Małpka wie - nauczy cię: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Małpka wie | {{Serial2 | ||
|tytuł=Małpka wie – nauczy cię | |||
|tytuł oryginalny=Monkey See, Monkey Do | |||
|plakat= | |||
|gatunek=animowany, familijny | |||
|kraj=Stany Zjednoczone | |||
|język=angielski | |||
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]] | |||
|platforma= | |||
|lata produkcji=2009, 2014 | |||
|data premiery=1 czerwca [[2012]] | |||
|sezony=2 z 2 | |||
|odcinki=32 z 52 | |||
}} | |||
'''Małpka wie – nauczy cię''' (ang. ''Monkey See, Monkey Do'') – angielski serial animowano-fabularny dla dzieci z 2009 wyprodukowany przez Smartoonz dla HIT Entertainment. Emitowany jest na kanale [[JimJam|Polsat JimJam]] od 1 czerwca [[2012]] roku. Premiera drugiej serii serialu miała miejsce 1 czerwca [[2025]] roku. | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
=== Seria 1 === | === Seria 1 === | ||
'''Opracowanie i udźwiękowienie''': [[MediaVox]]<br /> | '''Opracowanie i udźwiękowienie''': [[MediaVox|MEDIAVOX]]<br /> | ||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Izabella Malik]] – '''Małpka''' | * [[Izabella Malik]] – '''Małpka''' | ||
| Linia 11: | Linia 25: | ||
i inni | i inni | ||
'''Piosenkę czołówkową śpiewali | '''Piosenkę czołówkową śpiewali''': [[Ireneusz Załóg]] i [[Izabella Malik]] | ||
=== Seria 2 === | === Seria 2 === | ||
'''Wersja polska''': [[Studio PDK]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Studio PDK|STUDIO PDK]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Ireneusz Załóg]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Ireneusz Załóg]]<br /> | ||
'''Drugi reżyser''': [[Dariusz Kosmowski]] <small>(nagrania dzieci)</small><br /> | '''Drugi reżyser''': [[Dariusz Kosmowski]] <small>(nagrania dzieci)</small><br /> | ||
| Linia 27: | Linia 41: | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="16%"|Premiera | |||
!width="10%"|№ | |||
!width="74%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.06.2012 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''Ostrich'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''Peacock'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''Gorilla'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''Penguin'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''Frog'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''Lion'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''Rooster'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Snake'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Polar Bear'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Crab'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Dog'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Seal'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Duck'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Kangaroo'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Horse'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Turtle'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Flamingo'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Giraffe'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Bull'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Squirrel'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Hippo'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Camel'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Rabbit'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Owl'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| ''Elephant'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Cat'' | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.06.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Alligator'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Sheep'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.06.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Hedgehog'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.06.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| ''Bald Eagle'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.06.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Swan'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.06.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Bee'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Snail'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Grizzly Bear'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Chameleon'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Butterfly'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Whale'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Moose'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Bat'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Dolphin'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Bird of Paradise'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Mouse'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Beaver'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''Puffer Fish'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| ''Donkey'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Wolf'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| ''Cricket'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| ''Otter'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| ''Spider'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| ''Octopus'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| ''Chipmunk'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| ''Pig'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria: Seriale dla dzieci i młodzieży]] | |||
[[Kategoria:Seriale dla dzieci i młodzieży]] | |||
Wersja z 16:07, 6 cze 2025
| Tytuł | Małpka wie – nauczy cię |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Monkey See, Monkey Do |
| Gatunek | animowany, familijny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Polsat JimJam |
| Lata produkcji | 2009, 2014 |
| Data premiery dubbingu | 1 czerwca 2012 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 32 z 52 |
Małpka wie – nauczy cię (ang. Monkey See, Monkey Do) – angielski serial animowano-fabularny dla dzieci z 2009 wyprodukowany przez Smartoonz dla HIT Entertainment. Emitowany jest na kanale Polsat JimJam od 1 czerwca 2012 roku. Premiera drugiej serii serialu miała miejsce 1 czerwca 2025 roku.
Wersja polska
Seria 1
Opracowanie i udźwiękowienie: MEDIAVOX
Wystąpili:
- Izabella Malik – Małpka
- Ireneusz Załóg – Papuga
- Anita Sajnóg
- Agnieszka Wajs
i inni
Piosenkę czołówkową śpiewali: Ireneusz Załóg i Izabella Malik
Seria 2
Wersja polska: STUDIO PDK
Reżyseria: Ireneusz Załóg
Drugi reżyser: Dariusz Kosmowski (nagrania dzieci)
Dźwięk, montaż, miks i kierownictwo muzyczne: Iwo Dowsilas
Kierownictwo produkcji: Agata Sutkowska
Wystąpili:
- Izabella Malik – Małpka
- Krzysztof Korzeniowski
- Lena Hamouda – Gwary dziecięce
- Adam Sułek – Gwary dziecięce
- Aleksander Sułek – Gwary dziecięce
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01.06.2012 | 01 | Ostrich |
| 02 | Peacock | |
| 03 | Gorilla | |
| 04 | Penguin | |
| 05 | Frog | |
| 06 | Lion | |
| 07 | Rooster | |
| 08 | Snake | |
| 09 | Polar Bear | |
| 10 | Crab | |
| 11 | Dog | |
| 12 | Seal | |
| 13 | Duck | |
| 14 | Kangaroo | |
| 15 | Horse | |
| 16 | Turtle | |
| 17 | Flamingo | |
| 18 | Giraffe | |
| 19 | Bull | |
| 20 | Squirrel | |
| 21 | Hippo | |
| 22 | Camel | |
| 23 | Rabbit | |
| 24 | Owl | |
| 25 | Elephant | |
| 26 | Cat | |
| SERIA DRUGA | ||
| 01.06.2025 | 27 | Alligator |
| 02.06.2025 | 28 | Sheep |
| 03.06.2025 | 29 | Hedgehog |
| 04.06.2025 | 30 | Bald Eagle |
| 05.06.2025 | 31 | Swan |
| 06.06.2025 | 32 | Bee |
| 33 | Snail | |
| 34 | Grizzly Bear | |
| 35 | Chameleon | |
| 36 | Butterfly | |
| 37 | Whale | |
| 38 | Moose | |
| 39 | Bat | |
| 40 | Dolphin | |
| 41 | Bird of Paradise | |
| 42 | Mouse | |
| 43 | Beaver | |
| 44 | Puffer Fish | |
| 45 | Donkey | |
| 46 | Wolf | |
| 47 | Cricket | |
| 48 | Otter | |
| 49 | Spider | |
| 50 | Octopus | |
| 51 | Chipmunk | |
| 52 | Pig | |
