Królewska Straż: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=1 września [[2020]]
|data premiery=1 września [[2020]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=2 z 45
|odcinki=2 z 52
}}
}}
'''Królewska Straż''' (ang. ''Kingdom Force'', 2019) – kanadyjski serial animowany.
'''Królewska Straż''' (ang. ''Kingdom Force'', 2019) – kanadyjski serial animowany.


Serial w Polsce będzie emitowany od 1 września [[2020]] roku na kanale [[Boomerang]].
Serial w Polsce emitowany od 1 września [[2020]] roku na kanale [[Boomerang]].


== Fabuła ==
== Fabuła ==
Linia 31: Linia 31:
* [[Julia Łukowiak]] – '''Dalilah'''
* [[Julia Łukowiak]] – '''Dalilah'''
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''TJ'''
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''TJ'''
'''W pozostałych rolach''':
* [[Agnieszka Mrozińska]] – '''Zębatka'''
* [[Waldemar Barwiński]] – '''Doktor Szabel'''
* [[Mateusz Narloch]] – '''Pan Miodowiec'''
i inni
i inni


Linia 115: Linia 119:
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| ''
| ''
| ''Howl-o-Ween''
| ''Can You Dig It?''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| ''
| ''
| ''Funbit 9000''
| ''Howl-o-Ween''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| ''
| ''
| ''Iron Ape''
| ''Funbit 9000''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| ''
| ''
| ''Ruin of Zoom''
| ''Iron Ape''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| ''
| ''
| ''Night Birds''
| ''Ruin of Zoom''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| ''
| ''
| ''Mad Max Volume''
| ''Night Birds''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| ''
| ''
| ''Big Cat Blues''
| ''Mad Max Volume''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| ''
| ''
| ''Stink 'Em Up''
| ''Big Cat Blues''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| ''
| ''
| ''The Night Beast of Gorilla Gulch''
| ''Stink 'Em Up''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| ''
| ''
| ''Free Prize in Every Box''
| ''The Night Beast of Gorilla Gulch''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| ''
| ''
| ''Sloppy Jalopi''
| ''Free Prize in Every Box''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| ''
| ''
| ''Full Moon Fever''
| ''Sloppy Jalopi''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| ''
| ''
| ''Super Jalopi!''
| ''Full Moon Fever''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| ''
| ''
| ''Hello Dolly''
| ''Super Jalopi!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| ''
| ''
| ''Say Yes to the Mess''
| ''Hello Dolly''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| ''
| ''
| ''Snowballs of Fury''
| ''Say Yes to the Mess''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| ''
| ''
| ''Cat Me if You Can''
| ''Snowballs of Fury''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| ''
| ''
| ''Ready, Set, Slow!''
| ''Cat Me if You Can''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| ''
| ''
| ''Ground Breakin', Earth Shakin', No Fakin'''
| ''Ready, Set, Slow!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
| ''
| ''Ground Breakin’, Earth Shakin’, No Fakin’''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
| ''
| ''
| ''Control Yourself''
| ''Control Yourself''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
| ''
| ''
| ''Codes of Trouble''
| ''Codes of Trouble''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
| style="background-color: #CCE2FF;"|37
| ''
| ''
| ''Chill or Be Chilled''
| ''Chill or Be Chilled''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|37
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
| ''
| ''
| ''Gimme a Break''
| ''Gimme a Break''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
| style="background-color: #CCE2FF;"|39
| ''
| ''
| ''Under Pressure''
| ''Under Pressure''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|39
| style="background-color: #CCE2FF;"|40
| ''
| ''
| ''License to Drill''
| ''License to Drill''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|40
| style="background-color: #CCE2FF;"|41
| ''
| ''
| ''Norvyn Not-So-Big''
| ''Norvyn Not-So-Big''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|41
| style="background-color: #CCE2FF;"|42
| ''
| ''
| ''Skate Expectations''
| ''Skate Expectations''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|42
| style="background-color: #CCE2FF;"|43
| ''
| ''
| ''Moustivus''
| ''Moustivus''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|43
| style="background-color: #CCE2FF;"|44
| ''
| ''
| ''Outfoxed''
| ''Outfoxed''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|44
| style="background-color: #CCE2FF;"|45
| ''
| ''
| ''Burden of Tooth''
| ''Burden of Tooth''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|45
| style="background-color: #CCE2FF;"|46
| ''
| ''
| ''Alpha-Magnet''
| ''Alpha-Magnet''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|47
| ''
| ''Fleas and Thank You''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|48
| ''
| ''Cold Comfort''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|49
| ''
| ''Growing, Growing, Gone''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|50
| ''
| ''Ain’t No Level High Enough''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|51
| ''
| ''See Cat Run''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|52
| ''
| ''Throw Norvyn From The Train''
|}
|}


[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 20:19, 1 wrz 2020

Tytuł Królewska Straż
Tytuł oryginalny Kingdom Force
Gatunek animowany, przygodowy, komediowy
Kraj produkcji Kanada
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Boomerang
Lata produkcji 2019
Data premiery dubbingu 1 września 2020
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 2 z 52

Królewska Straż (ang. Kingdom Force, 2019) – kanadyjski serial animowany.

Serial w Polsce emitowany od 1 września 2020 roku na kanale Boomerang.

Fabuła

Królewska Straż to specjalni wysłannicy z pięciu królestw: Lasu, Równin, Dolin, Dżungli oraz Lodu, którzy muszą połączyć swoje siły, by pokonać niebezpieczeństwa pogodowe! Każdy z tych odważnych zwierzaków ma swój niesamowity pojazd, a gdy nadchodzi zagrożenie, wszystkie wehikuły łączą się ze sobą tworząc ogromnego, silnego robota – Alfa Bota. Często wyzwanie nadchodzi niespodziewanie, a wysłany w przestrzeń powietrzną dron potrafi drastycznie zmienić pogodę. Strażnicy będą także ratować z opresji rodzinę niedźwiedzi oraz mieszkańców miasteczka, którym zagraża wybuch wulkanu. Każdą akcję drużyna rozpoczyna bojowym okrzykiem: „Królewska Straż, już czas!”, następnie odważnie wkracza do akcji, by dbać o czystość środowiska i bezpieczeństwo.

Oficjalny opis dystrybutora

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Szymon Waćkowski
Dialogi polskie: Izabela Tereszczuk-Prusakowska
W rolach głównych:

W pozostałych rolach:

i inni

Lektor: Piotr Bajtlik

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
01 Rozpędzony pociąg Runaway Train
02 Prognoza: chaos Forecast: Chaos
03 Pożar na Wilczej Górze Fire on Wolf Mountain
04 Kra krę mija Go with the Floe
05 Do trzech razy sztuka Sinkhole or Swim
06 Sposób na kłopoty Drop it like it's Hot
07 Kłopoty w Siwej Dolinie Danger in Grizzly Valley
08 Nieoczekiwana zamiana Gondola with the Wind
09 Ostrożnie z pszczołami Bee Yourself
10 Uprowadzenie Łazika Creepy Crawler
01.09.2020 11 Początki Origins
12
13 Będzie się działo We Be Jammin
14 Dog Daze
15 Can You Dig It?
16 Howl-o-Ween
17 Funbit 9000
18 Iron Ape
19 Ruin of Zoom
20 Night Birds
21 Mad Max Volume
22 Big Cat Blues
23 Stink 'Em Up
24 The Night Beast of Gorilla Gulch
25 Free Prize in Every Box
26 Sloppy Jalopi
27 Full Moon Fever
28 Super Jalopi!
29 Hello Dolly
30 Say Yes to the Mess
31 Snowballs of Fury
32 Cat Me if You Can
33 Ready, Set, Slow!
34 Ground Breakin’, Earth Shakin’, No Fakin’
35 Control Yourself
36 Codes of Trouble
37 Chill or Be Chilled
38 Gimme a Break
39 Under Pressure
40 License to Drill
41 Norvyn Not-So-Big
42 Skate Expectations
43 Moustivus
44 Outfoxed
45 Burden of Tooth
46 Alpha-Magnet
47 Fleas and Thank You
48 Cold Comfort
49 Growing, Growing, Gone
50 Ain’t No Level High Enough
51 See Cat Run
52 Throw Norvyn From The Train