ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Glimka (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 2: Linia 2:
|stacja=ReelShort
|stacja=ReelShort
|zdjęcie=ReelShort.png
|zdjęcie=ReelShort.png
|start platformy=sierpień [[2022]]
|start platformy=sierpień [[2025]]
|zamknięcie platformy=
|zamknięcie platformy=
}}
}}
Linia 197: Linia 197:
| [[VOX studio|VOX STUDIO]]
| [[VOX studio|VOX STUDIO]]
| 30.10.2025
| 30.10.2025
| TAK
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|031
| ''[[Odrodzona by kochać właściwego]]''
| [[VOX studio|VOX STUDIO]]
| 06.11.2025
| TAK
| TAK
|-
|-

Wersja z 17:37, 6 lis 2025

ReelShort

Start platformy sierpień 2025

ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.

Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.

Seriale dostępne w streamingu

Seriale fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
na ReelShort
Dostępny
001 Lodowa tajemnica‎‎ VOX STUDIO 30.08.2025 TAK
002 Podwójne życie mojego miliardera męża‎‎ VOX STUDIO 30.08.2025 TAK
003 Świąteczny bezdomny milioner VOX STUDIO 30.08.2025 TAK
004 Turbulencje małżeńskie‎‎ VOX STUDIO 30.08.2025 TAK
005 Brzemienna, słodka żona rozpieszczana przez bogatego męża‎‎ VOX STUDIO 02.09.2025 TAK
006 Ratownictwo na odległość tysięcy kilometrów VOX STUDIO 02.09.2025 TAK
007 Pieniądze, broń i wesołych świąt VOX STUDIO 09.09.2025 TAK
008 Dziedziczka kontra Królowa ściemy STUDIO NAGRAŃ DORA 11.09.2025 TAK
009 Król Alpha i jego ludzka narzeczona VOX STUDIO 11.09.2025 TAK
010 Naprawdę nie jestem nieśmiertelny VOX STUDIO 15.09.2025 TAK
011 Z drogi! To ja - twój ostateczny wróg STUDIO PDK 15.09.2025 TAK
012 Dziedziczka spada prosto na męża brak danych 17.09.2025 TAK
013 Po moim długim śnie, moi trzej bracia stali się posiwiali VOX STUDIO 17.09.2025 TAK
014 Pocałunek, który zabił brak danych 19.09.2025 TAK
015 Genialny inżynier? Właśnie go zwolniłeś! brak danych 23.09.2025 TAK
016 Jestem Królem Smoków i Arcymedykiem VOX STUDIO 23.09.2025 TAK
017 Król więzienia pod przykrywką STUDIO PDK 23.09.2025 TAK
018 Mój szef lekarz jest ojcem mojego dziecka STUDIO PDK 24.09.2025 TAK
019 Podarowałem żonie czerwoną włócznię VOX STUDIO 24.09.2025 TAK
020 Partner przeklętego Alfy VOX STUDIO 28.09.2025 TAK
021 Powrót Alfy-Królowej VOX STUDIO 28.09.2025 TAK
022 Tęsknię za tobą po pożegnaniu VOX STUDIO 28.09.2025 TAK
023 Złapałam miliardera, żeby został moim mężem VOX STUDIO 28.09.2025 TAK
024 Jak zrzucić gwiazdę hokeja brak danych 29.09.2025 TAK
025 Maskarada miliardera VOX STUDIO 29.09.2025 TAK
026 Powrót zaginionej dziedziczki VOX STUDIO 29.09.2025 TAK
027 Przypadkowa Surogatka Alfy brak danych 30.09.2025 TAK
028 Skazana nianią u samotnego miliardera STUDIO PDK 11.10.2025 TAK
029 Mamusiu nie płacz, tatusiowi jest przykro brak danych 27.10.2025 TAK
030 Dziewicza surogatka miliardera VOX STUDIO 30.10.2025 TAK
031 Odrodzona by kochać właściwego VOX STUDIO 06.11.2025 TAK

Linki zewnętrzne