Killzone: Liberation

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 15:44, 4 gru 2021 autorstwa MinisterDubu (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Killzone: Liberation

Killzone Liberation.jpg
Gatunek first person-shooter
Producent Guerilla Games
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2006
Premiera dubbingu 3 listopada 2006
Platformy z dubbingiem PSP

Killzone: Liberation – gra akcji z serii Killzone autorstwa Guerrila Games przeznaczona na PlayStation Portable. Premiera gry z dubbingiem odbyła się 3 listopada 2006 roku dzięki SCEP.

Opis

ieg wydarzeń obserwujemy zatem z perspektywy trzeciej osoby przy pomocy sprawnie funkcjonującej wirtualnej kamery, ukazującej szczegółowo dopracowane trójwymiarowe środowisko. Natomiast do naszych zadań należy przykładowo bezszelestne przemieszczanie się w konkretne miejsca, eliminowanie napotkanych przeciwników w drodze otwartej wymiany ognia itp. Rzecz jasna developerzy zaimplementowali szereg różnorodnych broni (m.in. karabin szturmowy z laserowym celownikiem i wyrzutnia rakiet), abyśmy mogli bezproblemowo usuwać niebezpiecznych oponentów z pola widzenia. Realizując kolejne założenia scenariusza odwiedzamy oczywiście sporo rozmaitych lokacji – trafiamy np. do portu, w którym znajduje się mnóstwo stalowych kontenerów, beczek z materiałami łatwopalnymi, dźwigów etc.

Warstwa fabularna prezentuje wypadki, dokonujące się po zakończeniu akcji Killzone. Ponownie kierujemy więc poczynaniami kapitana Jana Templara, stawiającego dzielnie czoła złowieszczemu Imperium Helghast. W odróżnieniu od pierwowzoru z platformy PS2 tym razem prowadzimy działania militarne na tyłach wroga w samotności. Rolę głównego antagonisty powierzono z kolei straszliwemu generałowi Metracowi, przetrzymującemu zakładników w południowej części planety Vekta.

Opis pochodzi ze strony https://www.gry-online.pl/gry/killzone-liberation/za12b5

Wersja polska

Głosów użyczyli:

i inni


Killzone
Główna seria Killzone 2Killzone 3Killzone: Shadow Fall
Spin-offy Killzone: LiberationKillzone: Najemnik