Bogdan Boner: Egzorcysta: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|data premiery pl=3 grudnia [[2020]] | |data premiery pl=3 grudnia [[2020]] | ||
|sezony=5 z 5 | |sezony=5 z 5 | ||
|odcinki=65 z 65 + | |odcinki=65 z 65 + S6 | ||
}}'''Bogdan Boner: Egzorcysta''' – polski serial animowany dla dorosłych stworzony przez GIT Produkcja, kontynuacja serialu ''[[Egzorcysta]]''. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 3 grudnia [[2020]] roku. | }}'''Bogdan Boner: Egzorcysta''' – polski serial animowany dla dorosłych stworzony przez GIT Produkcja, kontynuacja serialu ''[[Egzorcysta]]''. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 3 grudnia [[2020]] roku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 257: | Linia 257: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|S03 | ||
| ''Wielkanoc'' | | ''Wielkanoc'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.08.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S06 | |||
| ''Pierwszy dzień szkoły'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.10.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S06 | |||
| ''Ajronwejder'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.11.2024 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S06 | |||
| ''Święto Zmarłych'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIĄTA''' | | colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIĄTA''' | ||
Wersja z 13:20, 1 lis 2024
| Tytuł | Bogdan Boner: Egzorcysta |
|---|---|
| Gatunek | animacja, horror, komedia |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data polskiej premiery | 3 grudnia 2020 |
| Wyemitowane serie |
5 z 5 |
| Wyemitowane odcinki | 65 z 65 + S6 |
Bogdan Boner: Egzorcysta – polski serial animowany dla dorosłych stworzony przez GIT Produkcja, kontynuacja serialu Egzorcysta. Dostępny w serwisie Netflix od 3 grudnia 2020 roku.
Fabuła
Bogdan Boner, ostro pijący egzorcysta samouk, powraca! Zrobił się jeszcze bardziej pomysłowy, wulgarny i zabójczy, więc demony mają się czego obawiać.
Źródło: Netflix
Obsada
Wystąpił:
- Bartosz Walaszek –
- Bogdan Boner,
- Domino,
- Różne postacie epizodyczne
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 03.12.2020 | 01 | Piekielna prohibicja |
| 03.12.2020 | 02 | Prawo niespodzianki |
| 03.12.2020 | 03 | Horror w Castel Gandolfo |
| 03.12.2020 | 04 | Antychrystozaur |
| 03.12.2020 | 05 | Gdzie diabeł nie może tam babę pośle |
| 03.12.2020 | 06 | Ponury Chłeptun |
| 03.12.2020 | 07 | Bill Dwie Lufy |
| 03.12.2020 | 08 | Noworodek z piekła rodem |
| 03.12.2020 | 09 | Przeklęta reklama |
| 03.12.2020 | 10 | Złoty Budda |
| 03.12.2020 | 11 | Skrzydła anielskie |
| 03.12.2020 | 12 | Szczęśliwy dzień |
| 03.12.2020 | 13 | Opętany |
| SERIA DRUGA | ||
| 13.10.2021 | 14 | Szczepionka na piekło |
| 13.10.2021 | 15 | Ajronwejder |
| 13.10.2021 | 16 | Upadły anioł |
| 13.10.2021 | 17 | Kartel diabolico |
| 13.10.2021 | 18 | Grobokop |
| 13.10.2021 | 19 | Chorobowe |
| 13.10.2021 | 20 | Cmentalizer |
| 13.10.2021 | 21 | Vampire |
| 13.10.2021 | 22 | Poszukiwany zabity lub martwy |
| 13.10.2021 | 23 | Egzorcysta 2050 |
| 13.10.2021 | 24 | Drużyna księcia Mieszka I |
| 13.10.2021 | 25 | Pomocnik egzorcysty |
| 13.10.2021 | 26 | Ojciec |
| SERIA TRZECIA | ||
| 26.10.2022 | 27 | Reaktor Maria |
| 26.10.2022 | 28 | Strzała Amora |
| 26.10.2022 | 29 | Sabat czarownic |
| 26.10.2022 | 30 | Drugi poziom piekła |
| 26.10.2022 | 31 | Czas Apokalipsy |
| 26.10.2022 | 32 | Fala |
| 26.10.2022 | 33 | Przewrót pałacowy |
| 26.10.2022 | 34 | Dziwny dzień |
| 26.10.2022 | 35 | Kosmiczna przygoda |
| 26.10.2022 | 36 | Okres godowy sikorki |
| 26.10.2022 | 37 | Motel |
| 26.10.2022 | 38 | Telekinezor |
| 26.10.2022 | 39 | Demon Bałtyku |
| SERIA CZWARTA | ||
| 31.10.2023 | 40 | Fontanna młodości: część 1 |
| 31.10.2023 | 41 | Fontanna młodości: część 2 |
| 31.10.2023 | 42 | Fontanna młodości: część 3 |
| 31.10.2023 | 43 | Krasnodemony |
| 31.10.2023 | 44 | Opłatkofob |
| 31.10.2023 | 45 | Uczciwy Boner |
| 31.10.2023 | 46 | Indiańska klątwa |
| 31.10.2023 | 47 | Krystian 125p: część 1 |
| 31.10.2023 | 48 | Krystian 125p: część 2 |
| 31.10.2023 | 49 | Demonatan: część 1 |
| 31.10.2023 | 50 | Demonatan: część 2 |
| 31.10.2023 | 51 | Prima sort MMA: część 1 |
| 31.10.2023 | 52 | Prima sort MMA: część 2 |
| ODCINKI SPECJALNE | ||
| 24.12.2023 | S01 | Wigilia |
| 12.02.2024 | S02 | Walentynki |
| 27.03.2024 | S03 | Wielkanoc |
| 30.08.2024 | S06 | Pierwszy dzień szkoły |
| 24.10.2024 | S06 | Ajronwejder |
| 01.11.2024 | S06 | Święto Zmarłych |
| SERIA PIĄTA | ||
| 12.06.2024 | 53 | 1410 przepisów siostry Leokadii |
| 12.06.2024 | 54 | Bestia apokalipsy |
| 12.06.2024 | 55 | Pies włóczęga |
| 12.06.2024 | 56 | Niedopitek |
| 12.06.2024 | 57 | Ksiądz Domino |
| 12.06.2024 | 58 | Jak trwoga, to do Boga |
| 12.06.2024 | 59 | Oscylator międzywymiarowy |
| 12.06.2024 | 60 | Kto słucha reggae, ten… |
| 12.06.2024 | 61 | Co wolno wojewodzie |
| 12.06.2024 | 62 | Bracia Figo Fagot |
| 12.06.2024 | 63 | Kryzys wiary |
| 12.06.2024 | 64 | Chat LPG |
| 12.06.2024 | 65 | Doktor Faksietszajs |
Linki zewnętrzne
- Bogdan Boner: Egzorcysta w bazie Netflix
