Harvey Girls Forever!: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 40: | Linia 40: | ||
* [[Maksymilian Michasiów]] | * [[Maksymilian Michasiów]] | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 45%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="47%"|Tytuł polski | |||
!width="47%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Wojna i domek'' | |||
| ''War and Trees'' | |||
|- | |||
| ''Drzewo handlu'' | |||
| ''Trade Wreck'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''W noc bezsenną'' | |||
| ''While You Weren't Sleeping'' | |||
|- | |||
| ''Sekretne życie zwierząt'' | |||
| ''The Secret Strife of Pets'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Harveyween'' | |||
| ''Harveyween'' | |||
|- | |||
| ''Nowy'' | |||
| ''New Kid on the Block'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Robimy przedstawienie'' | |||
| ''It's a Wonderful LARP'' | |||
|- | |||
| ''Sofa niezgody'' | |||
| ''My Sectional Romance'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Biwak dla każdego'' | |||
| ''Campfire Weekend'' | |||
|- | |||
| ''Dziewczyny chcą się przyjaźnić'' | |||
| ''Girls Just Wanna Save Fun'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Na pomoc Frufru'' | |||
| ''FruLess'' | |||
|- | |||
| ''Peleryny'' | |||
| ''Citizen Cape'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Chrupki'' | |||
| ''Cereal'' | |||
|- | |||
| ''Tyci problem'' | |||
| ''Tiny Danger'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Przyjaźń ponad zabobony'' | |||
| ''A Matter of Life and BFF'' | |||
|- | |||
| ''Dzień Hołdu Przyjaźni'' | |||
| ''Cheer and Present Danger'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Przezorna Lotta i komnata tajemnic'' | |||
| ''Wary Lotta & the Chamber of Secrets'' | |||
|- | |||
| ''Co to jest? VHS!'' | |||
| ''VHMess'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Wielki napad na mózg'' | |||
| ''The Great Brain Robbery'' | |||
|- | |||
| ''Tylko mnie pokochaj'' | |||
| ''Can't Purr-y Love'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Władza starszych'' | |||
| ''Elder Skelter'' | |||
|- | |||
| ''Udoskonalone spotkanie'' | |||
| ''A More Perfect Reunion'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''Deszczowy areszt '' | |||
| ''Clinging in the Rain'' | |||
|- | |||
| ''Szopi szoping'' | |||
| ''Raccoon Hoarder Picture Show'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''Oczko przechodzi przemianę'' | |||
| ''Pretty in Pinkeye'' | |||
|- | |||
| ''Potwory nadejdą nad Harvey Street'' | |||
| ''The Monsters Are Due on Harvey Street'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 10:30, 13 lip 2018
| Tytuł | Dzieciaki z Harvey Street |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Harvey Street Kids |
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 29 czerwca 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 13 |
Dzieciaki z Harvey Street (ang. Harvey Street Kids) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 29 czerwca 2018 roku.
Fabuła
Na Harvey Street to dzieciaki rządzą! Poznaj trzy zwariowane przyjaciółki i odwiedź miejsce, gdzie każdy dzień jest jak sobota i zawsze jest dobry czas na lody.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: Studio Sonica
Reżyseria: Leszek Zduń
Dialogi: Filip Rogalski
Dźwięk i montaż: Maciej Sapiński
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kudelska
Wystąpili:
- Katarzyna Owczarz – Dot
- Magdalena Wasylik – Lotta
- Anna Sroka-Hryń – Audrey
- Krzysztof Szczepaniak – Fredzio
- Przemysław Stippa – Oczko
- Tomasz Bednarek – Tyci
- Bartosz Wesołowski – Melvin
W pozostałych rolach:
- Leszek Zduń – sprzedawca lodów (odc. 1a)
- Piotr Bajtlik – Bobby Starszy (odc. 1b)
- Joanna Pach-Żbikowska
- Marta Dobecka
- Maksymilian Michasiów
i inni
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | Wojna i domek | War and Trees | |
| Drzewo handlu | Trade Wreck | ||
| 02 | W noc bezsenną | While You Weren't Sleeping | |
| Sekretne życie zwierząt | The Secret Strife of Pets | ||
| 03 | Harveyween | Harveyween | |
| Nowy | New Kid on the Block | ||
| 04 | Robimy przedstawienie | It's a Wonderful LARP | |
| Sofa niezgody | My Sectional Romance | ||
| 05 | Biwak dla każdego | Campfire Weekend | |
| Dziewczyny chcą się przyjaźnić | Girls Just Wanna Save Fun | ||
| 06 | Na pomoc Frufru | FruLess | |
| Peleryny | Citizen Cape | ||
| 07 | Chrupki | Cereal | |
| Tyci problem | Tiny Danger | ||
| 08 | Przyjaźń ponad zabobony | A Matter of Life and BFF | |
| Dzień Hołdu Przyjaźni | Cheer and Present Danger | ||
| 09 | Przezorna Lotta i komnata tajemnic | Wary Lotta & the Chamber of Secrets | |
| Co to jest? VHS! | VHMess | ||
| 10 | Wielki napad na mózg | The Great Brain Robbery | |
| Tylko mnie pokochaj | Can't Purr-y Love | ||
| 11 | Władza starszych | Elder Skelter | |
| Udoskonalone spotkanie | A More Perfect Reunion | ||
| 12 | Deszczowy areszt | Clinging in the Rain | |
| Szopi szoping | Raccoon Hoarder Picture Show | ||
| 13 | Oczko przechodzi przemianę | Pretty in Pinkeye | |
| Potwory nadejdą nad Harvey Street | The Monsters Are Due on Harvey Street | ||
