Harmidom: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Źródło: https://www.facebook.com/aktorkaAleksandraRADWAN/photos/a.969957699763047.1073741835.289588604466630/1070526539706162/?type=3&theater |
|||
| Linia 29: | Linia 29: | ||
* [[Adam Pluciński]] – | * [[Adam Pluciński]] – | ||
** '''głos lektora w filmie''' <small>(odc. 1a)</small>, | ** '''głos lektora w filmie''' <small>(odc. 1a)</small>, | ||
** '''Robert''' <small>(odc. 1b, 7b, 8a, 11b)</small>, | ** '''Robert''' <small>(odc. 1b, 7b, 8a, 11b, 13a)</small>, | ||
** '''Leoś''' <small>(odc. 9a)</small> | ** '''Leoś''' <small>(odc. 9a)</small> | ||
* [[Mikołaj Klimek]] – | * [[Mikołaj Klimek]] – | ||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
** '''listonosz''' <small>(odc. 7b)</small>, | ** '''listonosz''' <small>(odc. 7b)</small>, | ||
** '''ratownik #1''' <small>(odc. 8a)</small>, | ** '''ratownik #1''' <small>(odc. 8a)</small>, | ||
** '''Śmieciak''' <small>(odc. 12b)</small> | ** '''Śmieciak''' <small>(odc. 12b)</small>, | ||
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''mama''' <small>(odc. 2a, 3b, 4ab, 5b, 7a, 9b)</small> | ** '''sprzedawca''' <small>(odc. 13a)</small> | ||
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''tata''' <small>(odc. 2a, 3b, 4ab, 5b, 7a, 9ab, 10b, 11b)</small> | * [[Agnieszka Kunikowska]] – '''mama''' <small>(odc. 2a, 3b, 4ab, 5b, 7a, 9b, 13b)</small> | ||
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''tata''' <small>(odc. 2a, 3b, 4ab, 5b, 7a, 9ab, 10b, 11b, 13b)</small> | |||
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – | * [[Hanna Kinder-Kiss]] – | ||
** '''nauczycielka''' <small>(odc. 5a, aab, 12a)</small>, | ** '''nauczycielka''' <small>(odc. 5a, aab, 12a)</small>, | ||
| Linia 46: | Linia 47: | ||
** '''ratownik #3''' <small>(odc. 8a)</small> | ** '''ratownik #3''' <small>(odc. 8a)</small> | ||
* [[Robert Tondera]] – '''ratownik #2''' <small>(odc. 8a)</small> | * [[Robert Tondera]] – '''ratownik #2''' <small>(odc. 8a)</small> | ||
* [[ | * [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] – | ||
** '''Herbert''' <small>(odc. 9a)</small>, | ** '''Herbert''' <small>(odc. 9a)</small>, | ||
** '''deratyzator''' <small>(odc. 12a)</small> | ** '''deratyzator''' <small>(odc. 12a)</small> | ||
* [[Janusz Wituch]] – '''Harold''' <small>(odc. 9a)</small> | * [[Janusz Wituch]] – '''Harold''' <small>(odc. 9a)</small> | ||
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''sprzedawca biletów''' <small>(odc. 13a)</small> | |||
* [[Miłogost Reczek]] – '''policjant''' <small>(odc. 13a)</small> | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 192: | Linia 195: | ||
| ''Pańszczyzna'' | | ''Pańszczyzna'' | ||
| ''Chore and Peace'' | | ''Chore and Peace'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 17.10.2016 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| ''Rock and roll na koncercie'' | |||
| ''For Bros About to Rock'' | |||
|- | |||
| ''Wielki harmider w Harmidomu'' | |||
| ''It’s a Loud, Loud, Loud, Loud, House'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '''' | |||
| ''Toads and Tiaras'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Two Boys and a Baby'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '''' | |||
| ''Cover Girls'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Save the Date'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '''' | |||
| ''Deficit'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Out On A Limo'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| ''House Music'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''A Novel Idea'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '''' | |||
| ''April Fool’s Rules'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Cereal Offender'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| ''Lincoln Loud: Girl Guru'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Come Sale Away'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| ''Roughin’ It'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''The Waiting Game'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| ''The Loudest Yard'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Raw Deal'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Dance, Dance Resolution'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''A Fair to remember'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| ''One of the Boys'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''A Tattler’s Tale'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Funny Business'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Snow Bored'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| ''The Price of Admission'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''One Flu Over the Loud House'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| ''Study Muffin'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Homespun'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 20:52, 17 paź 2016
Harmidom (ang. The Loud House, 2016) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 16 maja 2016 roku.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Małgorzata Boratyńska
Tłumaczenie i dialogi: Karolina Anna Kowalska
Teksty piosenek: Andrzej Brzeski
Dźwięk i montaż: Paweł Siwiec
Zgranie: Jakub Lenarczyk
Kierownictwo muzyczne: Adam Krylik
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Fijałkowska
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Filip Rogowski – Hirek Harmidomski
- Małgorzata Boratyńska – Hania Harmidomska
- Julia Kołakowska-Bytner – Honia Harmidomska
- Monika Kwiatkowska – Hila Harmidomska
- Agnieszka Fajlhauer – Hela Harmidomska
- Barbara Kałużna – Hercia Harmidomska
- Anna Gajewska – Hola Harmidomska
- Anna Wodzyńska – Hala Harmidomska
- Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk – Harmonia Harmidomska
- Beata Jankowska-Tzimas – Hena Harmidomska
- Aleksandra Radwan – Holly Harmidomska
- Jakub Jankiewicz – Cezary (Fąfel)
W pozostałych rolach:
- Adam Pluciński –
- głos lektora w filmie (odc. 1a),
- Robert (odc. 1b, 7b, 8a, 11b, 13a),
- Leoś (odc. 9a)
- Mikołaj Klimek –
- głos poczty głosowej (odc. 1b),
- komentator konkursu słodkich piękności (odc. 2b),
- policjant (odc. 3a),
- głos z reklamy (odc. 6a),
- listonosz (odc. 7b),
- ratownik #1 (odc. 8a),
- Śmieciak (odc. 12b),
- sprzedawca (odc. 13a)
- Agnieszka Kunikowska – mama (odc. 2a, 3b, 4ab, 5b, 7a, 9b, 13b)
- Grzegorz Kwiecień – tata (odc. 2a, 3b, 4ab, 5b, 7a, 9ab, 10b, 11b, 13b)
- Hanna Kinder-Kiss –
- nauczycielka (odc. 5a, aab, 12a),
- staruszka (odc. 8a),
- ratownik #3 (odc. 8a)
- Robert Tondera – ratownik #2 (odc. 8a)
- Krzysztof Plewako-Szczerbiński –
- Herbert (odc. 9a),
- deratyzator (odc. 12a)
- Janusz Wituch – Harold (odc. 9a)
- Klaudiusz Kaufmann – sprzedawca biletów (odc. 13a)
- Miłogost Reczek – policjant (odc. 13a)
i inni
Piosenkę tytułową śpiewał: Adam Krylik
Lektor: Robert Tondera
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 16.05.2016 | 01 | Strachy mroku | Left in the Dark |
| Masz wiadomość | Get the Message | ||
| 17.05.2016 | 02 | Ingerencje | Heavy Meddle |
| Z kamerą wśród sióstr | Making the Case | ||
| 23.05.2016 | 03 | Wożąc panią Lotną | Driving Miss Hazy |
| 24.05.2016 | Rozterki władzy | No Guts, No Glori | |
| 20.05.2016 | 04 | Miejsce w punkt | The Sweet Spot |
| Opowieść o dwóch stołach | A Tale of Two Tables | ||
| 19.05.2016 | 05 | Projekt Harmidom | Project Loud House |
| Demokracja | In Tents Debate | ||
| 03.06.2016 | 06 | Dźwięki ciszy | Sound of Silence |
| 02.06.2016 | Inwazja | Space Invader | |
| 25.05.2016 | 07 | Jak z obrazka | Picture Perfect |
| 26.05.2016 | Gaciowy zakład | Undie Pressure | |
| 01.06.2016 | 08 | Siostro, basen! | Linc or Swim |
| 31.05.2016 | Przeróbka | Changing the Baby | |
| 06.06.2016 | 09 | Imprezka z nocowaniem | Overnight Success |
| Zwisy dwuznaczności | Ties That Bind | ||
| 30.05.2016 | 10 | Spadki i spady | Hand Me Downer |
| 27.05.2016 | Dochodzenie bez przelotu | Sleuth or Consequences | |
| 08.06.2016 | 11 | Efekt motyla | The Butterfly Effect |
| Eko-dom | The Green House | ||
| 18.05.2016 | 12 | Szczęśliwy dom, w którym pająki są | Along Came a Sister |
| Pańszczyzna | Chore and Peace | ||
| 17.10.2016 | 13 | Rock and roll na koncercie | For Bros About to Rock |
| Wielki harmider w Harmidomu | It’s a Loud, Loud, Loud, Loud, House | ||
| 14 | ' | Toads and Tiaras | |
| ' | Two Boys and a Baby | ||
| 15 | ' | Cover Girls | |
| ' | Save the Date | ||
| 16 | ' | Deficit | |
| ' | Out On A Limo | ||
| 17 | ' | House Music | |
| ' | A Novel Idea | ||
| 18 | ' | April Fool’s Rules | |
| ' | Cereal Offender | ||
| 19 | ' | Lincoln Loud: Girl Guru | |
| ' | Come Sale Away | ||
| 20 | ' | Roughin’ It | |
| ' | The Waiting Game | ||
| 21 | ' | The Loudest Yard | |
| ' | Raw Deal | ||
| 22 | ' | Dance, Dance Resolution | |
| ' | A Fair to remember | ||
| 23 | ' | One of the Boys | |
| ' | A Tattler’s Tale | ||
| 24 | ' | Funny Business | |
| ' | Snow Bored | ||
| 25 | ' | The Price of Admission | |
| ' | One Flu Over the Loud House | ||
| 26 | ' | Study Muffin | |
| ' | Homespun | ||
