ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 287: | Linia 287: | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 01.01.2026 | | 01.01.2026 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|046 | |||
| ''[[To ja tu rządzę]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 15.01.2026 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|047 | |||
| ''[[Wynajęty mąż miliarder na święta]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 15.01.2026 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Wersja z 10:51, 15 sty 2026
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2025 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
