Tut Tut Autka w Pagórkowie: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2020 | |lata produkcji=2020 | ||
|data premiery=4 stycznia [[2020]] | |data premiery=4 stycznia [[2020]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=25 z 25 | ||
}} | }} | ||
'''Tut Tut Autka w Pagórkowie''' (ang. ''Go! Go! Cory Carson'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 4 stycznia [[2020]] roku. | '''Tut Tut Autka w Pagórkowie''' (ang. ''Go! Go! Cory Carson'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 4 stycznia [[2020]] roku. | ||
| Linia 24: | Linia 24: | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[Kaja Sikorska]] <small>(odc. 1-14)</small>, | * [[Kaja Sikorska]] <small>(odc. 1-14)</small>, | ||
* [[Małgorzata Lalowska]] <small>(odc. S1, S2, S3)</small> | * [[Małgorzata Lalowska]] <small>(odc. 15-21, S1, S2, S3)</small> | ||
'''Dźwięk i montaż''': [[Patrick Multan]]<br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Patrick Multan]]<br /> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Aleksandra Nowosad]]<br /> | '''Kierownictwo produkcji''': [[Aleksandra Nowosad]]<br /> | ||
| Linia 144: | Linia 144: | ||
| ''Gwiazdka w Pagórkowie''<br /><small>(lektor podaje tytuł ''Święta w Pagórkowie'')</small> | | ''Gwiazdka w Pagórkowie''<br /><small>(lektor podaje tytuł ''Święta w Pagórkowie'')</small> | ||
| ''A Go! Go! Cory Carson Christmas'' | | ''A Go! Go! Cory Carson Christmas'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA TRZECIA''' (Premiera: 26.12.2020) | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Policjanci i złodzieje'' | |||
| ''Cops & Robbers'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Szkoła superbohaterów'' | |||
| ''Superhero School'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Wygrać z nudą'' | |||
| ''Bored Games'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Pokaż i opowiedz'' | |||
| ''Show and Tell'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Straszny film'' | |||
| ''Teen Monster Truck'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Karen'' | |||
| ''Karen'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Prawie nocne marki'' | |||
| ''Near All-Nighter'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 00:03, 3 sty 2021
| Tytuł | Tut Tut Autka w Pagórkowie |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Go! Go! Cory Carson |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data premiery dubbingu | 4 stycznia 2020 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 25 z 25 |
Tut Tut Autka w Pagórkowie (ang. Go! Go! Cory Carson) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 4 stycznia 2020 roku.
Fabuła
Tymek Klakson zaprasza na wycieczkę po krętych drogach Pagórkowa. Z tym ciekawskim samochodzikiem, który ciągle szuka nowych przygód, nigdy nie będziecie się nudzić.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO M.R. SOUND
Reżyseria: Michał Podsiadło
Dialogi:
- Kaja Sikorska (odc. 1-14),
- Małgorzata Lalowska (odc. 15-21, S1, S2, S3)
Dźwięk i montaż: Patrick Multan
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Nowosad
Teksty piosenek: Janusz Onufrowicz (odc. S1)
Produkcja: VOICE & SCRIPT INTERNATIONAL
Wystąpili:
- Jakub Strach – Tymek Klakson
- Paulina Sobiś – Purple
- Anna Wodzyńska – Mama Klakson
- Marek Ciunel – Tata Klakson
- Teresa Zdanowska – Tosia
- Krzysztof Tymiński – Franek
W pozostałych rolach:
- Katarzyna Wincza – Frannie Fenderson
- Janusz Wituch – Autkołaj
- Helena Butkiewicz
- Mikołaj Ciunel
- Sebastian Cybulski
- Mikołaj Gajowy
- Magdalena Herman-Urbańska
- Tomasz Kozłowicz
- Małgorzata Lalowska
- Michał Podsiadło
- Aleksandra Radwan
- Julia Rybarczyk
- Ignacy Szczerbiński
- Kamil Pruban
- Mateusz Weber
- Pola Piłat
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA (Premiera: 04.01.2020) | ||
| 01 | Pierwszy dzień Tymka | Cory’s First Day |
| 02 | Najlepszy przyjaciel Tosi | Chrissy’s Best Friend |
| 03 | Śmieciarka jedzie! | Garbage Day |
| 04 | Wizyta w remizie | Firehouse |
| 05 | Wyciek | Oil Spill |
| 06 | Nocowanko | Sleepover |
| 07 | Limity prędkości | Speed Limits |
| SERIA DRUGA (Premiera: 01.03.2020) | ||
| 08 | Papugowanie | Copy Car |
| 09 | Rocznica ślubu | Happy Anniversary |
| 10 | U Mike’a | Mike’s Carcade |
| 11 | Tymek złapał gumę | Flat Tire |
| 12 | Nowy pokój Tymka | Cory’s New Bedroom |
| 13 | Największy skarb dziadka | Grandpa’s Treasure |
| 14 | Lody | Ice Cream Truck |
| ODCINEK SPECJALNY (Premiera: 04.06.2020) | ||
| S1 | Taniec Tosi | The Chrissy |
| ODCINEK SPECJALNY (Premiera: 04.07.2020) | ||
| S2 | Tut Tut Autka na letnim obozie | A Go! Go! Cory Carson Summer Camp |
| ODCINEK SPECJALNY (Premiera: 02.10.2020) | ||
| S3 | Halloween w Pagórkowie | A Go! Go! Cory Carson Halloween |
| ODCINEK SPECJALNY (Premiera: 27.11.2020) | ||
| S4 | Gwiazdka w Pagórkowie (lektor podaje tytuł Święta w Pagórkowie) |
A Go! Go! Cory Carson Christmas |
| SERIA TRZECIA (Premiera: 26.12.2020) | ||
| 15 | Policjanci i złodzieje | Cops & Robbers |
| 16 | Szkoła superbohaterów | Superhero School |
| 17 | Wygrać z nudą | Bored Games |
| 18 | Pokaż i opowiedz | Show and Tell |
| 19 | Straszny film | Teen Monster Truck |
| 20 | Karen | Karen |
| 21 | Prawie nocne marki | Near All-Nighter |
Linki zewnętrzne
- Tut Tut Autka w Pagórkowie w bazie Netflix
