Świat Bobbiego: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Źródło: http://web.archive.org/web/20080129083811/http://www.masterfilm.pl/masterpol/prod3_3.htm |
m Dodanie listy odcinków + Trochę uzupełnień ze słuchu z odcinków dostępnych na Chomikuj: http://chomikuj.pl/Sadiee_/Bajki/Bajkowe+kino+(bajki+lat+90-tych) |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Świat Bobbiego''' (org. ''Bobby’s World'', 1990-1998) – amerykański serial animowany. W Polsce emitowany na kanałach [[Fox Kids]] i [[Jetix Play]]. | '''Świat Bobbiego''' (org. ''Bobby’s World'', 1990-1998) – amerykański serial animowany. W Polsce emitowany na kanałach [[TVN]], [[Fox Kids]] i [[Jetix Play]]. | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
'''Reżyser''': [[Miriam Aleksandrowicz]]<br /> | '''Reżyser''': [[Miriam Aleksandrowicz]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Joanna Klimkiewicz]]<br /> | '''Dialogi''': [[Joanna Klimkiewicz]]<br /> | ||
'''Dźwięk''': [[Marcin Ejsmund]]<br />--> | '''Dźwięk''': [[Marcin Ejsmund]]<br /> | ||
'''Montaż''': [[Anna Luiza Mucha]]<br /> | |||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Ala Siejko]]<br /> --> | |||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Joanna Wizmur]] – '''Bobby Generic''' | * [[Joanna Wizmur]] – '''Bobby Generic''' | ||
* [[Andrzej Ferenc]] – '''Howard Generic''' | * [[Andrzej Ferenc]] – '''Howard Generic''' | ||
* [[Jacek Wolszczak]] – '''Derek Generic''' | * [[Jacek Wolszczak]] – '''Derek Generic''' | ||
* [[Stefan Knothe]] | * [[Stefan Knothe]] – '''Wujek Ted''' | ||
* [[Dorota Lanton]] | |||
* [[Ewa Serwa]] | |||
* [[Ryszard Olesiński]] | |||
* [[Adam Bauman]]<!-- | |||
* [[Grzegorz Wons]] | * [[Grzegorz Wons]] | ||
* [[Agata Gawrońska]] | * [[Agata Gawrońska]] | ||
* [[Hanna Kinder-Kiss]] | * [[Hanna Kinder-Kiss]] | ||
* [[Jacek Bończyk]]--> | * [[Jacek Bończyk]]--> | ||
i inni | i inni | ||
'''Lektor''': [[Cezary Nowak]] | |||
== Spis odcinków == | |||
{| style="text-align: center; width: 70%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|-style="background: #ABC;" | |||
!width="6%"|N/o | |||
!width="35%"|Polski tytuł | |||
!width="35%"|Angielski tytuł | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|01 | |||
| ''Wizyta u ciotki Ruth'' | |||
| ''The Visit To Aunt Ruth’s'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|02 | |||
| ''Wspaniała podróż wujka Teda'' | |||
| ''Uncle Ted’s Excellent Adventure'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|03 | |||
| ''Niańczenie Bobbiego'' | |||
| ''Adventures In Bobby Sitting'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|04 | |||
| ''Mój tata potrafi naprawić wszystko'' | |||
| ''My Dad Can Fix Anything'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|05 | |||
| ''To co w zakupach najlepsze'' | |||
| ''The Best One of the Mall'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|06 | |||
| ''Ja i Roger'' | |||
| ''Me and Roger'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|07 | |||
| ''Wielkie zamiatanie'' | |||
| ''The Big Sweep'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|08 | |||
| ''Noc upiornej dyni'' | |||
| ''The Night of the Living Pumpkin'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|09 | |||
| ''Gdzie jest ten miś z obręczami?'' | |||
| ''In Search of the Ring Bear'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|10 | |||
| ''Zemsta doktora Noo'' | |||
| ''The Revenge of Dr. Noo'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|11 | |||
| ''Bobby na wakacjach'' | |||
| ''Beach Blanket Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|12 | |||
| ''Seans filmowy Bobbiego'' | |||
| ''See America Last'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|13 | |||
| ''Bobby na plaży'' | |||
| ''Bobby’s Big Broadcast'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|14 | |||
| ''Troje dzieci i…'' | |||
| ''Three Kids and a Baby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|15 | |||
| ''Podejrzani, kłamstwa i kasety wideo'' | |||
| ''Suspects, Lies & Videotape'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|16 | |||
| ''Bobby w pracy'' | |||
| ''Caution: Bobby At Work'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|17 | |||
| ''Klub Bobbiego'' | |||
| ''Clubhouse Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|18 | |||
| ''Zwycięstwa Bobbiego'' | |||
| ''Chariots of Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|19 | |||
| ''Bobby idzie do szkoły'' | |||
| ''Total Recess'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|20 | |||
| ''Koszmar na ulicy Bobbiego'' | |||
| ''Nightmare on Bobby’s Street'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|21 | |||
| '' | |||
| ''Bobby’s Birthday Bash'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|22 | |||
| '' | |||
| ''Bobby’s Tooth or Dare'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|23 | |||
| ''Wielki ruch Bobbiego'' | |||
| ''Bobby’s Big Move'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|24 | |||
| ''Złe wiadomości Bobbiego'' | |||
| ''Bad News Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|25 | |||
| '' | |||
| ''Swim By Me'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|26 | |||
| '' | |||
| ''The Play’s the Thing'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|27 | |||
| ''Rybie opowieści'' | |||
| ''Fish Tales'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|28 | |||
| ''Muzyka'' | |||
| ''The Music'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|29 | |||
| '' | |||
| ''Misery Loves Company'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|30 | |||
| ''Telefon domowy Bobbiego | |||
| ''Bobby Phone Home'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|31 | |||
| '' | |||
| ''Baby Brother Blues'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|32 | |||
| ''Dziewczyna Bobbiego'' | |||
| ''Bobby’s Girl'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|33 | |||
| '' | |||
| ''III Effects'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|34 | |||
| ''Ja chcę moją mamę'' | |||
| ''I Want My Mommy'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA CZWARTA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|35 | |||
| ''Bohater'' | |||
| ''The Hero'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|36 | |||
| ''Nowy przyjaciel wujka Teda'' | |||
| ''Uncle Ted’s New Friend'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|37 | |||
| ''Światowy akordeon Bobbiego'' | |||
| ''The World Accordion To Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|38 | |||
| '' | |||
| ''Bobby Ties the Knot'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|39 | |||
| '' | |||
| ''Jets, Choo-Choos, and Cars'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|40 | |||
| '' | |||
| ''Karate Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|41 | |||
| ''Dzień według taty'' | |||
| ''A Day With Dad'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|42 | |||
| '' | |||
| ''Psycho Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|43 | |||
| '' | |||
| ''The Smell of a Tattletale'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|44 | |||
| '' | |||
| ''It’s My Party'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|45 | |||
| '' | |||
| ''One Clump or Two'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|46 | |||
| ''Wielki sen Bobbiego'' | |||
| ''Booby’s Big Dream'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|47 | |||
| '' | |||
| ''Bobby, the Musical'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIĄTA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|48 | |||
| '' | |||
| ''Rebel Without a Clue'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|49 | |||
| '' | |||
| ''Geriatric Park'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|50 | |||
| '' | |||
| ''Harry Takes a Powder'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|51 | |||
| ''Wielkie Strachy Bobbiego'' | |||
| ''Bobby’s Big Boo-Boo'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|52 | |||
| ''Mama na kołach'' | |||
| ''Mom on Wheels'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|53 | |||
| ''Weekend u wujka Teda'' | |||
| ''Weekend at Teddie’s'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|54 | |||
| ''Pod budownictwem Genericów'' | |||
| ''Generics Under Construction'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|55 | |||
| '' | |||
| ''Mrs. Noogiefire'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|56 | |||
| '' | |||
| ''Bobby Slicker'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|57 | |||
| ''Żadna sprzedaż'' | |||
| ''No Sale'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|58 | |||
| ''Co powinineś zrobić?'' | |||
| ''Who You Gonna Call…???'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|59 | |||
| '' | |||
| ''Starring Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|60 | |||
| ''Prawda o cioci Ruth'' | |||
| ''The Truth About Aunt Ruth'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA SZÓSTA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|61 | |||
| ''Operatywny Bobby'' | |||
| ''Bobby On-Line'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|62 | |||
| ''Bobby geniuszem'' | |||
| ''Bobby the Genius'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|63 | |||
| '' | |||
| ''Hooked on Caps'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|64 | |||
| '' | |||
| ''Bobby’s Last Stand'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|65 | |||
| '' | |||
| ''Miracle on 34th St. & Rural Route 1'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|66 | |||
| '' | |||
| ''Just Plain Sleepless'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|67 | |||
| ''Bobby, władca pochyłości'' | |||
| ''Bobby, Lord of the Slopes'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|68 | |||
| '' | |||
| ''Time After Time'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|69 | |||
| '' | |||
| ''Independence Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|70 | |||
| ''Bobby kandydatem'' | |||
| ''Bobby the Candidate'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA SIÓDMA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|71 | |||
| ''Złe sposoby Bobbiego'' | |||
| ''Bad Manners Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|72 | |||
| '' | |||
| ''Roger’s Ransom'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|73 | |||
| '' | |||
| ''Cooties'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|74 | |||
| '' | |||
| ''Promises, Promises'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|75 | |||
| ''Genericowie i Indianie'' | |||
| ''Generics and Indians'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|76 | |||
| ''To jest życie Genericów | |||
| ''It’s A Generic Life'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|77 | |||
| '' | |||
| ''Cruisin’ Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|78 | |||
| ''Wielki dzień taty'' | |||
| ''Dad’s Big Day'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|79 | |||
| ''Niebieskie jajka i Bobby'' | |||
| ''Blue Eggs And Bobby'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFEF"|80 | |||
| ''Powrót do mebla'' | |||
| ''Back To The Furniture'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | |||
* {{filmweb|film|95299}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 21:49, 27 mar 2016
Świat Bobbiego (org. Bobby’s World, 1990-1998) – amerykański serial animowany. W Polsce emitowany na kanałach TVN, Fox Kids i Jetix Play.
Wersja polska
Wersja polska: MASTER FILM
Wystąpili:
- Joanna Wizmur – Bobby Generic
- Andrzej Ferenc – Howard Generic
- Jacek Wolszczak – Derek Generic
- Stefan Knothe – Wujek Ted
- Dorota Lanton
- Ewa Serwa
- Ryszard Olesiński
- Adam Bauman
i inni
Lektor: Cezary Nowak
Spis odcinków
| N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Wizyta u ciotki Ruth | The Visit To Aunt Ruth’s |
| 02 | Wspaniała podróż wujka Teda | Uncle Ted’s Excellent Adventure |
| 03 | Niańczenie Bobbiego | Adventures In Bobby Sitting |
| 04 | Mój tata potrafi naprawić wszystko | My Dad Can Fix Anything |
| 05 | To co w zakupach najlepsze | The Best One of the Mall |
| 06 | Ja i Roger | Me and Roger |
| 07 | Wielkie zamiatanie | The Big Sweep |
| 08 | Noc upiornej dyni | The Night of the Living Pumpkin |
| 09 | Gdzie jest ten miś z obręczami? | In Search of the Ring Bear |
| 10 | Zemsta doktora Noo | The Revenge of Dr. Noo |
| 11 | Bobby na wakacjach | Beach Blanket Bobby |
| 12 | Seans filmowy Bobbiego | See America Last |
| 13 | Bobby na plaży | Bobby’s Big Broadcast |
| SERIA DRUGA | ||
| 14 | Troje dzieci i… | Three Kids and a Baby |
| 15 | Podejrzani, kłamstwa i kasety wideo | Suspects, Lies & Videotape |
| 16 | Bobby w pracy | Caution: Bobby At Work |
| 17 | Klub Bobbiego | Clubhouse Bobby |
| 18 | Zwycięstwa Bobbiego | Chariots of Bobby |
| 19 | Bobby idzie do szkoły | Total Recess |
| 20 | Koszmar na ulicy Bobbiego | Nightmare on Bobby’s Street |
| 21 | Bobby’s Birthday Bash | |
| SERIA TRZECIA | ||
| 22 | Bobby’s Tooth or Dare | |
| 23 | Wielki ruch Bobbiego | Bobby’s Big Move |
| 24 | Złe wiadomości Bobbiego | Bad News Bobby |
| 25 | Swim By Me | |
| 26 | The Play’s the Thing | |
| 27 | Rybie opowieści | Fish Tales |
| 28 | Muzyka | The Music |
| 29 | Misery Loves Company | |
| 30 | Telefon domowy Bobbiego | Bobby Phone Home |
| 31 | Baby Brother Blues | |
| 32 | Dziewczyna Bobbiego | Bobby’s Girl |
| 33 | III Effects | |
| 34 | Ja chcę moją mamę | I Want My Mommy |
| SERIA CZWARTA | ||
| 35 | Bohater | The Hero |
| 36 | Nowy przyjaciel wujka Teda | Uncle Ted’s New Friend |
| 37 | Światowy akordeon Bobbiego | The World Accordion To Bobby |
| 38 | Bobby Ties the Knot | |
| 39 | Jets, Choo-Choos, and Cars | |
| 40 | Karate Bobby | |
| 41 | Dzień według taty | A Day With Dad |
| 42 | Psycho Bobby | |
| 43 | The Smell of a Tattletale | |
| 44 | It’s My Party | |
| 45 | One Clump or Two | |
| 46 | Wielki sen Bobbiego | Booby’s Big Dream |
| 47 | Bobby, the Musical | |
| SERIA PIĄTA | ||
| 48 | Rebel Without a Clue | |
| 49 | Geriatric Park | |
| 50 | Harry Takes a Powder | |
| 51 | Wielkie Strachy Bobbiego | Bobby’s Big Boo-Boo |
| 52 | Mama na kołach | Mom on Wheels |
| 53 | Weekend u wujka Teda | Weekend at Teddie’s |
| 54 | Pod budownictwem Genericów | Generics Under Construction |
| 55 | Mrs. Noogiefire | |
| 56 | Bobby Slicker | |
| 57 | Żadna sprzedaż | No Sale |
| 58 | Co powinineś zrobić? | Who You Gonna Call…??? |
| 59 | Starring Bobby | |
| 60 | Prawda o cioci Ruth | The Truth About Aunt Ruth |
| SERIA SZÓSTA | ||
| 61 | Operatywny Bobby | Bobby On-Line |
| 62 | Bobby geniuszem | Bobby the Genius |
| 63 | Hooked on Caps | |
| 64 | Bobby’s Last Stand | |
| 65 | Miracle on 34th St. & Rural Route 1 | |
| 66 | Just Plain Sleepless | |
| 67 | Bobby, władca pochyłości | Bobby, Lord of the Slopes |
| 68 | Time After Time | |
| 69 | Independence Bobby | |
| 70 | Bobby kandydatem | Bobby the Candidate |
| SERIA SIÓDMA | ||
| 71 | Złe sposoby Bobbiego | Bad Manners Bobby |
| 72 | Roger’s Ransom | |
| 73 | Cooties | |
| 74 | Promises, Promises | |
| 75 | Genericowie i Indianie | Generics and Indians |
| 76 | To jest życie Genericów | It’s A Generic Life |
| 77 | Cruisin’ Bobby | |
| 78 | Wielki dzień taty | Dad’s Big Day |
| 79 | Niebieskie jajka i Bobby | Blue Eggs And Bobby |
| 80 | Powrót do mebla | Back To The Furniture |
Linki zewnętrzne
- Świat Bobbiego w bazie filmweb.pl
