Pinky Malinky: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 218: | Linia 218: | ||
| ''Szlaban'' | | ''Szlaban'' | ||
| ''Grounded'' | | ''Grounded'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''CZĘŚĆ DRUGA''' (Premiera: 22.04.2019) | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Pieniądze'' | |||
| ''Money'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | |||
| ''Babs'' | |||
| ''Babs'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''Sarkazm'' | |||
| ''Sarcasm'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| ''Piosenka'' | |||
| ''Song'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''Mózg'' | |||
| ''Brain'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| ''Trofeum'' | |||
| ''Trophy'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| ''Wyszukiwarka'' | |||
| ''Search'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| ''Fryzura'' | |||
| ''Haircut'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| ''Kula'' | |||
| ''Crutch'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| ''Uśmiech'' | |||
| ''Smile''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| ''Zrzęda'' | |||
| ''Cranky'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
| ''Chwasty'' | |||
| ''Weeds'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| ''Zajęcia'' | |||
| ''Advanced'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| ''Superkumpel'' | |||
| ''Bestie'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| ''Król'' | |||
| ''King'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{filmweb|film|800644}} | * {{filmweb|film|800644}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 13:51, 22 kwi 2019
| Tytuł | Pinky Malinky |
|---|---|
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 1 stycznia 2019 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 43 z 43 |
Pinky Malinky – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 1 stycznia 2019 roku.
Fabuła
Pinky Malinky jest niepoprawnym optymistą. Nie przeszkadza mu nawet to, że przyszedł na świat jako hot dog. Razem z przyjaciółmi próbuje życia.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: Film Factory Studio
Reżyseria: Agnieszka Matysiak
Dialogi:
- Katarzyna Orzeszek-Koroblewska (odc. 1-28, 35, 38-39, 42-43),
- Karol Gajos (odc. 29, 41),
- Joanna Krejzler (odc. 30, 33, 36),
- Elżbieta Pruśniewska (odc. 31, 37),
- Agnieszka Krzyżanowska (odc. 32, 34, 40)
Dźwięk:
- Zdzisław Zieliński (części 1-2),
- Ilona Czech-Kłoczewska (część 1),
- Dimar Siregar (odc. 1-2, 4-5, 22-28),
- Daniel Natividad (odc. 3, 6-21),
- Amrin Ramli (odc. 29-43),
- Jeganaath Selvanathan (odc. 29-43)
Produkcja: IYUNO Media Group
Wystąpili:
- Sebastian Machalski – Pinky
- Jakub Gawlik – JJ
- Natalia Kujawa – Bejbi
- Dariusz Toczek – Tata Pinky'ego
- Magdalena Smalara – Mama Pinky'ego
W pozostałych rolach:
- Tomasz Błasiak –
- Andrew,
- Bob,
- Kyle
- Justyna Bojczuk –
- Tina,
- Tłumaczka Eunsoo,
- Delfin
- Karol Jankiewicz –
- Channing,
- Fredek,
- Kid
- Mikołaj Klimek –
- Prowadzący wiadomości,
- Pan McChmurka,
- Jimmy,
- Kapitan Gus,
- Woźny,
- Pan Jules
- Agnieszka Matysiak –
- Kierowca autobusu,
- Turystka,
- Pani Moreno,
- Dyrektor Heca,
- Sheela
- Jan Staszczyk –
- Barry,
- Trener Ptaszek,
- Gary,
- Byron,
- Greg
- Przemysław Stippa –
- Turysta,
- Pan Buźka,
- Jim #2,
- Larry
- Maria Tyszkiewicz –
- Zuzia,
- Dyzia,
- Aminder,
- Perry,
- Prezenterka wiadomości,
- Kim,
- Sydney
- Bartosz Wesołowski –
- Głos Hopkornu,
- Zyzio
- Wojciech Żołądkowicz –
- Pan Sally,
- Burmistrz Hap,
- Tłumacz Jun-Seo Kima,
- Jim #1,
- Bill,
- Pan Słodziak
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| CZĘŚĆ PIERWSZA (Premiera: 01.01.2019) | |||
| 01 | Przekąska | Snack | |
| 02 | Zwierzak | Pet | |
| 03 | Technologia | Tech | |
| 04 | Duch | Spirit | |
| 05 | Hejter | Hater | |
| 06 | Film | Video | |
| 07 | Kaczka | Duck | |
| 08 | Manekin | Mannequin | |
| 09 | Tajemnica | Secret | |
| 10 | Strach | Scary | |
| 11 | Książka | Book | |
| 12 | Drużyna | Team | |
| 13 | Gra | Game | |
| 14 | Tajniacy | Undercover | |
| 15 | Zabawa | Fun | |
| 16 | Brat | Brother | |
| 17 | Sensei | Sensei | |
| 18 | Miejscówka | Hangout | |
| 19 | Skarpetka | Sock | |
| 20 | Liczenie | Count | |
| 21 | Głos | Voice | |
| 22 | Telefon | Phone | |
| 23 | Przyjaciel | Friend | |
| 24 | Siłownia | Gym | |
| 25 | Lista | List | |
| 26 | Podwójnie | Double | |
| 27 | Wzrok | Sight | |
| 28 | Szlaban | Grounded | |
| CZĘŚĆ DRUGA (Premiera: 22.04.2019) | |||
| 29 | Pieniądze | Money | |
| 30 | Babs | Babs | |
| 31 | Sarkazm | Sarcasm | |
| 32 | Piosenka | Song | |
| 33 | Mózg | Brain | |
| 34 | Trofeum | Trophy | |
| 35 | Wyszukiwarka | Search | |
| 36 | Fryzura | Haircut | |
| 37 | Kula | Crutch | |
| 38 | Uśmiech | Smile' | |
| 39 | Zrzęda | Cranky | |
| 40 | Chwasty | Weeds | |
| 41 | Zajęcia | Advanced | |
| 42 | Superkumpel | Bestie | |
| 43 | Król | King | |
Linki zewnętrzne
- Pinky Malinky w bazie filmweb.pl
