Szczury laboratoryjne: Różnice pomiędzy wersjami
m nowy artykuł |
|||
| Linia 108: | Linia 108: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Bionic Birthday Fail'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 143: | Linia 143: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | | bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | ''Back from the Future'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 156: | Linia 156: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Chip Switch'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | '' | ||
Wersja z 17:05, 2 cze 2012
Szczury laboratoryjne (ang. Lab Rats, 2012-??) – amerykański serial komediowy.
Premiera serialu odbyła się 26 maja 2012 roku na kanale Disney XD.
Fabuła
Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający "inteligentnym domem" komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-734752
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Disney Character Voices International – SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dialogi: Róża Maczek
Wystąpili:
- Beniamin Lewandowski – Leo
- Grzegorz Kwiecień – Donald Davenport
- Maciej Musiał – Chase
- Kamil Kula – Adam
- Iga Kreft – Bree
- Anna Sroka – Tasha
- Paweł Szczesny – Edzio
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 26.05.2012 | 01 | 01 | Crush, Chop, & Burn |
| 02 | |||
| 03 | Commando App | ||
| 04 | |||
| 05 | Leo’s Jam | ||
| 06 | Exoskeleton vs. Grandma | ||
| 07 | Rats on a Train | ||
| 08 | Death Spiral Smackdown | ||
| 09 | Chore Wars | ||
| 10 | Smart and Smarter | ||
| 11 | Bionic Birthday Fail | ||
| 12 | Can I Borrow the Helicopter? | ||
| 13 | |||
| 14 | |||
| 15 | Dude, Where’s My Lab? | ||
| 16 | Back from the Future | ||
| 17 | |||
| 18 | |||
| 19 | Chip Switch | ||
| 20 | |||
Linki zewnętrzne
- Szczury laboratoryjne w polskiej Wikipedii
