Wkład użytkownika MinisterDubu
Z Dubbingpedia
Dla użytkownika MinisterDubu dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 75 933 edycje. Konto utworzone 13 cze 2014.
3 cze 2022
- 21:4621:46, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 2-6.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4621:46, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 2-5.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4621:46, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 2-4.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4621:46, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 2-2.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4621:46, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 2-3.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 2-1.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 1-8.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 1-6.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 1-7.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 1-5.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 1-3.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 1-4.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4521:45, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 1-2.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:4421:44, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Muppety poza prawem - plansza 1-1.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:2621:26, 3 cze 2022 różn. hist. 0 Plik:Wielka wyprawa Muppetów.jpg MinisterDubu przesłał nową wersję Plik:Wielka wyprawa Muppetów.jpg ostatnia
- 21:2521:25, 3 cze 2022 różn. hist. +7 Wielka wyprawa Muppetów Nie podano opisu zmian
- 21:2321:23, 3 cze 2022 różn. hist. 0 Plik:Muppety na tropie.jpg MinisterDubu przesłał nową wersję Plik:Muppety na tropie.jpg ostatnia
- 21:2121:21, 3 cze 2022 różn. hist. +1155 Muppety na tropie Nie podano opisu zmian
- 13:0813:08, 3 cze 2022 różn. hist. +2786 Backstage Nie podano opisu zmian
- 11:5811:58, 3 cze 2022 różn. hist. +50 m Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: N-Z nie pędź tak proszę daj odpocząć
- 11:3811:38, 3 cze 2022 różn. hist. +373 Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: A-M Nie podano opisu zmian
- 11:3811:38, 3 cze 2022 różn. hist. +397 Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: N-Z Nie podano opisu zmian
- 11:3211:32, 3 cze 2022 różn. hist. +1 Gwiazdka w Hollywood Nie podano opisu zmian
- 11:2611:26, 3 cze 2022 różn. hist. +25 Fałszywa dwunastka (film 2022) Nie podano opisu zmian
- 11:2611:26, 3 cze 2022 różn. hist. +95 Szablon:Walt Disney Pictures Nie podano opisu zmian
- 11:2511:25, 3 cze 2022 różn. hist. +2359 N Gwiazdka w Hollywood Utworzono nową stronę "{{Film2 |tytuł=Gwiazdka Hollywood |tytuł oryginalny=Hollywood Stargirl |plakat=Gwiazdka Hollywood.jpg |gatunek=komedia, dramat, romans |kraj=Stany Zjednoczone |język=angielski |platforma=Disney+ |rok=2022 |data premiery=3 czerwca 2022 }} '''Gwiazdka Hollywood''' (ang. ''Hollywood Stargirl'') – amerykański film wyreżyserowany przez Julię Hart, kontynuacja filmu ''Gwiazdka''. Z polskim dubbingiem dostępny na platformie Disney+ od 3 czerwca […"
- 11:2411:24, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Gwiazdka Hollywood - plansza 2.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 11:2411:24, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Gwiazdka Hollywood - plansza 3.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 11:2411:24, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Gwiazdka Hollywood - plansza 4.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 11:2411:24, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Gwiazdka Hollywood - plansza 1.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 11:1611:16, 3 cze 2022 różn. hist. 0 N Plik:Gwiazdka Hollywood.jpg Nie podano opisu zmian
- 11:1211:12, 3 cze 2022 różn. hist. +80 Gwiazdka Nie podano opisu zmian
- 00:3800:38, 3 cze 2022 różn. hist. +86 Dubbingpedia:Nowości w grach Nie podano opisu zmian
2 cze 2022
- 21:3721:37, 2 cze 2022 różn. hist. +483 Włatcy móch Nie podano opisu zmian
- 20:1020:10, 2 cze 2022 różn. hist. −112 m Dubbingpedia:Nowości w grach →Najbliższe premiery: :(
1 cze 2022
- 21:4621:46, 1 cze 2022 różn. hist. +1148 N Stając się współczesnym faryzeuszem Utworzono nową stronę "'''Stając się współczesnym faryzeuszem''' – chiński średniometrażowy film religijny. Film z dubbingiem został udostępniony przez Kościół Boga Wszechmogącego na oficjalnym polskojęzycznym kanale zgromadzenia w serwisie YouTube (część pierwsza – 1 czerwca 2022 roku<!--; część druga – 8 czerwca 2022-->). == Fabuła == Główna bohaterka, przywódczyni w kościele chrześcijańskim, z wrogością odnosi się do dzieła Boga Wszechmog…"
- 19:5419:54, 1 cze 2022 różn. hist. +782 N Morze Utworzono nową stronę "'''Morze''' – słuchowisko radiowe zrealizowane przez Polskie Radio. Premiera miała miejsce 2 czerwca 2022 roku. == Obsada == '''Realizacja''': TEATR POLSKIEGO RADIA<br /> '''Autor''': Maria Konopnicka<br /> '''Adaptacja''': Kamil Maria Banasiak<br /> '''Reżyseria''': Kamil Maria Banasiak<br /> '''Realizacja akustyczna''': Paweł Szaliński<br /> '''Opracowani…" ostatnia
- 19:2619:26, 1 cze 2022 różn. hist. +866 N Morze w czasach zarazy Utworzono nową stronę "'''Morze w czasach zarazy''' – słuchowisko radiowe zrealizowane przez Polskie Radio Gdańsk. Premiera miała miejsce 26 lipca 2020 roku. == Obsada == '''Autor''': Wojciech Fułek<br /> '''Reżyseria''': Romuald Wicza-Pokojski<br /> '''Reżyseria dźwięku''': Andrzej Brzoska – TEATR POLSKIEGO RADIA<br /> '''Realizacja akustyczna''': Andrzej Dubas, Marek Iwanowski – RADIO GDAŃSK<br…" ostatnia
- 16:2916:29, 1 cze 2022 różn. hist. +54 Tom i Lili Nie podano opisu zmian
- 16:2016:20, 1 cze 2022 różn. hist. +379 N Zofia Biel Utworzono nową stronę "{{Aktor |imię i nazwisko=Zofia Biel |zdjęcie= |data urodzenia= |data śmierci= |zawody=dialogistka }}'''Zofia Biel''' – dialogistka. Siostra Janusza Dąbrowskiego. == Dialogi == === Seriale === * 2013: ''Pszczółka Maja'' <small>(odc. 118-130)</small> {{DEFAULTSORT: Biel, Zofia}} Kategoria: Dialogiści" ostatnia
- 09:2509:25, 1 cze 2022 różn. hist. +45 m Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: N-Z Nie podano opisu zmian
- 09:2109:21, 1 cze 2022 różn. hist. +956 m Obi-Wan Kenobi →Wersja polska: , →Spis odcinków
31 maj 2022
- 23:2023:20, 31 maj 2022 różn. hist. +372 Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: N-Z Nie podano opisu zmian
- 23:2023:20, 31 maj 2022 różn. hist. +222 Lista zagranicznych aktorów zdubbingowanych na język polski: A-M Nie podano opisu zmian
- 19:3619:36, 31 maj 2022 różn. hist. −6 Agnieszka Tomicka Nie podano opisu zmian
- 18:0518:05, 31 maj 2022 różn. hist. +39 Widzę Głosy Nie podano opisu zmian
- 15:2015:20, 31 maj 2022 różn. hist. 0 Krzysztof Pietrzak Nie podano opisu zmian
- 15:2015:20, 31 maj 2022 różn. hist. 0 Bartosz Wierzbięta Nie podano opisu zmian
- 15:2015:20, 31 maj 2022 różn. hist. 0 Mariusz Benoit Nie podano opisu zmian
- 15:2015:20, 31 maj 2022 różn. hist. 0 Paweł Ciołkosz Nie podano opisu zmian
