Niech to usłyszą: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|data premiery=26 września [[2022]] | |data premiery=26 września [[2022]] | ||
|sezony= | |sezony= | ||
|odcinki= | |odcinki=40 z 40 | ||
}}'''Niech to usłyszą''' – audioserial zrealizowany przez Radio Zet we współpracy z Empik Go. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 26 września [[2022]] roku. | }}'''Niech to usłyszą''' – audioserial zrealizowany przez Radio Zet we współpracy z Empik Go. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 26 września [[2022]] roku. | ||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
* [[Dariusz Odija]] | * [[Dariusz Odija]] | ||
* [[Robert Motyka]] | * [[Robert Motyka]] | ||
* [[Elżbieta Kijowska]] | * [[Elżbieta Kijowska-Rozen|Elżbieta Kijowska]] | ||
* [[Kamil Pruban]] | * [[Kamil Pruban]] | ||
* [[Beata Lubecka]] | * [[Beata Lubecka]] | ||
| Linia 133: | Linia 133: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
| ''Co ukrywa porywacz?'' | | ''Co ukrywa porywacz?'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.10.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Wyścig z czasem'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.10.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Kolejna zbrodnia'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.10.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Dowody zbrodni'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.10.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Błaszkowicz wkracza do akcji'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31.10.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| ''Stawka większa niż życie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Próba ucieczki'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | |||
| ''Na ratunek Maggie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Edyta boi się o życie Błaszkowicza'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''Kolejne kłamstwa Macieja Łosia'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''Szokujące wyznanie Błaszkowicza'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| ''Tożsamość sprawcy'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''Błaszkowicz dekonspiruje Łosia'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| ''Odkrycie Edyty'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| ''Sekret sąsiadki Budzikowskich'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| ''Gdzie jest Edyta?'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| ''Tajemnice sprzed lat'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| ''Łukasz, to Ty?'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| ''Wyznanie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.11.2022 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
| ''Ból rozstania'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Słuchowiska]] | [[Kategoria: Słuchowiska]] | ||
Aktualna wersja na dzień 17:27, 13 gru 2022
Niech to usłyszą
| |
|---|---|
| Dystrybutor | Empik Go |
| Rok produkcji | 2022 |
| Data premiery | 26 września 2022 |
| Wyemitowane odcinki | 40 z 40 |
Niech to usłyszą – audioserial zrealizowany przez Radio Zet we współpracy z Empik Go. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 26 września 2022 roku.
Serial jest również dostępny od 29 września 2022 roku na platformie Empik Go.
Obsada
Autorzy: Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek
Reżyseria: Krzysztof Czeczot
Nagrania, montaż i udźwiękowienie: Adrianna Wołowicz, Jan Świtlak, Wojciech Pątkiewicz
Kierownictwo nagrań: Aleksandra Szatkowska
Producent: MAKE-IT
W rolach głównych:
- Krzysztof Czeczot – Narrator
- Margaret – Maggie
- Karolina Gorczyca – Edyta
- Mateusz Damięcki – Artur
- Robert Makłowicz – Maciej Łoś
- Andrzej Grabowski – Błaszkowicz
- Bartosz Gelner – Łukasz
- Krystian Pesta – Seweryn
- Jarosław Boberek – Redaktor Ornowski
- Ewelina Pacyna – Ewelina
W pozostałych rolach:
- Doda
- Magdalena Celmer
- Magdalena Kumorek
- Bogumiła Trzeciakowska
- Mikołaj Trynda
- Kosma Press
- Maciej Czerklański
- Jan Świtlak
- Dariusz Odija
- Robert Motyka
- Elżbieta Kijowska
- Kamil Pruban
- Beata Lubecka
- Krystyna Tkacz
- Mirosław Guzowski
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski |
|---|---|---|
| 26.09.2022 | 01 | Porwanie na antenie Radia Zet |
| 27.09.2022 | 02 | Porywacz stawia twarde warunki |
| 28.09.2022 | 03 | Maggie błaga o pomoc na antenie Radia Zet |
| 29.09.2022 | 04 | Co ukrywa Maciej Łoś? |
| 30.09.2022 | 05 | Policja w Radiu Zet |
| 03.10.2022 | 06 | Znany pisarz wplątany w kryminalną aferę |
| 04.10.2022 | 07 | Radio Zet na tropie afery sprzed lat |
| 05.10.2022 | 08 | Kim jest drugi porywacz? |
| 06.10.2022 | 09 | Trudna decyzja redaktora Radia Zet |
| 07.10.2022 | 10 | Kolejna ofiara porywacza |
| 10.10.2022 | 11 | Morderstwo sprzed lat |
| 11.10.2022 | 12 | Dawny dziennikarz Radia Zet dołącza do śledztwa |
| 12.10.2022 | 13 | Tylko bez paniki |
| 13.10.2022 | 14 | Chytry plan Maggie |
| 14.10.2022 | 15 | Co wie dawny policjant? |
| 17.10.2022 | 16 | Zazdrość i jeszcze jedna tajemnica |
| 18.10.2022 | 17 | Znany kucharz chce zniszczyć śledztwo |
| 19.10.2022 | 18 | Walka o wolność |
| 20.10.2022 | 19 | Detektyw w niebezpieczeństwie |
| 21.10.2022 | 20 | Gdzie jest Seweryn Budzikowski? |
| 24.10.2022 | 21 | Co ukrywa porywacz? |
| 25.10.2022 | 22 | Wyścig z czasem |
| 26.10.2022 | 23 | Kolejna zbrodnia |
| 27.10.2022 | 24 | Dowody zbrodni |
| 28.10.2022 | 25 | Błaszkowicz wkracza do akcji |
| 31.10.2022 | 26 | Stawka większa niż życie |
| 01.11.2022 | 27 | Próba ucieczki |
| 02.11.2022 | 28 | Na ratunek Maggie |
| 03.11.2022 | 29 | Edyta boi się o życie Błaszkowicza |
| 04.11.2022 | 30 | Kolejne kłamstwa Macieja Łosia |
| 07.11.2022 | 31 | Szokujące wyznanie Błaszkowicza |
| 08.11.2022 | 32 | Tożsamość sprawcy |
| 09.11.2022 | 33 | Błaszkowicz dekonspiruje Łosia |
| 10.11.2022 | 34 | Odkrycie Edyty |
| 11.11.2022 | 35 | Sekret sąsiadki Budzikowskich |
| 14.11.2022 | 36 | Gdzie jest Edyta? |
| 15.11.2022 | 37 | Tajemnice sprzed lat |
| 16.11.2022 | 38 | Łukasz, to Ty? |
| 17.11.2022 | 39 | Wyznanie |
| 18.11.2022 | 40 | Ból rozstania |
