Harmidom

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Harmidom

The Loud House

Harmidom.png
Gatunek animowany, komedia
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska, Nickelodeon HD, Nicktoons, Super Polsat
Platforma streamingowa HBO GO, Netflix, Canal+ Online, SkyShowtime
Lata produkcji 2016-
Data premiery dubbingu 16 maja 2016
Wyemitowane
serie
6 z 7
Wyemitowane odcinki główna seria: 148 ze 176
odcinek specjalny: 2 z 2
odcinki pełnometrażowe: 2 z 2

Harmidom (ang. The Loud House, 2016-) – amerykański serial animowany.

Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 16 maja 2016 roku.

W 2019 roku powstał spin-off serialu – Wielkodomscy.

Fabuła

Perypetie 11-letniego Hirka Harmidomskiego i jego dziesięciu sióstr. Najstarsza z nich liczy sobie 17 lat i często próbuje rządzić resztą rodzeństwa, najmłodsza zaś ma zaledwie rok. Jako jedyny syn w rodzinie chłopak musi codziennie wymyślać kolejne sposoby na rozwiązanie problemów, której w familii Harmidomskich nie brakuje.

Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1700786

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Małgorzata Boratyńska
Tłumaczenie i dialogi:

Teksty piosenek:

Dźwięk:

Montaż:

Zgranie:

Kierownictwo muzyczne:

Kierownictwo produkcji:

Nadzór merytoryczny:

Wystąpili:

  • Filip Rogowski
    • Hirek Harmidomski,
    • Mirek (odc. 54a)
  • Małgorzata Boratyńska
    • Hania Harmidomska,
    • Kobieta z obsługi karuzeli (odc. 35a),
    • Basia (odc. 54a),
    • Pia (odc. 58a, 75b, 111a, 116b, 117a, 119b, 147b),
    • Marysia, koleżanka z klasy Hirka (odc. 60a, 63a, 124a, 130b),
    • Staruszka ze „Złotego Zmierzchu” (odc. 60a, 63a, 124a),
    • Kinia (odc. 96b),
    • Ciocia Lodzia (odc. 132b)
  • Julia Kołakowska-Bytner
    • Honia Harmidomska,,
    • Haiku (odc. 22a),
    • Pani Lee (odc. 37a),
    • Gracja (odc. 80b)
  • Monika Kwiatkowska
    • Hila Harmidomska,
    • Karolina Wielkodomska (odc. 57a)
  • Agnieszka Fajlhauer
    • Hela Harmidomska,
    • Tośka (odc. 22a),
    • Iga Czyż (odc. 79, 80b, 82ab, 83b, S01)
  • Barbara Kałużna
    • Hercia Harmidomska,
    • Hercio Harmidomski (odc. 23a),
    • Sam (Seba) Sharp (odc. 38b),
    • Fredzia Wielkodomska (odc. 57a),
    • Mama Igi Czyż (odc. 79, 80b),
    • Matylda (odc. 81b),
    • Bibliotekarka (odc. 109),
    • Kucharcia (odc. 132a)
  • Anna Gajewska
    • Hola Harmidomska,
    • Brygida (odc. 54a),
    • Maria Maliniak-Wielkodomska, mama Rozalki i Roberta (odc. 57a),
    • Pani Dyrektor (odc. 130b),
    • Spikerka (odc. 136a)
  • Anna Wodzyńska
    • Hala Harmidomska,
    • Paula Wcisk (odc. 22a),
    • Kobieta obchodząca 25 rocznicę ślubu (odc. 63b),
    • Ada (odc. 77a),
    • Emma (odc. 96b)
  • Agnieszka Mrozińska
    • Harma Harmidomska,
    • Męski odpowiednik Harmy (odc. 23a),
    • Leoś Ranczak (odc. 31a),
    • Sławek (odc. 57a)
  • Beata Jankowska-Tzimas
    • Hen Harmidomska,
    • Berta (odc. 54a),
    • Recepcjonistka (odc. 129b)
  • Aleksandra Radwan
    • Holly Harmidomska,
    • Rozalka Maliniak (odc. 36b, 39, 41a, 57a, 61b, 68b, 73, 79-83, 98a, S01),
    • Maria Maliniak-Wielkodomska, mama Rozalki i Roberta (odc. 39),
    • Leoś Ranczak (odc. 41a),
    • Bobbie Fletcher (odc. 52a),
    • Haiku (odc. 88a),
    • Nastolatka z filmu "Szurnięci abiturienci" (odc. 100b)
  • Jakub Jankiewicz
    • Cezary Młodowski,
    • Darek (odc. 54a)

W pozostałych rolach:

  • Agnieszka KunikowskaRita Harmidomska, mama
  • Grzegorz Kwiecień
    • Henryk Harmidomski, tata (odc. 2a, 3b, 4ab, 5b, 7a, 9ab, 10b, 11b, 12b, 13b, 14b, 15a, 16a, 17ab, 18a, 19ab, 21ab, 23a, 25ab, 26ab, 27, 29b, 30a, 31b, 33ab, 34a, 35b, 36a, 38ab, 43b, 44b, 45b, 46ab, 47b, 48ab, 49ab, 50, 51ab, 53, 54b, 55ab, 56b, 57b, 58ab, 59b, 60b, 61a, 62ab, 64ab, 66a, 69, 70ab, 73, 74ab, 75a, 78, S02),
    • Dubler taty Harmidomskiego (odc. 57b)
  • Mateusz KwiecieńHenryk Harmidomski, tata (odc. 84ab, 85ab, 86a, 87ab, 89b, 90a, 94b, 95a, 97ab, 98a, 99ab, 101b, 102a, 104b, S01, 105-106, 107ab, 108a, 109, 110b, 111a, 112ab, 114ab, 115b, 117b, 118b, 119b, 121a, 122, 123ab, 124b, 125a, 127b, 128a, 130a, 131a, 132a, 134, 135ab, 136a, 137b, 138ab, 139ab, 140b, 142, 143b)
  • Adam Pluciński
    • Łowczy Zjawa (odc. 1a),
    • Robert Maliniak (odc. 1b, 7b, 8a, 11b, 13a, 15ab, 18b, 22b, 25a, 26b, 27, 29b, 30b, 32b, 33a, 36b, 39, 43b, 56a, 57a, 61b, 73, 79-83a, S01, 105-106, S02, 143a),
    • Leoś Ranczak (odc. 9a),
    • DJ (odc. 22a),
    • Męski odpowiednik Holi (odc. 23a),
    • Carlos PenaVega (odc. S02)
  • Mikołaj Klimek
    • Głos poczty głosowej (odc. 1b),
    • Komentator konkursu słodkich piękności (odc. 2b),
    • Policjant (odc. 3a),
    • Głos z reklamy (odc. 6a, 20a),
    • Listonosz (odc. 7b),
    • Ratownik #1 (odc. 8a),
    • Śmieciak (odc. 12b),
    • Filip Filipecki (odc. 13a, 16b, 19b, 28a, 47b, 48b, 52a, 55a, 58a, 61b, 62a, 66a, 72b, 73, 77b, 84a, 85ab, 86a, 89b, 90b, 94a, 95a, 97b, 99ab, 104b),
    • Leśniczy (odc. 21b),
    • Pan Drab (odc. 28b),
    • Złomiarz (odc. 31b),
    • Willy (odc. 37a),
    • Hektor Wielkodomski, dziadek Rozalki i Roberta (odc. 39),
    • Kierowca autobusu (odc. 41a),
    • Mistrzu Dziany (odc. 45b),
    • Olmec (odc. 48a),
    • Bruno (odc. 79, 81a),
    • Ognisty Sokół (odc. 81a),
    • Komentator zawodów wrestlingowych (odc. 83b),
    • Komentator wyścigów (odc. 101a),
    • Motocyklista (odc. 103b)
  • Hanna Kinder-Kiss
    • Pani Jasia, nauczycielka (odc. 5a, 11a, 12a, 19a, 26a, 31a, 34b, 36b, 65b, 74a, 89a, 90a),
    • Staruszka (odc. 8a),
    • Ratownik #3 (odc. 8a),
    • "Skuterzyca" (odc. 13a, 35a),
    • Ciocia Rita (odc. 14b),
    • Pani Stefa (odc. 37a),
    • Natalia (odc. 41a),
    • Beau Dziany (odc. 45b),
    • Cecyl (odc. 57a),
    • Reżyser (odc. 57b),
    • Maja (odc. 58a),
    • Staruszka (odc. 63b),
    • Brat Cecylki (odc. 68a),
    • Pani Kernicka, sąsiadka Wielkodomskich (odc. 79, 80b, 83b),
    • Nauczycielka klasy pierwszej (odc. 93b),
    • Chłopiec (odc. 102b),
    • Duduś (odc. 104b),
    • Midge (odc. 108a)
    • Babcia Leosia (odc. 113a),
    • Miłka (odc. 129b)
  • Robert Tondera
    • Ratownik #2 (odc. 8a),
    • Pan Lament (odc. 12b),
    • Dziadek Albert (odc. 15a),
    • Lektor w reklamie (odc. 49a),
    • Papug (odc. 79-82a, 83ab)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński
    • Herbert Młodowski (odc. 9a),
    • Prezenter wiadomości (odc. 11a),
    • Deratyzator (odc. 12a),
    • Dentysta (odc. 17b),
    • Mietek (odc. 20a),
    • Szef Hani (odc. 20b),
    • Pan Lament (odc. 23b, 25a, 27, 33a, 34a, 42b, 43b, 44a, 47b, 53, 55a, 56b, 64b, 66a, 69, 78, 87a, 92a, 94a, 99a, 104b, 107ab, 110b, 112ab, 116a, 117b, 118b, 121a, S02, 123b, 124b, 126b, 127ab, 131b, 132b, 133b, 134, 135a, 136a, 138a, 139b, 140b, 141b, 142, 143b, 145a, 147b),
    • Lektor w reklamie filmu (odc. 25a),
    • Nastoletni Wawrzyniec Napinacz (odc. 37a),
    • Sergio, papuga (odc. 39),
    • Stach (odc. 48a),
    • Mężczyzna obchodzący 25 rocznicę ślubu (odc. 63b),
    • Dostawca (odc. 73),
    • Arturo Maliniak, tata Rozalki i Roberta (odc. 81a, 83b),
    • Borys (odc. 88a, 102b, 104b, 109, 120b, 128a, 133b, 134, 146b),
    • Jeden ze staruszków (odc. 88b),
    • Śmieciarz (odc. 108a),
    • Komentator meczu baseballowego (odc. 111a),
    • Guido (odc. 114b),
    • Edward Tytanoręki (odc. 139a)
  • Janusz Wituch
    • Harold Młodowski (odc. 9a),
    • Herbert Młodowski (odc. 16a, 27, 29a, 43a, 52b, 77b, 87b, 89b, 90a, 93a, 95b, 96b, 112b, 113ab, 124b, 126a, 129a, 132a, 141ab),
    • Mick Swagger (odc. 17a),
    • Kierownik sklepu (odc. 18b),
    • Siergiej (odc. 42b),
    • Max Bufon (odc. 48a),
    • Krzyś Wielkodomski, wujek Rozalki i Roberta (odc. 79-80, 81b-82, 83b, 98a, S01),
    • Lektor reklamy (odc. 87b),
    • Dyrektor Wawrzyniec Napinacz (odc. 88a, 120b, 121a),
    • Boguś (odc. 113b, 141a),
    • Edwin (odc. 128a)
    • Szczepan (odc. 129b),
    • Trener Niewczas (odc. 147a)
  • Brygida Turowska
    • Kaja Dociekliwa (odc. 11a),
    • Chłopiec w sklepie (odc. 18b),
    • Staruszka (odc. 19a),
    • Matka Magdy (odc. 24a),
    • Dziennikarka (odc. 24b),
    • Pani Łagodzińska (odc. 26a),
    • Przedszkolanka (odc. 31a),
    • Leoś Ranczak (odc. 37a, 40a),
    • Fredzia Wielkodomska (odc. 39, 61b, 73, 80a, 81-83, S01),
    • Zbynio Świrski, kolega z klasy Hirka (odc. 41a, 60a, 63a, 67b, 74a, 77b, 89a, 90a, 96b, 98b, 101a, 104a, S01, 105-106, 108b, 111b, 113a, 116ab, 118a, 120a, 121b, 124a, 126b, 129a, 130b, 131a, 132a, 134, 136b, 137a, 145ab),
    • Panna Pusia, pielęgniarka (odc. 60a, 67ab),
    • Prowadząca program o podlewaniu roślin (odc. 62b),
    • Pani Kenerska, menadżerka sklepu (odc. 66b, 88b),
    • Syn pani menadżer (odc. 66b),
    • Młody Henryk Harmidomski (odc. 75a),
    • Pani Kazia Bernardo (odc. 77a, 128a, 131b, 148b),
    • Pani Świrska, mama Zbynia (odc. 90a, 113a, 116a, 134, 142),
    • Sędzia konkursu #1 (odc. 91),
    • "Jędza domowa" (odc. 95a),
    • Pani Świetniak (odc. 105, 121b),
    • Miłka (odc. 113b),
    • Okulistka (odc. 137b)
  • Miłogost Reczek
    • Policjant (odc. 13a),
    • Jan, kierowca limuzyny (odc. 16b),
    • Kierowca śmieciarki (odc. 17b),
    • Dziadek Albert (odc. 92b)
  • Krzysztof PietrzakWokalista zespołu Bryzg (odc. 13a, 46a)
  • Klaudiusz Kaufmann
    • Sprzedawca biletów (odc. 13a),
    • Daniel Borsuk (odc. 14a),
    • Mariachi (odc. 15b),
    • Służący (odc. 16b),
    • Hubert Harmidomski (odc. 23a),
    • Rodney Rdzawicz, tata Rdzy (odc. 41a),
    • Joey (odc. 62a),
    • Artie (odc. 63a)
  • Zbigniew Kozłowski
    • Tata Bartusia (odc. 14b),
    • Mietek (odc. 17a),
    • Pan Lament (odc. 17b),
    • Trener (odc. 19a),
    • Komentator (odc. 34a),
    • Sprzedawca w sklepie ze zwierzętami (odc. 35a),
    • Konrad (odc. 51b),
    • Komentator 2 (odc. 58a),
    • Spiker (odc. 59a, 71a),
    • Pilot balonu (odc. 61b),
    • Strażak (odc. 61b),
    • Sprzedawca krawatów (odc. 85a)
  • Marta Dobecka
    • Rozalka Maliniak (odc. 15b, 18a, 22a),
    • Beatrycze Dziana (odc. 45b),
    • Bella Dziana (odc. 45b),
    • Karolcia Pilnik (odc. 56a),
    • Ala (odc. 58a),
    • Monika (odc. 63a),
    • Gabi (odc. 66b),
    • Stella (odc.67b, 74a, 77b, 89a, 90a, 96b, 98b, 104a, S01, 105-106, 108b, 111b, 113a, 116ab, 118ab, 120a, 121b, 124a, 126b, 129a, 130b, 132a, 136a, 137a, 145ab),
    • Julka (odc. 71a),
    • Sasza (odc. 76a),
    • Nastolatka z filmu "Szurnięci abiturienci" (odc. 100b),
    • Sam Sharp (odc. 103b),
    • Nikuś (odc. S01),
    • Doktor Ordowik (odc. 128b)
  • Artur Janusiak
    • Harold Młodowski (odc. 16a, 27, 29a, 43a, 52b, 87b, 89b, 90a, 93a, 95b, 96b, 113b, 123a, 124b, 126a, 129a, 135b, 141a),
    • Boguś (odc. 28b),
    • Kierowca vana (odc. 31b),
    • Dyrektor Wawrzyniec Napinacz (odc. 34b, 37a),
    • Ochroniarz (odc. 76a)
  • Kinga Tabor
    • Kaja Dociekliwa (odc. 16b, 128b),
    • Kelnerka (odc. 41a),
    • Nauczycielka Hali (odc. 46b),
    • Nauczycielka muzyki (odc. 55a),
    • Recepcjonistka w hotelu (odc. 53),
    • Nikuś (odc. 57a),
    • Trenerka golfa (odc. 74b),
    • Lucynka (odc. 77a),
    • Pani Radwan (odc. 79),
    • Pani Kwiatkowska (odc. 83a),
    • Pani Stefa (odc. 86a, 90a, 93b, 96b, 102b, 104ab, 107a, 111b, 112ab, 116a, 123a, 126b, 127b, 131b, 132b, 133b, 134, 135a, 138ab, 141b, 145a, 147b),
    • Pracowniczka pralni (odc. 94b),
    • Pani Stenia (odc. 105, 108b, 116a, 126b, 127b, 130b, 132b, 134, 136b, 138b, 141b, 147b),
    • Pati (odc. 114b),
    • Stasia (odc. 125b),
  • Andrzej Chudy
    • Euzebiusz Kluczyk (odc. 16b),
    • Dziadek Albert (odc. 28b, 54b, 60b, 65a)
  • Dariusz Odija
    • Głos z reklamy płatków (odc. 18b),
    • Komentator (odc. 21a),
    • Gospodarz „Burzy słodkości” (odc. 136b)
  • Jacek Wolszczak
    • Leoś Ranczak (odc. 19a, 22a),
    • Futbolista #1 (odc. 21a),
    • Hektor Harmidomski (odc. 23a),
    • Rdza Rdzawicz (odc. 30b, 31a, 33b, 36b, 37a, 41ab, 60a, 63a, 67b, 77b, 89a, 90a, 96b, 98b, 104a, S01, 105-106, 108b, 111b, 113a, 116ab, 118a, 120a, 121b, 124a, 126b, 127a, 129a, 130b, 131a, 132a, 135b, 136b, 137a, 139b, 145ab),
    • Sędzia (odc. 34a),
    • Jasiek (odc. 35b),
    • Grant – sprzedawca burgerów (odc. 52a),
    • Józef (odc. 53)
    • Właściciel sklepu muzycznego (odc. 55a),
    • kolega z klasy Hirka (odc. 55b),
    • Kajtek Wielkodomski (odc. 57a, 68b, 73, 79-80a, 81b-82b, 83b, S01),
    • Kierowca ciężarówki (odc. 57b),
    • Wigor (odc. 58a),
    • Jeden z kolegów Hani (odc. 62a),
    • Kornel (odc. 72a),
    • Sprzedawca hot-dogów (odc. 99a),
    • Nastolatek z filmu "Szurnięci abiturienci" (odc. 100b),
    • Dante (odc. 102b, 104b, 109, 120b, 128a),
    • Ludwiś (odc. S01),
    • Chłopak (odc. 112b),
    • Rodney Rdzawicz, tata Rdzy (odc. 123a, 133b, 135b, 137a, 145a)
  • Jan Barwiński
    • Paweł (odc. 20b),
    • Rysiek Rdzawicz (odc. 30b)
  • Łukasz Talik
    • Futbolista #2 (odc. 21a),
    • Pan Mżawka (odc. 24b, 26b),
    • Stefan (odc. 31b),
    • Dyspozytor policji (odc. 33a),
    • Piotrek (odc. 34a),
    • Kierowca autobusu (odc. 35a),
    • Spiker zapowiedzi koncertu Harmidomskich (odc. 53),
    • Krzyś Wielkodomski, wujek Rozalki i Roberta, mąż Fredzi (odc. 57a, 61b, 68b, 73),
    • Tata Igi Czyż (odc. 82a),
    • Dostawca Paweł (odc. 83b),
    • Gaweł (odc. 84b),
    • Lektor Statku Marzeń (odc. 87a),
    • Kelner (odc. 88b),
    • Lektor filmów (odc. 89b),
    • Rodney Rdzawicz, tata Rdzy (odc. 90a),
    • Papug (odc. 98a, S01),
    • Głos w aplikacji #2 (odc. 104b)
  • Przemysław StippaHugo Harmidomski (odc. 23a)
  • Grzegorz Drojewski
    • Honiek Harmidomski (odc. 23a),
    • Karol Wielkodomski (odc. 39)
  • Przemysław Wyszyński
    • Męski odpowiednik Hili (odc. 23a),
    • Konrad (odc. 31b),
    • Trener Pacowski (odc. 40a)
  • Paweł CiołkoszMęski odpowiednik Heli (odc. 23a)
  • Marcin PrzybylskiPiotr (odc. 26a)
  • Anna Sroka-Hryń
    • Siostra Stacha (odc. 28b),
    • Zbynio Świrski, kolega z klasy Hirka (odc. 31a),
    • Kaja Dociekliwa (odc. 66a),
    • Pani Stefa (odc. 67a),
    • Fredzia Wielkodomska (odc. 68b)
  • Katarzyna Skolimowska
    • "Skuterzyca" (odc. 28b, 37a, 48b, 49b, 53, 54b, 55a, 60b, 65a, 76ab, 86a, 88b, 92b, 94a, 98b, 104b, 107a, 110b, 112b, 113b, 115b, 116a, 117b, 121a, 123a, 126b, 127b, 129b, 130a, 131ab, 132b, 133b, 134, 135a, 137a, 138a, 140b, 141a, 144b, 145a),
    • Róża Wielkodomska, babcia Rozalki i Roberta (odc. 57a, 68b, 73, 79-80, 81b-82a, 83, S01),
    • Kierownik planu (odc. 57b),
    • Policjantka (odc. 59b),
    • Kobieta z alergią (odc. 63b),
    • Matka Pani Jasi (odc. 90a),
    • "Motorzyca" (odc. 132b)
  • Wojciech Chorąży
    • Ted (odc. 31b),
    • Budowlaniec (odc. 134)
  • Tomasz Jarosz
    • Sergei (odc. 31b),
    • Sprzedawca samochodów (odc. 31b),
    • Pan Radwan (odc. 79)
  • Joanna Węgrzynowska-CybińskaDrużynowa (odc. 32a)
  • Cezary Nowak
    • Bill Buck (odc. 37a),
    • Krzysztof (odc. 39)
  • Elżbieta Gaertner
    • Doktor Serdeczna (odc. 38a),
    • Pani Dziekan (odc. 132a)
  • Krystian RengiewiczKajtek Wielkodomski (odc. 39)
  • Jolanta WołłejkoRóża Wielkodomska, babcia Rozalki i Roberta (odc. 39)
  • Marta Markowicz
    • Karolina Wielkodomska (odc. 39),
    • Pani Burmistrz (odc. 76b, 115b, 123a, 134),
    • Bernardo (odc. 121a),
    • Babcia Leosia (odc. 126b),
    • Reżyserka (odc. 131b),
    • Duch 1 (odc. 133b),
    • Pani Dyrektor (odc. 137a, 145b)
  • Maciej Kosmala
    • Łowczy Zjawa (odc. 43a),
    • Timothy McCole (odc. 55b),
    • Komentator meczu futbolu (odc. 92a, 119b),
    • Prowadzący program „Double Dare” (odc. 103a),
    • Dyrektor szkoły w Kanadzie (odc. 106),
    • Wykładowca (odc. 107a),
    • Jach (odc. 107b),
    • Rodney Rdzawicz, Tata Rdzy (odc. 113a),
    • Vic (odc. 115b, 129b),
    • Pan Gienek (odc. 131a),
    • Duch 2 (odc. 133b),
    • Kornel (odc. 142),
    • Feliks (odc. 144b),
    • Tata Bernarda (odc. 146b)
  • Izabella Bukowska-Chądzyńska
    • Jola Dziana (odc. 45b),
    • Bogna Borsuk (odc. 64a),
    • Karolina Wielkodomska (odc. 68b),
    • Maria Maliniak-Wielkodomska, mama Rozalki i Roberta (odc. 79-80, 81b-82a, 83),
    • Miarka Maślarka (odc. 117a)
  • Lucyna Malec
    • Daria (odc. 46b),
    • Bibliotekarka (odc. 49a),
    • Miłka (odc. 54b),
    • Kucharcia (odc. 127a),
    • Babcia Gienia (odc. 129b, 132a, 141a)
  • Jacek Król
    • Zdzich (odc. 48a),
    • Eryk Twardziel (odc. 48b),
    • Zbieg (odc. 53),
    • Mietek Mruk (odc. 55a),
    • Sędzia (odc. 58a),
    • Edwin (odc. 59a),
    • Trener Pacowski (odc. 60a, 67a, 74a, 89a, 97a),
    • Hektor Wielkodomski, dziadek Rozalki i Roberta (odc. 61b),
    • Facet przebrany za Łebskiego Asa (odc. 62a),
    • Policjant (odc. 62b),
    • Operator spychacza (odc. 66a),
    • Mick Swagger (odc. 69, 95b),
    • Pułkownik Arnold (odc. 89b),
    • Trener Niewczas (odc. 98a),
    • Robert Lewant (odc. 99a),
    • Filip Filipecki (odc. S01)
  • Maksymilian Michasiów
    • Leoś Ranczak (odc. 55b),
    • Karol Wielkodomski (odc. 57a, 61b, 68b, 73, 79-80a, 81a, 82ab, 83b, S01),
    • Tobiasz (odc. 62a),
    • Sprzedawca fast-foodów (odc. 63b),
    • Miłosz (odc. 71a),
    • Pływak 1 (odc. 100b),
    • Dawid (odc. 115a),
    • Dyzio (odc. 121b),
    • Morfeusz (odc. 128a, 133b),
    • Jordan (odc. 130b),
    • Kornel (odc. 131a, 135ab)
  • Zbigniew Konopka
    • Hektor Wielkodomski, dziadek Rozalki i Roberta (odc. 57a, 68b, 73, 79-80, 81b-83, S01),
    • Dubler Hirka (odc. 57b),
    • Lektor reklamy (odc. 112a),
    • Dziadek Albert (odc. 113b, 134)
  • Rafał Fudalej
    • Leoś Ranczak (odc. 60a, 63a, 67b, 74a, 76b, 77b, 78, 89a, 90a, 96b, 98b, 100b, 101a, 103b, 104ab, S01, 105-106, 107b, 108b, 111ab, 113a, 116ab, 118ab, 120a, 121b, 124ab, 126b, 127a, 129a, 130b, 131a, 132a, 133b, 134, 135b, 136b, 137a, 145ab, 146a),
    • Lech (odc. 62a),
    • Kolega Kornela (odc. 72a),
    • Chłopiec (odc. 81a),
    • Roger (odc. 83a),
    • Bernard (odc. 88a),
    • Kornel (odc. 101a),
    • Morfeusz (odc. 102b, 109)
  • Marta Dylewska
    • Fiona (odc. 66b, 71a),
    • Kelly (odc. 67b),
    • Cecylka (odc. 68a)
  • Jarosław Domin
    • Dyrektor Wawrzyniec Napinacz (odc. 67a, 76a, 102b),
    • Szczepan (odc. 92b, 104b, 113b),
    • Sprzedawca w kinie (odc. 100b),
    • Woźny (odc. S01),
    • Wacław (odc. 109),
    • Trener Niewczas (odc. 109),
    • Boguś (odc. 129b),
    • Dziadek H., tata Henryka Harmidomskiego (odc. 131a, 140a)
  • Maksymilian Bogumił
    • Woźny (odc. 67a),
    • Kurt (odc. 71a),
    • Kolega Kornela (odc. 72a),
    • Trener z uniwersytetu stanowego (odc. 74b)
  • Małgorzata Szymańska
    • Michelle (odc. 69)
    • Misia (odc. 71a),
    • Margo Ryska (odc. 75b, 147b)
  • Damian Kulec
    • Donald (odc. 69),
    • Konrad (odc. 78, 84b, 85a, 86a, 110b, 121a, 123a, 132a, 135b, 138a),
    • Miłosz (odc. 88b, 90b, 107a, 120a),
    • Sędzia konkursu #2 (odc. 91),
    • Grant – sprzedawca burgerów (odc. 96a, 112a),
    • Roman (odc. 100b),
    • Pan Bolhofner (odc. 105-106, 118a, 127b, 135b, 136b, 139b),
    • Nocnikobot (odc. 106),
    • Student w golfowym uniwerku (odc. 106),
    • Darebot 2.0 (odc. 115a),
    • Tata Zbynia (odc. 116a),
    • Pan Tarzanek (odc. 122),
    • Lulajbot (odc. 123b),
    • "Ciacho" (odc. 126b, 141a, 145a),
    • Tristan (odc. 128a),
    • Ted (odc. 128b, 130a, 134, 135a, 137b, 138a, 139ab, 142, 144a, 148a),
    • Tyler (odc. 129b),
    • Aktor grający Krówkę Mleczkę (odc. 131b),
    • Dante (odc. 133b),
    • Nauczyciel plastyki (odc. 137a),
    • Pan Świrski, tata Zbynia (odc. 142),
    • Trener Niewczas (odc. 143a),
    • Morfeusz (odc. 145a, 146b)
  • Kim Grygierzec
    • Pani Bernardo (odc. 72a),
    • Sandra (odc. 77a),
    • Kaja Dociekliwa (odc. 110a),
    • Doktor Linnaeus (odc. 110a)
  • Joanna Pach-Żbikowska
    • Haiku (odc. 76a, 102b, 104b, 109, 120b, 128a, 133b, 146b),
    • Karolcia Pilnik (odc. 100b),
    • Blondwłosa koleżanka Herci (odc. 102b),
    • Głos z aplikacji (odc. 104b),
    • Punkówa (odc. 104b),
    • Fiona (odc. 107a),
    • Ada (odc. 119a),
    • Amelia (odc. 121b),
    • Celia (odc. 126a, 141b),
    • Sędzia konkursu naukowego (odc. 145b)
  • Maciej Marcin TomaszewskiAdrian (odc. 76a)
  • Magdalena Herman-Urbańska
    • Sam Sharp (odc. 76b, 123a, 124b, 125b, 146a),
    • Daria (odc. 115a),
    • Daniela (odc. 141b),
    • Józia (odc. 147b)
  • Karol Kwiatkowski
    • Benio (odc. 77a, 90b, 119a, 131b, 143b),
    • Tiago (odc. 93a),
    • Szymek Sharp (odc. 95b),
    • Dyzio (odc. 96a),
    • Cecyl (odc. S01),
    • Robbie (odc. 107b),
    • Sylwek (odc. 110b),
    • Kornel (odc. 112a)
  • Karolina Kalina-Bulcewicz
    • Karolina Wielkodomska (odc. 79, 82b-83a),
    • Teresa (odc. 87b),
    • Fiona (odc. 88b),
    • Pani burmistrz (odc. 89b)
    • Mama Stelli (odc. 90a),
    • Pani Kenerska, menadżerka sklepu (odc. 100a),
    • Bobbie Fletcher (odc. 101a)
  • Mieczysław Morański
    • Pan Skarbek (odc. 79),
    • Wacuś (odc. 82a, 83a),
    • Woźny (odc. 89a)
  • Waldemar BarwińskiPan Nakamura (odc. 80b, 81a, 83a)
  • Krzysztof RoguckiKacper (odc. 80b, 83a)
  • Elżbieta Futera-Jędrzejewska
    • Margarita (odc. 81b, 83a),
    • Nauczycielka z Kanady (odc. 106)
  • Ewa Serwa
    • Maryla Skalska (odc. 84b),
    • Prowadząca konkurs talentów psów (odc. 86b),
    • Ciocia Lodzia (odc. 97b),
    • Edna (odc. 99a),
    • Babcia Gienia (odc. 113b)
  • Justyna BojczukMela Płoszak (odc. 93b)
  • Magdalena KrylikSam Sharp (odc. 94a, 95b, 110b)
  • Igor BoreckiKornel (odc. 105, 116a, 121b)
  • Magdalena WasylikMaddie (odc. 106)
  • Sławomir PacekFilip Filipecki (odc. 107ab, 108a, 110ab, 111a, 112b, 113a)
  • Norbert Kaczorowski
    • Piekarz (odc. 107b),
    • Mick Swagger (odc. 145a)
  • Mateusz Weber
    • Robert Maliniak (odc. 109),
    • Łowczy Zjawa (odc. 109)
  • Anna TerpiłowskaKasia Krest (odc. 110b)
  • Jakub WieczorekFilip Filipecki (odc. 116a, 117b, 118b, 121a, 122)
  • Piotr BąkDziadek H., tata Henryka Harmidomskiego (odc. 122)
  • Piotr Zelt
    • Filip Filipecki (odc. 123b, 126b, 127ab, 129ab, 130b, 131a, 132b, 133ab, 134, 137b, 138b, 141b, 142, 144a, 146a),
    • Mietek (odc. 125b, 135a, 142)
  • Dariusz BłażejewskiDuch Bzyk (odc. 133b)
  • Katarzyna ŁaskaJunona Harpia (odc. 134)
  • Agata Gawrońska-BaumanMenadżerka w Spalonej Fasolce (odc. 135a)
  • Katarzyna KozakCiocia Rita (odc. 136a)
  • Jakub Szyperski
    • Gaweł (odc. 138a),
    • Olek (odc. 143b),
    • Miłosz (odc. 144b),
    • Dante (odc. 146b)
  • Szymon RoszakSzef Gresler (odc. 138a)
  • Marek BocianiakDoktor Dąb (odc. 139a)
  • Marcin Franc
    • Andrzej (odc. 143b),
    • Grześ (odc. 144b)
  • Marcin MrozińskiMietek (odc. 146a)
  • Monika Szomko
  • Paulina Napora
  • Tomasz Olejnik
  • Sebastian Machalski
  • Kamil Dominiak
  • Tomasz Bednarek
  • Paulina Raczyło

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
16.05.2016 001 Strachy mroku Left in the Dark
Masz wiadomość Get the Message
17.05.2016 002 Ingerencje Heavy Meddle
Z kamerą wśród sióstr Making the Case
23.05.2016 003 Wożąc panią Lotną Driving Miss Hazy
24.05.2016 Rozterki władzy No Guts, No Glori
20.05.2016 004 Miejsce w punkt The Sweet Spot
Opowieść o dwóch stołach A Tale of Two Tables
19.05.2016 005 Projekt Harmidom Project Loud House
Demokracja In Tents Debate
03.06.2016 006 Dźwięki ciszy Sound of Silence
02.06.2016 Inwazja Space Invader
25.05.2016 007 Jak z obrazka Picture Perfect
26.05.2016 Gaciowy zakład Undie Pressure
01.06.2016 008 Siostro, basen! Linc or Swim
31.05.2016 Przeróbka Changing the Baby
06.06.2016 009 Imprezka z nocowaniem Overnight Success
Zwisy dwuznaczności Ties That Bind
30.05.2016 010 Spadki i spady Hand Me Downer
27.05.2016 Dochodzenie bez przelotu Sleuth or Consequences
08.06.2016 011 Efekt motyla The Butterfly Effect
Eko-dom The Green House
18.05.2016 012 Szczęśliwy dom, w którym pająki są Along Came a Sister
Pańszczyzna Chore and Peace
17.10.2016 013 Rock and roll na koncercie For Bros About to Rock
Wielki harmider w Harmidomu It’s a Loud, Loud, Loud, Loud, House
18.10.2016 014 Miss inna niż inne Toads and Tiaras
Dwóch chłopców i dzidziuś Two Boys and a Baby
19.10.2016 015 Przykrywki Cover Girls
Prawie randka Save the Date
20.10.2016 016 Niedobór uwagi Attention Deficit
W limuzynie Out On A Limo
21.10.2016 017 Harmjuzik House Music
Pomysł na powieść A Novel Idea
24.10.2016 018 Prima aprilis rządzi April Fool’s Rules
25.10.2016 Noc żywych płatków Cereal Offender
26.10.2016 019 Hirek babskim guru Lincoln Loud: Girl Guru
27.10.2016 Złoty interes Come Sale Away
28.10.2016 020 Mężnienie Roughin’ It
01.11.2016 Cnota cierpliwości The Waiting Game
01.11.2016 021 Harmi-mecz The Loudest Yard
02.11.2016 Anty przygody Raw Deal
03.11.2016 022 Wszyscy na parkiet Dance, Dance Resolution
04.11.2016 Bardzo wesołe miasteczko A Fair to Remember
07.11.2016 023 Brat wśród braci One of the Boys
08.11.2016 Skarżypyta A Tattler’s Tale
09.11.2016 024 Śmieszny interes Funny Business
10.11.2016 Święto śniegu Snow Bored
26.10.2018 025 Seans dojrzałości The Price of Admission
29.10.2016 Harmi-szpital One Flu Over the Loud House
11.11.2016 026 Korki zauroczenia Study Muffin
Tornado wspomnień Home-spun
SERIA DRUGA
22.12.2016 027 Harmigwiazdkowy zawrót głowy 11 Louds a Leapin’
15.03.2017 (Nick HD) 028 Korpo-szczury Intern for the Worse
Starzy, ale jarzy The Old and the Restless
12.04.2017 029 Rola brata Baby Steps
05.04.2017 (Nick HD) Harmi-awantura Brawl in the Family
07.04.2017 (Nick HD) 030 Hotel nie zaciszny Suite and Sour
06.04.2017 (Nick HD) Powrót w czerń Back in Black
11.04.2017 (Nick HD) 031 Awans naukowy Making the Grade
10.04.2017 (Nick HD) Fantastyczny van Vantastic Voyage
20.04.2017 032 Sprawność sióstr Patching Things Up
21.04.2017 Fałszywy zdrajca Cheater by the Dozen
24.04.2017 033 Harmi-twierdza Lock ’N Loud
25.04.2017 Foto pamięć The Whole Picture
28.08.2017 034 Szczęście w nieszczęściu No Such Luck
29.08.2017 Nie bój żaby Frog Wild
30.08.2017 035 Ferie wiosenne Kick the Bucket List
31.08.2017 Impreza kaput Party Down
01.09.2017 036 Powyżej dziurek Fed Up
04.09.2017 Projekt Jajko Shell Shock
06.09.2017 037 Komiksów starcie Pulp Friction
05.09.2017 Zmowa zwierzaków Pets Peeved
07.09.2017 038 Brzydkie słowo Potty Mouth
08.09.2017 H jak heca L Is for Love
11.09.2017 039 Na zdjęciu z rodziną: Część I i II Relative Chaos
12.09.2017 040 Poza kadrem Out of the Picture
13.09.2017 Sporne rewiry Room with a Feud
27.11.2017 041 Męskie wsparcie Back Out There
28.11.2017 Czary i mary Spell It Out
29.11.2017 042 Na muszce psikusa Fool’s Paradise
30.11.2017 Jaka glaca, taka płaca Job Insecurity
01.12.2017 043 Prawda ekranu ARGGH! You for Real?
04.12.2017 Garażowa niepodległość Garage Banned
05.12.2017 044 Pies ogrodnika Change of Heart
06.12.2017 Sport to zdrowie Health Kicked
08.12.2017 045 Pyszna Hela Lynn-er Takes All
07.12.2017 Czas przyszły Future Tense
26.03.2018 046 Mistrz perswazji Yes-man
27.03.2018 Naukowa teoria przyjaźni Friend or Faux
28.03.2018 047 Dzień sucharów No Laughing Matter
29.03.2018 Spoilerka No Spoilers
30.03.2018 048 Legendy Legends
02.04.2018 Harmidomski survival Mall of Duty
04.04.2018 049 Rodzinne czytanie Read Aloud
03.04.2018 Rodzinne sekrety Not a Loud
11.05.2018 050 Psikus Tricked!
05.04.2018 051 Męczylis The Crying Dame
06.04.2018 Zachowanie aspołeczne Anti Social
09.04.2018 052 Zasypało na biało Snow Way Out
10.04.2018 Zimowe szaleństwo Snow Way Down
SERIA TRZECIA
02.09.2019 (Nicktoons) 053 Wyboista droga Tripped
13.08.2018 054 Biały królik White Hare
14.08.2018 Przyszywana babcia Insta-gran
15.08.2018 055 Droga donikąd Roadie to Nowhere
16.08.2018 Podjazdowe wojny lodówkowe A Fridge Too Far
17.08.2018 056 Selfi doskonalenie Selfie Improvement
20.08.2018 Nauczanie domowe jest bombowe No Place Like Homeschool
21.08.2018 057 Sami w wielkim mieście City Slickers
22.08.2018 Podwójny przekręt Fool Me Twice
24.08.2018 058 Mistrzowskie zyski Net Gains
23.08.2018 Sny o łazience Pipe Dreams
27.08.2018 059 Wampirze klimaty Fandom Pains
28.08.2018 Mama ma prawa Rita Her Rights
29.08.2018 060 Związki nauczycielskie Teacher’s Union
30.08.2018 Cierpienia młodego poety Head Poet’s Anxiety
31.08.2018 061 Szalony naukowiec The Mad Scientist
03.09.2018 Kłopoty na łączach Missed Connection
30.11.2019 (Nicktoons) 062 Jak As to pas Deal Me Out
19.12.2019 (Nicktoons) Zagrywka kolegą Friendzy
04.09.2018 063 Full wypas Pasture Bedtime
05.09.2018 W sklepie, jak w życiu Shop Girl
25.02.2019 064 Wyszykowana i zdołowana Gown and Out
26.02.2019 Dramaty taty Breaking Dad
27.02.2019 065 Ludzie są bezwzględni Ruthless People
28.02.2019 Drewniane ręce What Wood Lincoln Do?
01.03.2019 066 Potwór z bagien Scales of Justice
04.03.2019 Afera w odzieżowym Crimes of Fashion
05.03.2019 067 Absencja urojona Absent Minded
06.03.2019 Zdobyć Stellę Be Stella My Heart
07.03.2019 068 Fucha dla zuchwałych Sitting Bull
08.03.2019 Szpiedzy, którzy mnie kochają The Spies Who Love Me
05.06.2019 069 Prawwdziwy kawałek Harmy Really Loud Music
11.03.2019 070 Okulary prawdomówności House of Lies
12.03.2019 Ryzykowna gra Game Boys
13.03.2019 071 Wszyscy kochają Honię Everybody Loves Leni
14.03.2019 Szkoła to dżungla Middle Men
15.03.2019 072 Strach się bać Jeers for Fears
18.03.2019 Nawiedzona lalka Tea Tale Heart
23.09.2019 (Nicktoons) 073 Harmidomskie Święto Dziękczynienia The Loudest Thanksgiving
19.03.2019 074 Precz z rutyną Predict Ability
20.03.2019 Cała nadzieja w golfie Driving Ambition
10.06.2019 075 Zero faworytów Home of the Fave
11.06.2019 Meandry sławy Hero Today, Gone Tomorrow
03.10.2022 (Nicktoons) 076 Kółko literackie The Write Stuff
06.07.2022 Gra terenowa Racing Hearts
12.06.2019 077 Dramat sceniczny Stage Plight
13.06.2019 Magia antyków Antiqued Off
29.09.2019 (Nicktoons) 078 Ugotowani! Cooked!
SERIA CZWARTA
07.10.2019 (Nicktoons) 079 Przyjaźń! Z Wielkodomskimi Friended! with the Casagrandes
08.10.2019 (Nicktoons) 080 Prądożercy. Z Wielkodomskimi Power Play with the Casagrandes
09.10.2019 (Nicktoons) Niesekretny tajny klub. Z Wielkodomskimi Room for Improvement with the Casagrandes
10.10.2019 (Nicktoons) 081 Wzór do naśladowania. Z Wielkodomskimi Roll Model with the Casagrandes
11.10.2019 (Nicktoons) Telenowe-love. Z Wielkodomskimi No Show with the Casagrandes
14.10.2019 (Nicktoons) 082 Wpadka na urodzinach Dziadka. Z Wielkodomskimi Face the Music with the Casagrandes
15.10.2019 (Nicktoons) Jak oswoić Kukaburę. Z Wielkodomskimi Pranks for the Memories with the Casagrandes
16.10.2019 (Nicktoons) 083 Wojny sklepowe. Z Wielkodomskimi Store Wars with the Casagrandes
17.10.2019 (Nicktoons) W gorączce walki. Z Wielkodomskimi Lucha Fever with the Casagrandes
18.11.2019 (Nicktoons) 084 Robinsonada Washed Up
Przepis na katastrofę Recipe for Disaster
19.11.2019 (Nicktoons) 085 Prezentowa napinka Present Tense
20.11.2019 (Nicktoons) Lodowa gorączka Any Given Sundee
21.11.2019 (Nicktoons) 086 Dobra robota Can’t Hardly Wait
Pieskie szczęście A Mutt Above
20.01.2020 (Nicktoons) 087 Zakochane ptaszki Love Birds
08.08.2022 Kosmiczni kadeci Rocket Men
24.01.2020 (Nicktoons) 088 Śmiertelna pomyłka A Grave Mistake
Męczypiła Leader of the Rack
21.01.2020 (Nicktoons) 089 Tandem z mutantem Tails of Woe
09.08.2022 Apokalipsa zombi Last Loud on Earth
10.08.2022 090 Akcja: Sabotaż Stall Monitor
22.01.2020 (Nicktoons) Akcja: Pryszcz A Pimple Plan
23.01.2020 (Nicktoons) 091 Karty i kanty: Część I i II Kings of the Con
03.08.2020 (Nicktoons) 092 Dola kibola Good Sports
04.08.2020 Trudności długowieczności Geriantics
05.08.2020 (Nicktoons) 093 Za wolność… i pikle Exchange of Heart
04.08.2020 (Nicktoons) Prace społeczne Community Disservice
16.08.2020 094 Cięcia nie do przyjęcia Deep Cuts
06.08.2020 (Nicktoons) Zgranie Game Off
07.08.2020 (Nicktoons) 095 Mama nieidealna Write and Wrong
16.08.2022 Kocia fucha Purrfect Gig
17.08.2022 096 Niesparowana wyautowana Singled Out
18.08.2022 Walentynkowe desperado Brave the Last Dance
30.08.2020 097 Siostra za siostrę Sister Act
Filip w Harmidomu House Flip
20.10.2020 (Nicktoons) 098 Okołogolfowy ból głowy Don’t You Fore-Get About Me
Ciasteczkowi królowie Tough Cookies
21.10.2020 (Nicktoons) 099 Na cienkim lodzie On Thin Ice
Graty i dylematy Room and Hoard
22.10.2020 (Nicktoons) 100 Zaćmienie gwiazdy A Star is Scorned
Abiturienci ku pamięci Senior Moment
23.10.2020 (Nicktoons) 101 Gwiazda i jazda Wheel and Deal
Kuchnia to nie żarty Feast or Family
26.10.2020 (Nicktoons) 102 Opowieści dziwnej treści A Dark and Story Night
Koszmar, nie wycieczka Sand Hassles
27.10.2020 (Nicktoons) 103 Rodziny się nie wyzywa How Double Dare You!
28.10.2020 (Nicktoons) Wkręceni w pamiętnik Snoop’s On
29.10.2020 (Nicktoons) 104 Jak związać paczkę? Friends in Dry Places
30.10.2020 (Nicktoons) Marzenie w wysokiej cenie Coupe Dreams
ODCINEK SPECJALNY
26.09.2020 (Nicktoons) S01 Harmidom i Wielkodomscy w czterech ścianach. Odcinek specjalny The Loud House & Casagrandes Hangin’ At Home Special
SERIA PIĄTA
28.11.2020 (Nicktoons) 105 Niezła szkoła Schooled!
106
28.12.2020 (Nicktoons) 107 Domowa szefowa The Boss Maybe
Z.B.R.O.D.N.I.A. – Zbrodnia Family Bonding
29.12.2020 (Nicktoons) 108 Śmieciowe urodziny Strife of the Party
Ziarna prawdy Kernel of Truth
30.12.2020 (Nicktoons) 109 Duch Ghosted!
31.12.2020 (Nicktoons) 110 Zaślepienie nauką Blinded by Science
01.01.2021 (Nicktoons) Gramy razem Band Together
06.07.2021 (Nicktoons) 111 Krowi plackarz Cow Pie Kid
05.07.2021 (Nicktoons) Magiczny obciach Saved by the Spell
06.01.2022 112 Gwiazdkowe szachrajstwa Season’s Cheatings
17.12.2022 (Nicktoons) Opowieść Filipijna A Flipmas Carol
07.07.2021 (Nicktoons) 113 Lepiej kłusem niż gimbusem No Bus, No Fuss
08.07.2021 (Nicktoons) Wojna o pokój Resident Upheaval
09.07.2021 (Nicktoons) 114 Harmidomskie milczenie owiec Silence of the Luans
12.07.2021 (Nicktoons) Mama pod przykrywką Undercover Mom
14.07.2021 (Nicktoons) 115 Szok szkolny School of Shock
13.07.2021 (Nicktoons) Trudne i brudne wybory Electshunned
16.07.2021 (Nicktoons) 116 Kosmiczna afera Zach Attack
15.07.2021 (Nicktoons) Solo w duecie Flying Solo
07.09.2021 (Nicktoons) 117 Przyczajony twaróg, ukryty paw Hurl, Interrupted
26.09.2021 Zgliszcza i diament Diamonds Are For Never
08.09.2021 (Nicktoons) 118 Bieg przez plotki Rumor Has It
09.09.2021 (Nicktoons) Królicza furia Training Day
10.09.2021 (Nicktoons) 119 Reżyseria to loteria Director’s Rut
13.09.2021 (Nicktoons) Statystycznie doskonała wtopa Friday Night Fights
14.09.2021 (Nicktoons) 120 Bar wzięty Grub Snub
15.09.2021 (Nicktoons) Gwóźdź do trumny klubu She’s All Bat
16.09.2021 (Nicktoons) 121 Wiele hałasu o żer Much Ado About Noshing
17.09.2021 (Nicktoons) Antenowy blues Broadcast Blues
06.09.2021 (Nicktoons) 122 Ocalić Mastodonta! Camped!
07.11.2021 123 Siara z tatuśkami Dad Reputation
Kalmary i koszmary Dream a Lily Dream
21.11.2021 124 A nagroda wędruje do… How the Best Was Won
Zwierzodom Animal House
28.11.2021 125 Bez Hani ani ani Lori Days
Tańce z gwiazdą In the Mick of Time
14.11.2021 126 Trema i ściema Fam Scam
Nieświeży farmerzy Farm to Unstable
24.12.2021 127 Kto znieważa kucharza Diss the Cook
(S)pokój wynajmę od zaraz For Sale by Loner
04.03.2022 128 Wampiromaniacy Fright Bite
07.03.2022 Kości niezgodności The Loudly Bones
11.10.2022 (Nicktoons) 129 Uciekający Czaruś Runaway McBride
08.03.2022 Zmierzch Zmierzchu High Crimes
09.03.2022 130 Niszczący apetyt Appetite for Destruction
10.03.2022 Śmierdząca sprawa Frame on You
ODCINEK SPECJALNY
25.09.2021 (Nicktoons) S02 Harmidomska lista przebojów. Odcinek specjalny The Loud House Mega Music Countdown
SERIA SZÓSTA
13.06.2022 (Nicktoons) 131 Agent i prezent Present Danger
Co w roli boli Stressed for the Part
14.06.2022 (Nicktoons) 132 Francuski pasztet ze łzami Don’t Escar-go
Podwójne lody niezgody Double Trouble
15.06.2022 (Nicktoons) 133 Randka Filipa Flip This Flip
Pogromcy duchów Haunted House Call
07.11.2022 (Nicktoons) 134 Ocalić Koronne Knieje! Save Royal Woods!
16.06.2022 (Nicktoons) 135 Gdy szydera poniewiera The Taunting Hour
Gorące krzesła Musical Chairs
17.06.2022 (Nicktoons) 136 Cały ten świerszcz A Bug’s Strife
Cały ten gniew All the Rage
10.11.2022 (Nicktoons) 137 Gumowe ucho nie ujdzie na sucho Scoop Snoop
19.09.2022 (Nicktoons) Nie widzę przeszkód Eye Can’t
21.09.2022 (Nicktoons) 138 Kuchenne zasadzki Dine and Bash
20.09.2022 (Nicktoons) Pa, pa, kanapa Sofa So Good
23.09.2022 (Nicktoons) 139 Kto się śmieje ostatni The Last Laugh
22.09.2022 (Nicktoons) Horror za kółkiem Driver’s Dread
26.09.2022 (Nicktoons) 140 Kempingowa klapa Bummer Camp
27.09.2022 (Nicktoons) Fanki nocowanki Sleepstakes
08.11.2022 (Nicktoons) 141 Kot-ostrofa Catastrophe
Przeklęta nagroda Prize Fighter
13.11.2022 (Nicktoons) 142 W pułapce czasu Time Trap!
31.10.2022 143 Obsuwa Crashed Course
Beka w Bece Puns and Buns
10.11.2022 (Nicktoons) 144 Światła, kamera, reakcja nuklearna Lights, Camera, Nuclear Reaction
Obiadowa pora amora Food Courting
11.11.2022 (Nicktoons) 145 Spodniowa skucha Save the Last Pants
Sukces Stelli A Stella Performance
14.11.2022 (Nicktoons) 146 Wzloty i czkwawki Hiccups and Downs
Straszny statek The Loathe Boat
15.11.2022 (Nicktoons) 147 Golfowy fart Stroke of Luck
16.11.2022 (Nicktoons) Afera dopingowa Cheer Pressure
18.11.2022 (Nicktoons) 148 Kosmiczny pasztet Space Jammed
17.11.2022 (Nicktoons) Brudna korona Crown and Dirty
149 Orchidei żal The Orchid Grief
Na noże i widelce Forks and Knives Out
150 Harmichmura The Loud Cloud
Auto-rytarny partner You Auto Know Better
151 ' Great Lakes Freakout!
152 Oświadczyny w Złotym Zmierzchu Pop Pop the Question
Hela i porządek Lynn and Order
153 Czarny dzień śnieżek Snow Escape
Zimowy sezon ogórkowy Snow News Day
154 ' Day of the Dad
' Small Blunder
155 ' Fashion No Show
' Doom Service
156 ' The Hurt Lockers
' Love Stinks
SERIA SIÓDMA
157 Waking History
A Prank of Their Own
FILM PEŁNOMETRAŻOWY
20.08.2021 F01 Harmidom – Film The Loud House Movie
FILM AKTORSKI
11.12.2022 F02 Bardzo harmidomska gwiazdka The Loud House: A Very Loud Christmas!

Linki zewnętrzne

Nickelodeon
Nicktoons
Seriale animowane Doug (serie I-IV)Pełzaki (1991)Ren i StimpyRocko i jego światPrawdziwe potworyKaBlam!Hej Arnold!Bobry w akcjiKotopiesDzika rodzinkaSpongeBob KanciastoportyRocket PowerSłowami GingerWróżkowie chrzestniKredoniaJimmy Neutron: mały geniuszZ życia nastoletniego robotaDanny PhantomAwatar: Legenda AangaSzanowni Państwo XZagroda według OtisaMighty BPingwiny z MadagaskaruFanboy i Chum ChumPlaneta SheenaTurbo Dudley - psi agentKung Fu Panda: Legenda o niezwykłościKlub Winx (serie V-VII)Legenda KorryRobot i potwórWojownicze żółwie ninjaSanjay i CraigPotwory kontra ObcyPiekaczkiHenio DzióbekŚwiń Koza Banan RobalHarmidomBunsen, ty bestio!Witajcie w WaynePrzygody Niebezpiecznego HenrykaWojownicze Żółwie Ninja: EwolucjaPinky MalinkyWielkodomscyPo prostu KucekGlitch TechKoralowy obóz: Młodzieńcze lato SpongeBobaPełzaki (2020)Patryk Rozgwiazda ShowPocztowa GóraStar Trek: ProtogwiazdaNatan WspaniałyTransformers – Iskra ZiemiSammy i Raj w pętli czasu
TeenNick
Seriale fabularne Czy boisz się ciemności?Drake i JoshSzkolny poradnik przetrwaniaNieidealnaZoey 101iCarlyTrue JacksonBig Time RushVictoria znaczy zwycięstwoTajemnice domu AnubisaMega przygody Bucketa i SkinneraZdaniem Freda!Jak wymiataćMarvin MarvinSam i CatNawiedzeniGrzmotomocniCzarownica EmmaNiebezpieczny HenrykNicky, Ricky, Dicky i DawnMax i Shred100 rzeczy do przeżycia przed liceumBella i BuldogiMake it PopSzkoła CzarownicGame Shakers. Jak wydać gręTalia czaruje w kuchniSzkoła rockaKrólestwo TamtychZagadki rodziny HunterówJestem FrankyDrużyna rycerzyPrzystanek Star FallsMiędzy nami, kuzynamiCzy boisz się ciemności?Young DylanNiebezpieczny OddziałDzieciaki do wynajęciaAstronauciGoldie i starszakiZmiksowana KallySzkolne dramyWojowniczka i trollThat Girl Lay LayKomiksowe ZadymkiWróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi
Nickelodeon Movies
Filmy animowane Pełzaki w ParyżuDzika rodzinkaRugratsy szalejąKrowy na wypasieRangoPrzygody TintinaSpongeBob na suchym lądzieKraina cudówSpongeBob Film: Na ratunekPsi patrol: FilmHarmidom – FilmWojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – film
Filmy fabularne Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeńPajęczyna CharlottyKroniki SpiderwickHotel dla psówOstatni władca wiatruWojownicze żółwie ninjaWojownicze żółwie ninja: Wyjście z cieniaMonster TrucksDora i Miasto Złota
Nick Jr.
Seriale animowane Mały BillDora poznaje światOswaldPrzyjaciele z podwórkaDalej, Diego!Wspaniałe zwierzakiNi Hao Kai LanUmizoomiBąbelkowy świat gupikówWallykazamDora i przyjacieleFresh Beat Band. Kapela detektywówShimmer i ShineBlaze i mega maszynyRycerka NellaSunny PogodnaKuchciwróżkiSantiago z mórzWielkie przygody małego rekinaGrajmy razem!
Seriale fabularne Zamek EurekiŚwiat w oczach AllegryŚladem BlueRączusieWszyscy razem, śladem Blue!
Inne
Filmy animowane Albert. Wielkie marzenia małej choinkiHej Arnold! Przygoda w dżungliRocko i jego świat: Kiedyś to byłoNajeźdźca Zim: Żarłoczny Florpus
Filmy fabularne Wesołych świąt – Drake i JoshBestia z WolfsbergaWymiataczWróżkowie chrzestni: Dorośnij TimmyNoc żywego FredaKamienny dotyk RaWyśpiewać marzeniaFred: Obóz obciachuWróżkowie chrzestni: Timmy ratuje świętaNicky SpokoSzwindelPechowcyWróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty‎Poszukiwacze świętego MikołajaAdam i jego klonyPewien zwariowany rejsMów mi wampirRufusLegendy ukrytej świątyniRufus 2: Kocia katastrofaBiblioteka pana LemoncelloTycia GwiazdkaMyślotokDetektyw Xander na tropieBardzo harmidomska gwiazdka
Gry Psi patrol: Rusza do akcji!SpongeBob Kanciastoporty: Battle for Bikini Bottom – RehydratedPsi patrol: Kosmopieski ratują Zatokę PrzygódPsi patrol: Film – Miasto przygód wzywaPsi patrol: Grand PrixStar Trek: Protogwiazda – SupernowaSpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake
Programy Nickel-ho-ho-ho-deon!Mikołaj ratuje walentynkiPotworny wyścig potworówLip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczneŚmiechobekaNickGwiazdka z gwiazdami