ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
|stacja=ReelShort | |stacja=ReelShort | ||
|zdjęcie=ReelShort.png | |zdjęcie=ReelShort.png | ||
|start platformy=sierpień [[ | |start platformy=sierpień [[2025]] | ||
|zamknięcie platformy= | |zamknięcie platformy= | ||
}} | }} | ||
| Linia 197: | Linia 197: | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 30.10.2025 | | 30.10.2025 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Odrodzona by kochać właściwego]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 06.11.2025 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Wersja z 17:37, 6 lis 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2025 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
