Główka pracuje: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Główka pracuje''' (org. ''Right Now Kapow'', | '''Główka pracuje''' (org. ''Right Now Kapow'', 2016–2017) – amerykański serial animowany stworzony przez Warner Bros. Animation dla Disney XD. | ||
Serial jest emitowany w Polsce na kanale [[Disney XD]] od 6 marca [[2017]] roku. | Serial jest emitowany w Polsce na kanale [[Disney XD]] od 6 marca [[2017]] roku. | ||
| Linia 120: | Linia 120: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|05.06.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''Innocence of a Child'' | | ''Innocence of a Child'' | ||
| Linia 128: | Linia 128: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|06.06.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| ''Dragon Riders'' | | ''Dragon Riders'' | ||
| Linia 136: | Linia 136: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|07.06.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''Beach Detectives'' | | ''Beach Detectives'' | ||
| Linia 144: | Linia 144: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|08.06.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| ''Sketchy Genie'' | | ''Sketchy Genie'' | ||
| Linia 152: | Linia 152: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|09.06.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| ''Super Villian Amusement Park'' | | ''Super Villian Amusement Park'' | ||
| Linia 165: | Linia 165: | ||
|- | |- | ||
| ''Apple Seed vs. Bunyan'' | | ''Apple Seed vs. Bunyan'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| ''All Hands on Deck'' | |||
|- | |||
| ''Haunted Demolished House'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| ''Sandman and Tooth Fairy'' | |||
|- | |||
| ''The Interrogation'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| ''Conscience'' | |||
|- | |||
| ''All You Can Eat'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| ''Company Teamwork'' | |||
|- | |||
| ''Body Switch'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| ''Ponce De Leon'' | |||
|- | |||
| ''Road Gang'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| ''Keeping up With the Ramses'' | |||
|- | |||
| ''Assimilate'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| ''The Infinite Library'' | |||
|- | |||
| ''Unfinished Business'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| ''The Devil's Gold Banjo'' | |||
|- | |||
| ''Jack in the Box'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| ''Radical Mutants'' | |||
|- | |||
| ''My Fair Peasant'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| ''Nannies'' | |||
|- | |||
| ''Forces of Darkness'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 09:37, 10 cze 2017
Główka pracuje (org. Right Now Kapow, 2016–2017) – amerykański serial animowany stworzony przez Warner Bros. Animation dla Disney XD.
Serial jest emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 6 marca 2017 roku.
Fabuła
Zabawny serial animowany pełen skeczy i gagów, przedstawiających perypetie grupy oryginałów. Pies, Landrynka, Lodzio, Błyskotka, Roślina i Księżyc mają ludzkie ciała, a kształt ich głowy odpowiada ich imionom. Codziennie podejmują nowe wyzwania, dzięki czemu nigdy się nie nudzą.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1591441
Wersja polska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Martyna Kowalik – Landrynka
- Izabela Bukowska – Błyskotka
- Rafał Zawierucha – Pies
- Michał Konarski – Lodzio
- Przemysław Stippa – Księżyc
- Katarzyna Kozak – Roślina
- Artur Kaczmarski – Narrator
W pozostałych rolach:
- Jacek Król – jeden z potworów (odc. 1a)
i inni
Reżyseria: Grzegorz Drojewski
Dialogi: Marcin Bartkiewicz
Reżyser piosenek: Monika Malec
Teksty piosenek: Tomasz Robaczewski
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 06.03.2017 | 01 | Victory Speech |
| Magic Chair | ||
| 07.03.2017 | 02 | Bash Master |
| All's Well | ||
| 08.03.2017 | 03 | R&B |
| The Sphinx | ||
| 09.03.2017 | 04 | Crime Scene |
| The Bulkbodies | ||
| 10.03.2017 | 05 | Pied Piper |
| Monster House Roommate | ||
| 13.03.2017 | 06 | Sir Anthony |
| Truth or Dare | ||
| 14.03.2017 | 07 | The Expedition |
| The Blues | ||
| 15.03.2017 | 08 | Mirage |
| Hansel Und Gretel | ||
| 16.03.2017 | 09 | Invisible Girlfriend |
| College Prank War | ||
| 17.03.2017 | 10 | Ugly Earthlings |
| The Dolphin | ||
| 05.06.2017 | 11 | Innocence of a Child |
| Story of a Life Boat | ||
| 06.06.2017 | 12 | Dragon Riders |
| Time Traveling Tourists | ||
| 07.06.2017 | 13 | Beach Detectives |
| Order Number Nine | ||
| 08.06.2017 | 14 | Sketchy Genie |
| Cat Man Has Nine Lives | ||
| 09.06.2017 | 15 | Super Villian Amusement Park |
| One Man Band | ||
| 16 | Prank School | |
| Apple Seed vs. Bunyan | ||
| 17 | All Hands on Deck | |
| Haunted Demolished House | ||
| 18 | Sandman and Tooth Fairy | |
| The Interrogation | ||
| 19 | Conscience | |
| All You Can Eat | ||
| 20 | Company Teamwork | |
| Body Switch | ||
| 21 | Ponce De Leon | |
| Road Gang | ||
| 22 | Keeping up With the Ramses | |
| Assimilate | ||
| 23 | The Infinite Library | |
| Unfinished Business | ||
| 24 | The Devil's Gold Banjo | |
| Jack in the Box | ||
| 25 | Radical Mutants | |
| My Fair Peasant | ||
| 26 | Nannies | |
| Forces of Darkness | ||
