Legendy Chima: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 72: | Linia 72: | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan = | | rowspan = 7 bgcolor="#DFEFCF"| <font color=red>18.10.2013</font> | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | | bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| Linia 101: | Linia 101: | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan = 9 bgcolor="#DFEFCF"| | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Gorilla Gone Wild'' | | ''Gorilla Gone Wild'' | ||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| '' | |||
| ''Foxtrot'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| '' | |||
| ''The CHI Jackers'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '' | |||
| ''Balancing Act'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '' | |||
| ''Crocodile Tears'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
Wersja z 19:07, 30 sie 2013
Legendy Chima (ang. Legends of Chima, 2013-??) – amerykański serial animowany.
Premierowe 2 odcinki serialu pojawiły się na płycie DVD, będącej dodatkiem do marcowego wydania Ben 10 Magazynu, który ukazał się w sprzedaży 9 marca 2013 roku.
Pierwsza oficjalna płyta w sprzedaży pojawi się 17 maja 2013 roku, za pośrednictwem Galapagos Films (odcinki 1-4).
Premiera serialu w polskiej telewizji odbyła się 11 maja 2013 roku na kanale Nickelodeon Polska.
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Agnieszka Zwolińska-Składanowska
Dialogi: Jarosław Westermark
Wystąpili:
- Joanna Domańska – Crunket
- Aleksandra Grzelak – Crooler
- Grzegorz Drojewski – Laval
- Leszek Filipowicz
- Roman Holc – Crug
- Aleksandra Kowalicka – Eris
- Wojciech Pałęcki – Lagravis
- Krzysztof Plewako-Szczerbiński – Cragger
- Michał Sitarski
- Tomasz Steciuk – Plovar
- Karol Wróblewski – Worriz
- Robert Kuraś
- Łukasz Talik
- Bartosz Martyna
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka (DVD) |
Premiera odcinka (TV) |
N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 09.03.2013 (odc. 1-2) 17.05.2013 (odc. 1-4) |
11.05.2013 | 01 | Legendy Chima | The Legend of Chima |
| 12.05.2013 | 02 | Wielka opowieść | The Great Story | |
| 25.05.2013 | 03 | Serce Wojownika | Warrior Within | |
| 26.05.2013 | 04 | Wycieczka | The Joy Ride | |
| 18.10.2013 | 05 | Market Day | ||
| 06 | Attack on Eagle Spire | |||
| 07 | The Hundred Year Moon | |||
| 08 | The Biggest Race of All | |||
| 09 | Gorilla Gone Wild | |||
| 10 | Foxtrot | |||
| 11 | The CHI Jackers | |||
| 12 | Balancing Act | |||
| 13 | Crocodile Tears | |||
Linki zewnętrzne
- Legendy Chima w polskiej Wikipedii
