Noobees: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 43: | Linia 43: | ||
* [[Mateusz Ceran]] – '''Pablo'''--> | * [[Mateusz Ceran]] – '''Pablo'''--> | ||
* [[Julia Łukowiak]] – '''Norah''' | * [[Julia Łukowiak]] – '''Norah''' | ||
* [[Milena Gąsiorek]] – '''Lili''' | |||
* [[Janusz German]] – '''nauczyciel wuefu''' | |||
* [[Krzysztof Cybiński]] – '''Mateo Montero''' | |||
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] | * [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] | ||
* [[Marta Czarkowska]] | * [[Marta Czarkowska]] | ||
* [[Paweł Wojtaszek]] | * [[Paweł Wojtaszek]] | ||
| Linia 212: | Linia 213: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|''Pocałunek awatarów'' | ||
| rowspan=2|''Alles für eine Mod'' | | rowspan=2|''Alles für eine Mod'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 221: | Linia 222: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|''Silvia contra Ruth'' | ||
| rowspan=2|''Silvia gegen Ruth'' | | rowspan=2|''Silvia gegen Ruth'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 230: | Linia 231: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|''Cosplayer czy gracz'' | ||
| rowspan=2|''Cosplayer oder Gamer'' | | rowspan=2|''Cosplayer oder Gamer'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 239: | Linia 240: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|''Nowa moc'' | ||
| rowspan=2|''Eine neue Kraft'' | | rowspan=2|''Eine neue Kraft'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 248: | Linia 249: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|''Najlepszy duet graczy'' | ||
| rowspan=2|''Das beste Gaming-Duo'' | | rowspan=2|''Das beste Gaming-Duo'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 257: | Linia 258: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|''Nadzwyczajny zawodnik'' | ||
| rowspan=2|''Der herausragendste Spieler'' | | rowspan=2|''Der herausragendste Spieler'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 266: | Linia 267: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| rowspan=2|''Misja: zdjąć czar hipnozy'' | |||
| rowspan=2|''Mission: Erwache aus der Hypnose'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Ein techno-magischer Trick'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| rowspan=2|'''' | | rowspan=2|'''' | ||
| rowspan=2|'' | | rowspan=2|''Das Geständnis'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das erste Date'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Der Personal Trainer'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Der große Wettkampf'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das unsichtbare Mädchen'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Dad, ich bin ein Avatar'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das Geheimnis der Superkräfte'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das Geheimnis der Diskette'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''NOOBees gegen Rockers'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Der Tanzball'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das Geheimnis der fünften Kraft'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Mateo lebt'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das Auge des Zigorisko'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Der beste Cosplayer'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das Duell'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Die Suche im Museum'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Die Anmeldefrist'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Operation Amor'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Die Rockers ohne David?'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Das Geheimnis'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| rowspan=2|'''' | |||
| rowspan=2|''Nur einen Monat'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
Wersja z 18:10, 31 lip 2019
| Tytuł | Noobees |
|---|---|
| Gatunek | familijny |
| Kraj produkcji | Kolumbia |
| Język oryginału | hiszpański |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 6 maja 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 15 z 60 |
Noobees (2018) – kolumbijski serial fabularny.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 6 maja 2019 roku.
Fabuła
Silvia Rojas (Michelle Olvera) jest niezależną nastolatką, która uprawia sport. Jej ojciec (Luis Fernando Salas) i brat Erick (Brandon Figueredo) preferują z kolei gry wideo. Kiedy okazuje się, że Erick ma szansę na spełnienie swojego największego marzenia – zdobyciu tytułu mistrza w e-sporcie, Sylvia postanawia go wspierać. Choćby miało to oznaczać zaangażowanie się w gry wideo, które nigdy jej nie interesowały.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1872663
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Maciej Kowalski
Dźwięk i kierownictwo muzyczne: Michał Skarżyński
Wystąpili:
- Sara Lewandowska – Silvia Rojas
- Zuzanna Jaźwińska – Laura Calles
- Karol Osentowski – Kevin Orlando Núñez Gómez (Kong)
- Karol Jankiewicz – Matt Montero
- Maciej Dybowski – David Ortuz
- Wojciech Chorąży – Roberto Barrios
- Magda Kusa – Ruth Olivera
- Jakub Jankiewicz – Erick Rojas
- Julia Chatys – Tania Botero
- Tomasz Błasiak – Héctor Rojas
- Klementyna Umer – mama Davida
- Miłosz Konkel – Nicholas (Niko)
- Agnieszka Fajlhauer – Salma de Rojas
- Mateusz Narloch – Antrax
- Joanna Sokołowska – Roberta
- Julia Łukowiak – Norah
- Milena Gąsiorek – Lili
- Janusz German – nauczyciel wuefu
- Krzysztof Cybiński – Mateo Montero
- Anna Apostolakis
- Marta Czarkowska
- Paweł Wojtaszek
i inni
Piosenkę czołówkową i tyłówkową śpiewała: Sylwia Przybysz
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Niemiecki tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 06.05.2019 | 01 | Gracz z konieczności | Notgedrungen Gamerin |
| 06.05.2019 | |||
| 07.05.2019 | 02 | Noobka w opałach | Noob in Not |
| 08.05.2019 | |||
| 09.05.2019 | 03 | Przyjaciele i rywale | Freunde und Rivalen |
| 10.05.2019 | |||
| 13.05.2019 | 04 | Poszukiwania trenera | Auf der Suche nach einem Coach |
| 14.05.2019 | |||
| 15.05.2019 | 05 | Pierwszy mecz | Das erste Spiel |
| 16.05.2019 | |||
| 17.05.2019 | 06 | Silvia do kwadratu | Silvia hoch zwei |
| 20.05.2019 | |||
| 21.05.2019 | 07 | Urodziny Matta | Matts Geburtstag |
| 22.05.2019 | |||
| 23.05.2019 | 08 | Czy jestem Awatarem? | Bin ich ein Avatar? |
| 24.05.2019 | |||
| 27.05.2019 | 09 | Bardzo długi dzień | Ein sehr langer Tag |
| 28.05.2019 | |||
| 29.05.2019 | 10 | Kara | Bestraft |
| 30.05.2019 | |||
| 31.05.2019 | 11 | W poszukiwaniu klejnotu | Auf der Suche nach dem Juwel |
| 03.06.2019 | |||
| 04.06.2019 | 12 | Plan Ruth | Ruths Plan |
| 05.06.2019 | |||
| 06.06.2019 | 13 | Upadek | Totalversagen |
| 07.06.2019 | |||
| 10.06.2019 | 14 | Pendrive Oritzo | Oritzos USB-Stick |
| 11.06.2019 | |||
| 12.06.2019 | 15 | Legenda Mystery Team | Die Legende vom Mystery-Team |
| 13.06.2019 | |||
| 16 | Wirtualny pocałunek | Der virtuelle Kuss | |
| 17 | Pocałunek awatarów | Alles für eine Mod | |
| 18 | Silvia contra Ruth | Silvia gegen Ruth | |
| 19 | Cosplayer czy gracz | Cosplayer oder Gamer | |
| 20 | Nowa moc | Eine neue Kraft | |
| 21 | Najlepszy duet graczy | Das beste Gaming-Duo | |
| 22 | Nadzwyczajny zawodnik | Der herausragendste Spieler | |
| 23 | Misja: zdjąć czar hipnozy | Mission: Erwache aus der Hypnose | |
| 24 | ' | Ein techno-magischer Trick | |
| 25 | ' | Das Geständnis | |
| 26 | ' | Das erste Date | |
| 27 | ' | Der Personal Trainer | |
| 28 | ' | Der große Wettkampf | |
| 29 | ' | Das unsichtbare Mädchen | |
| 30 | ' | Dad, ich bin ein Avatar | |
| 31 | ' | Das Geheimnis der Superkräfte | |
| 32 | ' | Das Geheimnis der Diskette | |
| 33 | ' | NOOBees gegen Rockers | |
| 34 | ' | Der Tanzball | |
| 35 | ' | Das Geheimnis der fünften Kraft | |
| 36 | ' | Mateo lebt | |
| 37 | ' | Das Auge des Zigorisko | |
| 38 | ' | Der beste Cosplayer | |
| 39 | ' | Das Duell | |
| 40 | ' | Die Suche im Museum | |
| 41 | ' | Die Anmeldefrist | |
| 42 | ' | Operation Amor | |
| 43 | ' | Die Rockers ohne David? | |
| 44 | ' | Das Geheimnis | |
| 45 | ' | Nur einen Monat | |
