Robozuna: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 59: | Linia 59: | ||
** '''Farrago''' | ** '''Farrago''' | ||
* [[Karol Wróblewski]] – '''Illex''' | * [[Karol Wróblewski]] – '''Illex''' | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="47%"|Tytuł polski | |||
!width="47%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SEZON PIERWSZY''' (premiera: 26.10.2018) | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Nowe reguły: część pierwsza'' | |||
| ''Game Changer Part One'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Nowe reguły: część druga'' | |||
| ''Game Changer Part Two'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Drużyna Natrix'' | |||
| ''Team Natrix'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Koczownicy i błyskawice'' | |||
| ''Lightening Harvesters'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Ucieczka'' | |||
| ''Breakout'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Sen Aristona'' | |||
| ''Ariston’s Dream'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Błyskawica w butelce'' | |||
| ''Lightning in a Bottle'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Rewanż'' | |||
| ''Rematch'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Bez ograniczeń: część pierwsza'' | |||
| ''Free for All Part One'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Bez ograniczeń: część druga'' | |||
| ''Free for All Part Two'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 10:58, 31 paź 2018
| Tytuł | Robozuna |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 25 października 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 10 z 10 |
Robozuna – brytyjski serial animowany. Dostępy w serwisie Netflix od 25 października 2018 roku.
Fabuła
Chłopiec i jego robot biorą udział w najtrudniejszym konkursie we wszechświecie, jednocześnie próbując wyrwać swój kraj z łap złego imperium.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: SDI Media Polska
Reżyseria: Katarzyna Ciecierska
Dialogi: Antonina Kasprzak
Wystąpili:
- Karol Jankiewicz – Ariston
- Kamil Pruban – Mangle
- Milena Suszyńska-Dziuba – Livia
- Maksymilian Bogumił – Chike
- Jakub Szydłowski – Lanista
- Magdalena Krylik – Feronia
- Michał Podsiadło –
- Spark,
- Spiker
- Jakub Wieczorek – Clunk
- Marta Dylewska – Danuvia
- Dominika Sell – Gizi
- Maksymilian Michasiów – Zeve
- Tomasz Borkowski – Vermis
W pozostałych rolach:
- Krzysztof Cybiński – Gregor
- Joanna Derengowska – Tesh
- Maciej Falana – Xela
- Agata Góral – Civette
- Robert Jarociński – Megabatabot
- Maciej Kowalik –
- Clubber,
- Lathe
- Martyna Kowalik – Chandra
- Katarzyna Kozak – Evete
- Sebastian Machalski – Naron
- Mateusz Narloch – Slick
- Wojciech Rotowski – Yorly
- Antoni Scardina – Dustin
- Mateusz Weber – Niven
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska – Meili
- Łukasz Węgrzynowski – Spanner
- Janusz Wituch –
- Rafie,
- Farrago
- Karol Wróblewski – Illex
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SEZON PIERWSZY (premiera: 26.10.2018) | ||
| 01 | Nowe reguły: część pierwsza | Game Changer Part One |
| 02 | Nowe reguły: część druga | Game Changer Part Two |
| 03 | Drużyna Natrix | Team Natrix |
| 04 | Koczownicy i błyskawice | Lightening Harvesters |
| 05 | Ucieczka | Breakout |
| 06 | Sen Aristona | Ariston’s Dream |
| 07 | Błyskawica w butelce | Lightning in a Bottle |
| 08 | Rewanż | Rematch |
| 09 | Bez ograniczeń: część pierwsza | Free for All Part One |
| 10 | Bez ograniczeń: część druga | Free for All Part Two |
