Tęczowy Motylokotorożec: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|kraj= Stany Zjednoczone | |kraj= Stany Zjednoczone | ||
|język= angielski | |język= angielski | ||
|stacja= [[Nickelodeon Polska]] | |stacja= [[Nickelodeon Polska]], [[Nickelodeon Polska|Nicktoons]] | ||
|lata produkcji= 2019- | |lata produkcji= 2019- | ||
|data premiery= 10 czerwca [[2019]] | |data premiery= 10 czerwca [[2019]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= 13 z | |odcinki= 13 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Tęczowy Motylokotorożec''' (ang. ''Rainbow Butterfly Unicorn Kitty'', 2019) – amerykański serial animowany. | '''Tęczowy Motylokotorożec''' (ang. ''Rainbow Butterfly Unicorn Kitty'', 2019) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 186: | Linia 186: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| '''' | | ''Duża dzidzia'' | ||
| ''A Big Baby'' | | ''A Big Baby'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| ''Mityczne makaroniki'' | |||
| ''Mythic Macaroons'' | | ''Mythic Macaroons'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| '''' | | ''Powrót Mocarnej Miau i Super Luchy'' | ||
| ''The Return of Mighty Meow and Super Lucha'' | | ''The Return of Mighty Meow and Super Lucha'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| ''Rumpelstiltskin'' | |||
| ''Grumplestiltskin'' | | ''Grumplestiltskin'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| '''' | | ''Kłopoty z Travisem'' | ||
| '''' | | ''The Trouble with Travis'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| '''' | | ''Zębowa zagadka'' | ||
| ''Tooth or Consequences'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| '''' | | ''Boogeyman'' | ||
| '''' | | ''The Boogie Man'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| '''' | | ''Zuper potwór'' | ||
| ''The Souper Monster'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 228: | Linia 232: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '''' | | ''Przebudzenie Rudy’ego'' | ||
| ''Rudy Awakening'' | | ''Rudy Awakening'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | ''Nierozłączni kumple'' | ||
| ''Bound to Be Friends'' | | ''Bound to Be Friends'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 239: | Linia 243: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''The Winky'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Trivial Per Hoot'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 248: | Linia 252: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''Drobna zmiana'' | |||
| ''Small Change'' | |||
|- | |||
| ''Smrodoludek'' | |||
| ''Rip Van Stinkle'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| ''Excalibert'' | |||
| ''Excali-Burt'' | |||
|- | |||
| ''Super szczur'' | |||
| ''Ratted Out'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| ''Dodaj posypkę'' | |||
| ''Just Add Sprinkles'' | |||
|- | |||
| ''Zapiski'' | |||
| ''The Write Stuff'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| ''Ciastko mądrości'' | |||
| ''Smart Cookie'' | |||
|- | |||
| ''Sztuka ze znikaniem'' | |||
| ''Disappearing Act'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| ''Magnetyczny pszczołokaraokehipcio'' | |||
| ''Bumblebee Magnetic Karaoke Hippo'' | |||
|- | |||
| ''Poza czasem'' | |||
| ''Time Out'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| ''Szczurza melodia'' | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |||
| ''Skurczona yeti'' | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| ''Mały potwór'' | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |||
| ''Mitycznie Mocarny Maraton'' | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
Wersja z 15:30, 9 paź 2019
| Tytuł | Tęczowy Motylokotorożec |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Rainbow Butterfly Unicorn Kitty |
| Gatunek | animowany, komediowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska, Nicktoons |
| Lata produkcji | 2019- |
| Data premiery dubbingu | 10 czerwca 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 26 |
Tęczowy Motylokotorożec (ang. Rainbow Butterfly Unicorn Kitty, 2019) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 10 czerwca 2019 roku.
Fabuła
Felicity jest zaczarowaną, tęczową małą kotką, która dodatkowo łączy w sobie cechy jednorożca i motyla. Dysponuje z tego względu magiczną mocą transformacji. Razem ze swoimi przyjaciółmi - różnego typu istotami: Miguelem, Anubisem, Atheną i Yaną przeżywa fantastyczne przygody i poznaje rozmaite stworzenia.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1888482
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Grzegorz Drojewski
Wystąpili:
- Magdalena Herman-Urbańska – Felicity
- Józef Pawłowski – Miguel
- Waldemar Barwiński –
- Król Nacho,
- piaskowy krab (odc. 3b),
- pan Gaduła (odc. 4a)
- Jakub Szydłowski – mer Merdacz, burmistrz Nowej Psolandii
- Anna Gajewska – burmistrz Kotlantik City
- Maksymilian Bogumił – Kraken Timmy
- Kamil Pruban
- Michał Konarski
- Justyna Kowalska
- Piotr Bąk
i inni
Piosenkę tytułową śpiewał: Janusz Kruciński
Lektor: Paweł Bukrewicz
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 10.06.2019 | 01 | Przyjęcie z pazurem | Purrfect Party |
| Nowy Anubis | Anubis Newbie | ||
| 11.06.2019 | 02 | Kotlantik City | Catlantic City |
| Boikotek | Scaredy Cat | ||
| 12.06.2019 | 03 | Śpiąca Yeti | Sleeping Yeti |
| Piaskowy krab | The Sand Crab Man | ||
| 13.06.2019 | 04 | Do talentu trzeba dwojga | It Takes Two to Talent |
| Pobite gary | Pot Luck | ||
| 14.06.2019 | 05 | Potwór z Loch Fe | The Loch Mess Monster |
| Mocarna Miau i Super Lucha | Mighty Meow and Super Lucha | ||
| 17.06.2019 | 06 | Znikająca różdżka | Gone with the Wand |
| Fontanna przesadnej młodości | Fountain of Too Much Youth | ||
| 18.06.2019 | 07 | Skok na smak | Snack Attack |
| Odwrotna pszczoła | The Backward Bug | ||
| 19.06.2019 | 08 | Wesołej Mitogwiazdki | Merry Mythmas |
| 20.06.2019 | 09 | Zielonooki potwór | The Green-Eyed Monster |
| Nikt nie jest perfekcyjny | Nobody’s Purrfect | ||
| 21.06.2019 | 10 | Mityczne Górki | Mythic Mounties |
| Tęcza, motylek, jednorożec, kupidyn | Rainbow Butterfly Unicorn Cupid | ||
| 24.06.2019 | 11 | Denzel w potrzebie | Denzel in Distress |
| Złonotaur | Meanotaur | ||
| 25.06.2019 | 12 | Pałac przeciętności | Palace of the Powerless |
| Elegancka yeti | My Fair Yeti | ||
| 26.06.2019 | 13 | Jasnodzik | The Boaracle |
| Pudło | Out of the Box | ||
| 14 | Duża dzidzia | A Big Baby | |
| Mityczne makaroniki | Mythic Macaroons | ||
| 15 | Powrót Mocarnej Miau i Super Luchy | The Return of Mighty Meow and Super Lucha | |
| Rumpelstiltskin | Grumplestiltskin | ||
| 16 | Kłopoty z Travisem | The Trouble with Travis | |
| Zębowa zagadka | Tooth or Consequences | ||
| 17 | Boogeyman | The Boogie Man | |
| Zuper potwór | The Souper Monster | ||
| 18 | Przebudzenie Rudy’ego | Rudy Awakening | |
| Nierozłączni kumple | Bound to Be Friends | ||
| 19 | ' | The Winky | |
| ' | Trivial Per Hoot | ||
| 20 | Drobna zmiana | Small Change | |
| Smrodoludek | Rip Van Stinkle | ||
| 21 | Excalibert | Excali-Burt | |
| Super szczur | Ratted Out | ||
| 22 | Dodaj posypkę | Just Add Sprinkles | |
| Zapiski | The Write Stuff | ||
| 23 | Ciastko mądrości | Smart Cookie | |
| Sztuka ze znikaniem | Disappearing Act | ||
| 24 | Magnetyczny pszczołokaraokehipcio | Bumblebee Magnetic Karaoke Hippo | |
| Poza czasem | Time Out | ||
| 25 | Szczurza melodia | ' | |
| Skurczona yeti | ' | ||
| 26 | Mały potwór | ' | |
| Mitycznie Mocarny Maraton | ' | ||
