Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

Les as de la jungle 2 – Opération tour du monde

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa.jpg
Gatunek animacja, familijny
Kraj produkcji Francja
Język oryginału francuski
Dystrybutor kinowy Kino Świat
Rok produkcji 2023
Data premiery dubbingu 19 stycznia 2024

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa (fr. Les as de la jungle 2 – Opération tour du monde, 2023) – francuski film animowany, kontynuacja filmu z 2017 roku – Kumple z dżungli.

Premiera filmu w polskich kinach – 19 stycznia 2024 roku; dystrybucja: Kino Świat.

Fabuła

Przebojowa i pełna śmiechu eko…media o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przez nieznanym i iście wybuchowym zagrożeniem. Wielka zabawa i wartościowa lekcja przyrody dla dużych i małych, w której nie zabraknie zwariowanej fauny spod równika i zwrotnika, konkretnie wkurzonych ptaków, smakoszy bananów, awanturniczych złotych rybek i pand znających sztuki walki. Wszystko to i jeszcze więcej w animowanym hicie, za którym stoją twórcy lubianych produkcji: „Kumple z dżungli”, „Mój przyjaciel Ufik”, „Nel i tajemnica Kurokota” oraz „Pati i klątwa Posejdona”. Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl Miguel i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach podróż od Bieguna Północnego po Daleki Wschód. Przemierzając góry, pustynie i oceany w poszukiwaniu antidotum, przeżyją setki niezapomnianych przygód i zrobią wszystko, by powrócić na czas. A nie będzie to łatwe, bo pora deszczowa zbliża się nieubłaganie, a podstępny wróg i jego sługusi depczą im po piętach. Czy łącząc siły, łapki, płetwy i skrzydła, bohaterski eko-patrol zdoła powstrzymać przeraźliwie WIELKIE BUM?!

Opis dystrybutora

Wersja polska

Polskie słowa w usta bohaterów włożyli przodownicy pracy ze: Studia PRL na zlecenie KINO ŚWIAT
Reżyseria: Konrad Darocha
Dialogi: Piotr Cieński
Nagrania: Dawid La Torre, Anton Borowy
Montaż i Zgranie dźwięku 5.1: Anton BorowyStudio PRL
Kierownictwo produkcji: Agata Bornus
Głosów użyczyli:

W pozostałych rolach:

i inni

Linki zewnętrzne

Kumple z dżungli
Seriale Kumple z dżungliKumple z dżungli – na ratunek
Filmy Kumple z dżungli – kierunek biegunKumple z dżungli – na ratunek sowie i spółce!Kumple z dżungliEkipa z dżungli. Misja ratunkowa