Dinotrux: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | |||
|tytuł= Dinotrux | |||
|tytuł oryginalny= | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animowany | |||
|kraj= Stany Zjednoczone | |||
|język= angielski | |||
|stacja= [[Nickelodeon Polska]], [[Telewizja Polska|TVP ABC]] | |||
|lata produkcji= 2015- | |||
|data premiery= 9 maja [[2016]] | |||
|sezony= 1 z 3 | |||
|odcinki= 23 z 78 | |||
}} | |||
'''Dinotrux''' (2015) – amerykański serial animowany ze studia DreamWorks Animation. | '''Dinotrux''' (2015) – amerykański serial animowany ze studia DreamWorks Animation. | ||
| Linia 208: | Linia 221: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Lightning'' | | ''Lightning'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Slide'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| ''Drillasaurs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| ''Volcano'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Sawmetradon'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Speed'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''Flynt'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Wings'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| ''Slamtools'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| ''Blayde'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Battle'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Cementasaurs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| ''Eggs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Pounder'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| ''Shockarachnids'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| ''Scaretrux'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| ''Magnet Mountain'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
| ''Pteracopters'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '''' | |||
| ''Snowblazer'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '''' | |||
| ''Picktools'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '''' | |||
| ''Ton-Ton & Skrap-It'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '''' | |||
| ''Garby’s Gang'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '''' | |||
| ''Gearwigs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '''' | |||
| ''Bridge'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '''' | |||
| ''Imposters'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '''' | |||
| ''Aquadons'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '''' | |||
| ''The Return'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '''' | |||
| ''Junktools'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '''' | |||
| ''Dreadtrux Part. 1'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '''' | |||
| ''Dreadtrux Part. 2'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| '''' | |||
| ''Superchargers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| '''' | |||
| ''Super Scraptors'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '''' | |||
| ''Diamond Bit'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| '''' | |||
| ''Shootout'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '''' | |||
| ''Downshift'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '''' | |||
| ''Xee'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '''' | |||
| ''D-Stroy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '''' | |||
| ''Doom Run'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '''' | |||
| ''Goldtrux'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '''' | |||
| ''Cliffhanger'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '''' | |||
| ''Magnodozer'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| '''' | |||
| ''Liftasaurs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| '''' | |||
| ''Bad Build'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| '''' | |||
| ''Renegades'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
| '''' | |||
| ''Dyscrapadons'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|68 | |||
| '''' | |||
| ''Opposites'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|69 | |||
| '''' | |||
| ''Drillipedes'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|70 | |||
| '''' | |||
| ''Part Kart'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|71 | |||
| '''' | |||
| ''Crabcavator'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|72 | |||
| '''' | |||
| ''Anklyodump Games'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|73 | |||
| '''' | |||
| ''Scraptool Apprentice'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|74 | |||
| '''' | |||
| ''Silent Trux'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|75 | |||
| '''' | |||
| ''Shredadon'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|76 | |||
| '''' | |||
| ''Lil’ Dread'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|77 | |||
| '''' | |||
| ''Ore Hunt'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|78 | |||
| '''' | |||
| ''Ty vs. D-Structs'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 19:08, 22 gru 2018
| Tytuł | Dinotrux |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska, TVP ABC |
| Lata produkcji | 2015- |
| Data premiery dubbingu | 9 maja 2016 |
| Wyemitowane serie |
1 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 23 z 78 |
Dinotrux (2015) – amerykański serial animowany ze studia DreamWorks Animation.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska w bloku NickJr. od 9 maja 2016 roku.
Fabuła
Prehistoryczny świat zamieszkany przez hybrydy dinozaurów i maszyn. Ty, tyranosaurus trux, oraz Revvit, reptool, są najlepszymi przyjaciółmi. Razem ze swoimi kompanami muszą bronić świata, w którym żyją, przed zakusami złego D-Structsa.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1475534
Wersja polska
Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria: Andrzej Chudy
Tłumaczenie i dialogi: Przemysław Rak
Tekst piosenki i kierownictwo muzyczne: Adam Krylik
Dźwięk i montaż: Krzysztof Podolski
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Fijałkowska
Wystąpili:
- Mateusz Weber – Ty Rux
- Tomasz Bednarek – Trybek
- Katarzyna Łaska – Skya
- Bartosz Wesołowski – Ton-Ton
- Wojciech Chorąży – Dożer
- Robert Jarociński – D-Structs
- Mateusz Narloch – Click-Clack
- Agnieszka Mrozińska – Aś
- Karol Wróblewski – Waldek
- Dariusz Odija – George
- Jarosław Domin – Szmelcek
- Dariusz Błażejewski – Śmiechciuch
- Andrzej Chudy – Walcodony
- Maksymilian Michasiów – Tłuczek
i inni
Piosenkę tytułową śpiewał: Adam Krylik
Lektor: Andrzej Chudy
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 09.05.2016 | 01 | Ty i Trybek | Ty and Revvit |
| 10.05.2016 | 02 | Złomodaktyle | Scrapadactyls |
| 11.05.2016 | 03 | Warsztat | Garage |
| 12.05.2016 | 04 | Złomtory | Scraptors |
| 13.05.2016 | 05 | Zapadlisko | Pit |
| 16.05.2016 | 06 | Śmiechciuch | Garby |
| 17.05.2016 | 07 | Pustynia | Desert |
| 18.05.2016 | 08 | Repżółwie | Tortools |
| 19.05.2016 | 09 | Burza piaskowa | Sandstorm |
| 20.05.2016 | 10 | Fałszywy wąwóz | Fake Ravine |
| 05.09.2016 | 11 | Nowy ogon | New Tail |
| 06.09.2016 | 12 | Ottowie | Ottos |
| 07.09.2016 | 13 | Noc | Night |
| 08.09.2016 | 14 | Walcodony | Rollodons |
| 09.09.2016 | 15 | Forteca | Lair |
| 12.09.2016 | 16 | Taran | Battering Ram |
| 13.09.2016 | 17 | Tor wyścigowy | The Racetrack |
| 14.09.2016 | 18 | Klejozaury | Gluphosaurs |
| 15.09.2016 | 19 | ' | Towaconstrictors |
| 16.09.2016 | 20 | ' | Desert Scraptors |
| 19.09.2016 | 21 | ' | Water |
| 20.09.2016 | 22 | ' | Wind |
| 21.09.2016 | 23 | ' | Lightning |
| SERIA DRUGA | |||
| 24 | ' | Slide | |
| 25 | ' | Drillasaurs | |
| 26 | ' | Volcano | |
| 27 | ' | Sawmetradon | |
| 28 | ' | Speed | |
| 29 | ' | Flynt | |
| 30 | ' | Wings | |
| 31 | ' | Slamtools | |
| 32 | ' | Blayde | |
| 33 | ' | Battle | |
| 34 | ' | Cementasaurs | |
| 35 | ' | Eggs | |
| 36 | ' | Pounder | |
| 37 | ' | Shockarachnids | |
| 38 | ' | Scaretrux | |
| 39 | ' | Magnet Mountain | |
| 40 | ' | Pteracopters | |
| 41 | ' | Snowblazer | |
| 42 | ' | Picktools | |
| 43 | ' | Ton-Ton & Skrap-It | |
| 44 | ' | Garby’s Gang | |
| 45 | ' | Gearwigs | |
| 46 | ' | Bridge | |
| 47 | ' | Imposters | |
| 48 | ' | Aquadons | |
| 49 | ' | The Return | |
| 50 | ' | Junktools | |
| 51 | ' | Dreadtrux Part. 1 | |
| 52 | ' | Dreadtrux Part. 2 | |
| SERIA TRZECIA | |||
| 53 | ' | Superchargers | |
| 54 | ' | Super Scraptors | |
| 55 | ' | Diamond Bit | |
| 56 | ' | Shootout | |
| 57 | ' | Downshift | |
| 58 | ' | Xee | |
| 59 | ' | D-Stroy | |
| 60 | ' | Doom Run | |
| 61 | ' | Goldtrux | |
| 62 | ' | Cliffhanger | |
| 63 | ' | Magnodozer | |
| 64 | ' | Liftasaurs | |
| 65 | ' | Bad Build | |
| 66 | ' | Renegades | |
| 67 | ' | Dyscrapadons | |
| 68 | ' | Opposites | |
| 69 | ' | Drillipedes | |
| 70 | ' | Part Kart | |
| 71 | ' | Crabcavator | |
| 72 | ' | Anklyodump Games | |
| 73 | ' | Scraptool Apprentice | |
| 74 | ' | Silent Trux | |
| 75 | ' | Shredadon | |
| 76 | ' | Lil’ Dread | |
| 77 | ' | Ore Hunt | |
| 78 | ' | Ty vs. D-Structs | |
