ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 160: | Linia 160: | ||
| ''[[Jak zrzucić gwiazdę hokeja]]'' | | ''[[Jak zrzucić gwiazdę hokeja]]'' | ||
| ''brak danych'' | | ''brak danych'' | ||
| 29.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|025 | |||
| ''[[Powrót zaginionej dziedziczki]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 29.09.2025 | | 29.09.2025 | ||
| TAK | | TAK | ||
Wersja z 12:23, 29 wrz 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2022 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
