Ja w kapeli: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
merytoryczne |
m uzupełnienie |
||
| Linia 31: | Linia 31: | ||
== Piosenki Iron Weasel == | == Piosenki Iron Weasel == | ||
'''Iron Weasel | '''Iron Weasel – BAND''': | ||
* [[Krzysztof Pietrzak]] – '''Derek''' | * [[Krzysztof Pietrzak]] – '''Derek''' | ||
* [[Tomasz Steciuk]] – '''Ash''' | * [[Tomasz Steciuk]] – '''Ash''' | ||
| Linia 39: | Linia 39: | ||
oraz gościnnie: | oraz gościnnie: | ||
* [[Kajetan Lewandowski]] – '''Tripp''' <small>(odc. 1, 6, czołówka)</small> | * [[Kajetan Lewandowski]] – '''Tripp''' <small>(odc. 1, 6, czołówka)</small> | ||
* [[Barbara | * [[Barbara Melzer]] – '''Izzy''' <small>(odc. 17)</small> | ||
* '''Chwyć za palec (Pull My Finger)''' | * '''Chwyć za palec (Pull My Finger)''' – ulubiona piosenka Tripa. | ||
* '''Żegnaj kotku!''' | * '''Żegnaj kotku!''' – piosenka na cześć śmierci kota – Hip Hopa. | ||
* '''Pająki, węże, clowny (Spiders, Snakes, Clowns)''' | * '''Pająki, węże, clowny (Spiders, Snakes, Clowns)'''– piosenka do filmu pod tym samym tytułem. | ||
* '''Mam dość! | * '''Mam dość!''' – piosenka o nie lubieniu szkoły. | ||
* '''Ja chcę coś zniszczyć!''' | * '''Ja chcę coś zniszczyć!''' – jest to piosenka napisana dla zapaśnika. | ||
* '''Starcza moc''' | * '''Starcza moc''' – piosenka napisana dla domu starców. | ||
* '''Nasz wóz (Band Van)''' | * '''Nasz wóz (Band Van)''' – piosenka o samochodze kapeli. | ||
* '''Wciąż śpię z twarzą w stercie nachos (Face down in a Plate of Nachos)''' | * '''Wciąż śpię z twarzą w stercie nachos (Face down in a Plate of Nachos)''' – piosenka napisana dla byłego menadżera zespołu, Vica Blaylocka. | ||
== Spis odcinków == | |||
{| style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|-style="background: #ABC;" | |||
!width="21%"|Premiera odcinka | |||
!width="10%"|N/o | |||
!width="69%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.03.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | |||
| ''Weasels in the House'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.03.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|02 | |||
| ''Annoying Arlene'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.04.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | |||
| ''Cat-Astrophe'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.07.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | |||
| ''Road Tripp'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| ''Slap Goes the Weasel'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.03.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| ''I Wanna Punch Stuff'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.05.2010 (DC)<br />30.05.2010 (DXD) | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| ''Spiders, Snakes and Clowns'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.05.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| ''Birthdazed'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.05.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| ''Flip of Doom'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.05.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| ''Got No Class'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| ''Weasels vs. Robots'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.07.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| ''Magic Tripp'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.07.2010 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| ''Geezers Rock'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| ''What Happened?'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| ''Money Bags'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| ''Prank Week'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| ''Izzy Gonna Sing?'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| ''Bleed Guitarist'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| ''Weasels on Deck'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Don’t Date the Principal’s Daughter'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| ''Extreme Weasel Makeover'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| ''The Weaselnator'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| ''Who Dunnit?'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| ''Trippnotized'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
Wersja z 17:06, 2 paź 2010
Ja w kapeli (ang. I’m in the Band) – amerykański serial familijno-komediowy nadawany przez telewizję Disney XD od 20 marca 2010 roku. Jest to trzecia oryginalna produkcja Disney XD. 29 maja 2010 roku serial zostanie wyemitowany na kanale Disney Channel.
Postacie
- Tripp Ryan Campbell – nastolatek, który dołącza do swojego ulubionego zespołu, Iron Weasel i pomaga im wrócić na scenę.
- Derek Jupiter – wokalista zespołu.
- Burger Pitt – kochający jedzenie, gruby basista zespołu.
- Ash – sympatyczny perkusista.
- Isabella Fuentes – najlepsza przyjaciółka Trippa, która także uwielbia Iron Weasel.
Wersja polska
Wersja polska: SDI Media Polska
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi: Dominik Kaczmarski i Marta Robaczewska
Teksty piosenek: Tomasz Robaczewski
Kierownictwo muzyczne: Agnieszka Tomicka
Wystąpili:
- Kajetan Lewandowski – Tripp (odc. 1 i 6 – wersja pierwotna)
- Marcin Hycnar – Tripp
- Jakub Szydłowski – Derek
- Tomasz Steciuk – Ash
- Jarosław Boberek – Burger
- Paweł Szczesny – DJ Grubas
- Anna Dereszowska – Beth
- Dominika Kluźniak – Izzy
- Dariusz Odija – Ernesto
- Monika Węgiel – Arlene
- Wojciech Paszkowski – Barry Roca
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Piosenki Iron Weasel
Iron Weasel – BAND:
- Krzysztof Pietrzak – Derek
- Tomasz Steciuk – Ash
- Jarosław Boberek – Burger
- Marcin Hycnar – Tripp
oraz gościnnie:
- Kajetan Lewandowski – Tripp (odc. 1, 6, czołówka)
- Barbara Melzer – Izzy (odc. 17)
- Chwyć za palec (Pull My Finger) – ulubiona piosenka Tripa.
- Żegnaj kotku! – piosenka na cześć śmierci kota – Hip Hopa.
- Pająki, węże, clowny (Spiders, Snakes, Clowns)– piosenka do filmu pod tym samym tytułem.
- Mam dość! – piosenka o nie lubieniu szkoły.
- Ja chcę coś zniszczyć! – jest to piosenka napisana dla zapaśnika.
- Starcza moc – piosenka napisana dla domu starców.
- Nasz wóz (Band Van) – piosenka o samochodze kapeli.
- Wciąż śpię z twarzą w stercie nachos (Face down in a Plate of Nachos) – piosenka napisana dla byłego menadżera zespołu, Vica Blaylocka.
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 20.03.2010 | 01 | Weasels in the House |
| 27.03.2010 | 02 | Annoying Arlene |
| 03.04.2010 | 03 | Cat-Astrophe |
| 24.07.2010 | 04 | Road Tripp |
| 05 | Slap Goes the Weasel | |
| 21.03.2010 | 06 | I Wanna Punch Stuff |
| 29.05.2010 (DC) 30.05.2010 (DXD) |
07 | Spiders, Snakes and Clowns |
| 15.05.2010 | 08 | Birthdazed |
| 08.05.2010 | 09 | Flip of Doom |
| 01.05.2010 | 10 | Got No Class |
| 11 | Weasels vs. Robots | |
| 17.07.2010 | 12 | Magic Tripp |
| 10.07.2010 | 13 | Geezers Rock |
| 14 | ||
| 15 | What Happened? | |
| 16 | Money Bags | |
| 17 | Prank Week | |
| 18 | ||
| 19 | Izzy Gonna Sing? | |
| 20 | Bleed Guitarist | |
| SERIA DRUGA | ||
| 21 | ||
| 22 | ||
| 23 | ||
| 24 | Weasels on Deck | |
| 25 | ||
| 26 | ||
| 27 | Don’t Date the Principal’s Daughter | |
| 28 | ||
| 29 | Extreme Weasel Makeover | |
| 30 | The Weaselnator | |
| 31 | ||
| 32 | Who Dunnit? | |
| 33 | Trippnotized | |
Linki zewnętrzne
- Ja w kapeli w polskiej Wikipedii
- Ja w kapeli w bazie filmweb.pl
