ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 122: | Linia 122: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | | bgcolor="#CCE2FF"|018 | ||
| ''[[Mój szef lekarz jest ojcem mojego dziecka]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 24.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Podarowałem żonie czerwoną włócznię]]'' | | ''[[Podarowałem żonie czerwoną włócznię]]'' | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
Wersja z 14:48, 24 wrz 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2022 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
