Świat małej księżniczki: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 62: Linia 62:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.12.2007
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.12.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| bgcolor="#DFEEEF"|001
| ''Ja chcę swój ząb''
| ''Ja chcę swój ząb''
| ''I Want My Tooth''
| ''I Want My Tooth''
Linia 69: Linia 69:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.12.2007
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.12.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| bgcolor="#DFEEEF"|002
| ''Nie pomagajcie mi''
| ''Nie pomagajcie mi''
| ''I Don’t Want Help''
| ''I Don’t Want Help''
Linia 76: Linia 76:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.12.2007
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.12.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| bgcolor="#DFEEEF"|003
| ''Ja nie chcę spać''
| ''Ja nie chcę spać''
| ''I Don’t Want to Go to Bed''
| ''I Don’t Want to Go to Bed''
Linia 83: Linia 83:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.01.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.01.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| bgcolor="#DFEEEF"|004
| ''Nie wiem kim chcę być''
| ''Nie wiem kim chcę być''
| ''I Don’t Know What to Be''  
| ''I Don’t Know What to Be''  
Linia 90: Linia 90:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.01.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.01.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| bgcolor="#DFEEEF"|005
| ''Zapomniałam''
| ''Zapomniałam''
| ''I Can’t Remember''
| ''I Can’t Remember''
Linia 97: Linia 97:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.01.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.01.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| bgcolor="#DFEEEF"|006
| ''Oddajcie mi smoczek''
| ''Oddajcie mi smoczek''
| ''I Want My Dummy''
| ''I Want My Dummy''
Linia 104: Linia 104:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.01.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.01.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| bgcolor="#DFEEEF"|007
| ''Nauczcie mnie gwizdać''
| ''Nauczcie mnie gwizdać''
| ''I Want to Whistle''
| ''I Want to Whistle''
Linia 111: Linia 111:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.01.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.01.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| bgcolor="#DFEEEF"|008
| ''Ja nie chcę się kąpać''
| ''Ja nie chcę się kąpać''
| ''I Don’t Want a Bath''  
| ''I Don’t Want a Bath''  
Linia 118: Linia 118:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.02.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.02.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| bgcolor="#DFEEEF"|009
| ''Ja tego nie zrobiłam''
| ''Ja tego nie zrobiłam''
| ''I Didn’t Do It''  
| ''I Didn’t Do It''  
Linia 125: Linia 125:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.02.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.02.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| bgcolor="#DFEEEF"|010
| ''Ja nie chcę się czesać''
| ''Ja nie chcę się czesać''
| ''I Don’t Want to Comb My Hair''
| ''I Don’t Want to Comb My Hair''
Linia 132: Linia 132:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.02.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.02.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| bgcolor="#DFEEEF"|011
| ''Nie lubię warzyw''
| ''Nie lubię warzyw''
| ''I Don’t Like Salad''   
| ''I Don’t Like Salad''   
Linia 139: Linia 139:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.02.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.02.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| bgcolor="#DFEEEF"|012
| ''Nauczcie mnie magicznych sztuczek''
| ''Nauczcie mnie magicznych sztuczek''
| ''I Want to Do Magic''
| ''I Want to Do Magic''
Linia 146: Linia 146:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.03.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.03.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| bgcolor="#DFEEEF"|013
| ''Nie będę zbierać zabawek''
| ''Nie będę zbierać zabawek''
| ''I Don’t Want to Tidy Up''
| ''I Don’t Want to Tidy Up''
Linia 153: Linia 153:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.03.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.03.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| bgcolor="#DFEEEF"|014
| ''Ja chcę trąbkę''  
| ''Ja chcę trąbkę''  
| ''I Want a Trumpet''
| ''I Want a Trumpet''
Linia 160: Linia 160:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.03.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.03.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| bgcolor="#DFEEEF"|015
| ''Nie lubię się z nikim dzielić''
| ''Nie lubię się z nikim dzielić''
| ''I Don’t Want to Share''
| ''I Don’t Want to Share''
Linia 167: Linia 167:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.03.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.03.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| bgcolor="#DFEEEF"|016
| ''Nie znoszę dżdżownic''
| ''Nie znoszę dżdżownic''
| ''I Don’t Like Worms''
| ''I Don’t Like Worms''
Linia 174: Linia 174:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.04.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.04.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| bgcolor="#DFEEEF"|017
| ''Gdzie jest mój głos''
| ''Gdzie jest mój głos''
| ''I Want My Voice Back''
| ''I Want My Voice Back''
Linia 181: Linia 181:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.04.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.04.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| bgcolor="#DFEEEF"|018
| ''Co się stało Gilbertowi''
| ''Co się stało Gilbertowi''
| ''What’s Wrong with Gilbert?''
| ''What’s Wrong with Gilbert?''
Linia 188: Linia 188:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.04.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.04.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| bgcolor="#DFEEEF"|019
| ''Chcę mieć namiot''
| ''Chcę mieć namiot''
| ''I Want a Tent''
| ''I Want a Tent''
Linia 195: Linia 195:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| bgcolor="#DFEEEF"|020
| ''Ja chcę wygrywać''
| ''Ja chcę wygrywać''
| ''I Want to Win''
| ''I Want to Win''
Linia 202: Linia 202:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.04.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.04.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|21
| bgcolor="#DFEEEF"|021
| ''Ja nie chcę być chora''
| ''Ja nie chcę być chora''
| ''I Don’t Want a Cold''
| ''I Don’t Want a Cold''
Linia 209: Linia 209:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| bgcolor="#DFEEEF"|022
| ''Pokojówka ma wolne''
| ''Pokojówka ma wolne''
| ''Maid’s Day Off?''
| ''Maid’s Day Off?''
Linia 216: Linia 216:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.05.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.05.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| bgcolor="#DFEEEF"|023
| ''Mogę ją zatrzymać''
| ''Mogę ją zatrzymać''
| ''Can I Keep It''
| ''Can I Keep It''
Linia 223: Linia 223:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.05.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.05.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| bgcolor="#DFEEEF"|024
| ''Chcę zrobić tort''
| ''Chcę zrobić tort''
| ''I Want To Cook''
| ''I Want To Cook''
Linia 230: Linia 230:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.05.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.05.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| bgcolor="#DFEEEF"|025
| ''Nie lubię jesieni''
| ''Nie lubię jesieni''
| ''I Don’t Like Autumn''
| ''I Don’t Like Autumn''
Linia 237: Linia 237:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| bgcolor="#DFEEEF"|026
| ''Ja nie chce się drapać''
| ''Ja nie chce się drapać''
| ''I Don’t Want Nits''
| ''I Don’t Want Nits''
Linia 244: Linia 244:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.07.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.07.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|27
| bgcolor="#DFEEEF"|027
| ''Ja chcę nowe buty''
| ''Ja chcę nowe buty''
| ''I Want My New Shoes''
| ''I Want My New Shoes''
Linia 251: Linia 251:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.09.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.09.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|28
| bgcolor="#DFEEEF"|028
| ''Ja chcę mojego ślimaka''
| ''Ja chcę mojego ślimaka''
| ''I Want My Snail''
| ''I Want My Snail''
Linia 258: Linia 258:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.09.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.09.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|29
| bgcolor="#DFEEEF"|029
| ''To wszystko jest moje!''
| ''To wszystko jest moje!''
| ''But They’re Mine''
| ''But They’re Mine''
Linia 265: Linia 265:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.12.2008
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.12.2008
| bgcolor="#DFEEEF"|30
| bgcolor="#DFEEEF"|030
| ''Ja chcę sanki''
| ''Ja chcę sanki''
| ''I Want My Sledge''
| ''I Want My Sledge''
Linia 276: Linia 276:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|31
| bgcolor="#DFEEEF"|031
| ''Chcę mieś sklep''
| ''Chcę mieś sklep''
| ''I Want a Shop''
| ''I Want a Shop''
Linia 283: Linia 283:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|32
| bgcolor="#DFEEEF"|032
| ''Dzień sportu''
| ''Dzień sportu''
| ''It’s Sports Day''
| ''It’s Sports Day''
Linia 290: Linia 290:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|33
| bgcolor="#DFEEEF"|033
| ''Chcę być piratem''
| ''Chcę być piratem''
| ''I Want to be a Pirate''
| ''I Want to be a Pirate''
Linia 297: Linia 297:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|34
| bgcolor="#DFEEEF"|034
| ''Ja chcę na jarmark''
| ''Ja chcę na jarmark''
| ''I Want to Go to The Fair''
| ''I Want to Go to The Fair''
Linia 304: Linia 304:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|35
| bgcolor="#DFEEEF"|035
| ''Chcę się przebrać''
| ''Chcę się przebrać''
| ''I Want to Dress Up''
| ''I Want to Dress Up''
Linia 311: Linia 311:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|36
| bgcolor="#DFEEEF"|036
| ''Chcę mieć niespodziankę''
| ''Chcę mieć niespodziankę''
| ''I Want a Surprise''
| ''I Want a Surprise''
Linia 318: Linia 318:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|37
| bgcolor="#DFEEEF"|037
| ''Ja chcę mieć rower''
| ''Ja chcę mieć rower''
| ''I Want a Bicycle''
| ''I Want a Bicycle''
Linia 325: Linia 325:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|38
| bgcolor="#DFEEEF"|038
| ''Nie chcę wyjeżdżać''
| ''Nie chcę wyjeżdżać''
| ''I Don’t Want to Leave Home''
| ''I Don’t Want to Leave Home''
Linia 332: Linia 332:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|39
| bgcolor="#DFEEEF"|039
| ''Chcę mieć przyjaciela''
| ''Chcę mieć przyjaciela''
| ''I Want a Best Friend''
| ''I Want a Best Friend''
Linia 339: Linia 339:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|40
| bgcolor="#DFEEEF"|040
| ''Nie chcę pocałować cioci''
| ''Nie chcę pocałować cioci''
| ''I Don’t Want to Kiss Great Aunty''
| ''I Don’t Want to Kiss Great Aunty''
Linia 346: Linia 346:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|41
| bgcolor="#DFEEEF"|041
| ''Chcę uczty o północy''
| ''Chcę uczty o północy''
| ''I Want a Midnight Feast''
| ''I Want a Midnight Feast''
Linia 353: Linia 353:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|42
| bgcolor="#DFEEEF"|042
| ''Chcę być grzeczna''
| ''Chcę być grzeczna''
| ''I Want to Be Good''
| ''I Want to Be Good''
Linia 360: Linia 360:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|43
| bgcolor="#DFEEEF"|043
| ''Chcę moje kredki''
| ''Chcę moje kredki''
| ''I Want My Crayons''
| ''I Want My Crayons''
Linia 367: Linia 367:
|-  
|-  
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|44
| bgcolor="#DFEEEF"|044
| ''Chcę być wysoka''
| ''Chcę być wysoka''
| ''I Want to Be Tall''
| ''I Want to Be Tall''
Linia 374: Linia 374:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|45
| bgcolor="#DFEEEF"|045
| ''Chcę mieć plaster''
| ''Chcę mieć plaster''
| ''I Want My Plaster''
| ''I Want My Plaster''
Linia 381: Linia 381:
|-  
|-  
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|46
| bgcolor="#DFEEEF"|046
| ''Chcę mieć huśtawkę''
| ''Chcę mieć huśtawkę''
| ''I Want a Swing''
| ''I Want a Swing''
Linia 388: Linia 388:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.06.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.06.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|47
| bgcolor="#DFEEEF"|047
| ''Ja chcę być dzieckiem''
| ''Ja chcę być dzieckiem''
| ''I Want to Be A Baby''
| ''I Want to Be A Baby''
Linia 395: Linia 395:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|48
| bgcolor="#DFEEEF"|048
| ''Chcę być jaskiniowcem''
| ''Chcę być jaskiniowcem''
| ''I Want to Be a Cavegirl''
| ''I Want to Be a Cavegirl''
Linia 402: Linia 402:
|-  
|-  
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|49
| bgcolor="#DFEEEF"|049
| ''Chcę mieć teatrzyk''
| ''Chcę mieć teatrzyk''
| ''I Want My Puppets''
| ''I Want My Puppets''
Linia 409: Linia 409:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|50
| bgcolor="#DFEEEF"|050
| ''Dzień matki''
| ''Dzień matki''
| ''Mother’s Day!''
| ''Mother’s Day!''
Linia 416: Linia 416:
|-  
|-  
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|51
| bgcolor="#DFEEEF"|051
| ''Ja chcę być odkrywcą''
| ''Ja chcę być odkrywcą''
| ''I Want to Be an Explorer''
| ''I Want to Be an Explorer''
Linia 423: Linia 423:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|52
| bgcolor="#DFEEEF"|052
| ''Chcę coś zbierać''
| ''Chcę coś zbierać''
| ''I Want to Collect''
| ''I Want to Collect''
Linia 430: Linia 430:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|53
| bgcolor="#DFEEEF"|053
| ''Chcę być królową''
| ''Chcę być królową''
| ''I Want to Be Queen''
| ''I Want to Be Queen''
Linia 437: Linia 437:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|54
| bgcolor="#DFEEEF"|054
| ''Ja chcę grać w piłkę''
| ''Ja chcę grać w piłkę''
| ''I Want to Play Football''
| ''I Want to Play Football''
Linia 444: Linia 444:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|55
| bgcolor="#DFEEEF"|055
| ''Chcę się bawić w deszczu''
| ''Chcę się bawić w deszczu''
| ''I Want to Play in The Rain''
| ''I Want to Play in The Rain''
Linia 451: Linia 451:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|56
| bgcolor="#DFEEEF"|056
| ''Chcę zrobić pokaz''
| ''Chcę zrobić pokaz''
| ''I Want to Do a Show''
| ''I Want to Do a Show''
Linia 458: Linia 458:
|-  
|-  
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|57
| bgcolor="#DFEEEF"|057
| ''Nie chcę tańczyć''
| ''Nie chcę tańczyć''
| ''I Don’t Want to Dance''
| ''I Don’t Want to Dance''
Linia 465: Linia 465:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|58
| bgcolor="#DFEEEF"|058
| ''Chcę jechać na wakacje''
| ''Chcę jechać na wakacje''
| ''I Want to Go on Holiday''
| ''I Want to Go on Holiday''
Linia 472: Linia 472:
|-  
|-  
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|59
| bgcolor="#DFEEEF"|059
| ''Chcę mieć owcę''
| ''Chcę mieć owcę''
| ''I Want My Sheep''
| ''I Want My Sheep''
Linia 479: Linia 479:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|60
| bgcolor="#DFEEEF"|060
| ''Nie chcę tego przegapić''
| ''Nie chcę tego przegapić''
| ''I Don’t Want to Miss It''
| ''I Don’t Want to Miss It''
Linia 486: Linia 486:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|61
| bgcolor="#DFEEEF"|061
| ''Chcę znaleźć skarb''
| ''Chcę znaleźć skarb''
| ''I Want to Find the Treasure''
| ''I Want to Find the Treasure''
Linia 493: Linia 493:
|-  
|-  
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|62
| bgcolor="#DFEEEF"|062
| ''Czy mogę go odzyskać?''
| ''Czy mogę go odzyskać?''
| ''Can I Have It Back Now, Please?''
| ''Can I Have It Back Now, Please?''
Linia 500: Linia 500:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|63
| bgcolor="#DFEEEF"|063
| ''Ja chcę jeść fasolę''
| ''Ja chcę jeść fasolę''
| ''I Want Baked Beans''
| ''I Want Baked Beans''
Linia 507: Linia 507:
|-  
|-  
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|64
| bgcolor="#DFEEEF"|064
| ''Nie lubię burzy''
| ''Nie lubię burzy''
| ''I Don’t Like Thunderstorms''
| ''I Don’t Like Thunderstorms''
Linia 514: Linia 514:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.07.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.07.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|65
| bgcolor="#DFEEEF"|065
| ''Potrafię dochować tajemnicy''
| ''Potrafię dochować tajemnicy''
| ''I Can Keep a Secret''
| ''I Can Keep a Secret''
Linia 525: Linia 525:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.09.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.09.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|66
| bgcolor="#DFEEEF"|066
| ''Festiwal zbiorów''
| ''Festiwal zbiorów''
| ''Harvest Festival!''
| ''Harvest Festival!''
Linia 532: Linia 532:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.12.2010
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.12.2010
| bgcolor="#DFEEEF"|67
| bgcolor="#DFEEEF"|067
| ''Boże Narodzenie''
| ''Boże Narodzenie''
| ''A Merry Little Christmas''
| ''A Merry Little Christmas''
Linia 543: Linia 543:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|68
| bgcolor="#DFEEEF"|068
| ''
| ''
| ''I Want My Horace''
| ''I Want My Horace''
Linia 550: Linia 550:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|69
| bgcolor="#DFEEEF"|069
| ''
| ''
| ''I Want My Treehouse''
| ''I Want to Be a Bridesmaid''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|70
| bgcolor="#DFEEEF"|070
| ''
| ''
| ''I Don’t Like Arguments''
| ''I Want My Treehouse''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|71
| bgcolor="#DFEEEF"|071
| ''
| ''
| ''I Want to Skate''
| ''I Want to Be a Vet''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|72
| bgcolor="#DFEEEF"|072
| ''
| ''
| ''I Want to Cut Out''
| ''I Want to Cut Out''
Linia 578: Linia 578:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|73
| bgcolor="#DFEEEF"|073
| ''
| ''
| ''I Want to Go to Space''
| ''I Want Scruff''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|74
| bgcolor="#DFEEEF"|074
| ''
| ''
| ''I Want to Be a Bridesmaid''
| ''I Want to Skate''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|75
| bgcolor="#DFEEEF"|075
| ''
| ''
| ''I Want to Be a Detective''
| ''I Want to Go to the Seaside''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|76
| bgcolor="#DFEEEF"|076
| ''
| ''
| ''I Want Scruff''
| ''Please Don’t Go''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|77
| bgcolor="#DFEEEF"|077
| ''
| ''
| ''I Want to Go to the Seaside''
| ''I Want My Duck''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|78
| bgcolor="#DFEEEF"|078
| ''
| ''
| ''I’m Going to Win the Rosette''
| ''I’m Going to Win the Rosette''
Linia 620: Linia 620:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|79
| bgcolor="#DFEEEF"|079
| ''
| ''I Don’t Like Arguments''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|080
| ''
| ''
| ''I Want to Sing''
| ''I Want to Sing''
Linia 627: Linia 634:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|80
| bgcolor="#DFEEEF"|081
| ''
| ''
| ''I Want to Be a Vet''
| ''I Want to Play a Joke''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|81
| bgcolor="#DFEEEF"|082
| ''
| ''
| ''I Want to Play a Joke''
| ''I Want to Be a Detective''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|82
| bgcolor="#DFEEEF"|083
| ''
| ''
| ''Please Don’t Go''
| ''I Want My Robin''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|83
| bgcolor="#DFEEEF"|084
| ''
| ''
| ''I Want a Gymkhana''
| ''I Want a Gymkhana''
Linia 655: Linia 662:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|84
| bgcolor="#DFEEEF"|085
| ''
| ''Who Turned the Lights Off?''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|086
| ''
| ''
| ''I Want to Be Strong''
| ''I Want to Be Strong''
Linia 662: Linia 676:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|85
| bgcolor="#DFEEEF"|087
| ''
| ''
| ''I Don’t Want to Play the Piano''
| ''I Don’t Want to Play the Piano''
Linia 669: Linia 683:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|86
| bgcolor="#DFEEEF"|088
| ''
| ''
| ''Who Turned the Lights Off?''
| ''I Want to Go to Space''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|089
| ''
| ''I Want to Be a Policeman''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|87
| bgcolor="#DFEEEF"|090
| ''
| ''
| ''I Want My Duck''
| ''I Want To Go Camping''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|88
| bgcolor="#DFEEEF"|091
| ''
| ''
| ''I Want to Be a Policeman''
| ''I Want To Recycle''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|89
| bgcolor="#DFEEEF"|092
| ''
| ''
| ''I Want to Be a Nurse''
| ''I Want to Be a Nurse''
Linia 697: Linia 718:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|90
| bgcolor="#DFEEEF"|093
| ''
| ''I Want to Play Hide and Seek''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|094
| ''
| ''I Want a New Bedroom''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|095
| ''
| ''
| ''I Want Your Tiara''
| ''I Want Your Tiara''
Linia 704: Linia 739:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|91
| bgcolor="#DFEEEF"|096
| ''
| ''
| ''I Want to Be Famous''
| ''I Want to Be Famous''
Linia 711: Linia 746:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|92
| bgcolor="#DFEEEF"|097
| ''
| ''
| ''I Want a New Bedroom''
| ''I Want a Sleepover''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|098
| ''
| ''I Want To Ice Skate''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|099
| ''
| ''I Want A Penpal''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|93
| bgcolor="#DFEEEF"|100
| ''
| ''
| ''I Want a Stick Insect''
| ''I Want My Go Kart''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|94
| bgcolor="#DFEEEF"|101
| ''
| ''
| ''I Want to Play Hide and Seek''
| ''I Musn’t Be Bossy''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|95
| bgcolor="#DFEEEF"|102
| ''
| ''
| ''I Want a Sleepover''
| ''I Want a Stick Insect''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |

Wersja z 09:16, 22 sie 2011

Świat małej księżniczki (org. Little Princess, 2006-??) – brytyjski serial animowany. 95-odcinkowy serial emitowany w Polsce na kanale TVP1 i MiniMini.

Seria pierwsza premierowana była na kanale TVP1, zaś seria druga na kanale MiniMini.

Fabuła

Animowany serial dla przedszkolaków na podstawie książki Tonny’ego Rossa pod tym samym tytułem. Jego bohaterką jest energiczna mała księżniczka. Ma 4 lata. Uwielbia się bawić i przeżywać różne przygody. Dziewczynkę rozpiera energia i ciekawość świata. Czasem napotyka na trudności, lecz dzięki swemu sprytowi i poczuciu humoru, zawsze potrafi sobie z nimi poradzić. Mała księżniczka pomaga najmłodszym znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące otaczającego je świata.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-5294211.html

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej:

Obsada: Dorota Kawęcka (odc. 31-67)
Reżyseria:

Dialogi:

Dźwięk i montaż:

Kierownictwo produkcji:

Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol (odc. 1-30)
Tekst piosenek: Wiesława Sujkowska (odc. 1-30)
Udział wzięli:

i inni

Lektorzy:

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
05.12.2007 001 Ja chcę swój ząb I Want My Tooth
12.12.2007 002 Nie pomagajcie mi I Don’t Want Help
19.12.2007 003 Ja nie chcę spać I Don’t Want to Go to Bed
02.01.2008 004 Nie wiem kim chcę być I Don’t Know What to Be
09.01.2008 005 Zapomniałam I Can’t Remember
16.01.2008 006 Oddajcie mi smoczek I Want My Dummy
23.01.2008 007 Nauczcie mnie gwizdać I Want to Whistle
30.01.2008 008 Ja nie chcę się kąpać I Don’t Want a Bath
06.02.2008 009 Ja tego nie zrobiłam I Didn’t Do It
13.02.2008 010 Ja nie chcę się czesać I Don’t Want to Comb My Hair
20.02.2008 011 Nie lubię warzyw I Don’t Like Salad
27.02.2008 012 Nauczcie mnie magicznych sztuczek I Want to Do Magic
05.03.2008 013 Nie będę zbierać zabawek I Don’t Want to Tidy Up
12.03.2008 014 Ja chcę trąbkę I Want a Trumpet
19.03.2008 015 Nie lubię się z nikim dzielić I Don’t Want to Share
26.03.2008 016 Nie znoszę dżdżownic I Don’t Like Worms
02.04.2008 017 Gdzie jest mój głos I Want My Voice Back
09.04.2008 018 Co się stało Gilbertowi What’s Wrong with Gilbert?
16.04.2008 019 Chcę mieć namiot I Want a Tent
23.04.2008 020 Ja chcę wygrywać I Want to Win
30.04.2008 021 Ja nie chcę być chora I Don’t Want a Cold
07.05.2008 022 Pokojówka ma wolne Maid’s Day Off?
14.05.2008 023 Mogę ją zatrzymać Can I Keep It
21.05.2008 024 Chcę zrobić tort I Want To Cook
28.05.2008 025 Nie lubię jesieni I Don’t Like Autumn
04.06.2008 026 Ja nie chce się drapać I Don’t Want Nits
07.07.2008 027 Ja chcę nowe buty I Want My New Shoes
12.09.2008 028 Ja chcę mojego ślimaka I Want My Snail
19.09.2008 029 To wszystko jest moje! But They’re Mine
31.12.2008 030 Ja chcę sanki I Want My Sledge
SERIA DRUGA
14.06.2010 031 Chcę mieś sklep I Want a Shop
15.06.2010 032 Dzień sportu It’s Sports Day
16.06.2010 033 Chcę być piratem I Want to be a Pirate
17.06.2010 034 Ja chcę na jarmark I Want to Go to The Fair
18.06.2010 035 Chcę się przebrać I Want to Dress Up
19.06.2010 036 Chcę mieć niespodziankę I Want a Surprise
20.06.2010 037 Ja chcę mieć rower I Want a Bicycle
21.06.2010 038 Nie chcę wyjeżdżać I Don’t Want to Leave Home
22.06.2010 039 Chcę mieć przyjaciela I Want a Best Friend
23.06.2010 040 Nie chcę pocałować cioci I Don’t Want to Kiss Great Aunty
24.06.2010 041 Chcę uczty o północy I Want a Midnight Feast
25.06.2010 042 Chcę być grzeczna I Want to Be Good
26.06.2010 043 Chcę moje kredki I Want My Crayons
27.06.2010 044 Chcę być wysoka I Want to Be Tall
28.06.2010 045 Chcę mieć plaster I Want My Plaster
29.06.2010 046 Chcę mieć huśtawkę I Want a Swing
30.06.2010 047 Ja chcę być dzieckiem I Want to Be A Baby
01.07.2010 048 Chcę być jaskiniowcem I Want to Be a Cavegirl
02.07.2010 049 Chcę mieć teatrzyk I Want My Puppets
03.07.2010 050 Dzień matki Mother’s Day!
04.07.2010 051 Ja chcę być odkrywcą I Want to Be an Explorer
05.07.2010 052 Chcę coś zbierać I Want to Collect
06.07.2010 053 Chcę być królową I Want to Be Queen
07.07.2010 054 Ja chcę grać w piłkę I Want to Play Football
08.07.2010 055 Chcę się bawić w deszczu I Want to Play in The Rain
09.07.2010 056 Chcę zrobić pokaz I Want to Do a Show
10.07.2010 057 Nie chcę tańczyć I Don’t Want to Dance
11.07.2010 058 Chcę jechać na wakacje I Want to Go on Holiday
12.07.2010 059 Chcę mieć owcę I Want My Sheep
13.07.2010 060 Nie chcę tego przegapić I Don’t Want to Miss It
14.07.2010 061 Chcę znaleźć skarb I Want to Find the Treasure
15.07.2010 062 Czy mogę go odzyskać? Can I Have It Back Now, Please?
16.07.2010 063 Ja chcę jeść fasolę I Want Baked Beans
17.07.2010 064 Nie lubię burzy I Don’t Like Thunderstorms
18.07.2010 065 Potrafię dochować tajemnicy I Can Keep a Secret
ODCINKI SPECJALNE
04.09.2010 066 Festiwal zbiorów Harvest Festival!
06.12.2010 067 Boże Narodzenie A Merry Little Christmas
SERIA TRZECIA
068 I Want My Horace
069 I Want to Be a Bridesmaid
070 I Want My Treehouse
071 I Want to Be a Vet
072 I Want to Cut Out
073 I Want Scruff
074 I Want to Skate
075 I Want to Go to the Seaside
076 Please Don’t Go
077 I Want My Duck
078 I’m Going to Win the Rosette
079 I Don’t Like Arguments
080 I Want to Sing
081 I Want to Play a Joke
082 I Want to Be a Detective
083 I Want My Robin
084 I Want a Gymkhana
085 Who Turned the Lights Off?
086 I Want to Be Strong
087 I Don’t Want to Play the Piano
088 I Want to Go to Space
089 I Want to Be a Policeman
090 I Want To Go Camping
091 I Want To Recycle
092 I Want to Be a Nurse
093 I Want to Play Hide and Seek
094 I Want a New Bedroom
095 I Want Your Tiara
096 I Want to Be Famous
097 I Want a Sleepover
098 I Want To Ice Skate
099 I Want A Penpal
100 I Want My Go Kart
101 I Musn’t Be Bossy
102 I Want a Stick Insect

Linki zewnętrzne