Użytkownik:Pottero

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Pottero (ur. 1987) – gorący zwolennik dubbingu do gier komputerowych, pod tym względem uznający niewiele wyjątków, oraz zwolennik wyboru pomiędzy napisami a dubbingiem w telewizji oraz na DVD. Zajadły przeciwnik lektorów – za wyjątkiem filmów dokumentalnych – i wielbiciel napisów. Na co dzień student japonistyki, kinoman i miłośnik gier komputerowych.

Lista celebrytów sparodiowanych w South Parku i ich polskie głosy

Cóżem uczynił na Dubbingpedii?

Achtung! Proszę nie brać poniższego akapitu śmiertelnie poważnie!

Jako pierwszy zacząłem rozszerzać Dubbingpedię o hasła poświęcone grom komputerowym. Ponieważ jestem pazerny i lubię się chwalić dodam, że w chwili obecnej osiemdziesiąt pięć procent artykułów w kategorii „Gry komputerowe” zostało napisanych przeze mnie. Moje samouwielbienie nie byłoby pełne, gdybym nie wspomniał, że byłem pomysłodawcą idei kalendarium oraz listy zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski, a także autorem ich pierwotnych, używanych do dziś wersji, które jednak byłyby niczym bez wkładu pozostałych użytkowników.

Moje artykuły

Pozazdrościłem listy artykułów użytkownikowi Nillay, więc postanowiłem stworzyć własną. Na chwilę obecną zawiera ona 481 zapoczątkowanych przeze mnie artykułów.

Osoby

Ilość haseł: 93

Filmy

Ilość haseł: 122

Gry

Ilość haseł: 148

Seriale

Ilość haseł: 27

Słuchowiska

Ilość haseł: 22

Wydawcy

Ilość haseł: 21

Studia

Ilość haseł: 15


Inne

Ilość haseł: 33