Fungisy!: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 63: | Linia 63: | ||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | | colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!-- | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--27.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Sick Day'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Free Squidly'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--16.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--16.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| '' | | ''Truflaki'' | ||
| ''Truffalo'' | | ''Truffalo'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--16.11.2020--> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Wielka kula śnieżna'' | |||
| ''Let It Snowball'' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--17.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--17.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| '' | | ''Pam wysiaduje jajko'' | ||
| ''Green Eggs and Pam'' | | ''Green Eggs and Pam'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--17.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--17.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| '' | | ''Mężczyzna z wąsami'' | ||
| ''Man and His Mustache'' | | ''Man and His Mustache'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--18.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--18.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| '' | | ''Dzień pracy z pociechami'' | ||
| ''Take Your Seth to Work Day'' | | ''Take Your Seth to Work Day'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--18.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--18.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| '' | | ''Wyprawa statkiem'' | ||
| ''Voyage of the Rushroom'' | | ''Voyage of the Rushroom'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--19.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--19.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| '' | | ''Konkurs talentów'' | ||
| ''The Fanciest Fungie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--19.11.2020--> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Dzień z bliźniakami'' | |||
| ''The Twins Bug Seth'' | | ''The Twins Bug Seth'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--20.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--20.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Ghosts Schmosts'' | | ''Ghosts Schmosts'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--20.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--20.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sir Tree's Body'' | | ''Sir Tree's Body'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--23.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--23.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Commander Beefy'' | | ''Commander Beefy'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--23.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--23.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Snake It to the Limit'' | | ''Snake It to the Limit'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--24.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--24.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Nevin's Cocoon'' | | ''Nevin's Cocoon'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--24.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--24.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Cool Kids'' | | ''Cool Kids'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--25.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--25.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Mermove Out'' | | ''Mermove Out'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--25.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--25.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Happy Birthday Nancy'' | | ''Happy Birthday Nancy'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--26.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--26.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| '' | | '' | ||
| ''New Pam in Town'' | | ''New Pam in Town'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--26.11.2020--> | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--26.11.2020--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Class Garden'' | | ''Class Garden'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE''' | | colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE''' | ||
Wersja z 20:29, 12 lis 2020
| Tytuł | Fungisy! |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Fungies! |
| Gatunek | animowany, przygodowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Cartoon Network |
| Lata produkcji | 2020- |
| Wyemitowane serie |
0 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | pilot: 0 z 1 główna seria: 0 z 20 krótkometrażówki: 0 z 5 |
Fungisy! (ang. The Fungies!, 2020) – amerykański serial animowany stworzony przez Stephena P. Nearya.
Premiera telewizyjna w Polsce odbędzie się 16 listopada 2020 roku na antenie Cartoon Network.
Wersja polska
W rolach głównych:
- Damian Kulec – Seth
- Kamil Pruban – Pascal
- Elżbieta Futera-Jędrzejewska – Nancy
- Katarzyna Wincza – Bliźniaki
- Elżbieta Gaertner – Granny Grancie
- Waldemar Barwiński – Pan Pieniek
- Wojciech Chorąży – Burmistrz
- Marta Ścisłowicz – Pam
W pozostałych rolach:
- Anna Wodzyńska – Ślimak (odc. 5)
- Monika Wierzbicka –
- Dorothy (odc. 5),
- Pani Gil (odc. 5)
- Gracja Niedźwiedź – Delfin (odc. 5)
- Mikołaj Klimek – Skorupiak #1 (odc. 5)
- Michał Podsiadło – Skorupiak #1 (odc. 5)
- Janusz Wituch – Lord Szczypiec (odc. 5)
- Karolina Gibowska – Lady Edith (odc. 5)
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|---|
| ODCINEK PILOTAŻOWY | ||||
| P1 | The Fancies | |||
| SERIA PIERWSZA | ||||
| Sick Day | ||||
| Free Squidly | ||||
| 03 | Truflaki | Truffalo | ||
| 04 | Wielka kula śnieżna | Let It Snowball | ||
| 05 | Pam wysiaduje jajko | Green Eggs and Pam | ||
| 06 | Mężczyzna z wąsami | Man and His Mustache | ||
| 07 | Dzień pracy z pociechami | Take Your Seth to Work Day | ||
| 08 | Wyprawa statkiem | Voyage of the Rushroom | ||
| 09 | Konkurs talentów | The Fanciest Fungie | ||
| 10 | Dzień z bliźniakami | The Twins Bug Seth | ||
| 11 | Ghosts Schmosts | |||
| 12 | Sir Tree's Body | |||
| 13 | Commander Beefy | |||
| 14 | Snake It to the Limit | |||
| 15 | Nevin's Cocoon | |||
| 16 | Cool Kids | |||
| 17 | Mermove Out | |||
| 18 | Happy Birthday Nancy | |||
| 19 | New Pam in Town | |||
| 20 | Class Garden | |||
| ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE | ||||
| S1 | Hide and Pam | |||
| S2 | Chair Factory | |||
| S3 | Turtle | |||
| S4 | Rainy Day | |||
| S5 | Best Friends Club | |||
