Podróże Justina: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 26: | Linia 26: | ||
** '''Jeremiasz Skrzypeczkowy''' <small>(odc. 8)</small>, | ** '''Jeremiasz Skrzypeczkowy''' <small>(odc. 8)</small>, | ||
** '''Sir Edmund''' <small>(odc. 23)</small>, | ** '''Sir Edmund''' <small>(odc. 23)</small>, | ||
** '''pan burmistrz''' <small>(odc. 26)</small> | ** '''pan burmistrz''' <small>(odc. 26)</small>, | ||
** '''wujek Anton''' <small>(odc. 33)</small> | |||
* [[Paweł Szczesny]] – | * [[Paweł Szczesny]] – | ||
** '''wiking Björn''' <small>(odc. 5)</small>, | ** '''wiking Björn''' <small>(odc. 5)</small>, | ||
| Linia 233: | Linia 234: | ||
| ''Lot balonem'' | | ''Lot balonem'' | ||
| ''Up, Up and Away!'' | | ''Up, Up and Away!'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF"| '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Tower of Justin'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''The Thirsty Garden'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''Mystery of the Missing Hat'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Go, Team, Go!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| ''Monkey Shadows'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| ''The Golden Yarn'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| ''Jumbo kocha Gumbo'' | |||
| ''Jumbo Loves Gumbo'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Too Many Cupcakes!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| ''Dino Putt'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| ''The Northwest Shortcut'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| ''Yukon Dawn'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| ''Lion Dance'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| ''Pit Crew Hullabaloo'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
| ''The Sharing Box'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '''' | |||
| ''A Tree House Tale'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '''' | |||
| ''To the Rescue!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '''' | |||
| ''The Big Toot'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '''' | |||
| ''Made in the Trade'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '''' | |||
| ''Jungle Jam'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '''' | |||
| ''Circus Spectacular'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '''' | |||
| ''Olé Olé!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '''' | |||
| ''Go Get Gretel'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '''' | |||
| ''Finding Fifi'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '''' | |||
| ''Voyage of the Voyageurs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '''' | |||
| ''Atuk’s Inukshuk'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '''' | |||
| ''Tulip Trouble'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 12:42, 14 sie 2014
Podróże Justina (ang. Justin Time, 2011-??) – kanadyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Junior od 5 października 2013 roku.
Fabuła
Ciekawy świata Justin rusza z przyjaciółmi w nieznane. Podczas wielu pełnych przygód wypraw jego załoga spotyka niezwykłe postaci i zawsze świetnie się bawi.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1003066
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Agnieszka Zwolińska
Dialogi: Marta Robaczewska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Julia Siechowicz – Oliwka
- Jeremi Czyż – Justin
- Jarosław Domin – Miękuś
- Julia Kołakowska-Bytner –
- mama Justina,
- Kleopatra (odc. 24)
- Robert Olech – tata Justina
oraz:
- Andrzej Chudy –
- Dziadek Oliwki (odc. 3),
- cesarz (odc. 7, 13),
- Jeremiasz Skrzypeczkowy (odc. 8),
- Sir Edmund (odc. 23),
- pan burmistrz (odc. 26),
- wujek Anton (odc. 33)
- Paweł Szczesny –
- wiking Björn (odc. 5),
- pirat Fred Rudobrody (odc. 9),
- Marcello (odc. 15)
- Piotr Bajtlik – jeden z wikingów (odc. 5)
- Zuzanna Galia – księżniczka (odc. 15)
- Artur Kaczmarski – wieśniak (odc. 23)
i inni
Piosenkę śpiewali: Jakub Molęda i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 05.10.2013 | 01 | Zagubiona maska | The Missing Mask |
| 05.10.2013 | 02 | Wielka księga zwierząt | The Very Large Book of Pets |
| 12.10.2013 | 03 | Dzień jodłowania | Yodel Odel Day |
| 19.10.2013 | 04 | Zaczekaj, pingwinku! | Wait, Little Penguin! |
| 26.10.2013 | 05 | Świat wikingów | It’s a Viking Thing! |
| 02.11.2013 | 06 | W pogoni za kurami | Follow Those Chickens! |
| 09.11.2013 | 07 | Sprężyste pierożki | The Rubbery Dumplings |
| 16.11.2013 | 08 | Wielka potupajka | Hootenanny Hoedown |
| 23.11.2013 | 09 | Zapomniałeś powiedzieć Arr | You Forgot to Say Arrgh! |
| 30.11.2013 | 10 | Życzenie sułtana | The Sultan’s Wish |
| 07.12.2013 | 11 | Wyścig rydwanów | Roman Racers |
| 14.12.2013 | 12 | Lekcja przyrody | Show and Tell |
| 21.12.2013 | 13 | Wielka niespodzianka | Secret Surprise |
| 28.12.2013 | 14 | Mamuci wypadek | A Mammoth Mistake |
| 04.01.2014 | 15 | Klopsiki Marcella | Marcello’s Meatballs |
| 11.01.2014 | 16 | Gdzie jest oaza? | Where’s the Oasis? |
| 18.01.2014 | 17 | Wielka podwodna draka | Big Sub Hubbub |
| 25.01.2014 | 18 | Wielki mur | The Great Wall |
| 01.02.2014 | 19 | Wiśta wio, odwrotku | Giddy Up, Wrong Way! |
| 08.02.2014 | 20 | Wielka fala | Wiki Wiki Wipeout! |
| 15.02.2014 | 21 | Naleśnikowy ekspres | The Pancake Express |
| 22.02.2014 | 22 | Kamienny krąg | The Big Stone Circle |
| 01.03.2014 | 23 | Dzielny Sir Justin | Brave Sir Justin |
| 08.03.2014 | 24 | Kot Kleopatry | Cleopatra’s Cat |
| 15.03.2014 | 25 | Odlot | Blast Off! |
| 22.03.2014 | 26 | Lot balonem | Up, Up and Away! |
| SERIA DRUGA | |||
| 06.08.2014 | 27 | ' | Tower of Justin |
| 07.08.2014 | 28 | ' | The Thirsty Garden |
| 08.08.2014 | 29 | ' | Mystery of the Missing Hat |
| 11.08.2014 | 30 | ' | Go, Team, Go! |
| 12.08.2014 | 31 | ' | Monkey Shadows |
| 13.08.2014 | 32 | ' | The Golden Yarn |
| 14.08.2014 | 33 | Jumbo kocha Gumbo | Jumbo Loves Gumbo |
| 34 | ' | Too Many Cupcakes! | |
| 35 | ' | Dino Putt | |
| 36 | ' | The Northwest Shortcut | |
| 37 | ' | Yukon Dawn | |
| 38 | ' | Lion Dance | |
| 39 | ' | Pit Crew Hullabaloo | |
| 40 | ' | The Sharing Box | |
| 41 | ' | A Tree House Tale | |
| 42 | ' | To the Rescue! | |
| 43 | ' | The Big Toot | |
| 44 | ' | Made in the Trade | |
| 45 | ' | Jungle Jam | |
| 46 | ' | Circus Spectacular | |
| 47 | ' | Olé Olé! | |
| 48 | ' | Go Get Gretel | |
| 49 | ' | Finding Fifi | |
| 50 | ' | Voyage of the Voyageurs | |
| 51 | ' | Atuk’s Inukshuk | |
| 52 | ' | Tulip Trouble | |
Linki zewnętrzne
- Podróże Justina w polskiej Wikipedii
