Miasto Rymowanek: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2020 | |lata produkcji=2020 | ||
|data premiery=19 czerwca [[2020]] | |data premiery=19 czerwca [[2020]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=16 z 16 | ||
}} | }} | ||
'''Miasto Rymowanek''' (ang. ''Rhyme Time Town'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 19 czerwca [[2020]] roku. | '''Miasto Rymowanek''' (ang. ''Rhyme Time Town'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 19 czerwca [[2020]] roku. | ||
| Linia 105: | Linia 105: | ||
| ''Podwieczorek u Mary Mary'' | | ''Podwieczorek u Mary Mary'' | ||
| ''Mary Mary’s Contrary Tea Party'' | | ''Mary Mary’s Contrary Tea Party'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA – ŚPIEWAJ Z NAMI''' (premiera: 22.12.2020) | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K01 | |||
| ''Huśtawka Mumpty Dumpty'' | |||
| ''See Saw Mumpty Daw'' | |||
|- | |||
| ''Ogródek Mary Mary'' | |||
| ''Mary Mary Quite Contrary'' | |||
|- | |||
| ''Mary Mary nie chce biegać'' | |||
| ''Mary Mary's Hiking Trip'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K02 | |||
| ''Ogródek dla babci Dumpty'' | |||
| ''Granny Dumpty's Garden'' | |||
|- | |||
| ''Pani Mac swą farmę ma'' | |||
| ''Ms. MacDonald Has a Farm'' | |||
|- | |||
| ''Żegloskop Jacka i Jill'' | |||
| ''Jack and Jill's Boat Ride'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K03 | |||
| ''Karnawałowa samba'' | |||
| ''Carnival Samba'' | |||
|- | |||
| ''Pająk Itsy Bitsy'' | |||
| ''The Itsy Bitsy Spider'' | |||
|- | |||
| ''Teatrzyk cieni'' | |||
| ''Shadow Puppets'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K04 | |||
| ''Humpty idzie na ryby'' | |||
| ''Humpty Goes Fishing'' | |||
|- | |||
| ''Humpty Dumpty z dachu spadł'' | |||
| ''Humpty Dumpty Sat on a Wall'' | |||
|- | |||
| ''Śnieżny dzień'' | |||
| ''Humpty's Snow Day'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K05 | |||
| ''Sokoli wzrok'' | |||
| ''Jaime's Ride and See'' | |||
|- | |||
| ''Zegar wybija tik-tak'' | |||
| ''Hickory Dickory Dock'' | |||
|- | |||
| ''Festiwal witamin'' | |||
| ''Chuckley's Fruit Fest'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K06 | |||
| ''Irlandzki taniec krów'' | |||
| ''Cow Jig'' | |||
|- | |||
| ''Panie Janie'' | |||
| ''Frère Jacques'' | |||
|- | |||
| ''Mozaika Itsy Bitsy'' | |||
| ''Itsy Bitsy's Mosaic'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K07 | |||
| ''Babeczki dla Mary Mary'' | |||
| ''Mary Mary's Mango Cake'' | |||
|- | |||
| ''Gwiazdko, gwiazdko, zalśnij nam'' | |||
| ''Twinkle Twinkle Little Star'' | |||
|- | |||
| ''Wodny odjazd'' | |||
| ''Itsy Bitsy's Water Spout'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K08 | |||
| ''Taniec małych łyżeczek'' | |||
| ''The Teaspoon Dance'' | |||
|- | |||
| ''Budujemy most dla Jaimie'' | |||
| ''Jaime's Bridge Has Fallen Down'' | |||
|- | |||
| ''Szczęśliwa hiena'' | |||
| ''The Happy Hyena'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K09 | |||
| ''Pora spać, króliczki!'' | |||
| ''Bunny Bedtime'' | |||
|- | |||
| ''Hej, dylu, dylu'' | |||
| ''Hey Diddle Diddle'' | |||
|- | |||
| ''Wioślarz Humpty'' | |||
| ''Humpty Row Row Rows the Boat'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|K10 | |||
| ''Makak w śnieżnym ogrodzie'' | |||
| ''Snow Monkey Garden'' | |||
|- | |||
| ''Wypieki'' | |||
| ''Pat-A-Cake'' | |||
|- | |||
| ''Gdzie jest Lenny?'' | |||
| ''Looking for Lenny'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 17:58, 22 gru 2020
| Tytuł | Miasto Rymowanek |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Rhyme Time Town |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data premiery dubbingu | 19 czerwca 2020 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 16 z 16 |
Miasto Rymowanek (ang. Rhyme Time Town) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 19 czerwca 2020 roku.
Fabuła
Para uwielbiających zabawę przyjaciół, Daisy i Cole, wykorzystuje muzykę i wyobraźnię do rozwiązywania problemów w mieście pełnym postaci z dziecięcych rymowanek.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO SONICA
Reżyseria: Miriam Aleksandrowicz
Dialogi polskie i teksty piosenek: Aleksandra Kołodziejek
Dźwięk i montaż: Maciej Brzeziński
Kierownik produkcji: Agnieszka Kudelska
Wystąpili:
- Krzysztof Tymiński – Cole
- Alicja Warchocka – Daisy
- Jakub Strach – Humpty Dumpty
- Maria Radolińska – Jill
- Karol Kwiatkowski – Jack
- Gaja Wasiak – Mary Mary
- Agata Perzyna – Jaime
- Sebastian Machalski – Misiek
- Anna Szymańczyk – Burmistrz Łyżka
- Magdalena Krylik – Pani Księżyc
- Katarzyna Łaska – Mumpty Dumpty
- Izabella Bukowska-Chądzyńska –
- Polly,
- Molly
W pozostałych rolach:
- Agnieszka Kudelska – Pani MacDonald (odc. 1a, 5ab)
- Marta Czarkowska – Gwiazdka (odc. 2b)
- Miłogost Reczek – Sędzia Talerz (odc. 3a, 4a)
- Katarzyna Owczarz – Owca Baa Baa (odc. 3b, 4ab)
- Anna Ułas – Mama Gąska (odc. 3b)
- Bartosz Obuchowicz – Słońce (odc. 4a)
i inni
Wykonanie piosenek:
i inni
Lektor: Sebastian Machalski
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA (premiera: 19.06.2020) | |||
| 01 | Baranek Mary Mary | Mary Mary Had a Little Lamb | |
| Kosmo skacze przez księżyc | Cosmo’s Moon Jump | ||
| 02 | Kłopoty Humpty’ego | The Trouble with Humpty | |
| Rozchmurz się, Gwiazdko | Cheer Up, Twinkle Star | ||
| 03 | Deszczowy Potwór | The Snorey Roary Rain Monster | |
| Króliczki muszą mieć dom | The Bunnies’ Shoe House | ||
| 04 | Superkocur i Superpsiak | Super Kitten and Power Pupster | |
| Która godzina, Tik Tak? | What’s the Time, Hickory? | ||
| 05 | Farmerzy Pani MacDonald | Ms. MacDonald’s Farmers | |
| Budujemy most dla Jaime | Jaime’s Bridge Has Fallen Down | ||
| 06 | Wyścigi samochodowe | Race Car Relay | |
| Podwieczorek u Mary Mary | Mary Mary’s Contrary Tea Party | ||
| SERIA – ŚPIEWAJ Z NAMI (premiera: 22.12.2020) | |||
| K01 | Huśtawka Mumpty Dumpty | See Saw Mumpty Daw | |
| Ogródek Mary Mary | Mary Mary Quite Contrary | ||
| Mary Mary nie chce biegać | Mary Mary's Hiking Trip | ||
| K02 | Ogródek dla babci Dumpty | Granny Dumpty's Garden | |
| Pani Mac swą farmę ma | Ms. MacDonald Has a Farm | ||
| Żegloskop Jacka i Jill | Jack and Jill's Boat Ride | ||
| K03 | Karnawałowa samba | Carnival Samba | |
| Pająk Itsy Bitsy | The Itsy Bitsy Spider | ||
| Teatrzyk cieni | Shadow Puppets | ||
| K04 | Humpty idzie na ryby | Humpty Goes Fishing | |
| Humpty Dumpty z dachu spadł | Humpty Dumpty Sat on a Wall | ||
| Śnieżny dzień | Humpty's Snow Day | ||
| K05 | Sokoli wzrok | Jaime's Ride and See | |
| Zegar wybija tik-tak | Hickory Dickory Dock | ||
| Festiwal witamin | Chuckley's Fruit Fest | ||
| K06 | Irlandzki taniec krów | Cow Jig | |
| Panie Janie | Frère Jacques | ||
| Mozaika Itsy Bitsy | Itsy Bitsy's Mosaic | ||
| K07 | Babeczki dla Mary Mary | Mary Mary's Mango Cake | |
| Gwiazdko, gwiazdko, zalśnij nam | Twinkle Twinkle Little Star | ||
| Wodny odjazd | Itsy Bitsy's Water Spout | ||
| K08 | Taniec małych łyżeczek | The Teaspoon Dance | |
| Budujemy most dla Jaimie | Jaime's Bridge Has Fallen Down | ||
| Szczęśliwa hiena | The Happy Hyena | ||
| K09 | Pora spać, króliczki! | Bunny Bedtime | |
| Hej, dylu, dylu | Hey Diddle Diddle | ||
| Wioślarz Humpty | Humpty Row Row Rows the Boat | ||
| K10 | Makak w śnieżnym ogrodzie | Snow Monkey Garden | |
| Wypieki | Pat-A-Cake | ||
| Gdzie jest Lenny? | Looking for Lenny | ||
Linki zewnętrzne
- Miasto Rymowanek w bazie Netflix
