Madagaskar: mała dżungla: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|stacja= | |stacja= | ||
|platforma=[[Viaplay]] | |platforma=[[Viaplay]] | ||
|lata produkcji=2020 | |lata produkcji=2020-2022 | ||
|data premiery=8 kwietnia [[2022]] | |data premiery=8 kwietnia [[2022]] | ||
|sezony=1 z | |sezony=1 z 7 | ||
|odcinki=13 z | |odcinki=13 z 52 | ||
}} | }} | ||
'''Madagaskar: mała dżungla''' (ang. ''Madagascar: A Little Wild'', 2020) – amerykański serial animowany. | '''Madagaskar: mała dżungla''' (ang. ''Madagascar: A Little Wild'', 2020-2022) – amerykański serial animowany. | ||
Serial dostępny w Polsce w serwisie [[Viaplay]] od 8 kwietnia [[2022]] roku. | Serial dostępny w Polsce w serwisie [[Viaplay]] od 8 kwietnia [[2022]] roku. | ||
| Linia 331: | Linia 331: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''A Lil Baa Country'' | | ''A Lil Baa Country'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA SIÓDMA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| '''' | |||
| ''Rats'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| '''' | |||
| ''Ant’Ney’s Got Talent'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| '''' | |||
| ''Beached'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| '''' | |||
| ''Odd Frog Out'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| '''' | |||
| ''A Bronx (Zoo) Tale'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| '''' | |||
| ''Marty’s Big Break'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| '''' | |||
| ''The Final Furtier'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Madagaskar}} | {{Madagaskar}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 13:22, 2 lip 2022
| Tytuł | Madagaskar: mała dżungla |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Madagascar: A Little Wild |
| Gatunek | animowany, przygodowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Viaplay |
| Lata produkcji | 2020-2022 |
| Data premiery dubbingu | 8 kwietnia 2022 |
| Wyemitowane serie |
1 z 7 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 52 |
Madagaskar: mała dżungla (ang. Madagascar: A Little Wild, 2020-2022) – amerykański serial animowany.
Serial dostępny w Polsce w serwisie Viaplay od 8 kwietnia 2022 roku.
Fabuła
Lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria są jeszcze dziećmi, które zamieszkują sławne zoo. Przeżyj z nimi wiele nowych przygód, by spełnić ich marzenia.
Źródło: Viaplay
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP
Tłumaczenie: Barbara Jelińska
Reżyseria: Zuzanna Galia
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Montaż piosenek: Bartłomiej Majewicz, Agata Lenarczyk-Majewicz
Montaż: Aneta Michalczyk
Zgranie wersji polskiej:
- Lars W. Sørensen (odc. 1-13),
- Brigit Dyhr Olesen (odc. 7-13)
Koordynacja projektu: Aleksandra Hynek
Obsada:
- Kosma Press – Alex
- Daria Domitrz – Gloria
- Antoni Kwiecień – Marty
- Krzysztof Tymiński – Melman
- Marta Markowicz – Kate
- Zuzanna Galia – Pickles
- Janusz Zadura – Ant’ney
Obsada dodatkowa:
- Paweł Szymański – Jacob „Jakey” Agramonte
- Elżbieta Jędrzejewska-Futera – Końska strażniczka
- Barbara Zielińska – Millie
- Janusz Wituch – Murray
- Otar Saralidze – Gino
- Alicja Warchocka – Claire
- Agnieszka Matysiak – Madame Le Grand
- Tomasz Borkowski – Roberto
- Antonina Żbikowska
- Marta Dobecka
- Justyna Bojczuk
- Sebastian Słomiński
- Łukasz Talik
- Klementyna Umer
- Zbigniew Konopka
- Jakub Strach
- Kamil Pruban
- Wojciech Chorąży
- Mateusz Narloch
- Anna Szymańczyk
- Anna Sztejner
- Cezary Kwieciński
- Jakub Szyperski
- Agnieszka Kudelska
- Robert Tondera
- Renata Berger
- Bruno Owsikowski
- Nastazja Bytner
- Maciej Falana
- Przemysław Glapiński
- Mateusz Kwiecień
- Adrianna Izydorczyk
- Katarzyna Kozak
- Martin Fitch
i inni
Wykonanie piosenek:
i inni
Lektor: Artur Pontek
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 08.04.2022 | 01 | Misja miś | The Bear Necessities |
| 08.04.2022 | 02 | Melman w kinie | Melman at the Movies |
| 08.04.2022 | 03 | Wszyscy kochają lwy (morskie) | Everybody Loves a (Sea) Lion |
| 08.04.2022 | 04 | Jezioro hipopotamie | Hippo Lake |
| 08.04.2022 | 05 | Najlepsi fani | Best Fans Forever |
| 08.04.2022 | 06 | Gloriozaur | Gloriasaurus |
| 04.06.2022 | 07 | Niezwy(kły) Halloween | A Fang-Tastic Halloween |
| 04.06.2022 | 08 | Opowieść o dwóch kotkach | A Tale Of Two Kitties |
| 04.06.2022 | 09 | Strażak Melman | Fire Marshall Melman |
| 04.06.2022 | 10 | Na zakupach | Fancy Fifths |
| 04.06.2022 | 11 | Klub jeżowych niań | Hedgehog Sitters Club |
| 04.06.2022 | 12 | Babeczka | CupKate |
| 04.06.2022 | 13 | Szkodniki | Pest Side Story |
| SERIA DRUGA | |||
| 14 | ' | Alex and the Behemoth | |
| 15 | ' | I Love Lucia | |
| 16 | ' | Happy Snooze Year | |
| 17 | ' | A Tadpole Tale | |
| 18 | ' | Groundhog Day | |
| 19 | ' | Whatever Floats Your Float | |
| 20 | ' | A Roar Is Born | |
| SERIA TRZECIA | |||
| 21 | ' | The First Lost Tooth | |
| 22 | ' | The Lone Park Ranger | |
| 23 | ' | Year Of The Lion | |
| 24 | ' | A Froglet Tale | |
| 25 | ' | Snow Day | |
| 26 | ' | Hermit Fab | |
| SERIA CZWARTA | |||
| 27 | ' | A Frog Tale | |
| 28 | ' | A Little Too Wild | |
| 29 | ' | Journey to the Secret Playground | |
| 30 | ' | The Losing Game | |
| 31 | ' | Pizza Pigeon | |
| 32 | ' | Library Lockout | |
| SERIA PIĄTA | |||
| 33 | ' | Holiday Goose Chase | |
| 34 | ' | Lost and Pound | |
| 35 | ' | Strictly Salsa | |
| 36 | ' | King of the Humble | |
| 37 | ' | Ambulance Ambush | |
| 38 | ' | Gloria’s Got ’Em All | |
| 39 | ' | What About Bill | |
| SERIA SZÓSTA | |||
| 40 | ' | The Pigeon and The Egg | |
| 41 | ' | Race to the Rangers | |
| 42 | ' | Fine Art Flop | |
| 43 | ' | The Daily Glo | |
| 44 | ' | The Secret of the Dumpling | |
| 45 | ' | A Lil Baa Country | |
| SERIA SIÓDMA | |||
| 46 | ' | Rats | |
| 47 | ' | Ant’Ney’s Got Talent | |
| 48 | ' | Beached | |
| 49 | ' | Odd Frog Out | |
| 50 | ' | A Bronx (Zoo) Tale | |
| 51 | ' | Marty’s Big Break | |
| 52 | ' | The Final Furtier | |
| Filmy pełnometrażowe | Madagaskar • Madagaskar 2 • Madagaskar 3 • Pingwiny z Madagaskaru |
| Filmy krótkometrażowe | Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna • Madagwiazdka • Zakochany Madagaskar |
| Seriale | Pingwiny z Madagaskaru • Niech żyje Król Julian • Madagaskar: mała dżungla |
| Gry | Madagaskar • Madagaskar 2 |
