The Few: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Pottero (dyskusja | edycje)
Utworzył nową stronę „'''The Few''' – polska strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach II wojny światowej, wyprodukowana przez studio Black Moon Design. W polskiej wersji językow...”
 
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
Linia 6: Linia 6:


== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
Polska wersja gry została sfinansowana dzięki crowdfundingowi oraz [[Adrian Perdjon|Andrianowi Perdjonowi]], który zaproponował, że podłoży głos pod pojawiających się w grze pilotów. Po zakończonej sukcesem zbiórce funduszy gra została zlokalizowana na język polski.
Polska wersja gry została sfinansowana dzięki crowdfundingowi oraz [[Adrian Perdjon|Adrianowi Perdjonowi]], który zaproponował, że podłoży głos pod pojawiających się w grze pilotów. Po zakończonej sukcesem zbiórce funduszy gra została zlokalizowana na język polski.


[[Kategoria:Gry komputerowe i wideo]]
[[Kategoria:Gry komputerowe i wideo]]

Wersja z 13:49, 11 lip 2015

The Few – polska strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach II wojny światowej, wyprodukowana przez studio Black Moon Design. W polskiej wersji językowej ukazała się 20 listopada 2014 roku.

Fabuła

Akcję gry osadzono w czasach II wojny światowej, umożliwiając rozegranie wirtualnej rekonstrukcji słynnej Bitwy o Anglię. Była to kampania powietrzna przeprowadzona w dniach 10 lipca - 31 października 1940 roku nad terytorium południowej i centralnej Anglii. Przeszła ona do historii jako pierwsza kampania toczona wyłącznie za pomocą lotnictwa i zakończyła się zwycięstwem Wielkiej Brytanii oraz jej sojuszników. Gra pozwala na dokonanie tego samego lub też próbę zmiany historii i zapewnianie zwycięstwa III Rzeszy.
Źródło: GRY-Online.pl

Wersja polska

Polska wersja gry została sfinansowana dzięki crowdfundingowi oraz Adrianowi Perdjonowi, który zaproponował, że podłoży głos pod pojawiających się w grze pilotów. Po zakończonej sukcesem zbiórce funduszy gra została zlokalizowana na język polski.