Myszka Miki: Zamieszani w przygody: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m Uzupełnienie z listy płac przesłanej w odpowiedzi e-mail przez Wiolę Kuczewską z Disney Polska. |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | |||
|tytuł= Miki i raźni rajdowcy | |||
|tytuł oryginalny= Mickey and the Roadster Racers | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animacja | |||
|kraj= Stany Zjednoczone | |||
|język= angielski | |||
|stacja= [[Disney Junior]] | |||
|lata produkcji= 2017- | |||
|data premiery= 22 kwietnia [[2017]] | |||
|sezony= 1 z 1 | |||
|odcinki= 13 z 26 | |||
}} | |||
'''Miki i raźni rajdowcy''' (ang. ''Mickey and the Roadster Racers'', 2017) – amerykański serial animowany. | '''Miki i raźni rajdowcy''' (ang. ''Mickey and the Roadster Racers'', 2017) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 24: | Linia 37: | ||
** '''gość w hotelu''' <small>(odc. 8b)</small> | ** '''gość w hotelu''' <small>(odc. 8b)</small> | ||
* [[Katarzyna Kozak]] – | * [[Katarzyna Kozak]] – | ||
** '''Hilda''' <small>(odc. 1b, 11b)</small>, | ** '''Hilda''' <small>(odc. 1b, 11b, 13b)</small>, | ||
** '''restauratorka''' <small>(odc. 3a)</small>, | ** '''restauratorka''' <small>(odc. 3a)</small>, | ||
** '''pani Bibelot''' <small>(odc. 5a)</small>, | ** '''pani Bibelot''' <small>(odc. 5a)</small>, | ||
| Linia 31: | Linia 44: | ||
* [[Jakub Wieczorek]] – | * [[Jakub Wieczorek]] – | ||
** '''El Toro Pete''' <small>(odc. 4b)</small>, | ** '''El Toro Pete''' <small>(odc. 4b)</small>, | ||
** '''Pete''' <small>(odc. 5ab, 8a, 9b, 10a, 11a, 12ab)</small>, | ** '''Pete''' <small>(odc. 5ab, 8a, 9b, 10a, 11a, 12ab, 13ab)</small>, | ||
** '''Palowa Patty''' <small>(odc. 6a)</small>, | ** '''Palowa Patty''' <small>(odc. 6a)</small>, | ||
** '''Puhi Pete''' <small>(odc. 6a)</small>, | ** '''Puhi Pete''' <small>(odc. 6a)</small>, | ||
| Linia 53: | Linia 66: | ||
* [[Wojciech Paszkowski]] – | * [[Wojciech Paszkowski]] – | ||
** '''burmistrz McBeagle''' <small>(odc. 1a, 2a)</small>, | ** '''burmistrz McBeagle''' <small>(odc. 1a, 2a)</small>, | ||
** '''pan Bigby''' <small>(odc. 3b)</small> | ** '''pan Bigby''' <small>(odc. 3b, 13b)</small> | ||
* [[Marta Dylewska]] – | * [[Marta Dylewska]] – | ||
** '''Susie''' <small>(odc. 3ab, 5b, 9b)</small>, | ** '''Susie''' <small>(odc. 3ab, 5b, 9b)</small>, | ||
| Linia 223: | Linia 236: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 18.11.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| '''' | | ''Szczęśliwy traf'' | ||
| ''Goof Luck Charm'' | | ''Goof Luck Charm'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | ''Turniej golfa'' | ||
| ''Teed Off!'' | | ''Teed Off!'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 250: | Linia 263: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Adventures in Buddysitting!'' | | ''Adventures in Buddysitting!'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| ''Mouse vs. Machine'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Grandpa Beagle’s Day Out'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| ''Ready, Get Pet… GO PLUTO!'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Figaro’s New Friend!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| ''Garage Alone'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Camp Happy Helpers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Billy Beagle’s Tip-Top Garage'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Diner Dog Rescue'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| ''Pit Stop and Go!'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Alarm on the Farm!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 13:46, 18 lis 2017
| Tytuł | Miki i raźni rajdowcy |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Mickey and the Roadster Racers |
| Gatunek | animacja |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Lata produkcji | 2017- |
| Data premiery dubbingu | 22 kwietnia 2017 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 26 |
Miki i raźni rajdowcy (ang. Mickey and the Roadster Racers, 2017) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Junior od 22 kwietnia 2017 roku.
Fabuła
Na miejsca, gotowi, START! Dołącz do Mikiego i jego przyjaciół, którzy ścigają się, przeżywając kolejne przygody. Miki, Donald, Goofy, Minnie oraz Daisy przygotowują się do wyścigów w swoich transformujących pojazdach!
Opis pochodzi ze strony Telemagazyn.pl
Wersja polska
Wystąpili:
- Anna Apostolakis – Klarabella
- Jarosław Boberek – Kaczor Donald
- Jarosław Domin –
- Dale,
- pan Beaglemalow (odc. 3b, 9b),
- Komandor Heist (odc. 5a)
- Zuzanna Jaźwińska – Susie
- Elżbieta Jędrzejewska – Daisy
- Beata Jankowska-Tzimas – Kukułeczka
- Ewa Kania –
- Chip,
- pani Beaglemalow (odc. 3b),
- gość w hotelu (odc. 8b)
- Katarzyna Kozak –
- Hilda (odc. 1b, 11b, 13b),
- restauratorka (odc. 3a),
- pani Bibelot (odc. 5a),
- sędzia pierwszego zadania Wiki Wiki (odc. 6a)
- Kacper Kuszewski – Myszka Miki
- Jakub Wieczorek –
- El Toro Pete (odc. 4b),
- Pete (odc. 5ab, 8a, 9b, 10a, 11a, 12ab, 13ab),
- Palowa Patty (odc. 6a),
- Puhi Pete (odc. 6a),
- Pupu Półmisek Pete (odc. 6a),
- Pau Hana Pete (odc. 6a),
- Sir Lord Pete (odc. 7a),
- strażnik Pete (odc. 7b),
- Awiator Bombalski (odc. 10a),
- kapitan Peterson (odc. 11b)
- Marek Robaczewski –
- Pluto,
- Luigi (odc. 3b)
- Krzysztof Tyniec – Goofy
- Beata Wyrąbkiewicz – Myszka Minnie
W pozostałych rolach:
- Miłogost Reczek –
- Pete (odc. 1a, 2a),
- Pietro Turbo (odc. 3a)
- Krzysztof Szczepaniak – Billy Beagle
- Karol Osentowski – Jiminy Johnson (odc. 1a)
- Wojciech Paszkowski –
- burmistrz McBeagle (odc. 1a, 2a),
- pan Bigby (odc. 3b, 13b)
- Marta Dylewska –
- Susie (odc. 3ab, 5b, 9b),
- Emilka (odc. 11b)
- Sebastian Cybulski – Robbie Roberts (odc. 3b)
- Maciej Kosmala – Panchito (odc. 4a)
- Mateusz Weber –
- Jose (odc. 4a),
- sędzia drugiego zadania Wiki Wiki (odc. 6a),
- duch #2 (odc. 12b)
- Wojciech Chorąży –
- Horacy Homonto (odc. 4ab),
- Lord Wyżeł Węch (odc. 5a),
- dziadek Kai (odc. 6b)
- Izabella Bukowska-Chądzyńska – Królowa (odc. 5a, 7a)
- Sebastian Machalski –
- sędzia trzeciego zadania Wiki Wiki (odc. 6a),
- Gordon Seter (odc. 9a)
- Aleksandra Radwan – ciocia Olina (odc. 6b)
- Paweł Szczesny – dr Grzeczny (odc. 7b)
- Tomasz Steciuk –
- pan Józio (odc. 8b, 11b),
- duch #1 (odc. 12b)
- Wojciech Żołądkowicz – pan McChrumkacz (odc. 8b)
- Janusz Wituch – ojciec słoń (odc. 8b)
i inni
Reżyseria: Marek Robaczewski
Dialogi: Barbara Robaczewska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Lektor tytułu serialu: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 22.04.2017 | 01 | Uciekająca opona | Mickey’s Wild Tire! |
| Opiekunki | Sittin’ Kitty | ||
| 29.04.2017 | 02 | Goofy gaz | Goofy Gas! |
| Mała wielka małpa | Little Big Ape | ||
| 06.05.2017 | 03 | Wyścig o puchar Rigatoni | Race for the Rigatoni Ribbon! |
| Wielka wycieczka po Rzymie | Roaming Around Rome | ||
| 13.05.2017 | 04 | Doskonały dzień | Mickey’s Perfecto Day! |
| Gonitwa wyścigówek | Running of the Roadsters! | ||
| 20.05.2017 | 05 | Agent 00-Goofy | Agent Double-O-Goof |
| Wielkie wykluwanie | Egg-xasperating! | ||
| 27.05.2017 | 06 | Puchar Wiki Wiki | It’s Wiki Wiki Time |
| Raźna hula pomoc | Happy Hula Helpers! | ||
| 03.06.2017 | 07 | Królewska kradzież | Ye Olde Royal Heist |
| Herbaciane zamieszanie | Tea Time Trouble! | ||
| 10.06.2017 | 08 | Guru Goofy | Guru Goofy |
| Józio, łózio i śniadanko | Bed, Breakfast and Bungled! | ||
| 17.06.2017 | 09 | Abra-ka-Goofy | Abra-ka-Goof! |
| Urodzinowa pomoc | Happy Birthday Helpers! | ||
| 24.06.2017 | 10 | Dalej w górę! | Going Upppppppppp! |
| Na ryby | Gone Fishin’! | ||
| 01.07.2017 | 11 | Niewygrywalny rejs | The Impossible Race |
| Rejs raźnej pomocy | The Happiest Helpers Cruise! | ||
| 08.07.2017 | 12 | Nawiedzona wyścigówka | The Haunted Hot Rod |
| Impreza z duchami | Pete’s Ghostly Gala | ||
| 18.11.2017 | 13 | Szczęśliwy traf | Goof Luck Charm |
| Turniej golfa | Teed Off! | ||
| 14 | ' | Daredevil Goofy! | |
| ' | The Big Broadcast | ||
| 15 | ' | Smarty Goof | |
| ' | Adventures in Buddysitting! | ||
| 16 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 17 | ' | Mouse vs. Machine | |
| ' | Grandpa Beagle’s Day Out | ||
| 18 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 19 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 20 | ' | Ready, Get Pet… GO PLUTO! | |
| ' | Figaro’s New Friend! | ||
| 21 | ' | Garage Alone | |
| ' | Camp Happy Helpers | ||
| 22 | ' | Billy Beagle’s Tip-Top Garage | |
| ' | Diner Dog Rescue | ||
| 23 | ' | Pit Stop and Go! | |
| ' | Alarm on the Farm! | ||
| 24 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 25 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 26 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
