Pinky Malinky: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 285: | Linia 285: | ||
| ''Pinky'' | | ''Pinky'' | ||
| ''Pinky'' | | ''Pinky'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''CZĘŚĆ TRZECIA''' (Premiera: 17.07.2019) | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|45 | |||
| ''Zmiana'' | |||
| ''Change'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| ''Odznaka'' | |||
| ''Outdoors'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| ''Gwiazdy'' | |||
| ''Spotlight'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| ''Pies'' | |||
| ''Dog'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| ''Urodziny'' | |||
| ''Birthday'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| ''Oryginał'' | |||
| ''Individual'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| ''Kolacja'' | |||
| ''Dinner'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| ''Klika'' | |||
| ''Clique'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | |||
| ''Kwesta'' | |||
| ''Fundraiser'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | |||
| ''Mężczyzna'' | |||
| ''Man'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|55 | |||
| ''Zapasy'' | |||
| ''Wrestling'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|56 | |||
| ''Gumka'' | |||
| ''Eraser'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|57 | |||
| ''Marzenia'' | |||
| ''Dreams'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|58 | |||
| ''Iskra'' | |||
| ''Spark'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|59 | |||
| ''Parówek'' | |||
| ''Wiener'' | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:55, 17 lip 2019
| Tytuł | Pinky Malinky |
|---|---|
| Gatunek | animowany, komedia |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 1 stycznia 2019 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 59 z 59 |
Pinky Malinky – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 1 stycznia 2019 roku.
Fabuła
Pinky Malinky jest niepoprawnym optymistą. Nie przeszkadza mu nawet to, że przyszedł na świat jako hot dog. Razem z przyjaciółmi próbuje życia.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: Film Factory Studio
Reżyseria: Agnieszka Matysiak
Dialogi:
- Katarzyna Orzeszek-Koroblewska (odc. 1-28, 35, 38-39, 42-44, 46, 49-50, 55, 59),
- Karol Gajos (odc. 29, 41, 48, 51, 57),
- Joanna Krejzler (odc. 30, 33, 36, 47, 52),
- Elżbieta Pruśniewska (odc. 31, 37, 45, 53, 58),
- Agnieszka Krzyżanowska (odc. 32, 34, 40),
- Jan Staszczyk (odc. 54, 56)
Dźwięk:
- Zdzisław Zieliński (odc. 1-59),
- Ilona Czech-Kłoczewska (odc. 1-28, 44),
- Dimar Siregar (odc. 1-2, 4-5, 22-28, 44),
- Daniel Natividad (odc. 3, 6-21),
- Amrin Ramli (odc. 29-43, 45-59),
- Jeganaath Selvanathan (odc. 29-43, 45-59)
Produkcja: IYUNO Media Group
Wystąpili:
- Sebastian Machalski – Pinky
- Jakub Gawlik – JJ
- Natalia Kujawa – Bejbi
- Dariusz Toczek – Tata Pinky'ego
- Magdalena Smalara – Mama Pinky'ego
W pozostałych rolach:
- Tomasz Błasiak –
- Andrew,
- Bob,
- Kyle
- Justyna Bojczuk –
- Tina,
- Tłumaczka Eunsoo,
- Delfin
- Karol Jankiewicz –
- Channing,
- Fredek,
- Kid
- Mikołaj Klimek –
- Prowadzący wiadomości,
- Pan McChmurka,
- Jimmy,
- Kapitan Gus,
- Woźny,
- Pan Jules
- Agnieszka Matysiak –
- Kierowca autobusu,
- Turystka,
- Pani Moreno,
- Dyrektor Heca,
- Sheela
- Jan Staszczyk –
- Barry,
- Trener Ptaszek,
- Gary,
- Byron,
- Greg
- Przemysław Stippa –
- Turysta,
- Pan Buźka,
- Jim #2,
- Larry
- Maria Tyszkiewicz –
- Zuzia,
- Dyzia,
- Aminder,
- Perry,
- Prezenterka wiadomości,
- Kim,
- Sydney
- Bartosz Wesołowski –
- Głos Hopkornu,
- Zyzio
- Wojciech Żołądkowicz –
- Pan Sally,
- Burmistrz Hap,
- Tłumacz Jun-Seo Kima,
- Jim #1,
- Bill,
- Pan Słodziak
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| CZĘŚĆ PIERWSZA (Premiera: 01.01.2019) | |||
| 01 | Przekąska | Snack | |
| 02 | Zwierzak | Pet | |
| 03 | Technologia | Tech | |
| 04 | Duch | Spirit | |
| 05 | Hejter | Hater | |
| 06 | Film | Video | |
| 07 | Kaczka | Duck | |
| 08 | Manekin | Mannequin | |
| 09 | Tajemnica | Secret | |
| 10 | Strach | Scary | |
| 11 | Książka | Book | |
| 12 | Drużyna | Team | |
| 13 | Gra | Game | |
| 14 | Tajniacy | Undercover | |
| 15 | Zabawa | Fun | |
| 16 | Brat | Brother | |
| 17 | Sensei | Sensei | |
| 18 | Miejscówka | Hangout | |
| 19 | Skarpetka | Sock | |
| 20 | Liczenie | Count | |
| 21 | Głos | Voice | |
| 22 | Telefon | Phone | |
| 23 | Przyjaciel | Friend | |
| 24 | Siłownia | Gym | |
| 25 | Lista | List | |
| 26 | Podwójnie | Double | |
| 27 | Wzrok | Sight | |
| 28 | Szlaban | Grounded | |
| CZĘŚĆ DRUGA (Premiera: 22.04.2019) | |||
| 29 | Pieniądze | Money | |
| 30 | Babs | Babs | |
| 31 | Sarkazm | Sarcasm | |
| 32 | Piosenka | Song | |
| 33 | Mózg | Brain | |
| 34 | Trofeum | Trophy | |
| 35 | Wyszukiwarka | Search | |
| 36 | Fryzura | Haircut | |
| 37 | Kula | Crutch | |
| 38 | Uśmiech | Smile | |
| 39 | Zrzęda | Cranky | |
| 40 | Chwasty | Weeds | |
| 41 | Zajęcia | Advanced | |
| 42 | Superkumpel | Bestie | |
| 43 | Król | King | |
| 44 | Pinky | Pinky | |
| CZĘŚĆ TRZECIA (Premiera: 17.07.2019) | |||
| 45 | Zmiana | Change | |
| 46 | Odznaka | Outdoors | |
| 47 | Gwiazdy | Spotlight | |
| 48 | Pies | Dog | |
| 49 | Urodziny | Birthday | |
| 50 | Oryginał | Individual | |
| 51 | Kolacja | Dinner | |
| 52 | Klika | Clique | |
| 53 | Kwesta | Fundraiser | |
| 54 | Mężczyzna | Man | |
| 55 | Zapasy | Wrestling | |
| 56 | Gumka | Eraser | |
| 57 | Marzenia | Dreams | |
| 58 | Iskra | Spark | |
| 59 | Parówek | Wiener | |
Linki zewnętrzne
- Pinky Malinky w bazie filmweb.pl
