Widzę Głosy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
Linia 227: | Linia 227: | ||
|- | |- | ||
| 19.03.2019 (YT) || 79 || [[Jacek Mikołajczak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=qVHm_mv8Otk YouTube] | | 19.03.2019 (YT) || 79 || [[Jacek Mikołajczak]] || [https://www.youtube.com/watch?v=qVHm_mv8Otk YouTube] | ||
|- | |||
| 26.03.2019 (YT) || 80 || [[Krzysztof Tyniec]] || [https://www.youtube.com/watch?v=hc6DZLdxYVU YouTube] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 22:58, 26 mar 2019
Widzę Głosy (2016-??) – seria wywiadów z polskimi aktorami dubbingowymi. Jej twórczynią jest Natalia Litwin.
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października 2016 roku na fanpage'u Widzę Głosy w serwisie Facebook.
Obecnie nowe odcinki zamieszczane są równocześnie na Facebooku i YouTubie.