ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 132: | Linia 132: | ||
| 24.09.2025 | | 24.09.2025 | ||
| TAK | | TAK | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Powrót Alfy-Królowej]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 28.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Powrót przeklętego Alfy]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 28.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Tęsknię za tobą po pożegnaniu]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 28.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|023 | |||
| ''[[Złapałam miliardera, żeby został moim mężem]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 28.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 12:55, 28 wrz 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2022 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
