BRAWL

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

BRAWL

BRAWL.jpg
Gatunek akcji
Producent Bloober Team
Wydawca Bloober Team
Dystrybutor Techland / Steam
Rok produkcji 2015
Premiera dubbingu 24 kwietnia 2015
Platformy z dubbingiem PC, PS4

BRAWL – gra akcji stworzona przez polskie studio Bloober Team, wydana 24 kwietnia 2015 roku na konsolę PlayStation 4. Premiera wersji PC odbyła się 13 sierpnia tego samego roku.

Opis

W grze trafiamy do mrocznego, podziemnego labirytntu piwnic i korytarzy, określanego jako Emporium, a naszym zadaniem jest możliwie jak najszybsze wyeliminowanie innych biorących udział w zabawie graczy. Do naszej dyspozycji oddano osiem zróżnicowanych postaci, z których każda ma swoją własną historię i motywacje do walki. Każda z nich posiada także zupełnie inny styl walki oraz swoje mocne i słabe strony, w różny sposób sprawdzające się w konfrontacji z umiejętnościami przeciwnika. Podczas zabawy możemy wcielić się np. w posługującego się głównie siłą Wrestlera, bądź preferującego działanie po cichu Złodzieja.
Rozgrywka stanowi próbę odświeżenia klasycznej formuły, znanej z takich hitów, jak Bomberman czy Spy vs. Spy. Zabawa sprowadza się więc do zmyślnego zastawiania pułapek na przeciwników. Część z nich wybuchać będzie automatycznie, część uruchamiana jest przez nieświadomych zagrożenia rywali. Nie zabraknie też różnego rodzaju power-upów, dzięki którym zwiększymy siłę rażenia posiadanego arsenału. Całość toczy się w niezwykle szybkim tempie i bazuje w znacznej mierze na umiejętnościach graczy, a kluczem do zwycięstwa jest tu przede wszystkim wyjątkowa zręczność, pomysłowość i spryt.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28904

Wersja polska

Nagrania: multiREClab
Głosów użyczyli: