Wkład użytkownika MinisterDubu
Z Dubbingpedia
Dla użytkownika MinisterDubu dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 75 520 edycji. Konto utworzone 13 cze 2014.
15 mar 2025
- 14:5014:50, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Jacek Piotrowski 1960.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4914:49, 15 mar 2025 różn. hist. +16 Lora Szafran Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4814:48, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Lora Szafran.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4814:48, 15 mar 2025 różn. hist. +21 Kuba Abrahamowicz Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4714:47, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Kuba Abrahamowicz.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4214:42, 15 mar 2025 różn. hist. +2 Elżbieta Słoboda Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4214:42, 15 mar 2025 różn. hist. +177 Elżbieta Słoboda Nie podano opisu zmian
- 14:4114:41, 15 mar 2025 różn. hist. +17 Robert Luszowski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4114:41, 15 mar 2025 różn. hist. +21 Irmina Annusewicz Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4014:40, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Robert Luszowski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4014:40, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Irmina Annusewicz.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4014:40, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Elżbieta Słoboda.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:1814:18, 15 mar 2025 różn. hist. +235 Plik:Eugeniusz Solarski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:1714:17, 15 mar 2025 różn. hist. +21 Eugeniusz Solarski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:1714:17, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Eugeniusz Solarski.jpg Nie podano opisu zmian
- 14:1514:15, 15 mar 2025 różn. hist. +24 Zbigniew Janiszewski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:1514:15, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Zbigniew Janiszewski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:1414:14, 15 mar 2025 różn. hist. +16 Władysław Woźnik Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:1414:14, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Władysław Woźnik.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:1214:12, 15 mar 2025 różn. hist. 0 Filip Łobodziński Nie podano opisu zmian
- 14:1014:10, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Wojciech Dąbrowski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0914:09, 15 mar 2025 różn. hist. +166 Wojciech Dąbrowski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0814:08, 15 mar 2025 różn. hist. +173 Hanna Śleszyńska Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0814:08, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Hanna Śleszyńska.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0714:07, 15 mar 2025 różn. hist. +158 Jolanta Nowak Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0714:07, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Jolanta Nowak.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0614:06, 15 mar 2025 różn. hist. +157 Marta Dobosz Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0614:06, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Marta Dobosz.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0314:03, 15 mar 2025 różn. hist. +24 Katarzyna Gładyszek Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:0314:03, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Katarzyna Gładyszek.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:5913:59, 15 mar 2025 różn. hist. +19 Antoni Ostrouch Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:5813:58, 15 mar 2025 różn. hist. +8 Jan Wilkans Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:5813:58, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Antoni Ostrouch.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:5813:58, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Jan Wilkans.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:5713:57, 15 mar 2025 różn. hist. +144 Wojciech Borsucki Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:5613:56, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Wojciech Borsucki.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4813:48, 15 mar 2025 różn. hist. +7 Ewa Sonnenburg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4713:47, 15 mar 2025 różn. hist. +162 Waldemar Wolański Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4713:47, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Waldemar Wolański.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4613:46, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Ewa Sonnenburg.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4513:45, 15 mar 2025 różn. hist. +19 Krzysztof Bień Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4513:45, 15 mar 2025 różn. hist. +21 Roman Kołakowski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4513:45, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Roman Kołakowski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4413:44, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Krzysztof Bień.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4413:44, 15 mar 2025 różn. hist. +179 Marek Lipski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4313:43, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Marek Lipski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4313:43, 15 mar 2025 różn. hist. +25 Małgorzata Jóźwiak Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4213:42, 15 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Małgorzata Jóźwiak.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4113:41, 15 mar 2025 różn. hist. +23 Grzegorz Pawłowski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 13:4113:41, 15 mar 2025 różn. hist. +18 Marian Czerski Nie podano opisu zmian ostatnia
