 44 | |odcinki=4 z 44 | ||
}} | }} | ||
'''8 | '''8:15''' (2019) – francuski krótkometrażowy serial komediowy. | ||
Serial dostępny z dubbingiem w Polsce na platformie [[Disney+]] od 21 stycznia [[2023]] roku. | Serial dostępny z dubbingiem w Polsce na platformie [[Disney+]] od 21 stycznia [[2023]] roku. | ||
| Linia 35: | Linia 34: | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Moda'' | |||
| ''Mode vestimentaire'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Seniorzy'' | |||
| ''Les personnes âgées'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Szkolna fotografia'' | |||
| ''La photo de classe'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Nowy uczeń'' | |||
| ''Le nouveau'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Zwierzęta'' | |||
| ''Les animaux'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Śniadanie'' | |||
| ''Petit déjeuner'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Wakacje'' | |||
| ''Les vacances'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Programy w telewizji'' | |||
| ''Séries télévisées'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Tutoriale'' | |||
| ''Tutos'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Choroba'' | |||
| ''Malade'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Praca domowa'' | |||
| ''Devoirs'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''Sport'' | |||
| ''Le sport'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''Gry wideo'' | |||
| ''Jeux vidéos'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Test'' | |||
| ''Contrôle/examen'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Kino'' | |||
| ''Cinéma'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Uczeń z zagranicy'' | |||
| ''Correspondant étranger'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2023 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Selfie'' | |||
| ''Selfie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Nauczyciele'' | |||
| ''Les profs'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Rodzice'' | |||
| ''Les parents'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Piłka nożna'' | |||
| ''Football'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Podarunki'' | |||
| ''Les cadeaux'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Szkolne przedstawienie'' | |||
| ''Spectacle de l’école'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Kieszonkowe'' | |||
| ''L’argent de poche'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Miłość'' | |||
| ''L’amouuur'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Rodzeństwo'' | |||
| ''Frères et soeur'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| ''Sąsiedzi'' | |||
| ''Les voisins'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Urodziny'' | |||
| ''Anniversaire'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''Kawały'' | |||
| ''Les blagues'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Impreza'' | |||
| ''La fête'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''Strajk'' | |||
| ''La grève'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''Basen'' | |||
| ''Jour de piscine'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| ''Świadectwo'' | |||
| ''Bulletin'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''Wywiadówka'' | |||
| ''Réunion parents-profs'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| ''Wybory'' | |||
| ''Élection des délégués'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| ''Koncerty'' | |||
| ''Musique/concert'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| ''Ekologia'' | |||
| ''Écologie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| ''Prezentacja'' | |||
| ''L’exposé'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| ''Poezja'' | |||
| ''La poésie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| ''Spóźnienie'' | |||
| ''Le retard'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
| ''Trendy'' | |||
| ''Phénomène de mode'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| ''Pidżama party'' | |||
| ''Pyjama party'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| ''Plecaki'' | |||
| ''Les cartables'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| ''Piosenka'' | |||
| ''Chansonnette'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|44 | |||
| ''Halloween'' | |||
| ''Halloween'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 10:37, 28 sty 2023
| Tytuł | 8:15 |
|---|---|
| Gatunek | familijny, komediowy, krótkometrażowy |
| Kraj produkcji | Francja |
| Język oryginału | francuski |
| Platforma streamingowa | Disney+ |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 21 stycznia 2023 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 4 z 44 |
8:15 (2019) – francuski krótkometrażowy serial komediowy.
Serial dostępny z dubbingiem w Polsce na platformie Disney+ od 21 stycznia 2023 roku.
Fabuła
Co robią dzieci w dzień powszedni o 8:15? Idą do szkoły.
Źródło: Disney+
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP
W wersji polskiej udział wzięli:
- Waldemar Barwiński
- Tomasz Borkowski
- Jan Szydłowski
- Cezary Kwieciński
- Bartosz Martyna
- Anna Apostolakis
- Katarzyna Skolimowska
- Hanna Kinder-Kiss
- Jakub Strach
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 21.01.2023 | 01 | Moda | Mode vestimentaire |
| 22.01.2023 | 02 | Seniorzy | Les personnes âgées |
| 27.01.2023 | 03 | Szkolna fotografia | La photo de classe |
| 04 | Nowy uczeń | Le nouveau | |
| 22.01.2023 | 05 | Zwierzęta | Les animaux |
| 06 | Śniadanie | Petit déjeuner | |
| 23.01.2023 | 07 | Wakacje | Les vacances |
| 08 | Programy w telewizji | Séries télévisées | |
| 09 | Tutoriale | Tutos | |
| 26.01.2023 | 10 | Choroba | Malade |
| 11 | Praca domowa | Devoirs | |
| 26.01.2023 | 12 | Sport | Le sport |
| 13 | Gry wideo | Jeux vidéos | |
| 27.01.2023 | 14 | Test | Contrôle/examen |
| 26.01.2023 | 15 | Kino | Cinéma |
| 26.01.2023 | 16 | Uczeń z zagranicy | Correspondant étranger |
| 26.01.2023 | 17 | Selfie | Selfie |
| 18 | Nauczyciele | Les profs | |
| 19 | Rodzice | Les parents | |
| 20 | Piłka nożna | Football | |
| 21 | Podarunki | Les cadeaux | |
| 22 | Szkolne przedstawienie | Spectacle de l’école | |
| 23 | Kieszonkowe | L’argent de poche | |
| 24 | Miłość | L’amouuur | |
| 25 | Rodzeństwo | Frères et soeur | |
| 26 | Sąsiedzi | Les voisins | |
| 27 | Urodziny | Anniversaire | |
| 28 | Kawały | Les blagues | |
| 29 | Impreza | La fête | |
| 30 | Strajk | La grève | |
| 31 | Basen | Jour de piscine | |
| 32 | Świadectwo | Bulletin | |
| 33 | Wywiadówka | Réunion parents-profs | |
| 34 | Wybory | Élection des délégués | |
| 35 | Koncerty | Musique/concert | |
| 36 | Ekologia | Écologie | |
| 37 | Prezentacja | L’exposé | |
| 38 | Poezja | La poésie | |
| 39 | Spóźnienie | Le retard | |
| 40 | Trendy | Phénomène de mode | |
| 41 | Pidżama party | Pyjama party | |
| 42 | Plecaki | Les cartables | |
| 43 | Piosenka | Chansonnette | |
| 44 | Halloween | Halloween | |
