Harvey Girls Forever!: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 149: | Linia 149: | ||
| ''Potwory nadejdą nad Harvey Street'' | | ''Potwory nadejdą nad Harvey Street'' | ||
| ''The Monsters Are Due on Harvey Street'' | | ''The Monsters Are Due on Harvey Street'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA''' (Premiera: 10.05.2019) | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Poszukiwacze Zaginionego Parku'' | |||
| ''Raiders of the Lost Park'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Dotrakieta'' | |||
| ''Dottie Rocket'' | |||
|- | |||
| ''Weekend u Audrey'' | |||
| ''Weekend at Audrey's'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Boy Story'' | |||
| ''Boy Story'' | |||
|- | |||
| ''Zagadki, wskazówki i kłopoty'' | |||
| ''Puzzle, Puzzle, Toil and Trouble'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Skarb Sierra Harvey'' | |||
| ''Treasure of Sierra Harvey'' | |||
|- | |||
| ''Mama Lotta'' | |||
| ''Babies Day In'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Wszawałnica'' | |||
| ''The Lice Storm'' | |||
|- | |||
| ''Pajęczyna Kokardy'' | |||
| ''Mission ImpossiBow'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Fandomowy przekręt'' | |||
| ''The Fandom Menace'' | |||
|- | |||
| ''Moby Dot'' | |||
| ''Moby Dot'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Nowa cheerleaderka'' | |||
| ''The Cheer Hunter'' | |||
|- | |||
| ''Kabaretowa Dot'' | |||
| ''Dot's Entertainment'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Chcę cię w sobie zabujać'' | |||
| ''I Wanna Crush Your Hand'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Dot pod kopułą gromu'' | |||
| ''Beyond Thunder Dot'' | |||
|- | |||
| ''Gusta i guściki'' | |||
| ''10 Things I Hate About Ew'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| '' | |||
| ''Something's Glotta Give'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Afternoon Contrite'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| '' | |||
| ''Can't Harvey Wait'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Bring It Prawn'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| '' | |||
| ''Hover, May I Board With Danger'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Free Gilly'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| '' | |||
| ''That Thing You Dot!'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Where the Streets Have No Games'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 20:57, 10 maj 2019
| Tytuł | Dzieciaki z Harvey Street |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Harvey Street Kids |
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 29 czerwca 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 26 z 26 |
Dzieciaki z Harvey Street (ang. Harvey Street Kids) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 29 czerwca 2018 roku.
Fabuła
Na Harvey Street to dzieciaki rządzą! Poznaj trzy zwariowane przyjaciółki i odwiedź miejsce, gdzie każdy dzień jest jak sobota i zawsze jest dobry czas na lody.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: Studio Sonica
Reżyseria: Leszek Zduń
Dialogi: Filip Rogalski
Dźwięk i montaż: Maciej Sapiński
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kudelska
Wystąpili:
- Katarzyna Owczarz – Dot
- Magdalena Wasylik – Lotta (seria 1)
- Monika Pikuła – Lotta (seria 2)
- Anna Sroka-Hryń – Audrey
- Krzysztof Szczepaniak – Fredzio
- Przemysław Stippa – Oczko
- Tomasz Bednarek – Tyci
- Bartosz Wesołowski – Melvin
W pozostałych rolach:
- Piotr Bajtlik – Bobby Starszy
- Marta Dobecka – Lukrecja
- Dorota Furtak-Masica – Fru Fru
- Joanna Pach-Żbikowska – Kokarda
- Leszek Zduń –
- sprzedawca lodów (odc. 1a),
- Emil (odc. 12b)
- Maciej Kosmala –
- Barry Zabłocki (odc. 3a),
- lektor reklamy (odc. 7a)
- Agnieszka Kudelska – pracownik Ubawexu (odc. 5b)
- Zuzanna Galia – Chevron (odc. 12b)
- Maksymilian Michasiów
i inni
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA (Premiera: 29.06.2018) | |||
| 01 | Wojna i domek | War and Trees | |
| Drzewo handlu | Trade Wreck | ||
| 02 | W noc bezsenną | While You Weren’t Sleeping | |
| Sekretne życie zwierząt | The Secret Strife of Pets | ||
| 03 | Harveyween | Harveyween | |
| Nowy | New Kid on the Block | ||
| 04 | Robimy przedstawienie | It’s a Wonderful LARP | |
| Sofa niezgody | My Sectional Romance | ||
| 05 | Biwak dla każdego | Campfire Weekend | |
| Dziewczyny chcą się przyjaźnić | Girls Just Wanna Save Fun | ||
| 06 | Na pomoc Frufru | FruLess | |
| Peleryny | Citizen Cape | ||
| 07 | Chrupki | Cereal | |
| Tyci problem | Tiny Danger | ||
| 08 | Przyjaźń ponad zabobony | A Matter of Life and BFF | |
| Dzień Hołdu Przyjaźni | Cheer and Present Danger | ||
| 09 | Przezorna Lotta i komnata tajemnic | Wary Lotta & the Chamber of Secrets | |
| Co to jest? VHS! | VHMess | ||
| 10 | Wielki napad na mózg | The Great Brain Robbery | |
| Tylko mnie pokochaj | Can’t Purr-y Love | ||
| 11 | Władza starszych | Elder Skelter | |
| Udoskonalone spotkanie | A More Perfect Reunion | ||
| 12 | Deszczowy areszt | Clinging in the Rain | |
| Szopi szoping | Raccoon Hoarder Picture Show | ||
| 13 | Oczko przechodzi przemianę | Pretty in Pinkeye | |
| Potwory nadejdą nad Harvey Street | The Monsters Are Due on Harvey Street | ||
| SERIA DRUGA (Premiera: 10.05.2019) | |||
| 14 | Poszukiwacze Zaginionego Parku | Raiders of the Lost Park | |
| 15 | Dotrakieta | Dottie Rocket | |
| Weekend u Audrey | Weekend at Audrey's | ||
| 16 | Boy Story | Boy Story | |
| Zagadki, wskazówki i kłopoty | Puzzle, Puzzle, Toil and Trouble | ||
| 17 | Skarb Sierra Harvey | Treasure of Sierra Harvey | |
| Mama Lotta | Babies Day In | ||
| 18 | Wszawałnica | The Lice Storm | |
| Pajęczyna Kokardy | Mission ImpossiBow | ||
| 19 | Fandomowy przekręt | The Fandom Menace | |
| Moby Dot | Moby Dot | ||
| 20 | Nowa cheerleaderka | The Cheer Hunter | |
| Kabaretowa Dot | Dot's Entertainment | ||
| 21 | Chcę cię w sobie zabujać | I Wanna Crush Your Hand | |
| 22 | Dot pod kopułą gromu | Beyond Thunder Dot | |
| Gusta i guściki | 10 Things I Hate About Ew | ||
| 23 | Something's Glotta Give | ||
| Afternoon Contrite | |||
| 24 | Can't Harvey Wait | ||
| Bring It Prawn | |||
| 25 | Hover, May I Board With Danger | ||
| Free Gilly | |||
| 26 | That Thing You Dot! | ||
| Where the Streets Have No Games | |||
