Bogdan Boner: Egzorcysta: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|lata produkcji=2020 | |lata produkcji=2020 | ||
|data premiery pl=3 grudnia [[2020]] | |data premiery pl=3 grudnia [[2020]] | ||
|sezony= | |sezony=6 z 6 | ||
|odcinki= | |odcinki=78 z 78 + S8 | ||
}}'''Bogdan Boner: Egzorcysta''' – polski serial animowany dla dorosłych stworzony przez GIT Produkcja, kontynuacja serialu ''[[Egzorcysta]]''. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 3 grudnia [[2020]] roku. | }}'''Bogdan Boner: Egzorcysta''' – polski serial animowany dla dorosłych stworzony przez GIT Produkcja, kontynuacja serialu ''[[Egzorcysta]]''. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 3 grudnia [[2020]] roku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
<small>Źródło: [https://www.netflix.com/pl/title/81297404 Netflix]</small> | <small>Źródło: [https://www.netflix.com/pl/title/81297404 Netflix]</small> | ||
== Obsada == | == Obsada == | ||
''' | '''Wystąpili''': | ||
* [[Bartosz Walaszek]] – | * [[Bartosz Walaszek]] – | ||
** '''Bogdan Boner''', | ** '''Bogdan Boner''', | ||
** '''Domino''', | ** '''Domino''', | ||
** '''Różne postacie epizodyczne''' | ** '''Różne postacie epizodyczne''' | ||
* [[Katarzyna Gralewska-Walaszek]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 50%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 50%; margin: 0 auto;" | ||
| Linia 28: | Linia 29: | ||
!width="70%"|Tytuł polski | !width="70%"|Tytuł polski | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Piekielna prohibicja'' | | ''Piekielna prohibicja'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Prawo niespodzianki'' | | ''Prawo niespodzianki'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Horror w Castel Gandolfo'' | | ''Horror w Castel Gandolfo'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Antychrystozaur'' | | ''Antychrystozaur'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Gdzie diabeł nie może tam babę pośle'' | | ''Gdzie diabeł nie może tam babę pośle'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Ponury Chłeptun'' | | ''Ponury Chłeptun'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Bill Dwie Lufy'' | | ''Bill Dwie Lufy'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Noworodek z piekła rodem'' | | ''Noworodek z piekła rodem'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Przeklęta reklama'' | | ''Przeklęta reklama'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Złoty Budda'' | | ''Złoty Budda'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Skrzydła anielskie'' | | ''Skrzydła anielskie'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Szczęśliwy dzień'' | | ''Szczęśliwy dzień'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Opętany'' | | ''Opętany'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''Szczepionka na piekło'' | | ''Szczepionka na piekło'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Ajronwejder'' | | ''Ajronwejder'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Upadły anioł'' | | ''Upadły anioł'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Kartel diabolico'' | | ''Kartel diabolico'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''Grobokop'' | | ''Grobokop'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''Chorobowe'' | | ''Chorobowe'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''Cmentalizer'' | | ''Cmentalizer'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''Vampire'' | | ''Vampire'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''Poszukiwany zabity lub martwy'' | | ''Poszukiwany zabity lub martwy'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''Egzorcysta 2050'' | | ''Egzorcysta 2050'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''Drużyna księcia Mieszka I'' | | ''Drużyna księcia Mieszka I'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''Pomocnik egzorcysty'' | | ''Pomocnik egzorcysty'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Ojciec'' | | ''Ojciec'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA TRZECIA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''Reaktor Maria'' | | ''Reaktor Maria'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''Strzała Amora'' | | ''Strzała Amora'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''Sabat czarownic'' | | ''Sabat czarownic'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''Drugi poziom piekła'' | | ''Drugi poziom piekła'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''Czas Apokalipsy'' | | ''Czas Apokalipsy'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''Fala'' | | ''Fala'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''Przewrót pałacowy'' | | ''Przewrót pałacowy'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|34 | ||
| ''Dziwny dzień'' | | ''Dziwny dzień'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| ''Kosmiczna przygoda'' | | ''Kosmiczna przygoda'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|36 | ||
| ''Okres godowy sikorki'' | | ''Okres godowy sikorki'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|37 | ||
| ''Motel'' | | ''Motel'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|38 | ||
| ''Telekinezor'' | | ''Telekinezor'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|39 | ||
| ''Demon Bałtyku'' | | ''Demon Bałtyku'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA CZWARTA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|40 | ||
| ''Fontanna młodości: część 1'' | | ''Fontanna młodości: część 1'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|41 | ||
| ''Fontanna młodości: część 2'' | | ''Fontanna młodości: część 2'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|42 | ||
| ''Fontanna młodości: część 3'' | | ''Fontanna młodości: część 3'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|43 | ||
| ''Krasnodemony'' | | ''Krasnodemony'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|44 | ||
| ''Opłatkofob'' | | ''Opłatkofob'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|45 | ||
| ''Uczciwy Boner'' | | ''Uczciwy Boner'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|46 | ||
| ''Indiańska klątwa'' | | ''Indiańska klątwa'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|47 | ||
| ''Krystian 125p: część 1'' | | ''Krystian 125p: część 1'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|48 | ||
| ''Krystian 125p: część 2'' | | ''Krystian 125p: część 2'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|49 | ||
| ''Demonatan: część 1'' | | ''Demonatan: część 1'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|50 | ||
| ''Demonatan: część 2'' | | ''Demonatan: część 2'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|51 | ||
| ''Prima sort MMA: część 1'' | | ''Prima sort MMA: część 1'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|52 | ||
| ''Prima sort MMA: część 2'' | | ''Prima sort MMA: część 2'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''ODCINKI SPECJALNE''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.12.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|S01 | ||
| ''Wigilia'' | | ''Wigilia'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.02.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|S02 | ||
| ''Walentynki'' | | ''Walentynki'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.03.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|S03 | ||
| ''Wielkanoc'' | | ''Wielkanoc'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30.08.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|S04 | ||
| ''Pierwszy dzień szkoły'' | | ''Pierwszy dzień szkoły'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.10.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|S05 | ||
| ''Ajronwejder'' | | ''Ajronwejder'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.11.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|S06 | ||
| ''Święto Zmarłych'' | | ''Święto Zmarłych'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.12.2024 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|S07 | |||
| ''Wigilijny karp'' | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.09.2025 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|S08 | ||
| ''Grzybobranie'' | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIĄTA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|53 | |||
| ''1410 przepisów siostry Leokadii'' | | ''1410 przepisów siostry Leokadii'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|54 | ||
| ''Bestia apokalipsy'' | | ''Bestia apokalipsy'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|55 | ||
| ''Pies włóczęga'' | | ''Pies włóczęga'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|56 | ||
| ''Niedopitek'' | | ''Niedopitek'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|57 | ||
| ''Ksiądz Domino'' | | ''Ksiądz Domino'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|58 | ||
| ''Jak trwoga, to do Boga'' | | ''Jak trwoga, to do Boga'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|59 | ||
| ''Oscylator międzywymiarowy'' | | ''Oscylator międzywymiarowy'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|60 | ||
| ''Kto słucha reggae, ten…'' | | ''Kto słucha reggae, ten…'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|61 | ||
| ''Co wolno wojewodzie'' | | ''Co wolno wojewodzie'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|62 | ||
| ''Bracia Figo Fagot'' | | ''Bracia Figo Fagot'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|63 | ||
| ''Kryzys wiary'' | | ''Kryzys wiary'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|64 | ||
| ''Chat LPG'' | | ''Chat LPG'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|65 | ||
| ''Doktor Faksietszajs'' | | ''Doktor Faksietszajs'' | ||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIĄTA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|66 | |||
| ''Zakopane'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|67 | |||
| ''Bimbrman'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|68 | |||
| ''Mielno niszczy każdego'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|69 | |||
| ''Biała dama'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|70 | |||
| ''Profesjonalny amator kogutów'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|71 | |||
| ''Obudzony rycerz'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|72 | |||
| ''Gdzie diabeł mówi dobranoc'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|73 | |||
| ''Zakapiory bieszczadzkie'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|74 | |||
| ''Toruńskie pierniki'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|75 | |||
| ''Król Melanży'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|76 | |||
| ''Wampir z Krakowa'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|77 | |||
| ''Wegedemon'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|78 | |||
| ''Korona szalonego króla'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 10:39, 29 paź 2025
| Tytuł | Bogdan Boner: Egzorcysta |
|---|---|
| Gatunek | animacja, horror, komedia |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data polskiej premiery | 3 grudnia 2020 |
| Wyemitowane serie |
6 z 6 |
| Wyemitowane odcinki | 78 z 78 + S8 |
Bogdan Boner: Egzorcysta – polski serial animowany dla dorosłych stworzony przez GIT Produkcja, kontynuacja serialu Egzorcysta. Dostępny w serwisie Netflix od 3 grudnia 2020 roku.
Fabuła
Bogdan Boner, ostro pijący egzorcysta samouk, powraca! Zrobił się jeszcze bardziej pomysłowy, wulgarny i zabójczy, więc demony mają się czego obawiać.
Źródło: Netflix
Obsada
Wystąpili:
- Bartosz Walaszek –
- Bogdan Boner,
- Domino,
- Różne postacie epizodyczne
- Katarzyna Gralewska-Walaszek
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 03.12.2020 | 01 | Piekielna prohibicja |
| 03.12.2020 | 02 | Prawo niespodzianki |
| 03.12.2020 | 03 | Horror w Castel Gandolfo |
| 03.12.2020 | 04 | Antychrystozaur |
| 03.12.2020 | 05 | Gdzie diabeł nie może tam babę pośle |
| 03.12.2020 | 06 | Ponury Chłeptun |
| 03.12.2020 | 07 | Bill Dwie Lufy |
| 03.12.2020 | 08 | Noworodek z piekła rodem |
| 03.12.2020 | 09 | Przeklęta reklama |
| 03.12.2020 | 10 | Złoty Budda |
| 03.12.2020 | 11 | Skrzydła anielskie |
| 03.12.2020 | 12 | Szczęśliwy dzień |
| 03.12.2020 | 13 | Opętany |
| SERIA DRUGA | ||
| 13.10.2021 | 14 | Szczepionka na piekło |
| 13.10.2021 | 15 | Ajronwejder |
| 13.10.2021 | 16 | Upadły anioł |
| 13.10.2021 | 17 | Kartel diabolico |
| 13.10.2021 | 18 | Grobokop |
| 13.10.2021 | 19 | Chorobowe |
| 13.10.2021 | 20 | Cmentalizer |
| 13.10.2021 | 21 | Vampire |
| 13.10.2021 | 22 | Poszukiwany zabity lub martwy |
| 13.10.2021 | 23 | Egzorcysta 2050 |
| 13.10.2021 | 24 | Drużyna księcia Mieszka I |
| 13.10.2021 | 25 | Pomocnik egzorcysty |
| 13.10.2021 | 26 | Ojciec |
| SERIA TRZECIA | ||
| 26.10.2022 | 27 | Reaktor Maria |
| 26.10.2022 | 28 | Strzała Amora |
| 26.10.2022 | 29 | Sabat czarownic |
| 26.10.2022 | 30 | Drugi poziom piekła |
| 26.10.2022 | 31 | Czas Apokalipsy |
| 26.10.2022 | 32 | Fala |
| 26.10.2022 | 33 | Przewrót pałacowy |
| 26.10.2022 | 34 | Dziwny dzień |
| 26.10.2022 | 35 | Kosmiczna przygoda |
| 26.10.2022 | 36 | Okres godowy sikorki |
| 26.10.2022 | 37 | Motel |
| 26.10.2022 | 38 | Telekinezor |
| 26.10.2022 | 39 | Demon Bałtyku |
| SERIA CZWARTA | ||
| 31.10.2023 | 40 | Fontanna młodości: część 1 |
| 31.10.2023 | 41 | Fontanna młodości: część 2 |
| 31.10.2023 | 42 | Fontanna młodości: część 3 |
| 31.10.2023 | 43 | Krasnodemony |
| 31.10.2023 | 44 | Opłatkofob |
| 31.10.2023 | 45 | Uczciwy Boner |
| 31.10.2023 | 46 | Indiańska klątwa |
| 31.10.2023 | 47 | Krystian 125p: część 1 |
| 31.10.2023 | 48 | Krystian 125p: część 2 |
| 31.10.2023 | 49 | Demonatan: część 1 |
| 31.10.2023 | 50 | Demonatan: część 2 |
| 31.10.2023 | 51 | Prima sort MMA: część 1 |
| 31.10.2023 | 52 | Prima sort MMA: część 2 |
| ODCINKI SPECJALNE | ||
| 24.12.2023 | S01 | Wigilia |
| 12.02.2024 | S02 | Walentynki |
| 27.03.2024 | S03 | Wielkanoc |
| 30.08.2024 | S04 | Pierwszy dzień szkoły |
| 24.10.2024 | S05 | Ajronwejder |
| 01.11.2024 | S06 | Święto Zmarłych |
| 24.12.2024 | S07 | Wigilijny karp |
| 24.09.2025 | S08 | Grzybobranie |
| SERIA PIĄTA | ||
| 12.06.2024 | 53 | 1410 przepisów siostry Leokadii |
| 12.06.2024 | 54 | Bestia apokalipsy |
| 12.06.2024 | 55 | Pies włóczęga |
| 12.06.2024 | 56 | Niedopitek |
| 12.06.2024 | 57 | Ksiądz Domino |
| 12.06.2024 | 58 | Jak trwoga, to do Boga |
| 12.06.2024 | 59 | Oscylator międzywymiarowy |
| 12.06.2024 | 60 | Kto słucha reggae, ten… |
| 12.06.2024 | 61 | Co wolno wojewodzie |
| 12.06.2024 | 62 | Bracia Figo Fagot |
| 12.06.2024 | 63 | Kryzys wiary |
| 12.06.2024 | 64 | Chat LPG |
| 12.06.2024 | 65 | Doktor Faksietszajs |
| SERIA PIĄTA | ||
| 29.10.2025 | 66 | Zakopane |
| 29.10.2025 | 67 | Bimbrman |
| 29.10.2025 | 68 | Mielno niszczy każdego |
| 29.10.2025 | 69 | Biała dama |
| 29.10.2025 | 70 | Profesjonalny amator kogutów |
| 29.10.2025 | 71 | Obudzony rycerz |
| 29.10.2025 | 72 | Gdzie diabeł mówi dobranoc |
| 29.10.2025 | 73 | Zakapiory bieszczadzkie |
| 29.10.2025 | 74 | Toruńskie pierniki |
| 29.10.2025 | 75 | Król Melanży |
| 29.10.2025 | 76 | Wampir z Krakowa |
| 29.10.2025 | 77 | Wegedemon |
| 29.10.2025 | 78 | Korona szalonego króla |
Linki zewnętrzne
- Bogdan Boner: Egzorcysta w bazie Netflix
