Noobees: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 6 maja [[2019]] | |data premiery= 6 maja [[2019]] | ||
|sezony= 1 z 2 | |sezony= 1 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki= 16 z 60 | ||
}} | }} | ||
'''Noobees''' (2018) – kolumbijski serial fabularny. | '''Noobees''' (2018) – kolumbijski serial fabularny. | ||
| Linia 202: | Linia 202: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 24.09.2019 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| rowspan=2|''Wirtualny pocałunek'' | | rowspan=2|''Wirtualny pocałunek'' | ||
| rowspan=2|''Der virtuelle Kuss'' | | rowspan=2|''Der virtuelle Kuss'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 23.09.2019 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 294: | Linia 294: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|''Pierwsza randka'' | ||
| rowspan=2|''Das erste Date'' | | rowspan=2|''Das erste Date'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 303: | Linia 303: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|''Osobisty trener'' | ||
| rowspan=2|''Der Personal Trainer'' | | rowspan=2|''Der Personal Trainer'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 467: | Linia 467: | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|'''' | ||
| rowspan=2|''Nur einen Monat'' | | rowspan=2|''Nur einen Monat'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Die Kopfhörer 2.0'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Matt, der neue Avatar'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Matts Superkräfte'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Avatar gegen Avatar'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Lost City'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Matts Entscheidung'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Pixis Laute'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Die Koordinaten'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Zigoriskos Kinder'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Zigoriskos Enthüllung'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Die Zeit läuft ab'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''David gegen Helen'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Wo ist Pixi?'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Die Verbindung'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das letzte Spiel'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
Wersja z 16:01, 24 wrz 2019
| Tytuł | Noobees |
|---|---|
| Gatunek | familijny |
| Kraj produkcji | Kolumbia |
| Język oryginału | hiszpański |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 6 maja 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 16 z 60 |
Noobees (2018) – kolumbijski serial fabularny.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 6 maja 2019 roku.
Fabuła
Silvia Rojas (Michelle Olvera) jest niezależną nastolatką, która uprawia sport. Jej ojciec (Luis Fernando Salas) i brat Erick (Brandon Figueredo) preferują z kolei gry wideo. Kiedy okazuje się, że Erick ma szansę na spełnienie swojego największego marzenia – zdobyciu tytułu mistrza w e-sporcie, Sylvia postanawia go wspierać. Choćby miało to oznaczać zaangażowanie się w gry wideo, które nigdy jej nie interesowały.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1872663
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Maciej Kowalski
Dźwięk i kierownictwo muzyczne: Michał Skarżyński
Wystąpili:
- Sara Lewandowska – Silvia Rojas
- Zuzanna Jaźwińska – Laura Calles
- Karol Osentowski – Kevin Orlando Núñez Gómez (Kong)
- Karol Jankiewicz – Matt Montero
- Maciej Dybowski – David Ortuz
- Wojciech Chorąży – Roberto Barrios
- Magda Kusa – Ruth Olivera
- Jakub Jankiewicz – Erick Rojas
- Julia Chatys – Tania Botero
- Tomasz Błasiak – Héctor Rojas
- Klementyna Umer – mama Davida
- Miłosz Konkel – Nicholas (Niko)
- Agnieszka Fajlhauer – Salma de Rojas
- Mateusz Narloch – Antrax
- Joanna Sokołowska – Roberta
- Mateusz Ceran – Pablo
- Julia Łukowiak – Norah
- Milena Gąsiorek – Lili
- Janusz German – nauczyciel wuefu
- Krzysztof Cybiński – Mateo Montero
- Anna Apostolakis
- Marta Czarkowska
- Paweł Wojtaszek
i inni
Piosenkę czołówkową i tyłówkową śpiewała: Sylwia Przybysz
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Niemiecki tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 06.05.2019 | 01 | Gracz z konieczności | Notgedrungen Gamerin |
| 06.05.2019 | |||
| 07.05.2019 | 02 | Noobka w opałach | Noob in Not |
| 08.05.2019 | |||
| 09.05.2019 | 03 | Przyjaciele i rywale | Freunde und Rivalen |
| 10.05.2019 | |||
| 13.05.2019 | 04 | Poszukiwania trenera | Auf der Suche nach einem Coach |
| 14.05.2019 | |||
| 15.05.2019 | 05 | Pierwszy mecz | Das erste Spiel |
| 16.05.2019 | |||
| 17.05.2019 | 06 | Silvia do kwadratu | Silvia hoch zwei |
| 20.05.2019 | |||
| 21.05.2019 | 07 | Urodziny Matta | Matts Geburtstag |
| 22.05.2019 | |||
| 23.05.2019 | 08 | Czy jestem Awatarem? | Bin ich ein Avatar? |
| 24.05.2019 | |||
| 27.05.2019 | 09 | Bardzo długi dzień | Ein sehr langer Tag |
| 28.05.2019 | |||
| 29.05.2019 | 10 | Kara | Bestraft |
| 30.05.2019 | |||
| 31.05.2019 | 11 | W poszukiwaniu klejnotu | Auf der Suche nach dem Juwel |
| 03.06.2019 | |||
| 04.06.2019 | 12 | Plan Ruth | Ruths Plan |
| 05.06.2019 | |||
| 06.06.2019 | 13 | Upadek | Totalversagen |
| 07.06.2019 | |||
| 10.06.2019 | 14 | Pendrive Oritzo | Oritzos USB-Stick |
| 11.06.2019 | |||
| 12.06.2019 | 15 | Legenda Mystery Team | Die Legende vom Mystery-Team |
| 13.06.2019 | |||
| 24.09.2019 | 16 | Wirtualny pocałunek | Der virtuelle Kuss |
| 23.09.2019 | |||
| 17 | Pocałunek awatarów | Alles für eine Mod | |
| 18 | Silvia contra Ruth | Silvia gegen Ruth | |
| 19 | Cosplayer czy gracz | Cosplayer oder Gamer | |
| 20 | Nowa moc | Eine neue Kraft | |
| 21 | Najlepszy duet graczy | Das beste Gaming-Duo | |
| 22 | Nadzwyczajny zawodnik | Der herausragendste Spieler | |
| 23 | Misja: zdjąć czar hipnozy | Mission: Erwache aus der Hypnose | |
| 24 | Sztuczka Techno-Magów | Ein techno-magischer Trick | |
| 25 | Wyznanie | Das Geständnis | |
| 26 | Pierwsza randka | Das erste Date | |
| 27 | Osobisty trener | Der Personal Trainer | |
| 28 | ' | Der große Wettkampf | |
| 29 | ' | Das unsichtbare Mädchen | |
| 30 | ' | Dad, ich bin ein Avatar | |
| 31 | ' | Das Geheimnis der Superkräfte | |
| 32 | ' | Das Geheimnis der Diskette | |
| 33 | ' | NOOBees gegen Rockers | |
| 34 | ' | Der Tanzball | |
| 35 | ' | Das Geheimnis der fünften Kraft | |
| 36 | ' | Mateo lebt | |
| 37 | ' | Das Auge des Zigorisko | |
| 38 | ' | Der beste Cosplayer | |
| 39 | ' | Das Duell | |
| 40 | ' | Die Suche im Museum | |
| 41 | ' | Die Anmeldefrist | |
| 42 | ' | Operation Amor | |
| 43 | ' | Die Rockers ohne David? | |
| 44 | ' | Das Geheimnis | |
| 45 | ' | Nur einen Monat | |
| 46 | ' | Die Kopfhörer 2.0 | |
| 47 | ' | Matt, der neue Avatar | |
| 48 | ' | Matts Superkräfte | |
| 49 | ' | Avatar gegen Avatar | |
| 50 | ' | Lost City | |
| 51 | ' | Matts Entscheidung | |
| 52 | ' | Pixis Laute | |
| 53 | ' | Die Koordinaten | |
| 54 | ' | Zigoriskos Kinder | |
| 55 | ' | Zigoriskos Enthüllung | |
| 56 | ' | Die Zeit läuft ab | |
| 57 | ' | David gegen Helen | |
| 58 | ' | Wo ist Pixi? | |
| 59 | ' | Die Verbindung | |
| 60 | ' | Das letzte Spiel | |
