Rogata ekipa: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|lata produkcji=2020 | |lata produkcji=2020 | ||
|data premiery=7 grudnia [[2020]] | |data premiery=7 grudnia [[2020]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=41 z 50 | ||
}} | }} | ||
'''Rogata ekipa''' (chin. ''无敌鹿战队'', ang. ''Deer Squad'', 2020) – chiński serial animowany. | '''Rogata ekipa''' (chin. ''无敌鹿战队'', ang. ''Deer Squad'', 2020) – chiński serial animowany. | ||
| Linia 402: | Linia 402: | ||
| ''Parkowa ekipa w kosmosie'' | | ''Parkowa ekipa w kosmosie'' | ||
| ''Forest Squad in Space'' | | ''Forest Squad in Space'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23.10.2023<ref name="NJ" /> | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| ''Naba wszystko zjada'' | |||
| ''Nubble trouble'' | |||
|- | |||
| ''Rekordowe głazy'' | |||
| ''Bouncing Boulders'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| ''Tajemnica stacji kosmicznej'' | |||
| ''The Space Station Mystery'' | |||
|- | |||
| ''Pęknięty kryształ'' | |||
| ''Crystal Cracks'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| ''Wielkie a psik!'' | |||
| ''Runaway Hamster Ball'' | |||
|- | |||
| ''Generalne porządki'' | |||
| ''The Perfectinator'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|44 | |||
| ''Tajemnicza wyspa'' | |||
| ''The Secret Island'' | |||
|- | |||
| ''Roboty w kosmosie'' | |||
| ''The Name’s Chomp'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|45 | |||
| ''Kryształ siły'' | |||
| ''The Crystal Of Strength'' | |||
|- | |||
| ''Perłowe łowy'' | |||
| ''Clamity'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| ''Mały Styl'' | |||
| ''Baby Steel'' | |||
|- | |||
| ''Dobry żart!'' | |||
| ''Joke’s On You'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| ''W głębinie'' | |||
| ''Deep Dive'' | |||
|- | |||
| ''Smocza niespodzianka'' | |||
| ''Firefruit Surprise'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| ''Kapitanka Chrup'' | |||
| ''Astrobot'' | |||
|- | |||
| ''Kaktusowa katastrofa'' | |||
| ''Cactus-Throphe'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| ''Rycerski zamek z piasku'' | |||
| ''Sandcastle Calamity'' | |||
|- | |||
| ''Uwaga na sowy!'' | |||
| ''Owl-Ert'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| ''Huczne przyjęcie'' | |||
| ''Going Off With A Bang'' | |||
|- | |||
| ''Utalentowany rozrabiaka'' | |||
| ''Talent For Trouble'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<references /> | <references /> | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 18:33, 23 paź 2023
| Tytuł | Rogata ekipa |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | 无敌鹿战队 |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Chiny |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska, Nicktoons, Nick Jr., PULS 2 |
| Platforma streamingowa | SkyShowtime |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data premiery dubbingu | 7 grudnia 2020 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 41 z 50 |
Rogata ekipa (chin. 无敌鹿战队, ang. Deer Squad, 2020) – chiński serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 7 grudnia 2020 roku. Emisja na kanale Nicktoons od 1 lutego 2021 roku, na kanale Nick Jr. od 22 lutego 2021 roku oraz na kanale PULS 2 od 12 września 2022 roku. Premiera w serwisie SkyShowtime – 14 lutego 2023 roku.
Fabuła
Rogata ekipa to animowana przygodowa seria ratunkowa o czwórce uroczych i bohaterskich rogatych przyjaciół – o Kaju, Loli, Rammym i Bobbim – obrońcach zwierząt z parku miejskiego oraz mieszkańców miasta Platinum.
Źródło: www.NickJr.com.pl
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Agata Gawrońska-Bauman
Tłumaczenie i dialogi: Hanna Osuch
Dźwięk i montaż:
- Marta Bator (odc. 1-20),
- Sławomir Karolak (odc. 21-40)
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Fijałkowska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:
- Anna Apostolakis – Bobbi
- Dominika Sell-Kukułka – Lola
- Karol Osentowski – Kai
- Bartosz Wesołowski – Rammy
- Waldemar Barwiński – Styl
- Julia Kołakowska-Bytner – Profesorka Skrob
- Marta Dobecka – Binky
- Marta Dylewska
- Bożena Furczyk
- Monika Szwajnos
oraz:
- Damian Kulec – Ian
- Janusz Wituch – Dziennikarz (odc. 1a)
- Beata Wyrąbkiewicz – Ricardo
- Paweł Wojtaszek – Pan Czupryna
- Kamil Pruban –
- Sprzedawca hotdogów (odc. 13a),
- Juror konkursu (odc. 13b)
- Brygida Turowska – Jurorka konkursu (odc. 13b)
- Małgorzata Boratyńska – Pani Kruszynka (odc. 23b, 24a, 25b, 26b, 28b, 29a, 30b, 35a, 36b, 38a)
- Kosma Press – Stu
i inni
Piosenkę czołówkową śpiewał: Adam Krylik
Lektor: Zbigniew Suszyński
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 07.12.2020[1] | 01 | Dobranoc, parku miejski | Goodnight Central Forest |
| Stylzilla | Steelzilla | ||
| 08.12.2020[1] | 02 | Ocalmy pszczoły | Save The Bees |
| Kaczy kłopot | Duck Dilemma | ||
| 09.12.2020[1] | 03 | Rybie harce | Catfish Capers |
| Bańkowe fiasko | Bubble Debacle | ||
| 10.12.2020[1] | 04 | Ekspres Kaia | Kai Express |
| Kacze tornado | Ducknado | ||
| 11.12.2020[1] | 05 | Pączkowy popłoch | Donut Panic |
| Lody | I Scream | ||
| 14.12.2020[1] | 06 | Podwodne kuku | Deep Blue Boo Boo |
| Sklejeni | Stuck Together | ||
| 15.12.2020[1] | 07 | Kosmiczny zamęt | Meteor Mayhem |
| Taniec zniszczenia | Dance Of Destruction | ||
| 16.12.2020[1] | 08 | Fanklub | Fan Club |
| Superszybki Styl | Speeding Steel | ||
| 17.12.2020[1] | 09 | Zamieniator | Switcheroo |
| Ostrożnie z jajkiem! | Protect The Egg | ||
| 18.12.2020[1] | 10 | Pan Styl w kosmosie | Steel In Space |
| To dopiero czary | That’s Magic | ||
| 03.05.2021[2] | 11 | Podwójne kłopoty | Double Trouble |
| Zapudełkowani | Box Not So Clever | ||
| 04.05.2021[2] | 12 | Podniebna sztuka | Sky Art |
| Wielki wyścig | The Great Race | ||
| 05.05.2021[2] | 13 | Pan Styl jak doktor Dolittle | Doctor Steel Little |
| W labiryncie | Astonished and Amazed | ||
| 06.05.2021[2] | 14 | Atak dronów | Attack of the Drones |
| Stylowy glut | Slime Time | ||
| 07.05.2021[2] | 15 | Kapitan Styl | Captain Steel |
| Wykąpani | Wash Out | ||
| 10.05.2021[2] | 16 | Grawitacja na wakacjach | Gravity Calamity |
| Piłeczka chaosu | Ball of Chaos | ||
| 11.05.2021[2] | 17 | Podniebne akrobacje Loli | Lola’s Air Display |
| W ciemnych kanałach | Down the Sewers | ||
| 12.05.2021[2] | 18 | Małe jest świetne | Small is Smashing |
| Szyszkowe dopalanie | Pine Cone Power Up | ||
| 13.05.2021[2] | 19 | Stylowe rogi | Steel Antlers |
| Jagodowy bałagan | Berry Bad | ||
| 14.05.2021[2] | 20 | Rzepka wielka i krzepka | Turnip for the Books |
| Mega magnes | Magnet Maelstrom | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 01.08.2022[3] | 21 | Na końcu tęczy | Over the Rainbow |
| Mega tosty | We’re Toast | ||
| 02.08.2022[3] | 22 | Muffinka w kosmosie | Muffin in Space |
| Bąbelkowy szał | Fizzy Frenzy | ||
| 03.08.2022[3] | 23 | Uciekająca peruka | Were Wig on the the Loose |
| Światła, kamera, akcja | Lights Camera Action | ||
| 04.08.2022[3] | 24 | Deszcz misiów | Raining Teddies |
| Eleganckie przyjęcie | Party People | ||
| 05.08.2022[3] | 25 | Peruka mocy | The Wig of Power |
| Nie taki wilk straszny | The Duck who Parped Wolf | ||
| 08.08.2022[3] | 26 | Hity z satelity | Satellite Flight |
| Diamentowa gorączka | Diamond Geezer | ||
| 09.08.2022[3] | 27 | Do góry i na dół | Jump Up & Get Down |
| Co ich ugryzło? | What’s Up Lola | ||
| 10.08.2022[3] | 28 | Kryształowa katastrofa | Crystal Catastrophe |
| Dobry Styl, zły Styl | Good Steel bad Steel | ||
| 11.08.2022[3] | 29 | Pani mechamałpa | Lady Monkey Mech |
| Mobilna przychodnia | Critter Care Calamity | ||
| 12.08.2022[3] | 30 | Superwielki słonecznik | The Supersized Sunflower |
| Księżycowy kamień | Moontaker | ||
| 28.11.2022[3] | 31 | Słodkie chmury | Every Cloud |
| 29.11.2022[3] | Noc kryształowej komety | Rainbow Comet Rush | |
| 30.11.2022[3] | 32 | Polowanie na wielkie owady | The Big Bug Hunt |
| 01.12.2022[3] | Piłka rożna | Deer Ball | |
| 02.12.2022[3] | 33 | Koniec gry | Game Over |
| 05.12.2022[3] | Wiecznie młody | Forever Young | |
| 06.12.2022[3] | 34 | Mali bohaterowie | Tiny Heroes |
| 07.12.2022[3] | Kosmiczna buźka | Big Face in Space | |
| 08.12.2022[3] | 35 | Parkowy skarb | Treasure Park |
| 09.12.2022[3] | Kłopotliwe długonogi | Baddy Long Legs | |
| 12.12.2022[3] | 36 | Stylowy Młyn | Wheel of Steel |
| 13.12.2022[3] | Bongosy Bobbiego | Bobbi’s Bongos | |
| 14.12.2022[3] | 37 | Wielka fontanna | Fountain Fiasco |
| 15.12.2022[3] | Noc dyskotekowych świateł | Night of the Disco Lights | |
| 16.12.2022[3] | 38 | Kosmiczny cyrk | Cosmic Circus |
| 19.12.2022[3] | Jamy i inne kłopoty | A Hole Lot of Trouble | |
| 20.12.2022[3] | 39 | Szałas, którego nic nie zdmuchnie | Den Build Disaster |
| 21.12.2022[3] | Zimowe światła | Winter Lights | |
| 22.12.2022[3] | 40 | Dinobot | Dinobot |
| 23.12.2022[3] | Parkowa ekipa w kosmosie | Forest Squad in Space | |
| SERIA TRZECIA | |||
| 23.10.2023[3] | 41 | Naba wszystko zjada | Nubble trouble |
| Rekordowe głazy | Bouncing Boulders | ||
| 42 | Tajemnica stacji kosmicznej | The Space Station Mystery | |
| Pęknięty kryształ | Crystal Cracks | ||
| 43 | Wielkie a psik! | Runaway Hamster Ball | |
| Generalne porządki | The Perfectinator | ||
| 44 | Tajemnicza wyspa | The Secret Island | |
| Roboty w kosmosie | The Name’s Chomp | ||
| 45 | Kryształ siły | The Crystal Of Strength | |
| Perłowe łowy | Clamity | ||
| 46 | Mały Styl | Baby Steel | |
| Dobry żart! | Joke’s On You | ||
| 47 | W głębinie | Deep Dive | |
| Smocza niespodzianka | Firefruit Surprise | ||
| 48 | Kapitanka Chrup | Astrobot | |
| Kaktusowa katastrofa | Cactus-Throphe | ||
| 49 | Rycerski zamek z piasku | Sandcastle Calamity | |
| Uwaga na sowy! | Owl-Ert | ||
| 50 | Huczne przyjęcie | Going Off With A Bang | |
| Utalentowany rozrabiaka | Talent For Trouble | ||
- ↑ 1,00 1,01 1,02 1,03 1,04 1,05 1,06 1,07 1,08 1,09 Premiera na kanale Nickelodeon Polska.
- ↑ 2,00 2,01 2,02 2,03 2,04 2,05 2,06 2,07 2,08 2,09 Premiera na kanale Nicktoons.
- ↑ 3,00 3,01 3,02 3,03 3,04 3,05 3,06 3,07 3,08 3,09 3,10 3,11 3,12 3,13 3,14 3,15 3,16 3,17 3,18 3,19 3,20 3,21 3,22 3,23 3,24 3,25 3,26 3,27 3,28 3,29 3,30 Premiera na kanale Nick Jr.
