Sunny Pogodna: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m Źródło: https://monikaszomko.wordpress.com/ |
|||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|tytuł oryginalny= Sunny Day | |tytuł oryginalny= Sunny Day | ||
|plakat= | |plakat= | ||
|gatunek= | |gatunek= animowany | ||
|kraj= Stany Zjednoczone | |kraj= Stany Zjednoczone | ||
|język= angielski | |język= angielski | ||
|stacja= [[Nickelodeon Polska|Nick Jr.]] | |stacja= [[Nickelodeon Polska|Nick Jr.]], [[Nickelodeon Polska]] | ||
|lata produkcji= 2017- | |lata produkcji= 2017- | ||
|data premiery= 5 lutego [[2018]] | |data premiery= 5 lutego [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 11 z 40 | ||
}} | }} | ||
'''Sunny Pogodna''' (ang. ''Sunny Day'', 2017-??) – amerykański serial animowany. | '''Sunny Pogodna''' (ang. ''Sunny Day'', 2017-??) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 34: | Linia 34: | ||
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Anabella''' <small>(odc. 2, 10)</small> | * [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Anabella''' <small>(odc. 2, 10)</small> | ||
* [[Marta Dylewska]] – '''Lacey''' | * [[Marta Dylewska]] – '''Lacey''' | ||
* [[Miłosz Konkel]] – '''Dudley''' <small>(odc. 10)</small> | * [[Miłosz Konkel]] – '''Dudley''' <small>(odc. 10)</small><!-- | ||
* [[Jan Szydłowski]] – '''Junior'''--> | |||
* [[Monika Szomko]] | * [[Monika Szomko]] | ||
i inni | i inni | ||
| Linia 155: | Linia 156: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | | bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''A Day at the Beach'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 173: | Linia 174: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 23.07.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '''' | | ''Urodzinowe wygłupy'' | ||
| ''Clowning Around'' | | ''Clowning Around'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 191: | Linia 192: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Best Christmas Ever'' | | ''Best Christmas Ever'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| ''Poodle Puff Pals'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Cirque du Sunny'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| ''Sleepover Surprise'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| ''The Royal Portrait'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''The Forever Home'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Lulu the Woodland Fairy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 16:15, 23 lip 2018
| Tytuł | Sunny Pogodna |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Sunny Day |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nick Jr., Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2017- |
| Data premiery dubbingu | 5 lutego 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 11 z 40 |
Sunny Pogodna (ang. Sunny Day, 2017-??) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce od 5 lutego 2018 roku na kanale Nick Jr.
Fabuła
Sunny Pogodna, dzięki talentom i pogodzie ducha, jest w stanie rozwiązać każdy problem. Dziewczynka pomaga mieszkańcom Przyjaznego Zakątka.
Opis pochodzi ze strony Telemagazyn.pl
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Anna Apostolakis
Wystąpili:
- Natalia Jankiewicz – Sunny Pogodna
- Magdalena Wasylik – Roxy
- Barbara Garstka – Blair
- Piotr Bajtlik – Grzywek
- Sebastian Machalski – Timmy
- Marta Dobecka – Cindy
- Otar Saralidze – Szpon
- Julia Kołakowska-Bytner – Anabella (odc. 2, 10)
- Marta Dylewska – Lacey
- Miłosz Konkel – Dudley (odc. 10)
- Monika Szomko
i inni
Lektor: Piotr Bajtlik
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 05.02.2018 | 01 | Dzień przyjaźni | Friendship Day |
| 06.02.2018 | 02 | Sunny i księżniczki | Sunny and the Princesses |
| 07.02.2018 | 03 | Jak Timmy da ci jabłka… | If Timmy Gives You Apples |
| 08.02.2018 | 04 | Kochamy szczeniaczki | Puppy Love |
| 09.02.2018 | 05 | Niech żyje kapela | Band Together |
| 10.02.2018 | 06 | Podmianka | Style Swap |
| 11.02.2018 | 07 | Zawsze razem | Stick with Me |
| 12.02.2018 | 08 | Urodzinowa lista marzeń | Sunny’s Birthday Wish List |
| 13.02.2018 | 09 | Nietypowa sztuka | The Topi-Hairy Contest |
| 14.02.2018 | 10 | Pałacowe gierki | The Royal Visit |
| 11 | ' | Messenger Mix-Up | |
| 12 | ' | Top Dog | |
| 13 | ' | Lynn’s Teddy Bear | |
| 14 | ' | Pumpkin Pursuit | |
| 15 | ' | A Day at the Beach | |
| 16 | ' | Wild Styled | |
| 17 | ' | Lacey’s Salon | |
| 23.07.2018 | 18 | Urodzinowe wygłupy | Clowning Around |
| 19 | ' | Sunny’s Not-So-Simple Concert | |
| 20 | ' | Best Christmas Ever | |
| 21 | ' | Poodle Puff Pals | |
| 22 | ' | Cirque du Sunny | |
| 23 | ' | ' | |
| 24 | ' | ' | |
| 25 | ' | Sleepover Surprise | |
| 26 | ' | The Royal Portrait | |
| 27 | ' | The Forever Home | |
| 28 | ' | Lulu the Woodland Fairy | |
| 29 | ' | ' | |
| 30 | ' | ' | |
