Gotfryd: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
DXton (dyskusja | edycje)
Uzupełnienie ze słuchu
OkiDoki (dyskusja | edycje)
 
Linia 20: Linia 20:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="12%"|Premiera odcinka
!width="6%"|N/o
!width="41%"|Polski tytuł
!width="41%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=4 |
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="41%"|Tytuł polski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.03.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.03.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Lekcja skoków do wody''
| ''Lekcja skoków do wody''
| ''The Diving Lesson''
| ''The Diving Lesson''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.03.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.03.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Niebieskie tortelunii''
| ''Niebieskie tortelunii''
| ''Blue Torteloony''  
| ''Blue Torteloony''  
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.03.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.03.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Gorąca czekolada''
| ''Gorąca czekolada''
| ''Hot Chocolate Moose''
| ''Hot Chocolate Moose''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.04.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Gotfryd kręci film''
| ''Gotfryd kręci film''
| ''Silence... and Action!''
| ''Silence... and Action!''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.04.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Gotfryd puszcza latawiec''
| ''Gotfryd puszcza latawiec''
| ''To Fly a Kite''
| ''To Fly a Kite''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.04.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.04.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Zupa rybno-jagodowa''
| ''Zupa rybno-jagodowa''
| ''Blueberry Fish Soup''  
| ''Blueberry Fish Soup''  
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.04.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.04.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Na tropie Fuksa''
| ''Na tropie Fuksa''
| ''Finding Fudge''   
| ''Finding Fudge''   
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.05.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.05.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Trzy małe świnki''
| ''Trzy małe świnki''
| ''The Three Little Pigs''
| ''The Three Little Pigs''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.05.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.05.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''W sam raz dla ptaków''
| ''W sam raz dla ptaków''
| ''For the Birds''  
| ''For the Birds''  
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.05.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.05.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Gdzie jest Długouchy?''
| ''Gdzie jest Długouchy?''
| ''Where's Long Ears?''
| ''Where's Long Ears?''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.05.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Dzień na plaży''
| ''Dzień na plaży''
| ''A Day at the Beach''
| ''A Day at the Beach''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.05.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.05.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Przyjęcie niespodzianka''
| ''Przyjęcie niespodzianka''
| ''Surprise Party''
| ''Surprise Party''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.06.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.06.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Zanimosarus''
| ''Zanimosarus''
| ''Zanimosaurus''  
| ''Zanimosaurus''  
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.06.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.06.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Powrót Puszka''
| ''Powrót Puszka''
| ''Moocher Returns''  
| ''Moocher Returns''  
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.06.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.06.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Wyścig ślimaków''
| ''Wyścig ślimaków''
| ''The Snail Race''
| ''The Snail Race''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.06.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.06.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Panna "Wiem wszystko"''
| ''Panna "Wiem wszystko"''
| ''Miss Know-It-All''
| ''Miss Know-It-All''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.07.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.07.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''Polowanie na potwora''
| ''Polowanie na potwora''
| ''Monster Hunting''
| ''Monster Hunting''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.07.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.07.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Wizyta gwiazd''
| ''Wizyta gwiazd''
| ''Starstruck''
| ''Starstruck''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.07.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.07.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Wendell burmistrzem''
| ''Wendell burmistrzem''
| ''Wendell's Makeover''
| ''Wendell's Makeover''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.07.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.07.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Ptasi opiekun''
| ''Ptasi opiekun''
| ''The Birdysitter''
| ''The Birdysitter''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.08.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.08.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''Cyrulik z Zanimo''
| ''Cyrulik z Zanimo''
| ''The Barber of Zanimo''
| ''The Barber of Zanimo''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.08.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.08.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''Wdzięczność braci Fusilli''
| ''Wdzięczność braci Fusilli''
| ''One Silly Fusilli Cat!''
| ''One Silly Fusilli Cat!''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.08.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.08.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''Piraci z Zanimo''
| ''Piraci z Zanimo''
| ''The Pirates of Zanimo''
| ''The Pirates of Zanimo''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.08.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.08.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''Wielka kłótnia''
| ''Wielka kłótnia''
| ''The Falling Out''
| ''The Falling Out''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.08.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.08.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''Święto Pępka''
| ''Święto Pępka''
| ''Bellybutton Day!''
| ''Bellybutton Day!''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.09.2009
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.09.2009
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| ''Szałowe fryzury''
| ''Szałowe fryzury''
| ''Zippety Hair Do Day''
| ''Zippety Hair Do Day''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.11.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.11.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|27
| ''Wyprawa Sopla''
| ''Wyprawa Sopla''
| ''Red's Day Out''
| ''Red's Day Out''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.11.2011  
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.11.2011  
| bgcolor="#DFEEEF"|28
| ''Spadająca gwiazda''
| ''Spadająca gwiazda''
| ''The Falling Star''
| ''The Falling Star''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.12.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.12.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|29
| ''Szalona grypa''
| ''Szalona grypa''
| ''Crazy Flu!''
| ''Crazy Flu!''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.12.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.12.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|30
| ''Tajemnicze prezenty''
| ''Tajemnicze prezenty''
| ''Mystery Presents''
| ''Mystery Presents''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.12.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.12.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|31
| ''Łapanie wiatru''
| ''Łapanie wiatru''
| ''To Catch the Wind''
| ''To Catch the Wind''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.12.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.12.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|32
| ''Rajd rowerowy''
| ''Rajd rowerowy''
| ''Bike Rally''
| ''Bike Rally''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.12.2011  
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.12.2011  
| bgcolor="#DFEEEF"|33
| ''Kochany dom''
| ''Kochany dom''
| ''Home Sweet Home''
| ''Home Sweet Home''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.01.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.01.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|34
| ''Super bohaterowie''
| ''Super bohaterowie''
| ''Zanimo Man''
| ''Zanimo Man''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.01.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.01.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|35
| ''Kłopoty Lorraine''
| ''Kłopoty Lorraine''
| ''Quicky Slows Down''
| ''Quicky Slows Down''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.01.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.01.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|36
| ''Duchy''
| ''Duchy''
| ''The Scary Sleepover''
| ''The Scary Sleepover''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.01.2012  
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|37
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.01.2012  
| bgcolor="#DFEEEF"|37
| ''Legenda potwora z jeziora''
| ''Legenda potwora z jeziora''
| ''The Legend of the Zanimozopogo''
| ''The Legend of the Zanimozopogo''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.02.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.02.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|38
| ''Gwiazda na biwaku''
| ''Gwiazda na biwaku''
| ''Camping Diva''
| ''Camping Diva''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.02.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|39
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.02.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|39
| ''Nowa praca braci Fusillis''  
| ''Nowa praca braci Fusillis''  
| ''Goodbye Fusillis''
| ''Goodbye Fusillis''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.02.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|40
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.02.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|40
| ''Wielka wyprzedaż''
| ''Wielka wyprzedaż''
| ''Super Hero Super Sale''
| ''Super Hero Super Sale''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.02.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|41
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.02.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|41
| ''Drzewo kwitnącej zimy''
| ''Drzewo kwitnącej zimy''
| ''The Blossom Tree''
| ''The Blossom Tree''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.03.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|42
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.03.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|42
| ''Szczyt góry''
| ''Szczyt góry''
| ''To the Top''
| ''To the Top''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.03.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|43
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.03.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|43
| ''Festiwal balonow''
| ''Festiwal balonow''
| ''Mr. Babaloonie''
| ''Mr. Babaloonie''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|44
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.03.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|44
| ''Zaginiona kukułka''
| ''Zaginiona kukułka''
| ''To Catch a Cockoo''
| ''To Catch a Cockoo''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|45
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.03.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|45
| ''Ogród motyli''
| ''Ogród motyli''
| ''Butterfly Garden''
| ''Butterfly Garden''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.03.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|46
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.03.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|46
| ''Żarłoczna roślina''  
| ''Żarłoczna roślina''  
| ''Munching Plant''
| ''Munching Plant''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|47
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|47
| ''Dzień kapelusza''  
| ''Dzień kapelusza''  
| ''The Crossing Guard''
| ''The Crossing Guard''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|48
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|48
| ''Obiad Wendella''  
| ''Obiad Wendella''  
| ''Wendell's Dinner''
| ''Wendell's Dinner''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.04.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|49
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|49
| ''Rodeo''
| ''Rodeo''
| ''Ride'Em Cowboy''
| ''Ride'Em Cowboy''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.04.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|50
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|50
| ''Znikający magik''
| ''Znikający magik''
| ''The Disappearing Magician''
| ''The Disappearing Magician''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.05.2012
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|51
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2012
| bgcolor="#DFEEEF"|51
| ''Żartowniś''
| ''Żartowniś''
| ''The Tricky Trickster''
| ''The Tricky Trickster''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.05.2012  
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|52
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.05.2012  
| bgcolor="#DFEEEF"|52
| ''Serowy złodziej''  
| ''Serowy złodziej''  
| ''The Stinky Cheese Thief''
| ''The Stinky Cheese Thief''
|-
|-
| colspan=4 |
|}
|}


[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 10:13, 19 lis 2019

Gotfryd (serial zapowiadany jest jako Przygody kota Gotfryda, ang. Gofrette, 2007-2008) – kanadyjski serial animowany dla dzieci.

Emitowany jest w Polsce na kanale TVP Polonia od 14 marca 2009 roku.

Wersja polska

Realizacja: STUDIO NAGRAŃ DORA
W polskiej wersji udział wzięli:

Piosenkę tytułową śpiewał: Jacek Wolszczak

Lektor: Leszek Filipowicz

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
14.03.2009 01 Lekcja skoków do wody The Diving Lesson
21.03.2009 02 Niebieskie tortelunii Blue Torteloony
28.03.2009 03 Gorąca czekolada Hot Chocolate Moose
04.04.2009 04 Gotfryd kręci film Silence... and Action!
11.04.2009 05 Gotfryd puszcza latawiec To Fly a Kite
18.04.2009 06 Zupa rybno-jagodowa Blueberry Fish Soup
25.04.2009 07 Na tropie Fuksa Finding Fudge
02.05.2009 08 Trzy małe świnki The Three Little Pigs
09.05.2009 09 W sam raz dla ptaków For the Birds
16.05.2009 10 Gdzie jest Długouchy? Where's Long Ears?
23.05.2009 11 Dzień na plaży A Day at the Beach
30.05.2009 12 Przyjęcie niespodzianka Surprise Party
06.06.2009 13 Zanimosarus Zanimosaurus
13.06.2009 14 Powrót Puszka Moocher Returns
20.06.2009 15 Wyścig ślimaków The Snail Race
27.06.2009 16 Panna "Wiem wszystko" Miss Know-It-All
04.07.2009 17 Polowanie na potwora Monster Hunting
11.07.2009 18 Wizyta gwiazd Starstruck
18.07.2009 19 Wendell burmistrzem Wendell's Makeover
25.07.2009 20 Ptasi opiekun The Birdysitter
01.08.2009 21 Cyrulik z Zanimo The Barber of Zanimo
08.08.2009 22 Wdzięczność braci Fusilli One Silly Fusilli Cat!
15.08.2009 23 Piraci z Zanimo The Pirates of Zanimo
22.08.2009 24 Wielka kłótnia The Falling Out
29.08.2009 25 Święto Pępka Bellybutton Day!
05.09.2009 26 Szałowe fryzury Zippety Hair Do Day
SERIA DRUGA
18.11.2011 27 Wyprawa Sopla Red's Day Out
25.11.2011 28 Spadająca gwiazda The Falling Star
02.12.2011 29 Szalona grypa Crazy Flu!
09.12.2011 30 Tajemnicze prezenty Mystery Presents
16.12.2011 31 Łapanie wiatru To Catch the Wind
23.12.2011 32 Rajd rowerowy Bike Rally
30.12.2011 33 Kochany dom Home Sweet Home
06.01.2012 34 Super bohaterowie Zanimo Man
13.01.2012 35 Kłopoty Lorraine Quicky Slows Down
20.01.2012 36 Duchy The Scary Sleepover
27.01.2012 37 Legenda potwora z jeziora The Legend of the Zanimozopogo
03.02.2012 38 Gwiazda na biwaku Camping Diva
10.02.2012 39 Nowa praca braci Fusillis Goodbye Fusillis
17.02.2012 40 Wielka wyprzedaż Super Hero Super Sale
24.02.2012 41 Drzewo kwitnącej zimy The Blossom Tree
02.03.2012 42 Szczyt góry To the Top
09.03.2012 43 Festiwal balonow Mr. Babaloonie
16.03.2012 44 Zaginiona kukułka To Catch a Cockoo
23.03.2012 45 Ogród motyli Butterfly Garden
30.03.2012 46 Żarłoczna roślina Munching Plant
06.04.2012 47 Dzień kapelusza The Crossing Guard
13.04.2012 48 Obiad Wendella Wendell's Dinner
20.04.2012 49 Rodeo Ride'Em Cowboy
27.04.2012 50 Znikający magik The Disappearing Magician
04.05.2012 51 Żartowniś The Tricky Trickster
11.05.2012 52 Serowy złodziej The Stinky Cheese Thief